Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921259 defa)

0 Üye ve 65 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mustafa öztürk

• Ziyaretçi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #6920 : 16 Haziran 2015, 22:08:19 »
Merhaba teknolojiekibi ailesi .Sitenizi çok beğendim,üç aydır paylaşımlarınızı okuyorum,güzel vakit geçiriyorum.Yazışma yapmayı öğreniyorum.İleride daha çok paylaşmak isterim.Bütün aileye selamlar.Yaşlı 66.

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #6921 : 16 Haziran 2015, 22:10:21 »
Sitemize hoşgelmişsiniz saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6922 : 16 Haziran 2015, 22:44:57 »
Merhaba teknolojiekibi ailesi .Sitenizi çok beğendim,üç aydır paylaşımlarınızı okuyorum,güzel vakit geçiriyorum.Yazışma yapmayı öğreniyorum.İleride daha çok paylaşmak isterim.Bütün aileye selamlar.Yaşlı 66.

Aramıza hoş geldiniz.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #6923 : 16 Haziran 2015, 23:04:28 »
Ve aleykümselam.Hoş geldiniz.
Bizde yaş itibariyle tecrübelerinizden istifade ederiz...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6924 : 17 Haziran 2015, 11:43:55 »

Maşallah Allah hayırlı ömürler versin.
Lakin bu yaşta,bu riskli yaşta delta pulse ile tanışmak sizi sıkıntıya sokabilir demedi demeyin .)))
Dagdan bayırdan öte gelemezsiniz malzeme toplamaktan ve şiddetli heyecan yaşarsınız delta ile.O yuzden dikkat.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6925 : 17 Haziran 2015, 12:59:23 »
DELTA PULSE 3 S MACERAM-HAFTA SONU GEZİNTİSi

Karadağ ustam nasıl bir cihaz yaptın ki, adamları çileden çıkartıp duruyor. Garibanlar metrelerce kazıp durmuşlar bir bölgeyi delik teşik etmişler. Hatta kepçe ile en az 4 yerde 10 metreden fazla çukur açmışlar.Cihaz üstüne cihaz getirmişler, ha birde yeni cihazlar çıkmış piyasaya mermer heykel gören dedektörler ve 35 metreden elmas gören dedektör varmış ustam böyle cihazlardan bizede yaparmısın . :D  :D  :D  :D görüyorsunuz ne elektronikçiler varmış dünyada, adamlar çok ciddi anlatıyorlar neredeyse benide kandıracaklar. Allah bunlara akıl fikir versin. Bölgeyi birde Delta pulse 3 ile kontrol ettik, yer çok bozuk ağaç çalı diken engebe yani bir definecinin çalışabileceği en kötü yer diyebiliriz. Ama cihazın performansı çok iyiydi, ayrıca manyetometre ile yaptığımız ölçümde süzgeç programlarını bile kullanmadan net görüntülere ulaştık.
Gel gör ki, defineye hipnoz olmuş arkadaşlar bir türlü inanmak istemediler bu duruma. Sizin cihazınız niye küçük , kaç metreyi gösteriyor, elması niye göstermiyor, mermeri niye göstermiyor. Altın var siz görmüyorsunuz. Milleti gerçeğe inandırmak bayağı zamanımızı aldı. En sonunda bana bir hoca getirdiler. Sözde seyyitlerdenmiş :D  :D  :D  Sana okuyup üflerim delta pulse çalışmaz dedi. Şimdi birde bunla uğraştık. Hadi yap ..bekara kadın boşamak kolay dedim; adam tırstı. Yahu ne delta yapmışsın be usta? Sahte hocalar bile meydan okuyorlar bu cihaza......Ama havasını alıp susuyorlar. Nasıl bir cihaz ki , adamlar aylarca uğraşmış biz bir saat kontrol yaptık adamlar nakavt. İşi gücü bıraktılar. Tamam artık buradan bir şey çıkmaz dediler. Başarılarının devamını dilerim.Saygılarımla

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6926 : 17 Haziran 2015, 13:17:25 »
DELTA PULSE 3 S MACERAM-HAFTA SONU GEZİNTİSi

Karadağ ustam nasıl bir cihaz yaptın ki, adamları çileden çıkartıp duruyor. Garibanlar metrelerce kazıp durmuşlar bir bölgeyi delik teşik etmişler. Hatta kepçe ile en az 4 yerde 10 metreden fazla çukur açmışlar.Cihaz üstüne cihaz getirmişler, ha birde yeni cihazlar çıkmış piyasaya mermer heykel gören dedektörler ve 35 metreden elmas gören dedektör varmış ustam böyle cihazlardan bizede yaparmısın . :D :D :D :D görüyorsunuz ne elektronikçiler varmış dünyada, adamlar çok ciddi anlatıyorlar neredeyse benide kandıracaklar. Allah bunlara akıl fikir versin. Bölgeyi birde Delta pulse 3 ile kontrol ettik, yer çok bozuk ağaç çalı diken engebe yani bir definecinin çalışabileceği en kötü yer diyebiliriz. Ama cihazın performansı çok iyiydi, ayrıca manyetometre ile yaptığımız ölçümde süzgeç programlarını bile kullanmadan net görüntülere ulaştık.
Gel gör ki, defineye hipnoz olmuş arkadaşlar bir türlü inanmak istemediler bu duruma. Sizin cihazınız niye küçük , kaç metreyi gösteriyor, elması niye göstermiyor, mermeri niye göstermiyor. Altın var siz görmüyorsunuz. Milleti gerçeğe inandırmak bayağı zamanımızı aldı. En sonunda bana bir hoca getirdiler. Sözde seyyitlerdenmiş :D :D :D  Sana okuyup üflerim delta pulse çalışmaz dedi. Şimdi birde bunla uğraştık. Hadi yap ..bekara kadın boşamak kolay dedim; adam tırstı. Yahu ne delta yapmışsın be usta? Sahte hocalar bile meydan okuyorlar bu cihaza......Ama havasını alıp susuyorlar. Nasıl bir cihaz ki , adamlar aylarca uğraşmış biz bir saat kontrol yaptık adamlar nakavt. İşi gücü bıraktılar. Tamam artık buradan bir şey çıkmaz dediler. Başarılarının devamını dilerim.Saygılarımla

Maşallah maşallah ankebut usta.
Benimde encok sevdigim delta ile diger makina tespit noktaları nakavt etmek,bayılıyorum buna.Bulmaktan daha zevkli .)

Banada özellikle türk yapımı alan tarama bi cihazla teyit edilmiş yerler denk geliyor hep kime gitsem.
Ölçüp bicmeden evvel burda yok diyuorum zaten kafadan.Sonra ölçüyorum teyit ediyorum tabi kazı sonucu yer sahipleri dogru diyorlar her defasında.

mustafa öztürk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6927 : 17 Haziran 2015, 19:50:21 »
Merhaba genç ustalar, beni de ailenize kabul ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim.Bir ay önce bende sitenizden  mavi altın kaplamalı bir demonte kit aldım.Bütün tavsiyelerinizi okudum .Bismillah diyerek monte etmeye  başıadim.Önerdiğiniz gibi kalaylarda çok değişiklik var.Elimden geldiği kadar yapmaya çalıştım.Ben bu yaşımda bunu yapabilirsem gençler daha çok kolay yapabilir.Bazen büyüteç kullanmak zorunda kalıyorum.Bizim gençliğimizde radyo bile yoktu.Lisede iken bir diyot ve kulaklıkla radyo yapmaya çalışıyorduk.Bu dedektör işi daha çocuklukta içimde kaldı , şimdiye nasipmiş, iş ALLAH  bunu bu güzel aile  içinde , tabi sizlerin yardımı iıe .Onemli olan başarmak ,yaptığın işten zevk almak o önemli.Şimdi çıkan ölçüm degerlerini veriyorum.5 V olması olan yerde 5V. 7 V olması olan yerde 6,47 V. 1,5 olması  0 V .Entegrenin 11 pin de 5 V . Tl  082  4 bacakta 6,48 V , girişte 13,12 V . Akü gerilimi 13,12 V.Kitte Irf 9540N  veDiot 12 ve15 (1N4148) kısa devre yapılmış ,bunlar böyle mi kalacak ,veya enson mu eklenecek.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden bütün teknoloji ailesine teşekkür ediyorum.Saygılar.Yaşlı 66.

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6928 : 18 Haziran 2015, 09:51:56 »
Merhaba genç ustalar, beni de ailenize kabul ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim.Bir ay önce bende sitenizden  mavi altın kaplamalı bir demonte kit aldım.Bütün tavsiyelerinizi okudum .Bismillah diyerek monte etmeye  başıadim.Önerdiğiniz gibi kalaylarda çok değişiklik var.Elimden geldiği kadar yapmaya çalıştım.Ben bu yaşımda bunu yapabilirsem gençler daha çok kolay yapabilir.Bazen büyüteç kullanmak zorunda kalıyorum.Bizim gençliğimizde radyo bile yoktu.Lisede iken bir diyot ve kulaklıkla radyo yapmaya çalışıyorduk.Bu dedektör işi daha çocuklukta içimde kaldı , şimdiye nasipmiş, iş ALLAH  bunu bu güzel aile  içinde , tabi sizlerin yardımı iıe .Onemli olan başarmak ,yaptığın işten zevk almak o önemli.Şimdi çıkan ölçüm degerlerini veriyorum.5 V olması olan yerde 5V. 7 V olması olan yerde 6,47 V. 1,5 olması  0 V .Entegrenin 11 pin de 5 V . Tl  082  4 bacakta 6,48 V , girişte 13,12 V . Akü gerilimi 13,12 V.Kitte Irf 9540N  veDiot 12 ve15 (1N4148) kısa devre yapılmış ,bunlar böyle mi kalacak ,veya enson mu eklenecek.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden bütün teknoloji ailesine teşekkür ediyorum.Saygılar.Yaşlı 66.

Teknoloji ekibi ailesine hoşgeldiniz .... Ölçümleriniz doğru olması gerektiği gibi 9540 ve 1n4148 kısa devre olacak ....... Delta pulse 3s kullanan çoğu kullanıcı memnun sizde bitirdiği sizde memnun kalacaginizi dusunuyorum .. Dp3s tam verim almak istiyorsanız geçmiş sayfalarda cihazın en iyi çalışma performansı ve ayrım ayarları eklidir oradan takip edebilirsiniz bulamadiginiz konular yada sormak istediklerinizi yazabilirsiniz buraya hamd olsun binlerce ustamiz var gönüllü hepsi yardımcı oluyor.. Farkimizda bu olsa gerek forumca..

Çevrimdışı PARANGA

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6929 : 18 Haziran 2015, 13:17:33 »
3S im - dedi baktım doğru okadar saygılar

Selamunaleyküm sn sivaslı yiğido ustam.durum öyle gösteriyorki bu gidişle siz birde beygir çiftliği kurarsınız gibime geliyor.eeeeee bukadar nal ve çividen sonra.????????

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #6930 : 18 Haziran 2015, 13:24:15 »
artık nasipte ne varsa işin en önemli can alıcı yanı cihaz yalan söylemiyor saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

mustafa öztürk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6931 : 18 Haziran 2015, 21:35:40 »
Sn.Kripto 55  teşekkür ederim vermiş olduğun cevaba.Artık diger parçalara geçeceğim sayenizde.Kutuyu da mavi kit gibi mavi yapacağım.Yaptıktan sonra fotorafını göngerebilirsem  onu da göndereceğim.Benim kide PULSE 3 -Mavi boncuk olsun,bir itirazınız yosa.Bütün aileye hayırlı ramazanlar.ALLAH ÇALIŞAN KULUNU SEVER. Saygılar.Y 66.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6932 : 18 Haziran 2015, 23:35:42 »
Merhaba Arkadaşlar,

Bugün bir 3s kullanıcısı ile yaptığım konuşmayı kısaca anlatmak istiyorum. Telefonda karşımda bir amca var. 3s leri varmış. Sanırım oğlu kullanıyormuş. Şikayeti olduğunu söyledi. Buyur amca dedim. Biz dedektörle bir yerde sinyal aldık. Dedektör + ve - yi beraber gösteriyordu dedi(3s kullanıcıları bunun alaşım metal demek olduğunu bilirler). Kazdık 1,5 metreden kalem kalınlığında 20 cm kadar pirinç bir parça çıktı. Biz nerede hata yapıyoruz? Neden başarılı olamıyoruz dedi. Sadece altını nasıl algılarız dedi. Ben önce amcaya bu algıladığı değer ve ayrımın gayet iyi olduğunu, sonrasında da dıt deyince altın çıkaracak dedektörün bulunmadığını dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Sonrada amca teşekkür ederek telefonu kapadı :)

Saygılar

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6933 : 19 Haziran 2015, 00:05:14 »
Merhaba Arkadaşlar,

Bugün bir 3s kullanıcısı ile yaptığım konuşmayı kısaca anlatmak istiyorum. Telefonda karşımda bir amca var. 3s leri varmış. Sanırım oğlu kullanıyormuş. Şikayeti olduğunu söyledi. Buyur amca dedim. Biz dedektörle bir yerde sinyal aldık. Dedektör + ve - yi beraber gösteriyordu dedi(3s kullanıcıları bunun alaşım metal demek olduğunu bilirler). Kazdık 1,5 metreden kalem kalınlığında 20 cm kadar pirinç bir parça çıktı. Biz nerede hata yapıyoruz? Neden başarılı olamıyoruz dedi. Sadece altını nasıl algılarız dedi. Ben önce amcaya bu algıladığı değer ve ayrımın gayet iyi olduğunu, sonrasında da dıt deyince altın çıkaracak dedektörün bulunmadığını dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım. Sonrada amca teşekkür ederek telefonu kapadı :)

Saygılar

1.5 mt derinlikte kalem kadar parca,bu amca allahtan belasını mı istiyormus ustam .)))
O derinlikte hem ayrım yap hem tespit,ben olsam sana telefon acıp yarım saat dua eder teşekkür ederdim.
Amcalıgına verelim madem öyle,elindeki cevherden habersiz demekki .)))

Çevrimdışı ahmetkurt

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6934 : 19 Haziran 2015, 00:51:35 »
Teknoloji Ekibine, bu ekibin kıymetli üyelerine öncelikle içinde bulunduğumuz günler hürmetine, sağlıklı, huzur, başarı ve mutluluk yüklü zaman geçirmelerini diliyorum. Kısa süre önce Hüseyin beyle yüz yüze görüşme imkanım oldu. Gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ederek, yapacağı çalışmalarda başarılar diliyorum. Ekip olarak yürütülen bu çalışmalar her türlü takdire şayandır. Uzun zamandır bu siteyi takip ediyor, istifade etmeye çalışıyorum. Paylaşımlarınız, paylaştıklarınız kıymetli unsurlar. Temennim bu ailenin aynı şuurla hareketle daha da güçlenmesidir. Sanırım artık bana da yol görünüyor. Gezmeyi becerebilirim de video işi zor. Herkese selam ve saygılar sunuyorum.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #6935 : 19 Haziran 2015, 02:32:23 »
Merhaba Arkadaşlar,

Saygılar

1.5 mt derinlikte kalem kadar parca,bu amca allahtan belasını mı istiyormus ustam .)))
O derinlikte hem ayrım yap hem tespit,ben olsam sana telefon acıp yarım saat dua eder teşekkür ederdim.
Amcalıgına verelim madem öyle,elindeki cevherden habersiz demekki .)))
Buraya yazılamayan veya video lanamayan daha bir çok tespit ve buluntular var.Malum ülkemiz kanunları.
O nedenle en fazla bukadarı yazılıp,çiziliyor. ;D
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Mylasos

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6936 : 19 Haziran 2015, 03:59:53 »
Selamlar,
Araniza yeni katilmis bulunuyorum.1 seneye yakin siteyi takip ediyorum.basarilarinizin devamini diliyorum.hayirli ramazanlar

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6937 : 19 Haziran 2015, 09:45:10 »
Merhaba Arkadaşlar,

Ülke kanunları el verse de yazabilsek ben 3s le bulanların verdikleri haberlerden burada birkaç sayfa yazarım. Ama yazamıyorum :(

Saygılar

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6938 : 19 Haziran 2015, 09:45:40 »
Teknoloji Ekibine, bu ekibin kıymetli üyelerine öncelikle içinde bulunduğumuz günler hürmetine, sağlıklı, huzur, başarı ve mutluluk yüklü zaman geçirmelerini diliyorum. Kısa süre önce Hüseyin beyle yüz yüze görüşme imkanım oldu. Gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ederek, yapacağı çalışmalarda başarılar diliyorum. Ekip olarak yürütülen bu çalışmalar her türlü takdire şayandır. Uzun zamandır bu siteyi takip ediyor, istifade etmeye çalışıyorum. Paylaşımlarınız, paylaştıklarınız kıymetli unsurlar. Temennim bu ailenin aynı şuurla hareketle daha da güçlenmesidir. Sanırım artık bana da yol görünüyor. Gezmeyi becerebilirim de video işi zor. Herkese selam ve saygılar sunuyorum.

Ahmet Bey aramıza hoş geldiniz.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6939 : 19 Haziran 2015, 09:46:14 »
Selamlar,
Araniza yeni katilmis bulunuyorum.1 seneye yakin siteyi takip ediyorum.basarilarinizin devamini diliyorum.hayirli ramazanlar

Merhaba,

Aramıza hoşgeldiniz.

Saygılar