Gönderen Konu: ÜLKEMİZDE KULLANILAN DEDEKTÖRLER HAKKINDA  (Okunma sayısı 1380 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
ÜLKEMİZDE KULLANILAN DEDEKTÖRLER HAKKINDA
« : 06 Temmuz 2018, 23:22:03 »
Arkadaşlar sitemizde başka marka cihazlar hakkında olumlu olumsuz yorumlar yazılmasını hoş görmüyorum. Olumlu yazıldığı zaman zaten reklam kokusu ortaya çıkıyor. Olumsuz olduğu zamanda firmaları kendimize düşman ediyoruz. Teknoloji ekibi yönetiminin ben diğer ürünlere karşı karalama yaptığını görmedim ancak bu sitede üyeler tarafından yapılan kötü yorumlar yüzünden bu site hedef alınıyor sonrada ayıkla pirincin taşını. Bence bu sitede burada üretilen cihazlar hakkında yorumlar yapılması uygun olacaktır. Diğer cihazlar hakkında da kullanım tarifi olabilir veya çalışma prensipleri olabilir,şemalar olabilir(özel haklara girmeden), bu konularda yardımlar olabilir. Ama bireysel olarak üyeler farklı cihazlar hakkında özellikle kötü yorum yapacaksa veya karşılaştırma yapacaksa bunu teknoloji ekibi adı altında değilde kendi şahsi ismi adı altında youtube kanalı yayınlayarak yapması uygun olur diye düşünüyorum. Böylece sonradan ortaya çıkacak kötü sonuçlardan sakınmış oluruz ve etik açısından da isabetli olacaktır. Yönetimin affına sığınarak bu düşüncemi paylaşmış oldum. Saygılarımla