Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922011 defa)

0 Üye ve 239 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #4540 : 05 Ağustos 2014, 22:50:04 »
Bu arada arkadaşlar Mustafa nın yapmış olduğu 3s nano yu çalıştırdım. Çok şık olmuş. Elim bir türlü müsait olmadı ve video çekemedim. Elim ilk müsait olduğunda bir video çekeceğim.

Saygılar
Bekliyoruz...
Saygılar.

Bu akşam için artık yetişemiyorum. Yarın Bursadayım. Dönüşüm usturuplu bir zaman olursa resim ve video eklerim. Bu arada birde 3snano eklerim belki :)  İlginç bikaç şey denedim ama daha araziye çıkaramadım.

Saygılar.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #4541 : 05 Ağustos 2014, 22:57:37 »
Maşallah ustam eline sağlık...
ALLAH C.C. we were away you perpetuate....

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #4542 : 05 Ağustos 2014, 23:16:58 »
Buda benim 3s nano şimdilik pusuda :P
Saygılar.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #4543 : 05 Ağustos 2014, 23:29:41 »

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #4544 : 06 Ağustos 2014, 00:09:08 »
Ben vaz caydım dizmem  artık.... :'( :'(
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı bay17

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4545 : 06 Ağustos 2014, 00:26:35 »
Merhaba arkadaşlar ;  30 cm başlık  ilk versiyon beta yazılımla  bir boşluk belirledim görüntünün uzantısını alta ekledim . Bu kayanın kalınlığı 50cm  ve boşluk veriyor  30 cm başlıkla en fazla kaç cm boşluk  belirleyebiliriz , deneyimlemiş olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim . Burada metal sinyali alamadım , 40 lik başlıkla da denedim metal göstermiyor fakat boşluk var . Boşuk modu , normal metal arama modundan daha derine inebilir mi ?

20140803 203514

Saygılar

Bu dedektörün benim tesbit ettiğim 38 lik başlıkla mesafesi maksimum 2 metre civarı çıkıyor. Boşlukta bu derinlik biraz daha düşüyor.

Saygılar

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim Karadağ Ustam .
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2014, 00:27:37 Gönderen: bay17 »
'' Denizi seviyorsan dalgaları seveceksin.. Uçmayı istiyorsan düşmeyi de bileceksin ! Korkarak yaşarsan, sadece hayatı seyredersin ''

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #4546 : 06 Ağustos 2014, 00:28:34 »
Teşekkür ederim gıç ustam.
tüm forumdaşlarıma saygı ve sevgilerimle.

Onur ustam durmak yok yola devam...
yakın bir zamanda Google Glass sihirli gözlüklerine entegre yapacak Karadağ ustamız.

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #4547 : 06 Ağustos 2014, 08:44:12 »
Mustafa usta çok güzel olmuş. dp 4 için bu tasarımı göz önünde bulundurmak lazım. kolay gelsin...

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #4548 : 06 Ağustos 2014, 08:57:10 »
Yoruk egrinin fotosunu eklermisin
http://i.hizliresim.com/gjXGBL.jpg

Eğrinin alt kısmı daha aşağıya inmeli.

Saygılar

Karadağ usta 3s3d için gerekli eğriyi giriş sayfasına ekler misiniz. Kolay gelsin...

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4549 : 06 Ağustos 2014, 12:34:14 »
ellerine sağlık mustafa usta, ustalık diye buna denilir.

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4550 : 06 Ağustos 2014, 12:39:51 »
skynet usta, evet o diyotlar olduğundan belki de ben 1.6 voltu ve 7.voltu testlerde göremedim. ekranı sipariş ettim, zor buldum 128b64 ü winstarı.testlerde o ölçüm noktaları çok zayıf bir değer veriyor, birisi 0.2 diğeri de 0.5 volt veriyor.12 v ve 5 volt noktalarda sorun yok.
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2014, 12:44:59 Gönderen: bitkici şakir »

Çevrimdışı harunarslanli

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4551 : 06 Ağustos 2014, 15:15:58 »
Merhaba Kıymetli Ustalar,
dp3s de aramak istemediğimiz metali silebiliyor muyuz? Kendimce şöyle düşündüm aramak istemediğim metalin üzerinde tune yaparsam olur diyorum ama bu defa toprak değişikliğinde tekrar tune yaptığımda o metali yine arıyor sanırım, yanlışsam düzeltir misiniz?
Hürmetler...
Hakiki ömrünü bulunduğun gün bil...

Çevrimdışı harunarslanli

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4552 : 06 Ağustos 2014, 15:18:47 »
Muhterem Ustalar bir sorum daha var, şuan 38 lik başlık kullanıyorum gayet memnunum. Acaba daha küçük başlık kullansam 18-20 neyse ölçüleri tam olarak bilemiyorum, küçük paralarda etkili olur mu?
Hürmetler...

Çevrimdışı mdogen_kc

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #4553 : 06 Ağustos 2014, 15:46:55 »
Muhterem Ustalar bir sorum daha var, şuan 38 lik başlık kullanıyorum gayet memnunum. Acaba daha küçük başlık kullansam 18-20 neyse ölçüleri tam olarak bilemiyorum, küçük paralarda etkili olur mu?
Hürmetler...
Merhaba Ben 28lik oval başlık kullanıyorum, 1Tl yi 30-35 arası görüyor ve çapı 1 cm ve üzeri olan objelerde sorun olmadan algılayabiliyor.
y!ld!Ray

Çevrimdışı harunarslanli

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4554 : 06 Ağustos 2014, 19:39:19 »
Öncelikle teşekkürler. 1 TL den küçük paralar için sormuştum ama mesela serçe parmağın tırnağı kadar olan paraları çektirmeyi başarabilir miyiz?
Hürmetler...

Çevrimdışı deniz_efe

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #4555 : 07 Ağustos 2014, 00:58:33 »

Araziden yeni döndük.
Dağ taş tarla bahçe ne kadar nal çivi zil değersiz pul varsa topladık da
Değerli bişey nasip olmadı, seneye inşallah.
Bu arada cihaz bayaa bi sevaba girdi resimdeki yerde.
Resimde arkamda duran arkadaşın derin bi hocası var ve uzaktan transa geçip bunları yönlendiriyor.Dere çatalında bi yer eşilmiş bi zaman önce başkaları tarafındanSonra bi başkaları gelip noktaya kepçe ile 2-3 metre inmişler.Bunların hocası diyo ki orda para varSonra yukarda yabani ağacın dibinde var diyo Bunlar orayı da 1 metre falan inmişler yine bişey yok.Aleti tuttuk iki yerde de tık yok.Sonra bu yanımda hocayı aradı hocanın verdiği cevap şuOKSİTİ KAÇMIŞ OLMALI YOKSA KESİN ORDA MAL VAR ...diyorİçimden gülmekten koptum yahu dedim ki kendi kendimeEVET Bİ MAL VAR AMA O DA YA BİZİM ARKADAŞ YA DA SENSİNNeyseki arkadaşım da o görüşmedensonra orda bi halt olmadığına kanaat getirdi de MAL olmaktan kurtuldu gözümde.Yani arkadaşlar bu 3 harfliler vs. Kuranı kerimde var tamam Allahın emri de kurban olduğum akıl da vermiş demi.Dönüşte açtım aleti baktık başka yerlere de.Bi dede mezarı vardı tepe üstünde hemen yanında sinyal verdi alet.Dedim ki yüzeye yakınsa tas büyüklüğündederinse daha büyük bi kütle olmalı ben de deneyim yaşıyorum henüz aletin versiyonu yeni atıldı.Döndük sonraAynı akşam bakmışlar60 cm. den iki nal ve bi demir parçası yanyana çıkmışbelki de işarettir bilememAma sonuçta orda bişey olduğu kesin ve cihaz da değersiz diyorBen onlara değeri konusunda bişey demedim yanlış anlama olmasın diye...

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #4556 : 07 Ağustos 2014, 08:29:04 »
harunaslanli arkadaşım bu makine tektekcilik için uygun bir makine değil. Çok küçük objeleri 38 lik başlıkla göremiyor. Ayrım konusunda da vlf ler kadar iddialı bir sistem değil. Bu makine derin aramalar için yapıldı. Bununla bit para toplayamazsınız. 3d özelliğiyle bu makine gpr sistemine yaklaşan bir makine oldu. Yani kullanılma amacı farklı . Bit para işi yapmayı düşünüyorsanız vlf bir makine kullanmanızı öneririm. Kolay gelsin.

Çevrimdışı harunarslanli

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4557 : 07 Ağustos 2014, 09:42:01 »
Tivos usta verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim, aynı kanaatteyim de ikisini bir arada halledebilir miyiz diye düşündüm biran, ben sadece 38 lik başlık kullandığım için küçük başlıkların fonksiyonunu bilmiyorum. Mesele anlaşıldı malumu ilam kabilinden netleştirmiş olduk. Teşekkür ederim.
Hürmetler...

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4558 : 07 Ağustos 2014, 10:38:07 »
deniz_efe o tip arkadaşlar hala var, o hoca diye gittikleri kişilerin de çoğu devlet istihbaratından dır. adamlar bunları olur olmaz yerlerde yoruyorlar ki bıkıp vazgeçsinler . bu arada manzara güzelmiş, gözüm gönlüm açıldı ...

Çevrimdışı mdogen_kc

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #4559 : 07 Ağustos 2014, 11:49:07 »
Öncelikle teşekkürler. 1 TL den küçük paralar için sormuştum ama mesela serçe parmağın tırnağı kadar olan paraları çektirmeyi başarabilir miyiz?
Hürmetler...
Havada 5 cm geçmiyor Toprakta bir şey diyemem Kardeş.
y!ld!Ray