Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921957 defa)

0 Üye ve 210 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #8380 : 25 Haziran 2016, 19:47:57 »
Osiloskop ile modül giriş ve çıkışına bakmak lazım. Arızalı olabilir.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı onur39

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8381 : 25 Haziran 2016, 19:53:42 »
ustam bende osilaskop yok malesef nasıl yapabilriz bu doğrultuda size ulaştırsam sorunu ney diye yardımcı olabilirmisiniz

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #8382 : 25 Haziran 2016, 21:00:29 »
1 adet modül al adaşım.Birde sönümleme için direnç iste.Devrede sizden kaynaklı bir arıza meydana gelmediğini düşünüyorum.Yani ücretsiz temin edebilirsiniz.Kullandığınız modülü de geri iade edersiniz.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı onur39

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8383 : 25 Haziran 2016, 21:44:31 »
Ok ustam ben pazartesi  telefonla Hüseyin ustaya ulaşır isterim bir adet elimdeki mödülüde kargolar geri yollarım teşekkür ederim yeni modül geldiğinde takar denemelerimi sizinle paylaşırım

Çevrimdışı onur39

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8384 : 25 Haziran 2016, 21:47:58 »
Ustam birde bir soru daha sormak istiyorum elimde iki adet kafa var bunlar deltaya uyarlaya bilirmiyiz markası birinin elsan digital diye bir cihazı var onun kafası uyarmış acaba

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #8385 : 25 Haziran 2016, 22:06:11 »
Elsanın ürünleriyle hiç karşılaşmadım.Yorum yapmam yanlış olur.Elinizdeki elsan başlığın değerlerini ölçmeniz lazım.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8386 : 25 Haziran 2016, 22:39:48 »
Elsan VLF. O nedenle bizimkinde elsan başlığı çalışmaz.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı onur39

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8387 : 25 Haziran 2016, 23:08:18 »
Hüseyin ustam bu modülü ben çıkartıp yollayacağım pazartesi bana pm ile adres bilgilerinizi göndere bilirmisiniz ustam

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8388 : 25 Haziran 2016, 23:47:21 »
Ustam bobini yerden 1metre yukarıdada görüntü aynı ustam etrafta metal yok sönüm dirençlerim 330 ve 2 tane 1 ohm direnç
Zaman kaybetmeden gonderin hatta huseyin ustaya musaitse komple kiti gonderin baksin.. sezon acildi nano yada 3s plus yapmak lazim ...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8389 : 26 Haziran 2016, 22:23:37 »
3s yine bi işler peşinde :) Videoyu kim çekti bilmiyorum. Tesadüfen internette bulan biri linkini gönderdi :)

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #8390 : 26 Haziran 2016, 23:10:28 »
Cihazı kullanamıyorlar.Toprak ayarını vb bence doğru yapamıyorlar.Bu cihaz kullanmasını bilene kesinlikle yalan söylemez.Saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8391 : 26 Haziran 2016, 23:13:56 »
Adamlar zaten şikayetçi değil ki :) Dedektör kemerdeki metali algılıyor kullanıcı toprakta bişey var sanıyor :)

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8392 : 26 Haziran 2016, 23:28:50 »
Belki ilk defa ekrana çıkıyorlarsa biraz heyecan var gibi geldi bana da;  :D

Çevrimdışı pilter

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8393 : 27 Haziran 2016, 11:49:03 »
http://i.hizliresim.com/QMy51Z.jpg   
Ustalarım kolay gelsin Sönümleme eğrim bu şekilde mosfetim aşırı ısınıyor sizce nerde hata yapmış olabilirim. 1tlyi yaklaşık 15 cm den görüyor...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8394 : 27 Haziran 2016, 12:50:10 »
Tune yapıp eğrinin ekrana oturmasını sağlayabilirsiniz. Sonra tekrar olması gereken şekle gelmesi için ayar yapın ve sonra tekrar tuneye basın. Parazitlenme kapalı alandaki elektriksel gürültüden kaynaklanıyor. Açık arazide yapmaz. Ve mesafe de artar.

Çevrimdışı mertali34

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8395 : 27 Haziran 2016, 12:53:09 »
Huseyin usta benim makina hazırlanıyor mu akşam yanındayım yağmur yagmazsa

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8396 : 27 Haziran 2016, 17:31:47 »
Ustam bobini yerden 1metre yukarıdada görüntü aynı ustam etrafta metal yok sönüm dirençlerim 330 ve 2 tane 1 ohm direnç
Zaman kaybetmeden gonderin hatta huseyin ustaya musaitse komple kiti gonderin baksin.. sezon acildi nano yada 3s plus yapmak lazim ...

Malesef tamir için gelen ürünlere bakmama kararı aldım. Nedenini daha önce açıklamıştım.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8397 : 28 Haziran 2016, 13:51:38 »
Tam 20 dakikadır telefondayım. Bir kişi bizim videolarımızı izlemiş ve 3s yi beğenmiş. Sahibinden üzerinden TeknolojiEkibi diye yazılan bir ilandan dedektör almış. Dedektör demonte kitten toplama. Ciddi  manada kötü durumda. İlanı açan ürünü bizim imalatımız diye lanse etmiş. Alan kişi bana kızıyor suçlusu sensin neden devre veriyorsun diyor. Arkadaşlar doğru düzgün topladıktan sonra bişey demiyorum ama böyle yarım yamalak toplanmış şeyleri insanlara satmayın. Hele kendi yaptığınız şeyleri TeknolojiEkibi yapımı diye hiç satmayın. Karşınızdakinin de bizim de hakkımıza geçiyor böyle yapanlar.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8398 : 28 Haziran 2016, 16:50:42 »
Tam 20 dakikadır telefondayım. Bir kişi bizim videolarımızı izlemiş ve 3s yi beğenmiş. Sahibinden üzerinden TeknolojiEkibi diye yazılan bir ilandan dedektör almış. Dedektör demonte kitten toplama. Ciddi  manada kötü durumda. İlanı açan ürünü bizim imalatımız diye lanse etmiş. Alan kişi bana kızıyor suçlusu sensin neden devre veriyorsun diyor. Arkadaşlar doğru düzgün topladıktan sonra bişey demiyorum ama böyle yarım yamalak toplanmış şeyleri insanlara satmayın. Hele kendi yaptığınız şeyleri TeknolojiEkibi yapımı diye hiç satmayın. Karşınızdakinin de bizim de hakkımıza geçiyor böyle yapanlar.
Ustam her sorman da sana kesinliklikle demonte kit satılmasın diye görüş bildiriyorum, bunlar belkide daha iyi günler, kitlerin kesinlikle yasaklanması gerekir. Sen üreticisin sana bu tarz telefonlar geliyor, biz de teknoloji ekibi ürünleri tavsiye ediyoruz, aynı şey bizimde başımıza geldi..Ben de ne diyeceğimi şaşırdım...

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8399 : 28 Haziran 2016, 17:03:09 »
Bunun onune gecemezsiniz hic bir zamn bu sorunu cozmenin 2 yolu var.
Pcbye kazima yontemiyle seri no atip sattiginiz urunleri kime sattiysaniz seri no kisi bilgileri ile satmak. Sorun oldugunda gel bakalim kardesim diceksiniz. Bundan sonra havani alirsin diceksin.
Yada kit isi bitiirip alacak kisi hazir alcak hada ticari is yapmiyacak kisilere soz alarak yaparsiniz baskada cozum cok zor adam alir alir sonra satar herkez yapar bunu..