Gönderen Konu: Son çalışmamdan bir bölüm.  (Okunma sayısı 6068 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yeraltıcı

• Yüzbaşı
Son çalışmamdan bir bölüm.
« : 26 Kasım 2008, 20:30:12 »
------ Yazarın isteği üzerine silinmiştir.........-------

« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2012, 18:46:04 Gönderen: UNIQUE »

fahreneith

• Ziyaretçi
Ynt: Son çalışmamdan bir bölüm.
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2009, 04:40:00 »
güzel bir hikaye tebrik ediyorum hikayedeki kapıdağ  erdekteki kapıdağmı merak ettim doğrusu

Çevrimdışı yeraltıcı

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2009, 19:42:03 »
güzel bir hikaye tebrik ediyorum hikayedeki kapıdağ  erdekteki kapıdağmı merak ettim doğrusu
Aslında bu bir kurgu ve bir suikastı betimliyor. Ama sonradan vaz geçtim bu romanı yazmaktan; böyle şeyler kötü ilham verebilir bazılarına, diye. En iyisi sıradan olaylar, okuyucu kendini bulsun anlatıda, daha iyi. Yazarken hoşta, birilerini istemeden de etkilemek var ya işin içinde, işte onu yapmak istemem doğrusu.

fahreneith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 10 Nisan 2009, 02:24:23 »
 gelmiş geçmiş bütün yazarların isteyi birilerini etkileyebilmekti inanki bu sandığımızdan çok daha zor bir mesele bana göre yazılarda okuyucunun kendinden birşeyler bulmasının yanı sıra kendinde bulamadığı şeyleri okuması önemlidir.

baklava

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 22 Nisan 2009, 05:38:07 »
zannetmiyorum kurgu olduğunu  ;D aynı şeyi kurtlar vadisindede yazıyorlar ama çoğu gerşek.
sende biyerlerden okuyup yazmışın işte. :-*

Çevrimdışı yeraltıcı

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2009, 01:58:49 »
zannetmiyorum kurgu olduğunu  ;D aynı şeyi kurtlar vadisindede yazıyorlar ama çoğu gerşek.
sende biyerlerden okuyup yazmışın işte. :-*
Eh, tabii ki, baklava. Bunlar zaten hayatın içinde var ve ben de oradan okuyup çıkarıyorum, biraz da neşe katarak, ama bil ki, asla bir başkasının yazdığını alıp kopye etmem. Burdaki satırların bir başkası tarafından geçmişte yayınlanmış bir metnini bul ve getir, bir yerlerden okuyup yazdığımı da öyle ispat et. Bak orada hangi tarihta siteye düşüldüğü mevcut; o tarihten sonra yayınlanan ve sitelere bir şekilde düşülenler ise, benden çalınanlardır. Çünkü buraya düşülen her özgün yazı, (Tüm siteler için geçerli) düşülen tarihiyle resmiyet kazanır, bunu bilmeniz gerekir, mahkemelerde bile belge olarak kabul ediliyor artık sanal dünya. Neyse, herkese saygılar sevgiler.