Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921313 defa)

0 Üye ve 93 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #4480 : 28 Temmuz 2014, 17:30:40 »
Merhaba Arkadaşlar,

Klavuzu beğenmenize sevindim. İlk mesaja ekleyelim o zaman :)

Kripto, senden de videolar bekliyoruz.

Tekin Murat, yazdığın mesafeler çok yüksek. Olası mesafeler değil..

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4481 : 28 Temmuz 2014, 17:54:26 »
usta  bende gözlerime inanamadım ama inşallah ıspatlayacağım ayrıca ıspatlarsam manyometre hediyesi isterim vallahi ben hiç boş durmuyorum bu sıcakta dağlardayım bizim birde ihtiyar heyeti var onlarla dersimede iyi çalışıyorum arkadaşlar biraz bekleyin yeni çekimler ayrıca çekim yapılan yerin resimleri gelecek ıspatı olur inşallah.

D X X

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4482 : 28 Temmuz 2014, 20:21:36 »
tekin usta ben size inanıyrum bence siz provesyanalsiniz su sıtede encok siz videyo çekiyor gercek defineci bence zizsiniz doğru yeri boş olmayen yerleri çekiyorsnuz ben dedektoru alamadım madi olarak sizin yeni videoları çekimleri merak ediyom  5 metre alması gerekir bence fazlada olması gereklü hüseyin bey  yapmış olmus demekü çok guçlü sinyal veriya geçenkü kaya demiştiniz neyaptnuz dedektör çok iyi

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4483 : 28 Temmuz 2014, 20:54:40 »
Bende bu gun bir tur attIm.DisarIda stabilitessi cok iyiydi (ev ortamInda stabil olmIyabiliyor).Sesli ayrImda sadece degerli gosteren yerleri kazdIm,hic bos cIkmadI (cogu bakIr parcalarI).Degersize ses vermemesine ragmen ekranda gosteriyor (yasam alanIna yakIn oldugu icin degersizleri dikkate almadIm).Bize boyle bir cihaz kazandIrdIgIn icin tekrar tesekkurler Huseyin usta.

SaygIlar.
''Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.'' HZ. Muhammed
''Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.'' HZ. Ali
''En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.'' Mustafa Kemal Atatürk

vansa65

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4484 : 29 Temmuz 2014, 12:00:03 »
Tekin usdamın yorumunu şu şekilde dusunuyorum.sonuc ıtıbarı ıle yer altındaki çısım ler veya maddelerin ebatları hacımlerı çok önemli hep bu söyleniyor bu cihazın 3D sı bıldıyım kadarıyla boşluk modunda cekılıyor. Bu cıhazı ıncelerken 4 tane tencereyı 2.10 mt rahatlıkla buldu.
Sımdı bu cıhaz alttaki boşluğu bulma özelliği var 60 cm eninde 1.50 boyunda bır boşluğu niye 3 veya 4 metrede bulamasın ben bunu hüseyin usdam ama sormak ısdıyorum çünkü enine ve  boyuna sınyal aldığı alan çok geniş ve uzun???

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4485 : 29 Temmuz 2014, 22:53:00 »
ustalar bayram benim için büyük fırsat oldu bugün dere yatağında  çekim yaptım iki tane tünel oda ve odanın içerisinde ikitane mezar tüneller derenin yamacına yukarı doğru çıkıyor bunu aynen çektim hasan ustayı bekliyorum yüklemek için inşaalah yarın  ustalar bir şey daha öğrendim 3d ile ilgili kapalı oda mezar mahsen tünel vs açıkken mesafe düşüyor kapalıyken derinlik artıyor arkadaşlar denesinler. dxx usta sağolasınız övgüye layık olan cihazı yapan ustalarımız

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4486 : 30 Temmuz 2014, 01:50:09 »
Bende versiyon 2.1 kullandim gercekten cok harika bir kombinasyon yazilim olmus.

2d goruntude civi ve tel goruntulerini cok rahat gozlemledik ve ayrimda baya bi iyiydi.

2 adet acilmis mezarda derinlikleri 1 mtre olupp rahatlikla tespit edilebiliyor.

Videolar arkadasda kaldi yarin kismetse 1 tanesini yuklerim.

Çevrimdışı yörük

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4487 : 30 Temmuz 2014, 09:37:42 »
arkadaşlar benim 3s'de bir sorun var ayrım çok kötü değersize değerli gösteriyor sonra değersiz oluyo makinanın mosfeti ısınıyor neden olabilir ?
bayramınız mübrek olsun allah yeni bayramlar nasip etsin hepimize
saygılar.

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4488 : 30 Temmuz 2014, 15:22:22 »
38 cm lik baslik 5 metreyse1 metrelik baslikla15 metreyi görürsün heraldebole bisey olabilirimhic bana kafayimi yedirtecen 1 metrelik bobinle 5 metredeki boşluğu buldum 38 ilk hic göstermedi nedense

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4489 : 30 Temmuz 2014, 15:49:42 »
kayzer usta ben gördüm kapalı olcak ölçtüğün yer şimdi ben bunu nasıl ıspatlayayım resim çeksem koysam ölçerken sonrada kazarken bende sıkıntı yaşarım o yüzden inanmayan inanmasın haa izmire gelirseniz birebir test ederiz ıspatını yaparız evet tekrar söylüyorum ben 38 lik başlıkla dere yatağında kazılmış olan ama açılmamış yığma kayalardan olan yapının yan tarafını çektim kazılmış olan yerden  aşağıdan yukarıya baktığında 5 m var hadi 4 buçuk diyelim buda mükemmel mesafe boşluk yok hep sıva taş kaya oradan tünel görüntüsünü aldım o kazılmış olan yerden hava geliyor ve aşağıdan ben çekimi en üstten yapyım size tavsiyem açık yapılarda test etmeyin kapalı yerde cihazın vermiş olduğu sinyal daha derine iniyor açık yer bulup çıkamıyor her girintiye çıkıntıya metale yola tünele nüfüs ediyor cihazın verdiği sinyali duman gibi gaz gibi düşünün kapalı alanda bir noktadan sinyaller gelince çıkış bulamıyor daha derin ve net çekim çıkıyor benim anladığım bu.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #4490 : 30 Temmuz 2014, 17:01:15 »
Merhaba,
Murat ustam,vermiş olduğunuz değerler cihazın anotomisi ile bağdaşmıyor.Lütfen size karşı bir tavır olarak algılamayın sözlerimi.
Keşke sizin belirttiğiniz değerlere ulaşabilme imkanımız olsa.
Ancak şu şekilde olabilir çok büyük bir boşluk ve büyük bir başlıkla 4-5m lere inilebilir oda yine bazı kıstaslara bağlı.(boşluk tespiti için)
Çihazın çalışma prensibini biraz daha iyi anlamak gerekli diye düşünüyorum.

Aksi takdirde zamanında GPR diye satılan 3s i bizde onaylamış olmazmıyız.GPR diyenlere hatırlarsanız baya bir açıklama yapılmıştı...
Saygılar

LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4491 : 30 Temmuz 2014, 18:06:04 »
http://youtu.be/yFYFIfuB07I
 4 metreden 3D tünel ve mezar görüntüsü

« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2014, 18:07:37 Gönderen: TEKİM MURAT »

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4492 : 30 Temmuz 2014, 18:38:14 »
selam usta vallahi ben anatomi filan anlamam size niye darılayım ben bunlarıda kafamdan atmam herhalde 4 metre beş metre diye ben çalışarak test ettim  bayramda siz kaçkez teste çıktınız ben 3 günde 6 kez inanmayan inanmaz ustalar canınız sağ olsun kimseyede inandırmak zorundada deyilim  şovda yapmıyorum şu videodan netlik belli olmuyormu 38 lik başlıkla 4 metreden çekildi bundan sonrada ne video ne msj nede yorum yapmam demekki doğru yer doğru çekim yapmıyorsunuz bu iş istek heves tutkudur defineci olmak kolaymı saygılar ustalarıma.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #4493 : 30 Temmuz 2014, 19:10:02 »

Size inanmamak gibi bir niyetim olduğunu düşünmeniz beni cidden üzer.
Cihazın anotomisini bilmemiz gerekli ki mutlaka boşa uğraşmayalım.
Kaç video çektin durumlarına hiç girmek ve dağ bayır gezme işlerine hiç girmeyelim...
Bir daha yazmam diyerek kızacak,tepki gösterecek bir durum yok.Ben onca yerden yere vurulmaya rağmen buralardayım.Bize yakışanda bu.
Tartışacaz ki doğruyu bulalım iki taraf içinde diyorum...
Saygılar.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4494 : 31 Temmuz 2014, 09:29:17 »
  onur usts hsklısınız agrasif davrandım kusuruma bakmayın ben burada bazı şeyleri yazıyorum paylaşıyorum en doğru şekilde sizde bana cihazın anatomisinden paylaşın bende öğreneyim 3 d  sinyalleri derinlik hakkında bilginizi paylaşın benim düşüncem 3 d mesafesini kimse tam olarak bilmiyor vede öğrenmiyor öğrenipte paylaşanada inanmıyorlar yok olmaz falan nasıl olmaz oluyor ekranda görmüş oldoğunuz kare içine aldığınız yer mezar 4 m hemen arkasındaki dar bir girişi var orası dereye bakan taraf 70 derece yamaç diyer büyük boşluklar tünel yan tarafındada büyük bür tünel var aynı şekilde yukarıya doğru uzayıp gidiyor anlayacağınız burası mezar ve labirent gibi yukarıda ne var çekmedim

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #4495 : 31 Temmuz 2014, 12:01:46 »
Murat ustam ben yine sözümün arkasındayım 38lik başlık  bu mesafeyi görmez.Eğer görüyorsa bunu siz tespitlerinizle teşhis ettiyseniz benim sözlerime kulak asmayınız....
Cihazın 3d modundaki mesafe artışı öyle metreler bazında olmaz,olamaz.

Saygılar.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4496 : 31 Temmuz 2014, 13:47:19 »
Bencede

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4497 : 31 Temmuz 2014, 21:19:59 »

3S 3D TÜNEL GÖRÜNTÜSÜ

http://youtu.be/c9W0mpUu32g

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4498 : 31 Temmuz 2014, 21:25:32 »

3S 3D TÜNEL GÖRÜNTÜSÜ

http://youtu.be/6p9HSuVjEBY

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #4499 : 31 Temmuz 2014, 23:11:03 »
arkadaşlar benim 3s'de bir sorun var ayrım çok kötü değersize değerli gösteriyor sonra değersiz oluyo makinanın mosfeti ısınıyor neden olabilir ?
bayramınız mübrek olsun allah yeni bayramlar nasip etsin hepimize
saygılar.

Bu eğriyi yakala ustam.Fet içinde bobin direncini kontrol et
Saygılar.
« Son Düzenleme: 31 Temmuz 2014, 23:12:05 Gönderen: onur600 »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...