Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9911423 defa)

0 Üye ve 52 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gusparo

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #4120 : 26 Haziran 2014, 12:28:49 »
ayarı açık arazide yapın ve bobini arama pozisyonunda tutun.

Saolasin ZANOS ustam ilk firsatta ayari yapmaya calisacaim Saygilar

vansa65

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4121 : 26 Haziran 2014, 21:11:48 »
arkadaşla ben eskiden yazılan yazılara baktum herkz bu dedektürü beyeniya hep aynı arkadaşla yazıyur adanalı onur usta ençok yazan ve övenlertekımmurat standart kişilermi başkaları niye yazmıyor benim gerçekten bu dedektürü kullanan bilen arkadaşa sormak isterim ancak işe yaraduğunu emin olacam bende çok dedektür aldım ama beyenmdim budedektöre nasıl güvenip alacamki garantisi varmıki üçbinbeşyüzliraya deyermiki hiçbulanlar vamı

dxx kardeş ben elektronikçi değilim hüseyin beyi daha hiç görmedim  ama en kısa sürede görüp tanışımak şerefine nail olmak isterim
ben iyi bir kullanıcıyım cihaz kullanırım  kullanmadığım makina kalmadı desem doğrudur  yaşadığımı burda yazıyorsam insanları aydınlatmak içindir yaşanan sorunları uygulamayı gördüğüm hataları söylerim hata söylerkende makinanın artılarını yazmak gerekiyor o nedenle al kullan   beğenmezsen paranı ben geri cebimden veririm

Kimse niye yazmıyor biliyormusunuz bu cihazı alanlar doğru araziye gidiyor daha siteye girmiyor çok tanıdığım var benim işim olmaz diyor sitede ama ürünü karadağdan alıyor daha birsüre girmiyorlar.

Ama herzaman görüştüğümde cihazdan çok memnun olduklarını süper olduğunu defalarca bana belirttiler.
Bu fiyatta böyle bir cihaz veli nimet..yinede siz bilirsiniz...

DXX slm arkadasim ben bundan bir ay once arama islerine basladim delta pulseden once AREX 16 aldim internette sorguladim herkes kotuledi sonra anladimki herkes kendi malini met ediyor.Gidecegim yerler onemli oldugu icin cihaza guvenmedim ve arasdirdim internette delta pulseyi gordum ben derin arama yaparim tek paraci deyilim.Sagolsun huseyin hocamla iki kez gorusdum ve sagolsun 3S aldim.Simdi iki cihazi kulaniyorum ve sana sunu tum samimiyetimle soyluyorum Arex16 dan daha cok zevk aliyorum Arez le sadece buldugum seyleri teyit ediyorum.Ikiside ayni arexe de simdi guveniyorum cunku birbirlerini dogruluyor.hic bir problem yok.Birde burdaki arkadaslarin cogu cihazi kendileri yapiyor cokda bi reklam heveslisi deyillerr amac sadece kendilerini gelisidrmek.Diyerleri gibi sadece dedektor satisindan gelir beklemiyorlar.Sadece dene derim sana derinlil super  ayrim da super...

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4122 : 26 Haziran 2014, 21:33:07 »
haklısınız vansa 65 usta sizde bir ay önce bu arkadaş gibi düşüüyordunuz hatırlarsanız bende internetten buldum biryıl evvel 3si inanın teredüt bile etmedim almak için imkanlarım kısıtlıydı zarzor 3si aldım iyiki almışım iyiki bulmuşum eyer defineciyseniz sizin bir 3siniz olması lazım ben tektek ve toplu metal araması yapıyorum 3s olmadan araziye çıkmak bile istemiyorum çünkü boş dönüyorum ama 3s olunca mutlaka oltaya balık takılıyor birde şöyle anlatayım 3si kullanacağınız arazi kuru olursa az verim alırsınız nemli rutubetli ortamda yüzdeyüz hedeftesiniz cihaz oksitli metali çabuk yakalalıyor cihazla  bütün olacaksınki verim alasınız en az 3 yada 4 ay arazıdeki sizin koymadığınız metalleri bularak ekran barlarını ve ve metali algıladığı zaman çıkan sese göre metali tanımak çok önemli bazı arkadaşlar diyorki artı 90 verdi ve demir çıktı diyor ben bir metale öttüğü zaman işte bu deyerli metal yada bu demir dediğim zaman hiç yanılmamışımdır çünkü çok çalıştım dersime ve kazandım şuan bana çok cihaz tavsiye eden var ama ben inanın 3s ten başka cihazı tanımam daha öncede yazdım bu cihazı çekemeyenlerde var eminim buna bu arkadaşlar kedi misali ulaşamadığı ete mındar derler birseyler anlatabildiysem cihaz hakkında ne mutlu bana kalp kırdıysamda affola

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4123 : 26 Haziran 2014, 21:50:24 »
3s alan herkez memnun kullanamayanlar sadece tecrübesiz olduklarından dolayı hemen yaşadıkları kötü anıları yazıyorlar.

PI cihaz alacaksanız 3s tek geçilecek bir cihaz. hem fiyatta hem performansda..

D X X

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4124 : 26 Haziran 2014, 22:23:19 »
ustala ikna oldum izmire gedip o ulaşamaduğum arkadaşımıbulacam biraz onun dedektürü deneycem adresini bileyum inşallah beni tanır hatırlarda oda busiteydü zati belkide okuyudur yazdıkladımı herkeze teşekür ederim  burdura geldiydin ustam hatırladınmki eyer beni hatırlarsan ulaş bir emanaetin var bende

Çevrimdışı kaptan

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4125 : 26 Haziran 2014, 22:24:50 »
slm.ustalar herkese saglık ve başarılar tekim murat dogru söylüyor eyer sonuca varmak istiyorsanız cihazınızla birbütün olmak zorundasınız herzaman söylerin cihz kullanmak ta cihaz yapmak kadar sanattır eyer benim gibi kullanıcı olursanız ömrünüz boyunca birtek obje bulamassınız hiç para ve zaman harcamayın derim iki yıl oldu karadag ustamdan dp3.aldım iki yılda beş defa araziye çıktım vehala cihazı tanıyamadım oysaki dp3.de sınıfının lideri bence neyse benim tavsiyem eyer pi sistem alacaksanız karadag ustamdan şaşmayın derim diyer deyerli ustalarım yanlış anlamasın hepiside çok deyerli ve saygı deyer insanlar dır hepisinin de çok iyi ve başarılı oldugu teknik bilgileri var tabiki saygılar
hayır da şer de ALLAH tandır

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4126 : 26 Haziran 2014, 22:47:44 »
az önce yeni yaptığım başlığı denedim,değerleri 60cm çap 4.4R 610uh sönüm direnci 220R sanki makine yemin etmiş en kaba metali 150cm den görüyo.hele 1 tl 15-20 cm anca.işin garip tarafı ayrımı çok güzel yapıyo

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4127 : 26 Haziran 2014, 22:54:53 »
yeni bobinin sarım işçiliği ve bobinin görüntüsü

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4128 : 26 Haziran 2014, 23:18:09 »
itaatsiz ustam işçilik süper olmuş.Ellerine sağlık
Öncelikle omajı biraz fazla olmuş 3-3.2 en fazla olmalı. q7 de sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ayrım konusuna diyeceğimiz yok. 1 TL ölçüt olarak yanlış olmuş ustam hele 60 cm başlıkta 15-20cm kriteri yanlış olur.

Saygılar
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2014, 23:24:41 Gönderen: walkman »

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4129 : 26 Haziran 2014, 23:23:09 »
vay vay vay kimler gelmiş kimler,walkman usta kayıplardaydın uzun zamandır sesinin çıktığını görmedim,bu arada teşekkür ederim ustam ama işçilik bişeye yaramıyo maalesey mesafe olmayınca  :'(

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4130 : 26 Haziran 2014, 23:35:37 »
walkman ustam bundan önceki başlık 2.8R-450uh idi.sönüm direnci 340r oluncada 220r oluncada aynı çalışıyodu nerdeyse ve mesafe yine aynıydı.sönüm sinyali yanış olsa ayrımda sorun olurdu fakat ayrım güzel.parazit var desem oda deyil çünkü sinyal güzel+eşiği 1'e kadar düşürsemdde makine kendi kendine ötmüyor

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4131 : 26 Haziran 2014, 23:37:35 »
vay vay vay kimler gelmiş kimler,walkman usta kayıplardaydın uzun zamandır sesinin çıktığını görmedim,bu arada teşekkür ederim ustam ama işçilik bişeye yaramıyo maalesey mesafe olmayınca  :'(

İtaatsiz ustam henüz gitmedim ama tatile çıkacağım. Fırsat buldukça takip etmeye çalışıyorum.
İtaatsiz ustam öncelikle bobin uçlarını kısa devre yapmış olma ihtimaliniz var mı? Öyle ise tüm uF kondansatörleri değiştirin ayrıca Kristalin ve 18pf kontrolünü yapınız

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4132 : 27 Haziran 2014, 00:08:37 »
Merhaba Arkadaşlar,

itaatsiz, 60cm bobin zaten 1tl ye 40 cm lik bobine göre daha düşük algılar zaten. 150 den algılamayı da havada yapmışsınız sanırım. Hava testi için güzel değerler. Kabaca 19X14 cm metali eşik 5 de iken 110-120cm den algılamaya başlıyor. Siz de bu şekilde bir deneme yapabilirsiniz.

Arilgi amaçlı: Arkadaşlar tek tuşla tune ve kullanıma hazırlama için patent işlemleri tamamlandı gibi. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı BERK

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4133 : 27 Haziran 2014, 00:25:57 »
Karadağ ustam patent hayırlı olsun

Çevrimdışı adanali

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4134 : 27 Haziran 2014, 09:13:22 »
yeni bobinin sarım işçiliği ve bobinin görüntüsü

çok iyi itatsiz işçiliğin bu kullandığın pembe çerçeve nedir nerden temin ettin kardeş bence sarımı eksilterek tam 3.0 getirmelisin stabilite 10 numara olacaktır

Çevrimdışı fuat_25

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4135 : 27 Haziran 2014, 09:54:12 »
 Hayırli uğurlu olsun Karadağ usta

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4136 : 27 Haziran 2014, 12:07:37 »
adanalı kardeşim o pembe çerçeve dediğin şey sert plastikten yapılmış 60cm çapındaki plastik leğenin kenarları  ^-^  ihtiyacım olan kısmı demir testeresiyle kesip aldım işte.çerçevenin içindeki siyah şeyde çift taraflı yapışkan bant.sarım esnasında düzgün sarım için çok güzel bi yöntem

Çevrimdışı adanali

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4137 : 27 Haziran 2014, 12:39:56 »
adanalı kardeşim o pembe çerçeve dediğin şey sert plastikten yapılmış 60cm çapındaki plastik leğenin kenarları  ^-^  ihtiyacım olan kısmı demir testeresiyle kesip aldım işte.çerçevenin içindeki siyah şeyde çift taraflı yapışkan bant.sarım esnasında düzgün sarım için çok güzel bi yöntem

süpersin yaratıcı olmak bu olsa gerek

Çevrimdışı adanali

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4138 : 27 Haziran 2014, 12:41:10 »
hayırlı olsun hüseyin bey

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #4139 : 27 Haziran 2014, 14:15:42 »
sayın Karadağ hayırlı ugurlu olsun MAŞALLAH saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...