Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921349 defa)

0 Üye ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
Ynt: Selta pulse 3s calisirmi kontrol
« Yanıtla #8160 : 02 Nisan 2016, 17:22:02 »
sayın akdeniz 38 sayın Karadağ görmese bari bu resimleri şaka gibi ince uçlu 20tl lik bir havya bir adet lehim pompası ve kalite lehim al ve tekrardan lehimle Saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı akdeniz38

• Teğmen
  • *
  • Çeyrek Mühendis
« Yanıtla #8161 : 03 Nisan 2016, 10:00:17 »
sayın akdeniz 38 sayın Karadağ görmese bari bu resimleri şaka gibi ince uçlu 20tl lik bir havya bir adet lehim pompası ve kalite lehim al ve tekrardan lehimle Saygılar

Ben kontrol ettim güzelce tekrar lehimledim fakat aküyü bağlayinca kondansator patladi. Ne yapmam gerekiyor

Çevrimdışı kara1453

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8162 : 03 Nisan 2016, 10:17:39 »

Ben kontrol ettim güzelce tekrar lehimledim fakat aküyü bağlayinca kondansator patladi. Ne yapmam gerekiyor
kondansatörü  ters  takmışındır-aklıma  arkadaşım  geldi  okuldan  oda  kondansatör  patlatırdı çok kimyager diye  lakapı  olmuştu

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8163 : 03 Nisan 2016, 10:52:56 »
Sınıfta kaldın akdeniz38. İşcilik çok kötü. Bu durum muhtemelen havya ve lehiminden kaynaklanıyor. Patlama olayı da muhtemelen ters beslemeden olmuştur.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8164 : 08 Nisan 2016, 03:28:26 »
Akdeniz ustam ilk modülle işlemciyi sök acele etme sakin ve rahat ol lehimlere bakılırsa havyan ıssıtmıyo ve pastaa kullanılmamış pcb de lehimyerleri turtmamış tuş bağlantılarınıda sök işlemci ve ekran pinleri kötü durumda hangi ilde ekamet ediyorsanız orada elektronikçiler vardır elbet öncelikle bi.havya al yüksek watt lı olsun 35 40w tın üstünde kaliteli pasta almalısın tavsiyem lötfett olandır sonra lehim teli oda feraye 40/60 karışımlı olanlarından az da olsa alın sizin bu kartı toplamak için size flux da lazım krem flux telefon teknik malzeme satan yerlerde vardır lehimlenen parçaların ayaklarını yankeski ince uclu lehimlerin bitiminden kesin yankeski yoksa tırnak makasıda keser usta unutma acele etme adım adım gidelim ama sağlam adımlarla burda ne devreler çalıştı Allahın izniyle oda çalışır patlayan malzemeleri ilk önce tespit etmeliyiz sonra neden patladığını ölçü aletiniz varsa onuda hallederiz şunu unutmayalım alet çalışır el övünür tahta 2 liralık havyayla bu işi zaten ben yapamam malzemeler olursa Allahın izniyle o devreyi çalıştırırız ha son olarak tiner lazım selülozik olması şart hırdavatçılarda bulunur malzemeleriniz hakkında bilgi verir seniz yardımcı olmaya çalışırım yaşadığınız şehirde yoksa gitti gidiyordan baka bilirsiniz
Saygılarımla

Çevrimdışı yanuma

• Üsteğmen
  • **
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #8165 : 08 Nisan 2016, 10:20:19 »
S.A herkese hüseyin ustam satışa başlayınca beni unutma  saygılarımla

Çevrimdışı gezgin_2

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8166 : 15 Nisan 2016, 13:40:30 »
slm ustalar dps3s topladım herşey normal açılıyor çalışıyor elimde 12 v 7 a akü var ups den aldım ups si 10 dk götürüyor bu aküyü dps3s e takıyorum açlıyor arama yaparken metale raslayınca 10 sn sinyal verip kapanıyor açınca gene aynı acaba aküden mi yoksa cihazda sorun mu var cihazda ise nerelerden yapar

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8167 : 15 Nisan 2016, 16:51:25 »
Kulaklıklamı deniyorsunuz hoparlörmü

Çevrimdışı kuzen_212000

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8168 : 15 Nisan 2016, 17:33:38 »
slm ustalar dps3s topladım herşey normal açılıyor çalışıyor elimde 12 v 7 a akü var ups den aldım ups si 10 dk götürüyor bu aküyü dps3s e takıyorum açlıyor arama yaparken metale raslayınca 10 sn sinyal verip kapanıyor açınca gene aynı acaba aküden mi yoksa cihazda sorun mu var cihazda ise nerelerden yapar

cihazında güç açma kapama anahtarı varsa iptal  et
Ölen Hayvan İmiş.Aşıklar ölmezmiş....

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8169 : 15 Nisan 2016, 20:40:46 »

Hoparlöre 100nf paralel lehşmleyin geçer muhtemelen.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı gezgin_2

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8170 : 18 Nisan 2016, 08:06:00 »
hoparlörle deniyorum 100 nf bağlayıp deneyim sağolun

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8171 : 18 Nisan 2016, 09:33:54 »
Hoparlör büyük olabilir daha küçük hoparlörler deneyin veya hoparlörü iptal edip.sorunun devam edip etmediğine bakın hüseyin ustamın dediği gibi kondastörüde deneyin sorun çözülmesi lazım saygılar

Çevrimdışı kubilay33

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8172 : 21 Nisan 2016, 22:22:42 »
Merhaba arkadaşlar dp3s hazır kiti hüseyin ustamdan sipariş ettim bugun hayırlısı, gelince ürün toplayıp arazide test ve süpheli bölgelerde bakalım ne cıkacak karşımıza

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8173 : 22 Nisan 2016, 09:32:16 »
Merhaba arkadaşlar dp3s hazır kiti hüseyin ustamdan sipariş ettim bugun hayırlısı, gelince ürün toplayıp arazide test ve süpheli bölgelerde bakalım ne cıkacak karşımıza

Hayırlı uğurlu olsun, güzel bir cihaz aldın buna emin ol, ama cihazla şüpheli yerlere bakmadan önce bir kaç test yaparsan daha iyi olur, sonuçlar daha sağlıklı olur ve cihaza güvenin olur.saygılarımla

Çevrimdışı tekore

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8174 : 23 Nisan 2016, 00:38:42 »
Selamün aleyküm. demonte kit aldım bu gün topladım güzelce. Ancak elektriği verir vermez direk açılıyor, demonte kit yazısı vs. den sonra "açılıyor" yazısına gelip kalıyor nedenini anlayamadım. an4 pinini  şaseye çeken bir şey yok 5 v görülüyor. oyle kalıyor ne yapmalı ? daha butonları bağlamadım ondan olabilirmi pinler boşta.

Çevrimdışı mehdi06

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8175 : 23 Nisan 2016, 09:08:31 »
Sayın tekore muhtemelen işlemci bacaklarında kısa devre var veya siz açmak için enerji verirken başka noktadan kısa devre yaptıysanız muhtemelen işlemci o pini bozulup sürekli tuş takılı kalmış olabilir buna benzer bi sorun başıma gelmişti  mutlaka kısa devre varmı kontrol edin açıloyordan sonra kalıyorsa başlık metal algılıyo olabilir başlık bağlı olmaya bilir sönümleme dirençlerinde sorun ola bilir resim paylaşırsanız daha kolay yardımcı olunu bilir
Saygılar

Çevrimdışı tekore

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8176 : 23 Nisan 2016, 11:55:50 »
Sayın tekore muhtemelen işlemci bacaklarında kısa devre var veya siz açmak için enerji verirken başka noktadan kısa devre yaptıysanız muhtemelen işlemci o pini bozulup sürekli tuş takılı kalmış olabilir buna benzer bi sorun başıma gelmişti  mutlaka kısa devre varmı kontrol edin açıloyordan sonra kalıyorsa başlık metal algılıyo olabilir başlık bağlı olmaya bilir sönümleme dirençlerinde sorun ola bilir resim paylaşırsanız daha kolay yardımcı olunu bilir
Saygılar

Cevabınız için teşekkür ederim. Şu yazdıklarınızı bir kontrol edeyim.

Çevrimdışı macero

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8177 : 24 Nisan 2016, 06:24:51 »
Arkadaslar merhaba karadag ustadan aldigim urunlerle yeni bir 3s topladim ancak bu direnclerin hangisini nereye baglayacagiz yardimci olurmusunuz

Çevrimdışı macero

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8178 : 24 Nisan 2016, 15:24:59 »
Birde arkadaslar bu ekrana ait kontrast direncleri nelerdir 8,2 k ve 560 r denedim menu ile aciliyor cihaz hic yazi gelmiyor tune acmiyor cihazi sorun ekrandami baska bir yerdemi

Çevrimdışı kubilay33

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8179 : 25 Nisan 2016, 19:22:07 »
Merhaba arkadaşlar dp3s hazır kit  bugun elime ulaştı deneme yapim dedim acılıyor ekranında kalıyor nedense neden olabilir