Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921307 defa)

0 Üye ve 92 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaptan

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #5900 : 16 Ocak 2015, 00:05:13 »
slm.ustalar malesef ülkemizde edepsizlik kalpazanlık yüzsüzlük sömürücülük her alanda kendini geliştiriyor hırsızlık sadece kapkaç deyil işte
hayır da şer de ALLAH tandır

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5901 : 16 Ocak 2015, 00:45:27 »
slm ustalar haddim degil ama nacizhane bende bu konudki gorusumu bildireyim hatam olursa affola burda birileri suclaniyor kim oldugua bence hiç onemli degil ama birileri hakkinda yorum yazarken iki kere dusunun derim bir cihazi ureticisi istedigi isimle istedigi firmayada ticaretini yaptirabilir pisman olacaginiz cumlelerle millti karalamak kimsye yakismaz bence belki bu isin asli sizin bildiginiz gibi degildir bunuda uretici size aciklamaya bence mecbur degil  bize dusen emegin e sahip cikmak icin tasarim sahibini uyarmak olmali gerisi onlarin arasinda kalir bize uzqktir  lisanda ynlisim varsa affola herkeze selamlar saygilarimla
ceryan3200

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5902 : 16 Ocak 2015, 11:47:32 »
ceryan kardeşim yıllardır bu sitedeyim,her konuya mesaj yazmasamda hemen hemen her konuyu takip eden bi insanım.bu site sayesinde ülkemizdeki pek çok değerli ve büyük ustalarla tanışma ve muhabbet etme şansım oldu,karadağ ustayıda az çok tanımış bi insan olarak şuna eminimki eyer usta bu cihazı farklı bi isim adı altında farklı firmaların üretmesine izin vermiş olsaydı mutlaka üzerinde ve lcd görselliğinde pek çok değişiklik yapardı.ikincisi ise kalpazanlıkta çığır açtıkları yöntem,oda takas yolu ile elimize ulaşan cihaz diyerek satması.üçüncüsü hiç bi firma makineyi o şekilde amatörce yapıp satmaz,başlık bobini ALLAH'a emanet resmen.çalışmayacak olduğunu usta olan birçok arkadaş fotolardan anlıyo bile

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5903 : 16 Ocak 2015, 13:21:37 »
Bence bu ürünleri yapanlardan farkları yok, kaldı ki, biz zaten hangisi gerçek Delta Pulse 3s zaten ayırt edebiliyoruz.
Aslında hiç kafaya takmamak lazım.....kalite kendini adından belli eder.......

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5904 : 16 Ocak 2015, 14:49:55 »
ustalar ben kimseyi savunuyor yada kimsenin cihazini kotuluyor degilim heleki dp3s tasarim harikasi diyebilirim huseyin ustayida bu konuda takdir etmisimdir vetekrar tebrik ediyorum diger konuda ise huseyin usta hic bir firmaya kendi tasarimini uretmeye izin vermemistir zaten ancak kendisi derki benden alinan kitleri ve kendi topladiginiz kitlerimi benim adima yada teknolojiekibi adina satis yapmayiniz buna hakkida vardir dediginiz gibi amator toplanan yada her.gi bi sikintida kendi mesuliyeti olmadigini ve tasarimina ait kotu bi tutum meydana gelmemesi yonundendirki zaten adamlari cihazida ne uretmis nede kopya yapmamislardir hepside tasaricinin orjinal kitidir hepside gercek 3s dir yani sadece kiti toplayan farki vardir bu toplayis seklindeki hatalardan dolayida ne cihaza ne tasarimciya olumsuz bir itham olusmamasi icinde bu isim satiliyor olabilir oyle disinda dp3s yazip icinde pulsestar cikmaz cinlilerin gibi :  zaten bu cihazi huseyin ustadan baskasi yapamaz  kaldiki ben ordan alin burdan alin demiyorum dikkat ediniz birde cihaz kabina susune ve bobinin simetrisine bakilip anlasilmaz ben sahhsen denerim begenirsem isini susune bakmam alirim eger bu sahislarda kit tasarimcinin orjinal kiti olduna gore bobinide ustanin tarifine gore yapabiliyolarsa cihaz aynidir sonucta oda tasarimci imalati ve yazilimi oda fark yok bu basari huseyin ustanin zaten ahmet pulse memetpulsenin degil yanii saygilar
ceryan3200

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5905 : 16 Ocak 2015, 16:14:14 »
ben sahsen denerim begenirsem isini susune bakmam alirim eger bu sahislarda kit tasarimcinin orjinal kiti olduna gore bobinide ustanin tarifine gore yapabiliyolarsa cihaz aynidir sonucta"

Sayın ceryan 3200 şu kişisel cümleni kurmasan diğer dediklerine katılabilirdim. Ancak şahsi fikirlerini açıklayarak
"ustalar ben kimseyi savunuyor yada kimsenin cihazini kotuluyor degilim" bu giriş kısmınla çelişiyorsun.... Objektif sergilemeye çalıştığın tutum bir anda subjektif hale geliyor...
Özgürlükler ülkesinde yaşıyoruz tabii ki herkes özgürdür....

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5906 : 16 Ocak 2015, 17:10:55 »
Ne tuhaftır ki bende elimdeki fazla cihazımı değerlendireyim diye satış ilanı vermiştim.Ayrıca çevremede elimden geldiği kadar satmaya çalışırım.Ha dahaca hiç satmadım o ayrı.Bir cihazım da resmen iç edildi.
Biraz canım sıkıldı.

Form da daha öncede buna benzer durumlar tartışıldı,konuşuldu.
İsteyen tabikide cihazını satarda,atarda.Ama tutupta kendi olmayan markasını koyarsa bu sahtekarlığa girer...
Şuda varki cihazı üreten farklı versiyonlarla çeşitli markalara üretim yapabilir.Bu en doğal hakkı.Aksi takdirde bu çark bir yerden sonra tıkanır değilmi?
Bu kısır döngü diğer cihazlar içinde geçerli.Taklit edilemeyen cihaz yoktur.Menüsü dahi aynı olabilir.Bu çok da zor değil.
Kafaya takmayın,yok sayın.Biz amatörler olarak işimize bakalım.
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2015, 17:12:29 Gönderen: onur600 »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5907 : 16 Ocak 2015, 17:31:57 »
onur ustam dogru soylemissin biz isimize bakalim demekle yalniz usta sunu soylemek isttiyorum karadg ustam izin verirse bana bir yazilim yazar ustune ekrana ceryan3 s yazar ve benim bu cihazi bu isimle satmami uygun gorurse bu ticaret karsilikli anlasma ve izinle yapilabilirbu benim yada baskasinin kalpazan hirsiz hayirsiz oldugunu gostermez ole diyemeyiz bunu diyebilmemiz icin tasarim sahibinin bu isten haberi olmadigi izninin olmadigini kesinlikle  bilmek lazimdir ankebut ustam ben ortaya konustum objectif subjectif pek boyle terimleri ifadeleri bilmem anlmini icim disim birdir  arkadas o cihazin adi su duzgun calismaz demis gorunusunu ornek verip bende cihazin kitleri ayni  ikiside iyidir huseyin ustamindir demek istedim ayrica ben bu dp3 s ten huseyin ustamdan kendime aldim ve satisini yapmiyorum alani satani tanimam bu anllamda dedim kimsenin cihazini kotulemem diye ben genl olarak insanlari yargilarken once aslini ogrenip oyle yargilamali onyargiyla hirsiz hayirsiz dememeli dedimbu benim gorusum bende hatali yanlis olabiliriminsaniz
ceryan3200

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #5908 : 16 Ocak 2015, 17:38:35 »

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5909 : 16 Ocak 2015, 18:15:42 »
 ilahi mustafa ustam guzelmis  sen hep bole arada  muzip seylerle insanlari gulduruyosun Allahta seni guldursun ins aklima yalniz ne geldi bilinmi :  corumlu size ne yapti dediginde snin montajinla corum piyi yapti ya daha ne yapsinmi diyecek diye dusundum oylece : :  ^-^
ceryan3200

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5910 : 16 Ocak 2015, 23:48:41 »
karadağ ustadan demonte kit 3s alanlar  300 e 400 aldigi cihazi 1000 -1500 tl gibi bir rakama başka isimle satmasi elbetteki etik bir davranis degildir. demonte kit olarak satilan bu cihaz ureticinin hem jesti hem iyi niyetidir. suistimal edilmemeli . saygilar
Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5911 : 17 Ocak 2015, 00:03:55 »
karadağ ustadan demonte kit 3s alanlar  300 e 400 aldigi cihazi 1000 -1500 tl gibi bir rakama başka isimle satmasi elbetteki etik bir davranis degildir. demonte kit olarak satilan bu cihaz ureticinin hem jesti hem iyi niyetidir. suistimal edilmemeli . saygilar
sayin sahbaylar karadag ustanin 300_400e kit sattigini ne biliyorsunuz diyelimki ole sizce kaca satmalari etnik olur ve karadagdan cihaz alan herkez kullanmayami aliyor sizce karadag bilmiyomu bunu kimin alip  satacagini elbette biliyor zaten alan satacanida soyluyor vitrine koyacak degil ya ya kullanacak ya satacak birde tum firmalar ve alim satimi yapalar aldigi fiyata satmazlar halkeza benden 300-400 e kit alalar 1000-1800tl ye satiyo buda etnik degil o zaman ayrica ben bilmiyom ama eger dediginiz gibi 300-400e kit veriyosa karadag bu cihazi ustam karadag kac paraya satiyo etnik haliyle cevap verirsen seviniriz

ceryan3200

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5912 : 17 Ocak 2015, 00:25:42 »
sayin sahbaylar karadag ustanin 300_400e kit sattigini ne biliyorsunuz diyelimki ole sizce kaca satmalari etnik olur ve karadagdan cihaz alan herkez kullanmayami aliyor sizce karadag bilmiyomu bunu kimin alip  satacagini elbette biliyor zaten alan satacanida soyluyor vitrine koyacak degil ya ya kullanacak ya satacak birde tum firmalar ve alim satimi yapalar aldigi fiyata satmazlar halkeza benden 300-400 e kit alalar 1000-1800tl ye satiyo buda etnik degil o zaman ayrica ben bilmiyom ama eger dediginiz gibi 300-400e kit veriyosa karadag bu cihazi ustam karadag kac paraya satiyo etnik haliyle cevap verirsen seviniriz

Arkadaşlar amma uzattınız şu meseleyi...Artık kapatın şu konuyu..Karadağ ustam nezaketinden cevap vermiyor. Bu tür gereksiz işlere karışmaz....Artık büyütmeyin şu meseleyi ..saat 00..23 konunun üzerinden bir gün geçmiş...Karadağ ustayı kırmayın. Lütfen...

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5913 : 17 Ocak 2015, 00:31:39 »
ankebut usta dogru soyluyorsun bende bunu anlatmak istedim kisilerle alaverelerle ugrasmayip isimize bakalim alan alsin satan satsin devresini paylasimini yapan yapsin ama herkez yaziyo kimin mali kim netmis bosverelim biz devre konusalim tartisalim alavere ticaret formu degilki burasi selamlar saygilar herkeze
ceryan3200

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5914 : 17 Ocak 2015, 00:34:57 »
Arkadaşlar niye bu konuya takıldınız bilemiyorum.
Örn;kendi sektörüm için söylüyorum.2 bilye bir keçe fiyatı 15-20 tl.Biz müşteriye 120 den kapı açıyoz.

Herkes kendi hesabını kitabını yapar.İşçilik+zaman+maliyet gibi.
Sonunda demonte işini Karadağ kaldıracak!!!300 e 500 hatta 1500 cihaz alamayacak millet!!!
Bir çok kişi bundan gerçek manada faydalanıyor arkadaşlar.Bu işin ticaretini yapan 3-5 kişiyi genele mal etmeyelim.Formun amatör ruhu bozulmasın.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5915 : 17 Ocak 2015, 00:43:50 »
dostlar aslinda uzatmayi sevmem kusuruma bakmayin. ben cihazi demonte olarak alma imkanina sahipken direkt olarak karadag ustadan aldim emege saygi olsun diye. kendi yapti gonderdi sag olsun. cihaza ne kadar para vermis olmam muhim de degil. ceryan efendi azizim bu tepkilerini anlamis degilim. karşilikli gorusme şansimiz da yok ki birbirimizi net anlayalim. karadag ustama da selamlar. Fî emânillah.

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5916 : 17 Ocak 2015, 01:12:21 »
Maaleseft benimde korkum amatör ruhunun kalkması en sonunda demonde kitler kalkacak gibi...inş. karadağ ustanın cinleri tepesine çıkmaz. ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5917 : 17 Ocak 2015, 01:25:10 »
arkadaslar demonte kitle alakali yukaridaki mesahimda verdigim rakamlar benim misal olarak verdigim hayali rakamlardir. sadece konunun anlasilmasi amaciyla yazdigim seylerden ibarettir. gercek fiyatini bilmiyorum zaten kitlerle de ugraşmiyorum. sozunu ettigim iletimde ise başka bir isimle satmasi diye belittim. yanlis anlamalara sebebiyet vermiş isem ozur diliyorum.
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2015, 01:37:00 Gönderen: sahbaylar »

Çevrimdışı ceryan3200

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5918 : 17 Ocak 2015, 01:38:35 »
bende verilen temsili fiyatlari gercek algilayarak yaptigim olumlu olumsuz yorumlardan oturu kendisinden ve forumdan oozur dilerim ayrica bi yanlis anlasilmayi duzelttigi icin sahbaylara tesekkur ederim selamlar saygilarimla
ceryan3200

Çevrimdışı devriye20

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5919 : 17 Ocak 2015, 02:38:42 »
deyerli arkadaşlar ben bunlar hakkında karadag ustanın bilgisi olsun  diye paylasmıstım bu cihazı karadag ustadan başkası üretiyormu diye sormustum  oda gerekli cevabı vermişti bu kadar tartısma olacagını bilseydim  sormazdım  neyse saygılar
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2015, 02:45:08 Gönderen: devriye20 »