Gönderen Konu: Delta Pulse 3 Dijital Pulse Dedektör  (Okunma sayısı 7484079 defa)

0 Üye ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ozer54

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3 Dijital Pulse Dedektör
« Yanıtla #1160 : 17 Haziran 2012, 23:03:20 »
karadağ usta değerli değersiz artı eksi olunca süper oldu ayrıca yakında film yapımcısı olursunuz çekim yaparken sıralamalar yazılar profosyönel iş tebrikler günümüzde dedektör firmaların yapıp sattıkları dedektörlerin iddia ettikleri derinlik olsun bulma olsun çoğu firma hikaye burada yapılan bu çalışmalar ve bu ortam harika emeği geçen bütün herkese çok teşekkür ederim birlik olan yerde herşey olur gün gelir burada görüntülü makina bile çıkar makine gelince zamanla video yüklerim bende

Çevrimdışı pro-TR

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #1161 : 17 Haziran 2012, 23:21:03 »
karadağ ustam bu devre daha profosyonel olmaz, daha iyisini arayanda anca rüyasında görür, diyeceğim o, başkalarının devresi daha derinden algılarmış, daha iyi ayırırmış, hodri meydan koysun videosunu kararını hep beraber verelim,
sonuç olarak ben PI de dp3 ü tek gecerim, varsın yatacaksam bu ayakta yatayım, en azından dilini dişini devresini biliyoruz, yapımcısını tanıyoruz  ;)
Güzeli güzel yapan EDEBTİR,
Edeb güzeli sevmeye SEBEBTİR...

"Rufailer giyer pembe kırmızı
Tacının üstünde nurdan yıldızı
Evlatları tutar şişi ateşi, közü
Bülbül güle hayran ben de şeyhime"

Çevrimdışı sealli

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #1162 : 17 Haziran 2012, 23:39:57 »
gerçekten çok güzel

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #1163 : 18 Haziran 2012, 01:14:08 »
Merhaba arkadaşlar,

Hepinize teker teker teşekkür derim. İnanın beni hem çok gururlandırdınız hem çok mutlu ettiniz. Elimden gelenin en iyisini herkes faydalansın diye yapıp buradan herkes ile paylaşmaya çalışıyorum. Sizlerin bu yazdıklarını görünce de demek ki boşuna uğraşmamışım boşuna emek vermemişim diyorum. Artık bu gece rahat bir uyku çekebilirim.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı BERK

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1164 : 18 Haziran 2012, 01:40:13 »
 Karadağ hocam tabiki boşuna uğraşmamışsınız. Nette elini nereye atsan bir dedektör tasarımı bulunmakta. Site üzerinde konu ilk açıldığı günlerde bu tasarıma bende kendi çapımda katılmam gerek dedim. Site üzerinde gördüğüm hoş bir özellikte, herkes paylaşımcı özelden bir şey yazılza hemen cevap dönülüyor. Kimse bildiğini saklamıyo bıraz daha iyisini daha iyi nasıl yaparız mücadelesini veriyor. Bir karşılık beklemeksizin paylaşım içerinde olmak çok güzel.Bu bağlamda karadağ hocam size içtenlikle teşekür ediyorum.

teslacoil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1165 : 18 Haziran 2012, 02:21:50 »
karadağ usta verdiğin emeklerden yardımlardan bilgilerden dolayı teşekürler bir çok kisi sayende cihaz sahibi oldu sanırım devre tasarımı ve yazılımıyla baya iyi hale gelmiş bundan sonra ancak versiyon atlatılır hakkın ödenmez Allah c.c her işinde sana kolaylık versin . Şimdi cihaz sahiplerine sesleniyorum şu kardeşiniz o kadar dil döküyor anlatıyor şu bobinleri deneyip sarında sonuçları öğrenelim değerler mesafeler objelere göre 2 ye katlanmış haberi aldım 1 kişi düz sarımı yaptı diğer arkdaşta yıldız sarımı düz sarımı sonuçları 2katı verim artı dp2 de kullanmış başkalarıda yapsında söyle bir milletin dudakları uçuklasın dimi verdiğim önceki bilgileri okuyarak sonuçları bekliyoruz cihazım yok deneyemiyorum bazı sorunlardan dolayıda yapmaya başlayamadım haftaya başlıycam o yüzden silzerden talep ediyorum herkeze kolay gelsin

Çevrimdışı çavuş

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1166 : 18 Haziran 2012, 03:20:09 »
Ustam tebrikler. 10 numara olmuş. :)

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1167 : 18 Haziran 2012, 06:17:12 »
Tebrikler usta,iyi is basarmIssInIz. :)
''Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.'' HZ. Muhammed
''Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.'' HZ. Ali
''En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.'' Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı çavuş

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1168 : 18 Haziran 2012, 07:41:39 »
Birde karadağ ustam bu cihaza derinlik modu eklenemez mi? Ama bu haliyle de mükemmel sadece sorayım dedim.

Çevrimdışı çanaf

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1169 : 18 Haziran 2012, 08:35:22 »
Merhabalar; Sevgili Karadağ tek kelime ile gurur verici. El atacağınız her alanda RABBİM ufkunuzu ve ilim gözünüzü daima en üst mertebelere ulaşmanız için açık etsin.Kolay gelsin.

Çevrimdışı durmaz

• Yüzbaşı
  • Bizimkisi bir hobi.
« Yanıtla #1170 : 18 Haziran 2012, 08:38:18 »
Karadağ ustam cihaz harika görünüyor.Başarılarının devamını diliyorum.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #1171 : 18 Haziran 2012, 09:01:55 »
Herkese teşekkür ederim arkadaşlar.

Çavuş, şimdilik malesef mesafe ile ilgili birşey yapamayız.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı çavuş

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1172 : 18 Haziran 2012, 09:22:59 »
Anladım ustam. Zaten önemli olan ayrımdı. O da ortada.

Çevrimdışı spy_worm

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1173 : 18 Haziran 2012, 18:14:18 »
gerçekten güzel performans evet dediğiniz gibi rahat uyuyabilirsiniz bu gece  ;D bu arada habire kutu ön panelde değişiklik yapıyorum sıkıldıkça. şimdide bu şekil bişe yaptım umarım sizlerde beğenirsiniz.

saygılarımla...
Gece bir Rüya Görürsün Uyanır Geri Yatarsın Yada Kalkar RüyaLarının Peşinden KOŞARSIN !...

teslacoil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1174 : 18 Haziran 2012, 18:28:58 »
turkuaz rengi güzel bir renk güzel olmuş güle güle kullan boş kutusu hazır bir malzeme  olarak mı aldınız yoksa her.gi birşeyin kutusumuydu bulanabilir bir malzememiydi

Çevrimdışı spy_worm

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1175 : 18 Haziran 2012, 18:38:55 »
beğendiğinize sevindim hayır kutu bir şeyin kutusu değildi. Karadağ usta dan aldım videolara dikkat ederseniz Karadağ ustanın kullandığı orjinal kutu olduğunu farkedersiniz. kolay gelsin.
Gece bir Rüya Görürsün Uyanır Geri Yatarsın Yada Kalkar RüyaLarının Peşinden KOŞARSIN !...

Çevrimdışı çavuş

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1176 : 18 Haziran 2012, 18:42:14 »
Ellerine sağlık ustam güzel olmuş.

Çevrimdışı spy_worm

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1177 : 18 Haziran 2012, 18:48:27 »
teşekkür ederim çavuş beğenmene sevindim inşallah hepimizin gönlünden geçenin en iyisi olsun.

Çevrimdışı guilver34

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #1178 : 18 Haziran 2012, 19:09:00 »
karadağ ustam eline emeğine sağlık.videodanda anlaşılacağı üzere dp3 gayet stabil çalışıyor.üstelik ayrımda toprak altında net gözüküyor.merak ettiğim bir şey var ustam.mesafe uzayınca,mesela 70 cm ve üstünde,dp3 ayrımdaki kararlılığı devam edecekmi.bu aralar işlerim yoğun olduğu için pek zaman ayıramıyorum.fırsat buldukça (akşamları) dp3 ü yapıyorum.kart dizilimi bitti.kutuyla uğraşıyorum bu aralar.inşallah bitince yayınlayacağım.bobinde de teslacoil'in önerdiği bobini yapmayı düşünüyorum.
Okyanusun ötesindeki güzellikleri keşfetmek isteyen,kıyıdan uzaklaşma riskini göze almalıdır.

Çevrimdışı BERK

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1179 : 19 Haziran 2012, 13:36:47 »
Karadağ hocam yazılıma demiri görmeme özelliği eklesez sizcede çok isabetli bir yenilik olmazmı.