Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922156 defa)

0 Üye ve 268 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #4260 : 13 Temmuz 2014, 00:22:33 »
hayir sayin berk ustam  desem gulersiniz o yuzden kalsin  once usta bi sorayim ondan sonra  sasirdim resmen sinyalci ustamda sahit

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4261 : 13 Temmuz 2014, 00:25:25 »
bu arada sahuru beklerken bugunku vidrolari ve fotolari birlestirdim hazir olunca bir demet halinde sunacagim benim hosuma gitti

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #4262 : 13 Temmuz 2014, 00:52:58 »
Yazda bizde ''gülelim''usta,neymiş o metal merak ettik şimdi...
Yoksa benim drayer muhabbeti ne dönmesin.
Saygılar.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4263 : 13 Temmuz 2014, 02:38:36 »
http://youtu.be/5ibkpL97l6k  arkadaşlar buda sonhali

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4264 : 13 Temmuz 2014, 08:16:16 »
[/size]http://youtu.be/dGrtZAI2mLc ve diger videoyu göre bilirsiniz yukleniyor . ayrıca fotoda metaller gözükmekte
güzel çalışma olmuş ;)
Okumak tutkuların en soylusudur,

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4265 : 13 Temmuz 2014, 11:57:11 »
Merhaba Arkadaşlar,

Snaypır ellerine sağlık. Güzel bir video çekmişsin. Snaypırın dedektörünün kalibrasyonunu da halletmişsiniz sanırım.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #4266 : 13 Temmuz 2014, 12:09:35 »
çok güzel bir takım olmuş snaypır usta. Ellerine sağlık.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4267 : 13 Temmuz 2014, 12:35:06 »
 sinyalci ustamin demek istediniz sanirim sayin karadag.begenmenize sevindim ayrica  .tivos ustam tskler

Çevrimdışı kuzen_212000

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4268 : 13 Temmuz 2014, 20:13:11 »
Algılama esnasında cihazım  kapanıyo bunun varmı bir çözümü arkadaşlar
Ölen Hayvan İmiş.Aşıklar ölmezmiş....

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4269 : 13 Temmuz 2014, 21:17:19 »
akü yetersizdir yada bobın direncı uygun değildir ırf ısınır kapanır ayrım yaparken.

Çevrimdışı kaptan

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4270 : 13 Temmuz 2014, 21:21:32 »
slm.ustalar snaypır usta ellerine saglık gerçekten çok güzel
hayır da şer de ALLAH tandır

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4271 : 13 Temmuz 2014, 21:24:41 »
       Emeklerininize sağlık snaypır ve beraberindeki arkadaşlar güzel paylaşım  teşekürler.
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4272 : 13 Temmuz 2014, 22:32:45 »
begenmenize sevindim arkadaslar ben tsk ederim . ayrica siradaki testimiz dp3s yi cok zorlayacak  musait bir zamanimda cekecem videoyu eminimki cihaz cok zorlanacak  hemde cok

dedektör16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4273 : 13 Temmuz 2014, 23:12:48 »

Algılama esnasında cihazım  kapanıyo bunun varmı bir çözümü arkadaşlar
hoparlör hattındaki R1 direnci sanırım neyse onu 470R -- 680R arası dirençle değiştir
hoparlöre seri 4R-10R arası seri direnç çıkışınada seri 1n4148
hoparlöre paralel artı voltaj uca göre ters yönde 1n4148
paralel 100nf kondansatör takarsan sorun ortadan kalkar
diyot ları yanlış yönde takarsan hiç ses çıkartmaz sa ters çevirirsin
hoparlör hatındaki kondansatörüde yükselt 220 470 1000mf takabileceğin ne varsa
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2014, 23:15:50 Gönderen: dedektör16 »

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4274 : 13 Temmuz 2014, 23:41:06 »
snaypır usta eline sağlık çok uğraşmışsınız bizim aradığımız metal deyerli metal deyilmi hepimiz altın bronz yada gümüşü ararız bu test bazı arkadaşlar için tatmin edici olmayabilir işi bilen defineci oksidin makinayı yanılttığını çok iyi bilir sizlerde iyi bilirsiniz biliyorum emeyinize saygım sonsuz benim hayalim orada kendiliğinden olan düşen yada çok eskiden gömülen metali bularak çekmek ben bu ara araziye çıkamıyorum rahatsızım sıcak bana dokunuyor aklım arazide ama elimden birşey gelmiyor 3si kulanamıyorum izmir yanıyor çünkü ben eminim 3s kendi gömmediğimiz metaldede ayrımı çok rahat yapıyor ben bu şekilde buldum emin oldum arkadaşlardan ricam eyer imkanları varsa ararken çekim yapılsın çünkü cihazı tanımayan yada sahip olmak isteyen arkadaşlar daha tatmin olacak biz 3si biliyoruz neler yaptığına eminiz emin olmayanlar var onlar tatmin olsun diye deyerli deyersiz çekim yapacak arkadaş yokmu tekrar yazayım sen niye çekniyorsun derseniz çok isterim ama rahatsızım ben 3si 3d haricinde adım gibi ezberledim zırt dese ne demek istediğini biliyorum o benim yoldaşım sağ kolum allah bana tekrar araziye çıkmayı nasip ederse bakın neler yapacağım saygılar ustalarıma

vansa65

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4275 : 13 Temmuz 2014, 23:50:22 »
Tekin murat kardesım gecmıs olsun. 3s ıcın bana çok yardımcı oldun yazdığın şeylere katılıyorum snypır ustaya ozelden aynı şeyleri bende yazdım bende yenıyım bılıyorsun. Delta hıc bır şeyı kaçırmıyor onun ıcın cihazın çok ıyı eğitim vermesi lazım yoksa çok şey kaçarırlar.ve alacak arkadaslara çok güzel fıkırler verır.

Birde usdatlar  merak ettiğim bır şey elektornokden anlamam ben 3S de rakamsal değerler verıyor ya bize +90 değerli metal veya altın diyoruz.bu 90 yerine altın yazamazmı veya 50 lere bakır gıbı vs vs olmazmı.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4276 : 14 Temmuz 2014, 00:02:29 »
tekim .vansa anladim demek istediginizi keskeler geri gelmiyor metalleri gommeden once o bolgeyi tsradigimizda curumus bir demir parcasi cikmisti keske onunda videosunu cekseydim  baska zamana artik

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4277 : 14 Temmuz 2014, 00:07:51 »
vansa65  usta  teşekkür ederim ben ne yaptımki önemli deyil herzaman yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım öncelikle bende hüseyin ustaya tekrar teşekkürü borç bilirim hüsyin ustam bir söz vardır dedektörcüler definecileri asla memnun edemez diye bu söz sizin için söylenmemiş bence 3si alan çok memnun bende dahil bana çok msj geliyor özelden sayenizde bende meşhur oldum cihaz hakkında soranlar falan almak isteyenler filan elimden geldiği kadar anlatmaya çalışıyorum ama bizede sizden bilgi gerek 3d kulanım ile ilgili yazı yada bölüm açabilirmiyiz ben çözdüm ama açarsanız herzaman sizi rahatsız etmeyiz sizinde işleriniz malum

vansa65

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4278 : 14 Temmuz 2014, 00:21:04 »
Valla tekin usda bu formun ortamını ve usdalarını çok seviyorum herkes dürüstçe neyin ne olduğunu açıklıyor ben bu formda kime soru sorduysam yanıtladı.basda hüseyin usdam tam destek veriyor ama onuda ben rahatsız edıp sormak ısdıyorum.benım bölgem doğu bolgesı burda vlf dedektorler hava burda tek tek çıkık hıc yok derınlık lazım.oda delta da var.kısmet olsa 3D alabılsem hıc bır sorun kalmayacak.face de bır çok arkadaş tavsıye edım ve aldılar. Ama bu İnsanların söylenen yalanlardan dolayı çanları yanmış.test videoları güzel ama snypır ustanın yapmış olduğu videolar daha sağlıklı daha güvenilir olacak ve ve gerçekden hayır Islem ıs olacaksınız...

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4279 : 14 Temmuz 2014, 01:30:46 »
merhaba arkadaşlar,az önceki dp3s testimde öyle şeyler buldumki ganimet bulmuş kadar sevindim nerdeyse.paylaştığım bu resimdeki iki metali araba yolunun üzerinde buldum ve oan makinenin onlara verdiği değerleride yazdım üzerlerine.öncelikle arama esnasında makine öyle bi stabildiki şaşırdım bu gece.ayrım konusundada makine masa üstünde çok net hatası yok lakiiiiiiiinnnnn bu iki metal doğada beni son derece şaşırttı.nasıl olurda ayrımı bu kadar güzel çalışan bi makine bu iki metalde böyle yanılabidi.sevinçten uçtum resmen yaaaa,hemen metalleri aldığım gibi öpe koklaya eve geldim çünkü makinenin kalibrasyonunda kullanacak olduğum metaller tamda oan elimdeydi.makineyi bu metaller ve elimdeki diyer metallerle kalibre ettiğimde,sonraki arazi testimde büyük ölçüde birçok hatadan kurtulmuş olucam.kalibrasyonun ne derece önemli olduğunu bu iki metal öğretti bana resmen  ^-^