Gönderen Konu: herkese tekrardan merhabalar  (Okunma sayısı 2216 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı français

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
herkese tekrardan merhabalar
« : 13 Eylül 2017, 23:38:13 »
 Selamun aleykum dostlar
Cok uzun bır aradan sonra tekrar sıteye katıldım.daha onceden nıckım electro_nıck ıdı yıllar gectı degırmenden cok sular aktı.delta pulsenın ilk versionlu yılları ,bende yapmıstım verhasıl Bır zamanlar dedektor sevdasındayken hayat bızı yaban ellere  attı (belcıka). sımdı yenıden, tr ye tatıle geldıgımde  bırının bana alan tarama cıhazını(aldatılmıs) tamıre getırmesıyle duygularım deprestı. iş gucden fırsat bulabılırsem kulustur osılaskobum ıle denemelere baslarım amatorce ıns. bu arada yenı delta 3s super otesı olmus almayı dusunuyorum ayrıca buralara ısı dusen malzeme sormak ısteyen bana ulassın tanıdık dedektor magazacı arkadasım var bilgi alısverısınde yardımcı olmaya calısırım.

Çevrimdışı smootH

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: herkese tekrardan merhabalar
« Yanıtla #1 : 14 Eylül 2017, 08:10:25 »
Tekrar hoş geldin aramıza ustam.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2 : 14 Eylül 2017, 09:29:43 »
Selamun aleykum dostlar
Cok uzun bır aradan sonra tekrar sıteye katıldım.daha onceden nıckım electro_nıck ıdı yıllar gectı degırmenden cok sular aktı.delta pulsenın ilk versionlu yılları ,bende yapmıstım verhasıl Bır zamanlar dedektor sevdasındayken hayat bızı yaban ellere  attı (belcıka). sımdı yenıden, tr ye tatıle geldıgımde  bırının bana alan tarama cıhazını(aldatılmıs) tamıre getırmesıyle duygularım deprestı. iş gucden fırsat bulabılırsem kulustur osılaskobum ıle denemelere baslarım amatorce ıns. bu arada yenı delta 3s super otesı olmus almayı dusunuyorum ayrıca buralara ısı dusen malzeme sormak ısteyen bana ulassın tanıdık dedektor magazacı arkadasım var bilgi alısverısınde yardımcı olmaya calısırım.

Hoşgeldiniz. Bizler de zaman içinde boş durmamaya çalıştık :) Birkaç bişey yaptık işte :)
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı français

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 14 Eylül 2017, 23:44:24 »
Tesekkurler hosbulduk dostlar,zaman ıcınde baya baya seyler yapmıssınız  :) helalınız var

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2017, 08:02:31 »
Selamun aleykum dostlar
Hoşgeldiniz.Saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...