Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9923437 defa)

4ukov ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zanos

• Administrator
  • Yüzbaşı
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #4160 : 02 Temmuz 2014, 12:59:38 »
Olay sizin tune yapma şekliniz ile alakalı. Eğer siz tune yaptığımızda ekran tamamen dolu kalıyorsa metal algılamaz. Eğer siz tune yaptığınızda ekran yarım kalıyorsa metali ekranda görürsünz.
Cehennemin yolları iyi niyet taşları ile döşelidir.

dedektör16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4161 : 02 Temmuz 2014, 16:29:31 »
selam
bu cihazın düzgün ayrım yapabilmesi için osilaskopta modülden pice giren sinyal bacağında
gözükmesi gereken pulsten sonraki tepe süre ve sönüm eğrisi kaç us olmalı ve kaç volt kademede
ölçtüğü de önemli çünkü tepe süresi her  Kademede farklı gözüküyor haliyle yanlış anlaşılma olmasın
diye söyledim ayarlarken  doğru netice almış oluruz 500mv -1v -2v -5v gibi

metalsiz ortamda sinyal ucunda gözüken voltaj ayrıca ne olmalı
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 16:39:13 Gönderen: dedektör16 »

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4162 : 02 Temmuz 2014, 16:37:01 »
Günlerdir, haftalardır dp3s yorumlarını okuyor, videolarını izliyorum. En sonunda cesaret edip siparişimi verdim ve pişman olmayacağımı da umuyorum, daha cihaz elime geçmedi ama forumu okudukça sabırsızlanıyorum, inşallah 10 gün sonra izine çıkıp doyasıya dp3s le vakit geçireceğim, olumlu ya da olumsuz tecrübelerimi siz değerli ustalarımla paylaşacağım, En çok da sevindiğim nokta; memleketimizden böyle yiğitlerin çıkıp cesurca ürettiklerini ortaya koyabilmeleri ve menfaatsiz paylaşmalarıdır. Teknoloji Ekibi' nin tamamını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.
DP3S gerçekten işinin hakkını veren bir cihazdır. Burada yapılan yorumları baz aldığınıza göre yapılan yorumların bağımsız olarak yapıldığını görmüşsünüz.En kısa zamanda test sonuçlarınızı ve deneyimlerini paylaşmanızı bekliyor olacağız

Sizi ve yeni gelen arkadaşlarımızı aramızda görmekten mutlu ve gururluyuz.

Saygılar

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #4163 : 02 Temmuz 2014, 17:00:46 »
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #4164 : 02 Temmuz 2014, 19:04:36 »
Hayırlı olsun cihazlarınız arkadaşlar.İnşallah güzel neticeler alırsınız.
Olumlu veya olumsuz deneyimlerinizi mutlaka yazın,mümkünse video çekin...

Bazı form sitelerinde ustalarımızın ürettiği kendi projeleri var malum hepimiz takip ediyoruz.Gerek yurt içinde gerekse de yurt dışı siteleri.
Özellikle ülkemizde bu tür başarılara imza atan herkesi tebrik ediyorum.Bize bu cihazları sundukları için.
Bizlerde elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz...

Ancak bir durum varki üzerine ısrarla basmak istiyorum.Bu form sitesinden ayrılıpta başka sitelerden gönderme yapanlar;
Şunu bilsinler ki bulundukları siteye zarar vermekten başka bir iş yapamıyorlar.

Ne olursanız olun isterseniz aynştayn olun ama önce karekterli olun.Dürüst olun...

Saygılar.
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 19:09:18 Gönderen: onur600 »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

vansa65

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4165 : 02 Temmuz 2014, 19:27:40 »
Hayırlı olsun arkadaşım açık söylüyorum bu cıhaz vlf ler gıbı degıl bu cihazı çözmek lazım derinlik çok ıyı ayrım larını deneyip çöz böyle bir cıhaz yok cıden.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4166 : 02 Temmuz 2014, 19:54:08 »
Merhaba Arkadaşlar,

Kimin nereye ne yazdığı bizi ilgilendirmiyor. Herkes kendi kalitesini, kendi seviyesini ortaya koyar. Biz teknolojimiz ile, projelerimiz ile konuşuyoruz ve hep öyle olacak. Çekemeyenler ile işimiz yok.
DP3s konusu 213 sayfa olmuş. Onlarca memnun kullanıcının yazdıkları mesajlar sitede mevcut. Herkes açık açık olumlu olumsuz yazıyor. Olumlu yoruma seviniyoruz, olumsuza bakıp hata varsa düzeltmeye çalışıyoruz.

Saygılar
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2014, 19:59:47 Gönderen: Karadağ »
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı adanali

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4167 : 02 Temmuz 2014, 19:59:36 »
hüseyin beycim insanlar yerini kendi belirler ayağımızın  altıda müsait başımızın üstüde buna insanlar kendi karar verecek

durmak yok yola devam arkaya bakmak hele hiçmi hiç yok allah sizleri daim etsin

hep var olasın 

saygılar

Çevrimdışı fuat_25

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4168 : 02 Temmuz 2014, 20:41:28 »
selamun aleyküm karadağ ustam dp3s in durumu belli oldumu  :-[
saygılar...

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4169 : 02 Temmuz 2014, 20:53:54 »
sinyalci ustam hayirli olsun kismeti bol olsun mebran neden parca

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4170 : 02 Temmuz 2014, 22:51:12 »
selamun aleyküm karadağ ustam dp3s in durumu belli oldumu  :-[
saygılar...

Sizin modül arızalanmış. Cihaz kutulanacak mı?

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4171 : 02 Temmuz 2014, 23:01:22 »
selam
bu cihazın düzgün ayrım yapabilmesi için osilaskopta modülden pice giren sinyal bacağında
gözükmesi gereken pulsten sonraki tepe süre ve sönüm eğrisi kaç us olmalı ve kaç volt kademede
ölçtüğü de önemli çünkü tepe süresi her  Kademede farklı gözüküyor haliyle yanlış anlaşılma olmasın
diye söyledim ayarlarken  doğru netice almış oluruz 500mv -1v -2v -5v gibi

metalsiz ortamda sinyal ucunda gözüken voltaj ayrıca ne olmalı

Merhaba,

Ayrım için bunlara bakmanıza gerek yok. OSC menüsünde eğrinizin hafif eğimli ve keskin olmayacak şekilde sönümlenmesine dikkat ederseniz yeterli olur. Eğer yapamazsanız eğrinin bir fotoğrafını ekleyin bakıp gerekli değişikliği yazalım.

Saygılar

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4172 : 02 Temmuz 2014, 23:02:57 »
Günlerdir, haftalardır dp3s yorumlarını okuyor, videolarını izliyorum. En sonunda cesaret edip siparişimi verdim ve pişman olmayacağımı da umuyorum, daha cihaz elime geçmedi ama forumu okudukça sabırsızlanıyorum, inşallah 10 gün sonra izine çıkıp doyasıya dp3s le vakit geçireceğim, olumlu ya da olumsuz tecrübelerimi siz değerli ustalarımla paylaşacağım, En çok da sevindiğim nokta; memleketimizden böyle yiğitlerin çıkıp cesurca ürettiklerini ortaya koyabilmeleri ve menfaatsiz paylaşmalarıdır. Teknoloji Ekibi' nin tamamını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Aramıza hoş geldiniz. İnşallah sizde bu dedektörden memnun kalanlar furyasına katılırsınız. Olumlu yada olumsuz tüm tecrübelerinizi bildirin. Yazacağınız her bilgi bizim için önemli.

Saygılar

Çevrimdışı fuat_25

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4173 : 02 Temmuz 2014, 23:26:09 »
karadağ ustam özele bakabilirmisiniz

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #4174 : 03 Temmuz 2014, 14:32:21 »
sayın Snaypır teşekkürler 2 arızalı mebrandan bir sağlam çıkarmaya çalıştım saygılar

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #4175 : 03 Temmuz 2014, 14:34:37 »
sayın harunarslanlı teknolojiekibi ailesine hoşgeldiniz saygılar

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4176 : 03 Temmuz 2014, 16:09:40 »
Arkadaşlar dun gece basima olay geldi benim calistigim yerde bunu paylaşmak istedim  ben kazmayla tünelde calisiyorum 1 kere ben vuruyorum toprağa 1 kere baskasi vuruyor gibi garipten ses geliyor gecenin saat 3 u nasil korktum zaten tek kaziyorum sonra biraktim  asa inene kadar arkamdan hep biri yürüdü acaba benim tiribe girdim boyle biseyle karsilasmadim hic kuran filanmi götüreyim yanimda burada birşeyler var ben eminim 15 metre oldu gidiyorum boyle oldu napmam lazim

Çevrimdışı adanali

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4177 : 03 Temmuz 2014, 16:24:50 »
yorgunluk belirtileri piskolojik bence

Çevrimdışı harunarslanli

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4178 : 03 Temmuz 2014, 16:41:54 »
Hoşbulduk Muhterem Arkadaşlar, hepinize (başta Karadağ Usta' ya) bu sıcak karşılamadan dolayı teşekkür ediyorum. Elbette tecrübelerimi videolu ya da resimli paylaşacağım ama sıkıntı olmaz inşallah. Cihazı sabırsızlıkla bekliyorum.
Vesselam...
Hakiki ömrünü bulunduğun gün bil...

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #4179 : 03 Temmuz 2014, 17:01:47 »
Arkadaşlar dun gece basima olay geldi benim calistigim yerde bunu paylaşmak istedim  ben kazmayla tünelde calisiyorum 1 kere ben vuruyorum toprağa 1 kere baskasi vuruyor gibi garipten ses geliyor gecenin saat 3 u nasil korktum zaten tek kaziyorum sonra biraktim  asa inene kadar arkamdan hep biri yürüdü acaba benim tiribe girdim boyle biseyle karsilasmadim hic kuran filanmi götüreyim yanimda burada birşeyler var ben eminim 15 metre oldu gidiyorum boyle oldu napmam lazim
aman ustam dikkatet 15m falan bir ay önce bizim buralarda 2 kardeş arkeoloji okuyorlar.tünelin içine oksijen tüpüyle oksijenverip girmişler sonra oksijen yanması denen olay olmuş ikiside ölü bulundu.Allah vermesin dikkatli ol saygılar