Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922377 defa)

0 Üye ve 274 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kripto55

• Ziyaretçi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #6600 : 22 Nisan 2015, 13:18:56 »
Metalin üzerinde tutarken tune yapmışsınız. Öyle yapmamalısınız. Tuneye metal olmayan yerde basmalısınız.
yani ustam once bakmaliyim ki metale + veriormu yada - egar metala + verirse orada te trimpotunu biraz cevirioruz taki - olsun ondan sonra metali ayirip ondan sonrami tune yapmaliyiz?

Bobini metale tutun, doğru gösteriyor mu bakın, göstermiyorsa bobini metal olmayan yere getirin, trimpotu biraz çevirin, tune yapın, tekrar bobini metalin üzerine getirin. Bu adımlar ile ayarı tamamlayın. Ve metali denerken bobine uzaktan yaklaştırarak deneyin.
ustam bunu yaparkan hangi modla calistirmaliyim? normal modlami yada ayrim modla?

Bu cihazin birbirinden ozel menuleri var. Cihazda altin ve benzeri metalde hassas modda....stabilite mod ise normal mod hem ayrim gosteriyor hem gezinti rahat oluyor....ayrim modu ise metalli bir arazide degerli maddeleri aramak degersiz maddeleri elemek silmek icin kullanacaksiniz.

Her modun kendine has ozelligi var araziye gore bu modlari kullanacaksiniz..
bunu biliorum kripto usta ban sorumu iyice anlatmadim galiba sorum sudu ki egar ban cihaza degarli ve degarsiz esyalari anlatmak istesam hangi modla cihazi calistirmaliyim ve karadag ustanin dedigini yapmaliyim?

Usta ben genellikle Ayrim modunda esik dusukken yapiyorum kalibreyi ..ayrim modunda degerli ve degersiz metalleri denedikden sonra sirayla normal mod ve hasas modu kontrol ediyorum sorun yoksa devam ediyorumm..

Çevrimdışı shahram405

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6601 : 22 Nisan 2015, 13:34:57 »
Metalin üzerinde tutarken tune yapmışsınız. Öyle yapmamalısınız. Tuneye metal olmayan yerde basmalısınız.
yani ustam once bakmaliyim ki metale + veriormu yada - egar metala + verirse orada te trimpotunu biraz cevirioruz taki - olsun ondan sonra metali ayirip ondan sonrami tune yapmaliyiz?

Bobini metale tutun, doğru gösteriyor mu bakın, göstermiyorsa bobini metal olmayan yere getirin, trimpotu biraz çevirin, tune yapın, tekrar bobini metalin üzerine getirin. Bu adımlar ile ayarı tamamlayın. Ve metali denerken bobine uzaktan yaklaştırarak deneyin.
ustam bunu yaparkan hangi modla calistirmaliyim? normal modlami yada ayrim modla?

Bu cihazin birbirinden ozel menuleri var. Cihazda altin ve benzeri metalde hassas modda....stabilite mod ise normal mod hem ayrim gosteriyor hem gezinti rahat oluyor....ayrim modu ise metalli bir arazide degerli maddeleri aramak degersiz maddeleri elemek silmek icin kullanacaksiniz.

Her modun kendine has ozelligi var araziye gore bu modlari kullanacaksiniz..
bunu biliorum kripto usta ban sorumu iyice anlatmadim galiba sorum sudu ki egar ban cihaza degarli ve degarsiz esyalari anlatmak istesam hangi modla cihazi calistirmaliyim ve karadag ustanin dedigini yapmaliyim?

Usta ben genellikle Ayrim modunda esik dusukken yapiyorum kalibreyi ..ayrim modunda degerli ve degersiz metalleri denedikden sonra sirayla normal mod ve hasas modu kontrol ediyorum sorun yoksa devam ediyorumm..
anladim allah razi olsun yardimin icin usta disari ciktigimda video cekerim ve yuklerim

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6602 : 22 Nisan 2015, 15:27:42 »
Cümleten selamunaleyküm arkadaşlar.

Hüseyin ustam.forumda açık görünüyorsunuz ama buradamısınız deyilmisiniz bilmiyorum.gördüğünüzde de cevap verirseniz olur.

Yeni versiyondan (3,5) bahsediyorsunuz,acaba bu versiyonun  benimkinde olması gerekiyormu,yoksa varmıdır.???

Saygılarımla

Aleyküm Selam,

Forumda görünüyorum ama PC açık ben çalıştığım için aktif yazamıyorum. Sizin versiyon alım zamanınıza bağlıdır ama isterseniz ürünü gönderin son versiyon yapalım. Bu işlem ücretsizdir.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6603 : 22 Nisan 2015, 15:30:02 »

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı kato

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6604 : 22 Nisan 2015, 15:32:00 »
merhaba karadağ ustam yazmışınız (İptal edilmesi gereken 2 adet diyot vard)
bu diyotlar hangılari

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6605 : 22 Nisan 2015, 16:02:53 »
merhaba karadağ ustam yazmışınız (İptal edilmesi gereken 2 adet diyot vard)
bu diyotlar hangılari

VD15 ile VD12

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6606 : 22 Nisan 2015, 21:01:43 »
Desene arazide 3.5 atacaz :P

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6607 : 22 Nisan 2015, 21:06:15 »

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #6608 : 22 Nisan 2015, 21:36:40 »
Kayzer1915  ;D saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6609 : 23 Nisan 2015, 10:35:34 »
merhaba sevgili teknolojiekibi ailesi.geçenlerde makinem ile bi arazide arama yaptım.aramayı yaptığım bahçede nevalenin var olduğunu söyleyenler ise,nevaleyi oraya gömen rumun torunlarıymış.velhasıl makineyle arama yaparken hiç bir metale denk gelmedik yani sizinde anlayacağı gibi bişey bulamadık.bende o arkadaşlara,ya burda bişey yok yada nevale cihazın algılama mesafesinden daha derinde olduğunu söyledim.benden birkaç gün sonrada arama yaptığım o araziye iş makinesi sokmuşlar ve her yeri şuan o makineyle kazıyorlar.inşallah rezil olmam

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6610 : 23 Nisan 2015, 10:54:31 »
merhaba sevgili teknolojiekibi ailesi.geçenlerde makinem ile bi arazide arama yaptım.aramayı yaptığım bahçede nevalenin var olduğunu söyleyenler ise,nevaleyi oraya gömen rumun torunlarıymış.velhasıl makineyle arama yaparken hiç bir metale denk gelmedik yani sizinde anlayacağı gibi bişey bulamadık.bende o arkadaşlara,ya burda bişey yok yada nevale cihazın algılama mesafesinden daha derinde olduğunu söyledim.benden birkaç gün sonrada arama yaptığım o araziye iş makinesi sokmuşlar ve her yeri şuan o makineyle kazıyorlar.inşallah rezil olmam

Sorun yaşamazsınız Allahın izniyle. Eğer doğru kullandı iseniz alet yok dedi ise algılama mesafesinde kesin metal yoktur.

Çevrimdışı kato

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6611 : 23 Nisan 2015, 14:12:13 »
merhaba ustam vd15 vd12 yerlerine köprumi atacaz veya boşmu kalacak
teşekurler bilgi icin

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6612 : 23 Nisan 2015, 14:15:00 »
merhaba ustam vd15 vd12 yerlerine köprumi atacaz veya boşmu kalacak
teşekurler bilgi icin

köprü atılmalı

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #6613 : 23 Nisan 2015, 14:15:59 »
Sa

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #6614 : 23 Nisan 2015, 14:30:51 »
Her ermeni ve rum torunlarının dediği yerde malzeme çıkacak diye bişe yok.Ha olsaydı ben çoktan köşeyi dönmüştüm.
Dede'nin söylediği nokta bile orası olmayabilir.Elle çizilmiş bir kroki  veya belli bir simge kaybolmayacak bir iz,işaret olmalıki doğru alanda olunduğu anlaşılsın, ustam...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Regaib Kandili
« Yanıtla #6615 : 23 Nisan 2015, 14:38:34 »
Hayırlı Kandilleriniz olsun kıymetli Teknoloji Ekibi ailesi. Cenabi Hakk islam alemine ve ülkemize huzur ve esenlik nasib eylesin.
Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

Çevrimdışı pro-TR

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #6616 : 23 Nisan 2015, 15:07:20 »
hayırlı kandiller dilerim tüm arkadaşlara, şükür  bir üç aylara daha kavuşturdu yaradan....
Güzeli güzel yapan EDEBTİR,
Edeb güzeli sevmeye SEBEBTİR...

"Rufailer giyer pembe kırmızı
Tacının üstünde nurdan yıldızı
Evlatları tutar şişi ateşi, közü
Bülbül güle hayran ben de şeyhime"

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #6617 : 23 Nisan 2015, 15:15:43 »
Amin saygılar

Çevrimdışı aress

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6618 : 23 Nisan 2015, 16:58:49 »
tüm teknoloji ekibi ailesinin kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını rabbimden dilerim

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6619 : 23 Nisan 2015, 17:17:24 »
hüseyin ustam makineyle az çok arazide gezindim,tabikide kendimce bi arama şekliyle bu zamana kadar hiç metal sektirmeden buldumda ama o arazide hiç algılama olmadı.makine derin algılama yapıyomu diye kaba metallere tuttum mesela,mesafe sorunu yoktu,ayrım sorunuda yoktu.onur ustam olay sizin dediğiniz gibide olabilir.bende aynı sizin gibi düşündüm inanın.bu konuda baya bi heyecanlıyım sonucu çok merak ediyorum,son dururmuda burdan paylaşıcam bakalım şuanlık beklemedeyim