Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921346 defa)

0 Üye ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mammi35

• Ziyaretçi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #4100 : 25 Haziran 2014, 20:03:16 »
güzel çekimler boşluklar belli  eline sağlık

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4101 : 25 Haziran 2014, 20:06:47 »
MAMMI USTAM TEYET İÇİN MANYOMENTRE ŞART SAOLASIN 8)

mammi35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4102 : 25 Haziran 2014, 20:11:33 »
senin manyometreye ihtiyacın var daha net görüntü alırsın hüseyin ustayla bi görüş

mammi35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4103 : 25 Haziran 2014, 20:13:14 »
senin bu çabana karşı sana bi güzellik yapar artık

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4104 : 25 Haziran 2014, 20:39:27 »
baba cennetliksin demis hicte umamiyom olim demis . 8)

D X X

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4105 : 25 Haziran 2014, 21:19:17 »
arkadaşla ben eskiden yazılan yazılara baktum herkz bu dedektürü beyeniya hep aynı arkadaşla yazıyur adanalı onur usta ençok yazan ve övenlertekımmurat standart kişilermi başkaları niye yazmıyor benim gerçekten bu dedektürü kullanan bilen arkadaşa sormak isterim ancak işe yaraduğunu emin olacam bende çok dedektür aldım ama beyenmdim budedektöre nasıl güvenip alacamki garantisi varmıki üçbinbeşyüzliraya deyermiki hiçbulanlar vamı

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4106 : 25 Haziran 2014, 21:22:40 »
    Snaypır eline sağlık güzel olmuş  net canlı  manyometre gibi zaten .Netür başlıkla çekim yaptınız saygılar.
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4107 : 25 Haziran 2014, 21:26:18 »
karahasan 65cm daha once fotosu vardi hafif bi baslik ddx ben bir bir bakir yuzuk buldum baskada bisi yok bulanin burda isine  8) sen hangi dedektlrleri kullandin onlari bi soyle

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4108 : 25 Haziran 2014, 21:33:59 »
    Teşekkürler snaypır bol şans.
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4109 : 25 Haziran 2014, 21:54:16 »
Merhaba Arkadaşlar,

Onur video için teşekkür ederim. Dedektörün ayrımı kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor.

Snaypır, video için teşekkürler. Dedektörün 3d de boşluk performansının ne denli olduğunu birkez daha gördük. Çektiğin yerin şeklini de görseydik daha bir başka olur, asıl şekil ile çekimin nasıl benzeştiğini diğer kullanıcılar daha iyi anlardı. Gerçi sen geçenlerde de hem yeri hem çekimi vermiştin.

DXX, öncelikle siz bulsanız buraya girip buldum dermisiniz :) Bunu çok nadir kişi yazar. Herkes cesaret edemez. Buradaki arkadaşlar da kanunen problem teşkil etmeyecek şekilde yaptıkları denemeleri burada yayınlıyorlar ;) Daha detaylı bilgileri ve asıl duymak istediklerinizi kullanıcılar ile birebir irtibata geçerek öğrenebilirsiniz. Siz kullandığınız cihazları yazın kullanıcılar karşılaştırmasını yapacaktır.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4110 : 25 Haziran 2014, 22:02:13 »
ustam ilk goruntuler definecilerin bir tunel bulup kazdiklari odadan yani tunelin icinden cekildi aradiklari yer ayaklarinin altinda farkinda degiller 8) digerleri araziyi iybilen bir kisinin supelendigi yerlerdi adam masallah dedektor gibi her dedigi yerden bosluk aldim ama kazinca ne cikar bilemem  ???

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #4111 : 25 Haziran 2014, 22:33:34 »
Snaypır 3d de döktürmüşsün yine.
Ben daha 3d çekimlerini paylaşmadım beklediğim bazı durumlar var ona saklıyorum...

Dxx arkaşım ben arkadaşların cihazla yaşadıkları teknik sorunlardan tutunda,kullanım tecrübelerime kadar bir çok şeyi yazı ve görsel olarak yayınlıyorum.Ve bu konuda sizin gibi bir çok kişi aynı şeyleri yazıyor.sanırım ara vermek lazım biraz..
Bazı arkadaşlarımizlada daha özel paylaşımlarda yapıyoruz.
Fiyatı konusuna ben bişe diyemem ancak fiyatı piyasadaki standart cihazlara kıyasla daha ekonomik değil mi sizce.Al gez dedektörü bu,arkana bakmadan.
İşe yarayıp yaramadığını kendiniz test edip buraya yazacaksız...

Her zaman söylediğim gibi dedektör tek başına define bulmaz....
Saygılar.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 22:34:58 Gönderen: onur600 »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4112 : 25 Haziran 2014, 22:47:28 »
vallahi ustalar ben uldum ama ben müzeye veriyorum 3s ile ili tane bronz kap ve gittiğim bir yerde tespit yaptım tekrar gittiğimde ise 3sin bulduğu yerde yeller esiyordu 3s buldu ben kaptırdım dxx ben bu cihazın en iyi kullanıcılarından biriyim ben 2 3 arkadaşa bu cihazı önerdim ve aldılar şu an teşekkür ediyorlar bana söylediklerin doğru çıktı murat diye aradılar sizde aynen alırd-sanız arayıp önce hüseyin ustaya sonra size cihazı tavsiye eden arkadaşlara eminim teşekkür edeceksiniz ben ettim

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4113 : 25 Haziran 2014, 23:30:54 »
onur ustam söylediğiniz düzeltmeleri yaptım,sönüm direncinide 220r yaptım fakat hiç bi şekilde bi deyişim olmadı yine aynı birde az önce bi test yaptım15x15 cm kare metal sacı 1.50den algılıyo ayrımıda 1.10-.120 gibi yapıyo.70x40 cm ebadındaki metalide aynı mesafeden aynı ayrımla algılıyo.yani en büyük metalde bile maksimum algılaması 150cm.bu testleri benim 60 lık başlıkla yaptım

Çevrimdışı gusparo

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4114 : 25 Haziran 2014, 23:35:50 »
Iyi aksamlar ustalarim sonum eyrisi dogrumu acaba benim DP3 S imin islemcim 1.5 yardimci olursaniz cok sevinirim ustalarim ve egriyi ayarlarken bobini angi sekilde tutmaliyiz simdiden tesekur ederim ustalarim Saygilar

Çevrimdışı Zanos

• Administrator
  • Yüzbaşı
« Yanıtla #4115 : 26 Haziran 2014, 09:02:29 »
Eğri çok dik. Ayrımda sorun olur. Biraz daha yatık olması gerekli.
Cehennemin yolları iyi niyet taşları ile döşelidir.

Çevrimdışı adanali

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4116 : 26 Haziran 2014, 09:12:05 »
arkadaşla ben eskiden yazılan yazılara baktum herkz bu dedektürü beyeniya hep aynı arkadaşla yazıyur adanalı onur usta ençok yazan ve övenlertekımmurat standart kişilermi başkaları niye yazmıyor benim gerçekten bu dedektürü kullanan bilen arkadaşa sormak isterim ancak işe yaraduğunu emin olacam bende çok dedektür aldım ama beyenmdim budedektöre nasıl güvenip alacamki garantisi varmıki üçbinbeşyüzliraya deyermiki hiçbulanlar vamı

dxx kardeş ben elektronikçi değilim hüseyin beyi daha hiç görmedim  ama en kısa sürede görüp tanışımak şerefine nail olmak isterim
ben iyi bir kullanıcıyım cihaz kullanırım  kullanmadığım makina kalmadı desem doğrudur  yaşadığımı burda yazıyorsam insanları aydınlatmak içindir yaşanan sorunları uygulamayı gördüğüm hataları söylerim hata söylerkende makinanın artılarını yazmak gerekiyor o nedenle al kullan   beğenmezsen paranı ben geri cebimden veririm

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4117 : 26 Haziran 2014, 09:57:09 »

dxx kardeş ben elektronikçi değilim hüseyin beyi daha hiç görmedim  ama en kısa sürede görüp tanışımak şerefine nail olmak isterim
ben iyi bir kullanıcıyım cihaz kullanırım  kullanmadığım makina kalmadı desem doğrudur  yaşadığımı burda yazıyorsam insanları aydınlatmak içindir yaşanan sorunları uygulamayı gördüğüm hataları söylerim hata söylerkende makinanın artılarını yazmak gerekiyor o nedenle al kullan   beğenmezsen paranı ben geri cebimden veririm

Kimse niye yazmıyor biliyormusunuz bu cihazı alanlar doğru araziye gidiyor daha siteye girmiyor çok tanıdığım var benim işim olmaz diyor sitede ama ürünü karadağdan alıyor daha birsüre girmiyorlar.

Ama herzaman görüştüğümde cihazdan çok memnun olduklarını süper olduğunu defalarca bana belirttiler.
Bu fiyatta böyle bir cihaz veli nimet..yinede siz bilirsiniz...

Çevrimdışı gusparo

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4118 : 26 Haziran 2014, 12:12:08 »
Iyi aksamlar ustalarim sonum eyrisi dogrumu acaba benim DP3 S imin islemcim 1.5 yardimci olursaniz cok sevinirim ustalarim ve egriyi ayarlarken bobini angi sekilde tutmaliyiz simdiden tesekur ederim ustalarim Saygilar

Saolasin zanos peki ayarlamayi yaparken bobin angi pozisyonda olmali onuda soyleyebilirsen ayari yaptiimda baska turlu cevirdiimde bobini sinus baska hale giriyor Saygilar

Çevrimdışı Zanos

• Administrator
  • Yüzbaşı
« Yanıtla #4119 : 26 Haziran 2014, 12:14:04 »
ayarı açık arazide yapın ve bobini arama pozisyonunda tutun.
Cehennemin yolları iyi niyet taşları ile döşelidir.