Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9954289 defa)

0 Üye ve 60 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onur600

• Albay
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #7140 : 17 Temmuz 2015, 01:00:01 »
Merhaba Arkadaşlar,

3s ye bişeyler ekledim. Bir de anlatım videosu çektim. Bakalım beğenecekmisiniz.

Saygılar

feature=youtu.be
Ustam, maşallah hızınıza biz zaten yetişemiyozda, 3s de  yetişemiyecek yakında :)

Hocam slm birşey dikatimi çekti bilezige neden +46 deger verdi ... diger denemelerde + 90 deger veriyordu

Bu sistemde 30 dan yukarısı değerli olarak görünüyor ;)
Sayısal değerler pulse sistemlerde yaklaşık olarak ayrımı veriyor.Net veriler almak için bir çok etkenin olumlu olarak bir arada olması gerekli...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #7141 : 18 Temmuz 2015, 23:39:37 »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #7142 : 18 Temmuz 2015, 23:41:55 »
Merhaba arkadaşlar;
Bugün iki video çektim ilki yukarda ki video.Tek başıma biraz zor oldu.
Kullandığım başlık 32lik başlık.Tek,tek ve minaralli arazide tune hakkında faydalı olacağını düşünüyorum.Umarım beğenirsiniz...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7143 : 19 Temmuz 2015, 01:25:36 »

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #7144 : 19 Temmuz 2015, 01:29:03 »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #7145 : 19 Temmuz 2015, 01:59:42 »
Teşekkürler Kripto usta...
Mesaj ve video aynı iletide yazamadığım için ayrı ayrı göndermek zorundayım.
Forum benim için bayağı kullanımı zor hale geldi...
Üsteki videoda pek net gözükmüyor ama menü ayarlarını ve ayrımı göstermek istedim.
Devamı gelecek...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #7146 : 19 Temmuz 2015, 10:37:57 »
Videolar için teşekkürler onur.  Ben de şu anda telefondan girdiğim için izleyemedim. Ilk fırsatta pc başına geçip izleyeceğim.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #7147 : 19 Temmuz 2015, 13:48:11 »
Videoları şimdi izledim. Eline sağlık güzel olmuş.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #7148 : 19 Temmuz 2015, 13:49:19 »

Çok güzel olmuş elinize saglık.
Benim tam olarak kastettiğim olayda bu işte.
Aluminyum ve paslı demire tüm ekrandaki barlar grafikler tam dolu şekilde tepki veriyor.
Bu şekilde direk ayrım yapabiliyorum delta ile arazide.

Dün yine aynı durumu yaşadık.
Delta ile arazide celik,paslı demir,kola tenekesi alüminyumu tamamen eleyebiliyorum.
Minelap,adrenalin,garret vb vlflerden cok cok daha önde bu acıdanda delta.
Hüseyin ustamızın ellerine saglık.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #7149 : 19 Temmuz 2015, 14:16:09 »
Beğenmenize sevindim arkadaşlar...
Hititli o saydığın markaları millet gözünde büyütüyor.Farklı platformlarda dile getiriyoruz ama adamlar kafalarını kuma gömmüş malesef.

İlk videoda nasıl tune yapılacağı apaçık belli.Test alanım memleketin en kayaç ve mineral yapılı yeri.Kazdığım derinliği ölçmedim yaklaşık 50cm civarı net algılama var.Metaller 50krş civarı. Daha da derin kazabilirmişim ;D
Eşik değerim 001.
Bir videoda sönüm eğrisini ayarı ve büyük başlıkla derin tespit üzerine olacak inş.
Varsa daha derinden bu arazide  çekecek cihaz buyursun gelsin 8)
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #7150 : 19 Temmuz 2015, 14:54:52 »
Beğenmenize sevindim arkadaşlar...
Hititli o saydığın markaları millet gözünde büyütüyor.Farklı platformlarda dile getiriyoruz ama adamlar kafalarını kuma gömmüş malesef.

İlk videoda nasıl tune yapılacağı apaçık belli.Test alanım memleketin en kayaç ve mineral yapılı yeri.Kazdığım derinliği ölçmedim yaklaşık 50cm civarı net algılama var.Metaller 50krş civarı. Daha da derin kazabilirmişim ;D
Eşik değerim 001.
Bir videoda sönüm eğrisini ayarı ve büyük başlıkla derin tespit üzerine olacak inş.
Varsa daha derinden bu arazide  çekecek cihaz buyursun gelsin 8)

İlk video cok ilginç gercekten.
Ben eşik degerini genelde 7-8 civarında tutarım yoksa cihaz sinyal veriyor.
Sen eşik 1 de yapmışsın ve tune olayıda işi bitirmiş.
O videoyu tekrar tekrar izleyip denicem inş.
Ve 32 lik başlıkla o derinlikte ayrım sinyal eşiğini yakalaman cok güzel.
Daha ögrenicek cok şeyimiz var demekki .)

Çevrimdışı YABGUHAN25

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7151 : 19 Temmuz 2015, 16:19:34 »
S.a arkadaşlar oncelikle bayraminiz mubarek olsun nacizane benim de bir kaç sorum olacak 45 cm ozel yapil basliğa kullanilacak direnclerin degeri gonderdiginiz demonte kitin icinden cikan direncler mi?sonum egrisi alt tarafta degil ust tarafta duzleniyor yani ust tarafa tasiyor orada duz oluyor o sekilde ev ortaminda calistirdim ayrim gayet iyi bu disarda her.gi bir sorun teskil eder mi?ayrida kullandigim aku 12v 2.3 amper bu sonum egrisinr etki eder mi?son olarak basligi topraga koyup o sekilde tune yaptigimizda mesafede degiskeblik gosterir mi simdiden tesekkurler...

Çevrimdışı YABGUHAN25

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7152 : 19 Temmuz 2015, 16:21:16 »
S.a arkadaşlar oncelikle bayraminiz mubarek olsun nacizane benim de bir kaç sorum olacak 45 cm ozel yapil basliğa kullanilacak direnclerin degeri gonderdiginiz demonte kitin icinden cikan direncler mi?sonum egrisi alt tarafta degil ust tarafta duzleniyor yani ust tarafa tasiyor orada duz oluyor o sekilde ev ortaminda calistirdim ayrim gayet iyi bu disarda her.gi bir sorun teskil eder mi?ayrida kullandigim aku 12v 2.3 amper bu sonum egrisinr etki eder mi?son olarak basligi topraga koyup o sekilde tune yaptigimizda mesafede degiskeblik gosterir mi simdiden tesekkurler...
Kusura bakmayin telden girdigim icin yanlis harfler cikiyor

Çevrimdışı murat35

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7153 : 19 Temmuz 2015, 17:53:45 »
herkezin ramazan bayramı kutlu olsun.  arkadaslar karadağ ustadan dp 3s demonte aldım çalıştırdım.  forumdaki montaj kılavuzunda 100k direnç ilave modifiyesi var.  almış olduğum boardda  BD Type 3 yazıyor.  Cihaz açılışta full4.0 versiyonu yazıyor. bu 100k ilaveyi yapacakmıyım acaba.

Çevrimdışı murat35

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7154 : 19 Temmuz 2015, 17:54:23 »
herkezin ramazan bayramı kutlu olsun.  arkadaslar karadağ ustadan dp 3s demonte aldım çalıştırdım.  forumdaki montaj kılavuzunda 100k direnç ilave modifiyesi var.  almış olduğum boardda  BD Type 3 yazıyor.  Cihaz açılışta full4.0 versiyonu yazıyor. bu 100k ilaveyi yapacakmıyım acaba.

Çevrimdışı murat35

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7155 : 19 Temmuz 2015, 17:55:50 »

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7156 : 20 Temmuz 2015, 00:51:30 »
murat35 usta, 100k direncin ne board ne de  versiyon 4 ile alakası var. Daha çok parazit engellemeye yönelik bir çalışmadır.Kullanmanızda fayda var. İyi çalışmalar

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #7157 : 20 Temmuz 2015, 11:34:42 »
murat35 usta, 100k direncin ne board ne de  versiyon 4 ile alakası var. Daha çok parazit engellemeye yönelik bir çalışmadır.Kullanmanızda fayda var. İyi çalışmalar

;)

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #7158 : 20 Temmuz 2015, 11:40:32 »

a.s.

Sizinde. Evet o dirençleri kullanabilirsiniz. Sönüm eğrisi için bir fotoğraf eklerseniz daha kolay anlaşılır. Ev içi kalibrasyon ile toprak birbirine tutmaz. Evde iyi olan toprakta sapıtabilir. Yada tersi olabilir. 2,3A akü düşük olur. En az 4A kullanın. Arazi çok müneralli olmadığı sürece başlığı toprağa koymadan tune yapın.

Saygılar

Çevrimdışı şirinim

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7159 : 20 Temmuz 2015, 21:24:02 »
Tüm arkadaşların ramazan bayramını kutlar saglık mutluluk ve başarılar dilerim birinci sayfada hüseyin bey bazı deyişiklikler yapmış t12 ve q5 in çıkarılması bunu herkesmi yoksa yeni alanlarmı çıkaracak saygılar