Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922506 defa)

0 Üye ve 211 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #6700 : 11 Mayıs 2015, 22:45:38 »
Gezdigin yerleri  degistir hititli ustam demekki bos gezdigin yerler. bulmaman imkansiz  gibi 3s le kimsenin bakmadigi yerlere bak ;)

Öyle yapacaz artık mecburen .)))

Çevrimdışı adanali

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6701 : 11 Mayıs 2015, 23:47:09 »
3s gerçekten doğru kullanımda çok iyi birde doğru yerde aramak lazım gerçi neyin nerden çıkacağı belli olmuyor nasip meselesi

Çevrimdışı fearless_035

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6702 : 12 Mayıs 2015, 10:22:45 »
1000 kışı geçer sen bulursun usta aynen ole :) o baslıgın algılama mesafesine  2 cm kala nelerı kaçırıyoruz bı bılsen bagzen :)
"Hayat bir tecrubedir yasamak gerekir.." ;)

"T€kNoLojī €kīBī"

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6703 : 12 Mayıs 2015, 11:45:46 »
Gittigim yerler adı cıkmıs yerler.
Ayrıca en ufak baslıgım 40 lık.
O nedenle cok zor oluyor noktalamak.

Ufak bi başlık alıp onla cıkıcam bundan sonra.

Tabi kısmette var b u işte.
Benim rızkım baya bi dardır ondan siftah edemedik daha heralde .))))

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #6704 : 12 Mayıs 2015, 16:55:20 »
Sayın Hititli 38cm lik başlık gayet uygun dahada küçültsen aşırı fark olmaz bu işte bir 38cm ve birde 1x1m başlık yeterli saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6705 : 12 Mayıs 2015, 17:29:45 »
Marka, model ne olursa olsun dedektör ile bütünleşmek gerek. 3S nin bize sunduğu avantaj ayar karmaşası olmaması. Haricinde arazide dedektör ile bütünleşmek gerek.

Mesela değersiz metale ses vermesini istemiyorsanız dedektörünüzü sesli ayrım moduna almanız gerek, yada tuğlayı görmesini istemiyorsanız ya mineral ayarını arttırmak yada tune hızını iyice yükseltmek gerek, yada sağlıklı ayrım için tune yapılan ortamda arama yapmak gerek. Bunları ne kadar buradan yazsak da deneyerek, uygulayarak öğrenmek çok daha verimli sonuç almaya neden olur.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6706 : 12 Mayıs 2015, 17:40:20 »
3s ile değersiz metallere ses vermenin kaptılabildiğini biliyormusunuz?
Yada 3S de toprak ayarını otomatik ve manuel olarak seçebildiğinizi, hatta otomatik toprak ayarının ne kadar hızlı ayar yapacağını ayarlayabildiğinizi biliyor muydunuz?
Yada 3S de mineral duyarlılığının ayarlanabildiğini biliyor muydunuz?

Arkadaşlar bu hafta başıma gelen bir olaydan dolayı bu yazıyı yazma gereği duydum. 3S alan bir kullanıcımızın saçma dolu bir arazide dedektörün saçmalara sinyal vermesini nasıl engelenebileceğini sorması üzerine buradan da bir daha yazmak istedim. 3s ile menüden çalışma modundan sesli ayrım seçildiğinde dedektör değersiz metale sinyal vermemektedir. Yada ayarlardan T işaretinin altındaki rakamı 0 ayarladığınıda dedektör manuel tunede çalışmakta, diğer rakamlarda ayarladığınız rakamın büyüklüğüne bağlı olarak hızı ayarlanabilen bir otomatik tune ile çalılmaktadır. Yada ayarlardan D işaretinin altındaki rakam yükseltilerek mineral duyarlılığı düşürülebilmektedir.

Saygılar

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6707 : 12 Mayıs 2015, 19:51:25 »
Bu kadar ikaz ve öneriden sonra kendimi zorlayıp birkaç parça malzeme toplayacam söz  :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6708 : 12 Mayıs 2015, 20:19:48 »
3s ile değersiz metallere ses vermenin kaptılabildiğini biliyormusunuz?
Yada 3S de toprak ayarını otomatik ve manuel olarak seçebildiğinizi, hatta otomatik toprak ayarının ne kadar hızlı ayar yapacağını ayarlayabildiğinizi biliyor muydunuz?
Yada 3S de mineral duyarlılığının ayarlanabildiğini biliyor muydunuz?

Arkadaşlar bu hafta başıma gelen bir olaydan dolayı bu yazıyı yazma gereği duydum. 3S alan bir kullanıcımızın saçma dolu bir arazide dedektörün saçmalara sinyal vermesini nasıl engelenebileceğini sorması üzerine buradan da bir daha yazmak istedim. 3s ile menüden çalışma modundan sesli ayrım seçildiğinde dedektör değersiz metale sinyal vermemektedir. Yada ayarlardan T işaretinin altındaki rakamı 0 ayarladığınıda dedektör manuel tunede çalışmakta, diğer rakamlarda ayarladığınız rakamın büyüklüğüne bağlı olarak hızı ayarlanabilen bir otomatik tune ile çalılmaktadır. Yada ayarlardan D işaretinin altındaki rakam yükseltilerek mineral duyarlılığı düşürülebilmektedir.

Saygılar
Bu 3s neymiş böyle üstad
Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6709 : 13 Mayıs 2015, 00:07:45 »
Tüm 3s kullanıcıları için yeni eklenen özelliklerde mdt kontrol kısmı eklendi .... Bu ayarlarda mineralce karşı ve toprak ayarını istenilen düzeyde arama yeteneği sağlamış.. Havalar ısındı inşallah video cekimleride başlayacağim..

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #6710 : 13 Mayıs 2015, 00:27:52 »
Kripto55 ustam videolar gelsin forum şenlensin inşallah saygılar

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6711 : 13 Mayıs 2015, 10:20:04 »

Saygılar
Huseyin bey , ayarlar konusunda verdiginiz bilgi üzerine sormak istiyorum , minerale duyarlılıği düşürdügumuzde derin algılamalarda mesafe kaybı olur mu
Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6712 : 13 Mayıs 2015, 18:45:06 »

Saygılar
Huseyin bey , ayarlar konusunda verdiginiz bilgi üzerine sormak istiyorum , minerale duyarlılıği düşürdügumuzde derin algılamalarda mesafe kaybı olur mu

Evet mineral algılaması engellendiğinde mesafede kayıplar meydana gelecektir.

Saygılar

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6713 : 13 Mayıs 2015, 22:23:23 »
Kripto55 ustam videolar gelsin forum şenlensin inşallah saygılar

İnş ustam herdaim sizin gibi değerli ustalarimizla beraber olmak sevindirici ustam.. Karadağ ustamdan alla razi olsun bi kaç yerde 3d cekimlerimizde var ama tek sensorum var  uzun suruyor ve net alamadığım görüntüler var bir gradio şart.oda nasip iste..

Bizde elimizdekilerle idare edeceğiz gemi batana kadar dümen donucek ustam... ::) ::)
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2015, 22:26:26 Gönderen: kripto55 »

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #6714 : 13 Mayıs 2015, 23:29:56 »
Bana özelden ulaşan onlarca görüştüğüm insanların ortak noktası formdaki insanların samimi ,candan ,dürüst,alçak gönüllü ,güvenilir vb.iltifatlar benim çok hoşuma gitti bu gururu sizlerlede paylaşmak istedim saygılar

Çevrimdışı fatih2176

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6715 : 14 Mayıs 2015, 11:10:16 »
ustam bende delta 3s var ama her yeni versiyon çıkınca cihazı göndermekmi gerekecek.buna bir çözüm getirsek daha iyi olmazmı.birde 3s de ayarlar konusunda neyin ne işe yaradığını ayarları nasıl yaparsak daha verimli çalışma olur konusunda kullanım klavuzu gibi bir şey yazı veya video olursa daha iyi olur kanısındayım.

Çevrimdışı durmaz

• Yüzbaşı
  • Bizimkisi bir hobi.
« Yanıtla #6716 : 14 Mayıs 2015, 12:13:59 »
Cihazı göndermenize gerek yok.
Hüseyin ustaya pic i göndermeniz yeterli.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6717 : 14 Mayıs 2015, 18:00:17 »
ustam bende delta 3s var ama her yeni versiyon çıkınca cihazı göndermekmi gerekecek.buna bir çözüm getirsek daha iyi olmazmı.birde 3s de ayarlar konusunda neyin ne işe yaradığını ayarları nasıl yaparsak daha verimli çalışma olur konusunda kullanım klavuzu gibi bir şey yazı veya video olursa daha iyi olur kanısındayım.

Merhaba,

Eğer cihazın üzerindeki pici söküp gönderebilirseniz ben ona yeni versiyonu yükler gönderebilirim. Video daha önce de çekmiştim ama isterseniz tekrar bir video çekerim.

Saygılar

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6718 : 14 Mayıs 2015, 20:30:35 »
Merhaba Arkadaşlar,

Az önce bir mutlu son haberi daha aldım. İnşallah herkese nasip olur.

Saygılar

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #6719 : 14 Mayıs 2015, 20:40:53 »
Hayırlı,uğurlu olsun arkadaşlara...
Bize de nasip olur inşallah.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...