Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922701 defa)

0 Üye ve 51 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı adanali

• Yüzbaşı
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #3080 : 22 Nisan 2014, 13:37:27 »
arkadaşlar evet kesinlik snaypır arkadaşıma katılıyorum bende çok dedektör kullandım yerlisinden almanına hepsi paslı demiri kıymetli veriyor ama 3s kesinlikle eksi değer veriyor bunu mersinde bizzat ben gördüm ve yaşadım başka dedektörler kıymetli vermiş adamlar hava ya uçuyor bulduk diye :) ben eksi değeri görünce hayır dedim adamlar hayal kırıklığından üstüme atlayacaktı :) bu tabiki 3s ile oldu

Çevrimdışı wcoss2005

• Teğmen
  • *
  • www.wcoss.com
« Yanıtla #3081 : 22 Nisan 2014, 15:00:42 »
Hüseyin Beyin en son geliştirdiği guncel yazılımı( 3d v1.1)  sahada test ettim.
Önceki versiyona göre çok daha stabil çalışıyor.Ayrıca ayrım hassasiyeti arttı buna bağlı olarak algılama mesafesi %20-%30 arttı.
Tamamen farklı bir yazılım ve oldukça başarılı

Çevrimdışı daywalker

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3082 : 22 Nisan 2014, 17:20:00 »
Burda yazılanları okudukça delirme aşamasına gelmiştim kendi kendime sinir oluyodum benim makinam niye bu kadar derinden almıyor diye Allah razı olsun Hüseyin usta beni aradı derdimi dinledi yardımcı oldu benden hiçbir ücret talep etmeyeceğini söyledi ve makinamı bugün kargoladım birde Hüseyin usta test edecek sorunların çoğu kendi kullanma şeklimden kaynaklanıyormuş boşu boşuna kendi kendime sıkıntı yapmışım Allah işini rast getirsin bu forumda emek çeken arkadaşlarada bol ve hayırlı kazaclar nasip etsin

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3083 : 22 Nisan 2014, 17:49:11 »

:D dövme bakır ı algılamaması imkansız :D dp2nin en ii algıladığı metal dövme yada germe ada dökme ada maden ,,
:jickata    depoda bi tabak var ,kalaylı ama deneriz akşam malum bende 3s yok henüz
saygılar

Konu sadece DP 3S icin olmuyor arkadaslar tum PI dedektorler icin oluyor.Bulgar forumundaki ( odun filosofu ) tutturmus o konuyu. Elinde dovme bakIr ile test imkanI olanlar var ise bir test videosu ceksin ve o test ile o filosofun cenesini kapatalIm.O dovme bakIr kaplar eskisi gibi bulunmuyor .

SaygIlar.
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2014, 17:58:00 Gönderen: jickata »
''Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.'' HZ. Muhammed
''Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.'' HZ. Ali
''En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.'' Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #3084 : 22 Nisan 2014, 18:23:02 »
aynen jickata bencede kismetse birde lorenz dmx 5 lede deneyecegim suan icin evde tepsiyi 105 cm de aliyor penseyi 80cm 1 tl yi 36cm gibi esik 4 de 60 cm baslikla

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3085 : 22 Nisan 2014, 18:27:51 »
Testleri sabIrsIzlIkla bekliyorum snaypIr usta.

SaygIlar.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #3086 : 22 Nisan 2014, 18:39:46 »
jickata yutuba ekliyemiyorum video malum yasakli festen gondere bilirim sana eger ozelden yazardan

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #3087 : 22 Nisan 2014, 19:01:45 »
s.a. Arkadaşlar youtube yi kullanmak için dns ayarlarını değiştirmeniz yeterli.Malum millet olarak yasakları çiğnemeye meyilliyiz biraz.  ;)
Saygılar.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı gusparo

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3088 : 22 Nisan 2014, 19:03:23 »
Merhaba ustalar Q7 neden isinabilir kutulamis vaziyette fark ettim yardimci olabilirseniz sevinirim saygilar.

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3089 : 22 Nisan 2014, 19:14:28 »
Q7 normalde IsInmaktadIr.Bobin direnci dusuk ise daha fazla IsInIr.Isinma asIrI olmayInca sorun yoktur.Eger yer imkan veriyorsa kucuk bir radiator ekle.

SaygIlar.

Çevrimdışı gusparo

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3090 : 22 Nisan 2014, 19:21:41 »
Saol jickata ustam gerekirse kucuk bir radiator eklerim ozaman biraz fazla isiniyor ama bence okadarla bs olmaz sana bi sorum olacak nereden bulabilirim baslik DP3S ime bobini koymak icin aradim ama bulamadim bir yerde biliyorsaniz aberiniz varsa cok sevinirim saygilar ustam

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3091 : 22 Nisan 2014, 19:42:22 »
Cesitli alternatifler var.Plastik su borusundan tutup'ta hazIr kalIplara kadar gider. El yapImI o kadar profesyonel olmayabilir ,amac dedektorun iyi calIsmasI.Mutlaka orijinal olsun diyorsan  Huseyin ( Karadag ) ustadan istedigin boyutta temin edebilirsin.Buralarda da bulunuyor,ama bir arastIrayIm.

SaygIlar.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #3092 : 22 Nisan 2014, 20:02:33 »
jickata dar acele bir vi<deo çektim en zından algıladığını kanıtlar eşik 3 de 120 cm algılama yaptı evde videoyu gönderdim verdiğin adresten

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3093 : 22 Nisan 2014, 20:12:27 »
Arkadaşlar hala 3si çözememiş  anlaşılan arkadaşlar bakır yada diyer metaller toprak altında uzun süre kaldığında oksit yapar çünkü toprak herşeyi öğütür yer siler oksitte metalin erimesinden kaynaklanır ben 3s ile  buldugum objeleri topraktan çıkınca tekrar yarım saat sonra tuttuğumda mesafe düşüyor eyer aradığınız bölgede metal var ise hele yıllanmış ise 3s den kaçmaz hava testinden vaz geçin arazide arayın aklınızada sahtekar dedektörcülerin söylediği lafları takmayın karadağ usta dan başka usta yok demişti yine yazıyorum benim tek ustam     KRD USTA

Çevrimdışı daywalker

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3094 : 22 Nisan 2014, 20:27:05 »
Youtubedan video izleyemeyenler için çözümünü yazıyorum GÜNCELDİR.. Genellikle Windows7 kullandığınız için tarifim onun üzerindendir. Başlata tıklıyoruz. Denetim masasına giriyoruz. Ağ ve İnternet kategorisinden 'Ağ durumunu ve görevlerini Görüntüle' menüsüne giriyoruz. Sağ üst köşedeki Yerel ağ Bağlantısına tıklıyoruz. Özelliklere tıklıyoruz.           İnternet Protokolü Sürüm 4  (Tcp / IPv4) e tıklıyoruz. Özelliklere tıklıyoruz. Aşağıdaki resimdeki gibi gerekli yerleri gösterilen şekilde doldurduktan sonra Tamam'a tıklıyoruz. Bu Kadar.

Çevrimdışı gusparo

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3095 : 22 Nisan 2014, 20:59:40 »
Saolasin jickata ustam bir arastirirsan cok sevaba girersin tek para ici bobin nekadar fiyati olur DP3S icin burdan olsun guvendiin ustalar varsa bobin yapan cok iyi olur simdiden cok tesekur ederim JICKATA ustam!!!

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3096 : 22 Nisan 2014, 22:16:54 »
merhaba arkadaşlar,bu resimdeki ön panel tasarımını yeni bitirdim

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3097 : 22 Nisan 2014, 22:21:23 »
yukardaki tasarımı yerleştirecek olduğum çalışmam

Çevrimdışı yusufii

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3098 : 22 Nisan 2014, 22:43:19 »
Burda yazılanları okudukça delirme aşamasına gelmiştim kendi kendime sinir oluyodum benim makinam niye bu kadar derinden almıyor diye Allah razı olsun Hüseyin usta beni aradı derdimi dinledi yardımcı oldu benden hiçbir ücret talep etmeyeceğini söyledi ve makinamı bugün kargoladım birde Hüseyin usta test edecek sorunların çoğu kendi kullanma şeklimden kaynaklanıyormuş boşu boşuna kendi kendime sıkıntı yapmışım Allah işini rast getirsin bu forumda emek çeken arkadaşlarada bol ve hayırlı kazaclar nasip etsin

hüseyin  usta dedektörlerini yalnız ve çaresiz bırakmaz cihazlarının herdaim arkasındadır buna eminim 

benle 6 aydır uğraşıyor allah razı olsun
BİLDİĞİM TEK ŞEY HİÇ BİRŞEY BİLMEDİĞİM

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3099 : 22 Nisan 2014, 22:59:53 »
itaatsiz ustam güzel bir çalışma olmuş .Ellerine sağlık.Sizden de test yorumları bekliyoruz