Gönderen Konu: T1 TeknolojiEkibinden yeni VLF tek para dedektörü !  (Okunma sayısı 28307 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wtrk

• Yüzbaşı
  • Her arayan bulamaz ama bulanlar hep arayanlardır.
Ynt: T1 TeknolojiEkibinden yeni VLF tek para dedektörü !
« Yanıtla #80 : 23 Ağustos 2021, 11:32:03 »
mesela t1 tek pot  aldım sonra bu çift pot veya t1s ye çevrilebiliyormu T.E nin kendi bünyesinde atölyede? kutu zaten 3 modelde de aynı

birde forumda neden satış vitrini'niz yok, mesela t1 tek pot hala satıştamı fiyat nedir, tek - çift ve s modeli fiyat ?

Dönüştürme işini karadağ usta bilir ancak, forumda satış yok ancak https://www.teknolojiekibi.com/ üzerinden tüm ürünlerin satışı fiyat bilgisi vs var.
NoBodY CaN StoP Me.!!!

Çevrimdışı saftilki

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #81 : 23 Ağustos 2021, 12:38:44 »
sağolasın aga bakar kör olmuşum web sitesini hiç düşünemedim  ^-^ :-\ :-\

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #82 : 23 Ağustos 2021, 14:45:44 »
mesela t1 tek pot  aldım sonra bu çift pot veya t1s ye çevrilebiliyormu T.E nin kendi bünyesinde atölyede? kutu zaten 3 modelde de aynı

birde forumda neden satış vitrini'niz yok, mesela t1 tek pot hala satıştamı fiyat nedir, tek - çift ve s modeli fiyat ?

Ana sayfada ürünler mevcut. Tek pot çift pot hala satışta. T1s video da da izlediğiniz üzere satışta değil kalıp işleri bitmedi. Ayrıca satışa çıksa da içleri farklı birbirine dönüşemiyor.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.