Gönderen Konu: TeknolojiEkibi Ahalisi, gelin toplanın bişey konuşcaz. Forum için proje yapmaya  (Okunma sayısı 15068 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onur600

• Albay
Tartışacak bir şey yok. Yaşadığımız sürece, bir şeyler yaptığımız sürece sorunlarda olacak, başarılarda.
Her ikiside insanı olgunlaştırır. Bu olgunlukta yeni başarılara ulaştırır.
Bizim aile olma bilincinden uzaklaşmamamız gerekir. Bazen zararına işler yapılır, bazen para kazanılır iş hayatıda böyledir.
Hep bana hep bana olmaz.
Felsefemiz hep bize hep bize olmalı her konuda.
Bundan sonra ortaya konacak forum projeleri tabiki eskisi gibi renkli olmaz.O kişilerin bir çoğu hayatın farklı kullvarlarına daldı.
Burada kalan üç beş ihtiyar anca yeni gelen ve halen içinde amatör ruh barındılarla devam eder.
Demonte ve ticari ürünler bir birinden ayrılmalı. Gerek isim gerek tasarım olarak.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı yasink53

• Teğmen
  • *
Tartışacak bir şey yok. Yaşadığımız sürece, bir şeyler yaptığımız sürece sorunlarda olacak, başarılarda.
Her ikiside insanı olgunlaştırır. Bu olgunlukta yeni başarılara ulaştırır.
Bizim aile olma bilincinden uzaklaşmamamız gerekir. Bazen zararına işler yapılır, bazen para kazanılır iş hayatıda böyledir.
Hep bana hep bana olmaz.
Felsefemiz hep bize hep bize olmalı her konuda.
Bundan sonra ortaya konacak forum projeleri tabiki eskisi gibi renkli olmaz.O kişilerin bir çoğu hayatın farklı kullvarlarına daldı.
Burada kalan üç beş ihtiyar anca yeni gelen ve halen içinde amatör ruh barındılarla devam eder.
Demonte ve ticari ürünler bir birinden ayrılmalı. Gerek isim gerek tasarım olarak.
Bencede onur usta arkadaş bilmeden etmeden konuşuyor ben sanki somamışım gibi kimseye sormamışım ona kalsa. Dp3s 484 mü 485. Sayfaya baksın tabi mesengerden aldığım yardımlar hariç

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ben hala soruma kendimce tatminkar bir cevap bulamadım. Ben proje yapmalı mıyım? Yani yapacağım tamam ama bakın 3. sayfaya geldik bu konuda konuşuyoruz ama 3s yi toplayıp toplayıp satanlar, başka kutuya koyup ben tasarladım diye millete yutturanlar, 3s üzerinden kendine müşteri devşirenler, zamanında dostumuz dediğimiz insanlar nerede? Hiç biri yok. Bu da verilen emek çıkara kurban gidiyor demek oluyor. Şu anda öyle işler foruma yapabilirim ki piyasdaki firmaların%80 i nin hayal bile edemeyeceği şeyler olabilir ama bunu yapınca ne olacak?

Neyse sanırım onurun da dediği gibi ben foruma tamamen başka, bizim tarafımızdan da satılmayacak, ekranda da bunu para ile satanın taaa... yazan bu sayede yapıp satmak isteyenlere en başta kipetleyen işler yapayım. Belki her açıldığında bi saplama gören kullanıcı gelir de bişeyeler yazar :)
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı yasink53

• Teğmen
  • *
Ben hala soruma kendimce tatminkar bir cevap bulamadım. Ben proje yapmalı mıyım? Yani yapacağım tamam ama bakın 3. sayfaya geldik bu konuda konuşuyoruz ama 3s yi toplayıp toplayıp satanlar, başka kutuya koyup ben tasarladım diye millete yutturanlar, 3s üzerinden kendine müşteri devşirenler, zamanında dostumuz dediğimiz insanlar nerede? Hiç biri yok. Bu da verilen emek çıkara kurban gidiyor demek oluyor. Şu anda öyle işler foruma yapabilirim ki piyasdaki firmaların%80 i nin hayal bile edemeyeceği şeyler olabilir ama bunu yapınca ne olacak?

Neyse sanırım onurun da dediği gibi ben foruma tamamen başka, bizim tarafımızdan da satılmayacak, ekranda da bunu para ile satanın taaa... yazan bu sayede yapıp satmak isteyenlere en başta kipetleyen işler yapayım. Belki her açıldığında bi saplama gören kullanıcı gelir de bişeyeler yazar :)
😂 ben ilk dp baskısınıda ben basarak yapmıştım 2010 da sahibindenmiydi neydi demonte dp almıştım ama hiç alıp toplayıp kimseye satmadım ama ilgiyle takip ediyorum takip etmeyede devam edeceğim emeğe saygı

Çevrimiçi wtrk

• Yüzbaşı
  • Her arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardır.

Sabit bir servis mesajı gibi birşey gelmeli ustam. Taklitlerimizden sakının yazan gibi. Bu mantıklı
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimdışı yasink53

• Teğmen
  • *
Birde böyle çekim yapabilmek için önce dedektörü çalıştırmak lazım sonra arazi çıkıp gerçek deneyimleri çekmek lazım sonra markasıyla paylaşırız ama yakıp patlatınca ilk bağlantıda. mümkün olmadı nasipsizlik işte keşke çalıştırıp arazide canlı çekimler yapabilseydim  :(  zevkli olurdu sanırım anolok olanıda 10 yıl önce test ederken köyde düşürmüştüm bozulmuştu neden olduğunuda bi türlü çözememiştim  :D  ama iyiydi

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
Şimdi ustam monte veya demonte kit satıyorsan ki senden önce yapan ve satan yoktu piyasada belki hala yoktur. Bunu sattığın zaman birilerinin bunu kutulayıp marka koyup satmasına engel olmazsın. Burada öğretmen kalbiylemi düşünüyorsun yoksa ticaret adamı kalbiylemi önce buna karar vermen lazım. Ticaret adamı entegreyi siler, cihazını kaynaklar öyle satar kimse teknolojiyi kopyalamasın diye, öğretmen kişi ise yeni başlayan kişilere kendi icatlarını da öğretmek isterki herkes görsün veya herkes faydalansın diye ki; senin yaptığın bu ikincisi bunada ne kadar emek hırsızı varsa dadanır, bu da senin iyi niyetinin sonucudur. Bunun içindirki, satışını yaptığın veya son çıkardığın ürünlerin demonte veya monte kitini satmak veya imalatına müsade etmek forum içinde bile doğru değildir bunu yıllar önce açılan bir konuda sana tekrar söylemiştim. Neden çünkü iyi olduğun sürece bu senin başına her zaman gelecektir. Bak gene tekerrür etti bu konu. Monte kit satışı yapılması bence doğru değildir, demonte kit satışı yapılması ise sadece dostlara olduğu sürece  ticari bir kaygı olmayacaksa mümkündür. Ama düşük kalitede maksat site canlansın diye ürün tasarlayacaksan bunu paylaşabilirsin bunda sakınca olmaz. Fakat dediğim gibi kalitesiz ve düşük teknoloji  bir cihaz olması doğru olur. Ustam sana şunu söyleyeyim insanoğlu vefalı değil nankördür. İnsanlığa hizmet edeceksen bunu lütfen aklından çıkarma.Saygılarımla

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
Tamam haklısında usta biz bu sitede micropicide kopyalamaya çalışanı gördük modülüde bu iyi niyeti suistimal etmektir

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com

Sabit bir servis mesajı gibi birşey gelmeli ustam. Taklitlerimizden sakının yazan gibi. Bu mantıklı

Buna ek olarak da bir kişiye aynı ürünü birden fazla satmayın ustam.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi

Buna ek olarak da bir kişiye aynı ürünü birden fazla satmayın ustam.

Mesela bursadan acemiusta var. En az 3-5 akrabasına topladı 3s yi. Böyle durumları ne edeceğiz.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
O konuda haklisin ustam bu şekilde ustalarimiz da var eşi dostu istiyor mecbur yapıyor kıramıyor.  Bende bitane 3s vardı kutlarken ters enerji verdim yandı gitti utandım bidaha isteyemedim :) çöp oldu gitti.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Az önce biri aradı. Denizliden. 65 yaşındayım, yazma çizme işinden pek anlamıyorum ama okuyorum dedi. Lütfen vazgeçme dedi. Başka bir sürü şey de dedi ama onlar aramızda kalsın. Çok değişik hissettim. Teşekkür ederim.

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ustam bu ülkeye üretecek insanlar lazım moralini yüksek tut biz burdayiz Allahın izniyle. Üç beş kendini bilmez vazgeçirmesin seni.

Çevrimdışı Denizt50

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
Herkese hayırlı bayramlar tecrübeli abilerimden yardımlarını bekliyorum delta pulse 3s plus cihazımiñ akusu ters baglandigindan  cihaz yandi tamir edildi ancak opening yazisinda takili kaliyor yardimci olabilecek birisi varm i

Çevrimdışı Hesperos

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
yeni yapıcağınız cihazlara güneş enerji panelleri ekleyin arazideyken şarjıda dolsun aynı zamanda

Çevrimdışı YAK

• Yüzbaşı
  Sanırım foruma yeni heyecan katmanın bir yolu var.Mevcut sistemler ve dedektörler hakkında yeterince bilgi oluştu.Herkes kolayca ulaşıp yapıyor.

Gerçek zamanlı görüntü oluşturmak için spread spectrum teknolojisi var.
ayrıca graund penetrating radar.konusuda önemli.
Kim demiş 500Mhz de PI yapılamaz diye.   Bu kuralı kim koydu.

Ayrıca her zaman fazla ilgi çeken LRL konusu var.Bu konuda çok fazla yalan dönüyor ama konu tamamen yalan değil.

ayrıca pistol dedektörlerde farklı bir konu.
önemli olan açılışı yapıp ilerleyecek birisi. Gerisi gelir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
  Sanırım foruma yeni heyecan katmanın bir yolu var.Mevcut sistemler ve dedektörler hakkında yeterince bilgi oluştu.Herkes kolayca ulaşıp yapıyor.

Gerçek zamanlı görüntü oluşturmak için spread spectrum teknolojisi var.
ayrıca graund penetrating radar.konusuda önemli.
Kim demiş 500Mhz de PI yapılamaz diye.   Bu kuralı kim koydu.

Ayrıca her zaman fazla ilgi çeken LRL konusu var.Bu konuda çok fazla yalan dönüyor ama konu tamamen yalan değil.

ayrıca pistol dedektörlerde farklı bir konu.
önemli olan açılışı yapıp ilerleyecek birisi. Gerisi gelir.

Yazdıklarında haklısın. Ama açılışı ve konuyu götürecek kişinin güvenilir birisi yani bizden birisi olması lazım çünkü bu konular suistimale açık.

Çevrimdışı ismail344

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
M1 den asagısı bence demonto kıt olarak satılmasında sakınca yok zaten devreler ulasabıldıgı yerler ulastı m1 zaten guzel cıgaz emf de aynı daha iyisi ufak bobınlı derınlemesıne inen cıgaz buda pulse olacak ama biz gorurmuyuz onu bilmemem buyuk baslıklar hantaldır heryerde iş gormez define işi kamu file gorunmeden iş yapmaktır cıgazlarda oyle olmalıkı cıgazı degeri olsun .

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Selamın aleyküm abi abi bence yapilmali devam edilmeli  3s sorun yok ben formdal almis satmis ve  tek basima garanti veren biriyim.  Hata yapanlar kendileri yapti hatayi faturayi TE  kesti ayrica bunlar gibiler yuzunden 3s+ dokumanlarini ve kit satisini durdirdun . Eger bir proje gelistirilecekse bu proje yazilimda fabrika cikisi veya demo olarak iki sekilde sunulmali açılış ekraninda demo urunlere fabrika garantisi verilmedi belirtilirse daha iyi olur bilincli satis yapilmali eline havya almamis insanlara satilmamali. Birde gelistirilecek devrelere ters baglamaya gore bir devre yapilsa daha iyi olur bu sayede devre yanmaz
Herkes işini yapsın.
Bildiğin şeyleri de unut ki her düşünceyi hazmedebil.
Arkadada gözlerim var ama umursamıyacak kadar eğitimim var şükür

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ayrica birde proje yapilcaksa ib sistem olsun abi :D biliyorum biraz cok şey ama  ^-^
Herkes işini yapsın.
Bildiğin şeyleri de unut ki her düşünceyi hazmedebil.
Arkadada gözlerim var ama umursamıyacak kadar eğitimim var şükür