Gönderen Konu: manyetometre hakkında bilgi isteği  (Okunma sayısı 1261 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı asım Can

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
manyetometre hakkında bilgi isteği
« : 18 Eylül 2018, 15:48:02 »
Merhabalar, elimizde teknoloji ekibinin yaptığı bir manyetometre var. kullanımı hakkında bir kaç sorum olacaktı.

[/size]1. her yerde gradiometre verileri verilmiş, burada da hep ondan alınan veriler paylaşılmış. bizim manyetometre kullanışsız bir araç mı? [/color]
[/size]2. bazı forumlarda da manyetometreye 2. bir sensör eklendiğinde gradiyometre olarak çalışacağı söylenmiş, bu doğru mu? [/color]
[/size]3. bendeki bu cihaz için windows tabanlı program yerine android tabanlı tekn.ekib. programını elde edebilir miyim?  uygun değilse bile en azından denemek isterim.[/color]
[/size][/color]
[/size]Teşekkürler.[/color]

Çevrimdışı ismail344

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: manyetometre hakkında bilgi isteği
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2018, 22:57:16 »
Manyometre işi bilen için iyi işi bilmeyen için coptur kimisinde altını gormez kımısınde altını gorur diyorlar bence tlefon manyometresı bile iş gorur  kullanmasını bildikten sonra bu işlerde ilim cok onemli sana azda olsa bilgi vedik gerci bende senın gıbı ogrenıyorum gozumden bazı seylerı gordukten sonra tabıkı manyometre defıne en iyi cigazdır kullanmasını bıldıkten sonra dedoktor modu eklenırse manyometreye kral olur bi sıkıntısı donuslerden etkılenıyor oda olmasa zaten o kadar ucuz olmazdı dedoktor gıbı arama yapılmaz ama cubukla ıkız kardes gıbı iş yapanları gordum gercı bende aynı taktıgı kullanıyorum kımse sırrını acmıyor ama ogrenmek ısteyende bı sekılde ogrenıyor bence işi bilen birinden takıl 1 ayda oğrendıgın sana yeter .