Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921484 defa)

0 Üye ve 119 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #5460 : 04 Kasım 2014, 12:47:01 »
Merhaba Arkadaşlar,

Bir Yunan kullanıcımız kendi yapmış olduğu dp3s ile bir test yapmış. Yazdığına göre 4 metrekare bir mağaranın içine 1 metrekare alana metal kutular yerleştirilmiş. Derinlik yazmamış. Kendisine teşekkür ediyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=yuV0pXatG8Q

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı devriye20

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5461 : 04 Kasım 2014, 20:31:47 »
.
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2014, 20:48:06 Gönderen: devriye20 »

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5462 : 04 Kasım 2014, 20:56:36 »
.....
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2014, 21:03:38 Gönderen: Ankebut »

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5463 : 04 Kasım 2014, 21:48:57 »
Açıkçası ben 3s nin alğilama mesafesine hayran kaldım gecen 2m den  ^-^ tabi herşey buraya yazılmıyor canavar resmen

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5464 : 04 Kasım 2014, 22:23:43 »
Sayın snaypır
En azından bir benzetme yapabilirsen kafamızda ona göre bir betimleme yapabiliriz. Ne bileyim mesela 2 mt bir atık su borusumu yoksa toprak altı menfez kapağı falan mı gördün? ^-^ [size=78%] [/size][/size]Veya netliği nasıldı? [size=78%]
[/size]Hemen hemen her kelimenin başka dillerde bir karşılığı mutlaka vardır.......[size=78%]
[/size]Saygılarımla [size=78%]

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5465 : 05 Kasım 2014, 09:41:13 »
Ankebut bukadarı bile bir form sitesinde çok fazla neden yazdım hep soruyorlar bu cihaz buluyormu , bulan varmı diye ,buyuk baslıgı bi tuttum usten +50 yandan +80 hiç sapalamadan  barlar muazzam bi şekilde benim için bu yetti ,sayın karadaga birkeez daha tşkler

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5466 : 05 Kasım 2014, 10:07:19 »
Merhaba Arkadaşlar,

Ben teşekkür ederim Snaypır. Ayrım yada stablite konusunda 3s gerçekten ciddi manada başarılı. Bunu siz ve sizin gibi arazi kullanıcıları söylüyor. Yakında 3s ile resmi olarak bulup da müzeye satan bir arkadaşımız resimli olarak sunum yapacak ;) Her şey ile yasal düzeyde yapılan bir çalışma, 3s in başarısı ve mutlu son.

Saygılar

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5467 : 05 Kasım 2014, 11:32:47 »
Karadağ l
Merhaba Arkadaşlar,

Ben teşekkür ederim Snaypır. Ayrım yada stablite konusunda 3s gerçekten ciddi manada başarılı. Bunu siz ve sizin gibi arazi kullanıcıları söylüyor. Yakında 3s ile resmi olarak bulup da müzeye satan bir arkadaşımız resimli olarak sunum yapacak ;) Her şey ile yasal düzeyde yapılan bir çalışma, 3s in başarısı ve mutlu son.

Saygılar

Karadağ ustam emin ol sanırım 2009 lu yıllarmıydı net hatırlamıyorum ama sizin bu sitedeki çalışmaları gördüğümden beri başka cihazlara dönüp te bakasım gelmiyor..işim gereği fazla uğraşamıyorum fakat bir iş yapılacaksa mutlaka bu sizin cihazlarınızla olacaktır. Fakat şuna hep gözüm takılıyor. İyi mala iyi reklam gerekir. İyi bir çalışma yapılmış iyi bir video her şeye bedel diye düşünüyorum.Görsel şölen içeren çalışmalar daha dikkat çekici olur. Gördüğüm kadarıyla birinci amacın teknolojiyi geliştirmek ikinci amacın meyvelerini yemek. Yani diğer üreticilerin tam tersi bir düşünce; işte bu yüzdende ürünlerin çok harika oluyor. Fırsatım olursa tabiki sende kabul edersen teknoloji ekibi adına bir tanıtım videosu hazırlamak istiyorum.
Saygılarımla

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5468 : 05 Kasım 2014, 14:22:26 »
ankebut inanın çok masraf ettim, kitap aldım, lise öğrencilerine kart bastırdım, daha neler neler, ta ki kafası çalışan hatta ya yeter artık milletle oynamayın diye ortaya çıkan karadağ usta ve onun yardımına koşan değerli teknik bilgisi olan ustalar ortaya çıkana kadar bizi birileri iyi yoldu ve ve yordu. keşke aldıklarının karşılığını adam gibi karşıdakine verebilselerdi. bu bağlamda başta hüseyin ustama ve yardımı dokunan ve hatta benim gibi ( şahsıma ..hayta ) takılanlara bile teşekkür ederim. bırakın haytalığı yerine göre ustama çok sıkıntı verdim aslında bu biraz tez canlılıktan ve geçmişten beri bir hayalin yerine oturmadığının psikolojik etkisiydi. bizi bu ağır aldanma psikolojisinden kurtaran ve böyle güzel eserler ortaya koyan herkese şükranlarımı sunarım.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5469 : 05 Kasım 2014, 15:00:28 »
bitkici şakir
ankebut inanın çok masraf ettim, kitap aldım, lise öğrencilerine kart bastırdım, daha neler neler, ta ki kafası çalışan hatta ya yeter artık milletle oynamayın diye ortaya çıkan karadağ usta ve onun yardımına koşan değerli teknik bilgisi olan ustalar ortaya çıkana kadar bizi birileri iyi yoldu ve ve yordu. keşke aldıklarının karşılığını adam gibi karşıdakine verebilselerdi. bu bağlamda başta hüseyin ustama ve yardımı dokunan ve hatta benim gibi ( şahsıma ..hayta ) takılanlara bile teşekkür ederim. bırakın haytalığı yerine göre ustama çok sıkıntı verdim aslında bu biraz tez canlılıktan ve geçmişten beri bir hayalin yerine oturmadığının psikolojik etkisiydi. bizi bu ağır aldanma psikolojisinden kurtaran ve böyle güzel eserler ortaya koyan herkese şükranlarımı sunarım.

Ustam hakikatten doğru söylüyorsun. 2000 li yıllardı. Elektronikçi arkadaşlara (ben farklı meslekteyim) bir proje geliştirebilirmiyiz diye soruyordum. Bana verdikleri cevap şema varsa devreyi yaparız diyorlardı. Çalıştıkları yerleri hiç yazmayayım ....Ya zaten onu yapmak projenin en kolay aşaması...Üç beş hatayla az çok bilgisi olan herkes yapabilir.Önemli olan insanın kendini geliştirmesi, kendi gelişirse o da başka şeyleri geliştirir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5470 : 05 Kasım 2014, 16:13:33 »
Karadağ l
Merhaba Arkadaşlar,

Saygılar

Karadağ ustam emin ol sanırım 2009 lu yıllarmıydı net hatırlamıyorum ama sizin bu sitedeki çalışmaları gördüğümden beri başka cihazlara dönüp te bakasım gelmiyor..işim gereği fazla uğraşamıyorum fakat bir iş yapılacaksa mutlaka bu sizin cihazlarınızla olacaktır. Fakat şuna hep gözüm takılıyor. İyi mala iyi reklam gerekir. İyi bir çalışma yapılmış iyi bir video her şeye bedel diye düşünüyorum.Görsel şölen içeren çalışmalar daha dikkat çekici olur. Gördüğüm kadarıyla birinci amacın teknolojiyi geliştirmek ikinci amacın meyvelerini yemek. Yani diğer üreticilerin tam tersi bir düşünce; işte bu yüzdende ürünlerin çok harika oluyor. Fırsatım olursa tabiki sende kabul edersen teknoloji ekibi adına bir tanıtım videosu hazırlamak istiyorum.
Saygılarımla

Teşekkür ederim. Ben elimden geldiğince ortaya güzel şeyler çıkarmaya çalışıyorum. Allayıp pullama ile pek de işim olmuyor açıkçası. Benim yeniyi öğrenme, ortaya daha iyisini koyma gibi bir açlığım var. Bunun peşindeyim. Ortaya koyduğum beğeniliyorsa bu beni teşvik ediyor. Eğer bizim için bir tanıtım videosu çekebilirseniz bundan memnun olurum.

Saygılar

Çevrimdışı durmaz

• Yüzbaşı
  • Bizimkisi bir hobi.
« Yanıtla #5471 : 05 Kasım 2014, 17:10:45 »
Arkadaşlar merhaba.

2007 yılında çift yüzlü ve her gördüğüne ses veren
Delta Pulse ile uğraşırken Karadağ ustanın gayreti  ve başarısı ile
2014 yılında  ayrımlı, boşluk  gösteren ve en önemlisi yer altınının grafiğini gösteren
Delta Pulse ile oynuyoruz.
Özellikle Karadağ usta ve katkı sağlayan diğer ustaların başarıları ortada.
Bilgilerini saklamadılar paylaştılar ve hep yardımcı oldular.
Başarılarının devamını bekliyoruz.

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #5472 : 05 Kasım 2014, 17:50:25 »
Dp3s
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı kuzen_212000

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5473 : 05 Kasım 2014, 18:23:29 »
Sinyalci ustam güzel poz vermiş 3s :) metrede var fotoda test verilerini paylaşabilirmisiniz  saygılar
Ölen Hayvan İmiş.Aşıklar ölmezmiş....

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #5474 : 05 Kasım 2014, 18:31:52 »
Sayın kuzen_212000 küçük kola kutusunu 130 cm den algılıyor saygılar

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #5475 : 05 Kasım 2014, 19:17:39 »

Çevrimdışı kaptan

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5476 : 05 Kasım 2014, 21:28:03 »
ustam eline saglık hayırlı ve bereketi bol olsun saygılar
hayır da şer de ALLAH tandır

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5477 : 05 Kasım 2014, 21:29:09 »
Sinyalci ustam eline sağlık çok güzel olmuş 8)

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5478 : 05 Kasım 2014, 22:37:56 »
Sinyalci  ustam,elinize sağlık...
130 sizi kesmemesi lazım.Biraz daha artar o mesafe.
Saygılar.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #5479 : 06 Kasım 2014, 18:32:43 »
Sayın kaptan-snaypır-onur600 teşekkürler saygılar