Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922073 defa)

0 Üye ve 253 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kripto55

• Ziyaretçi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #6560 : 19 Nisan 2015, 04:38:34 »
Serkan usta cok iyi bir konuya degindiniz hemde resimli ornekli bazi kisiler bangir bangir bagirdi dp3s neden modul gizli semasi yok neden yazilim saklaniyor hep neden neden artik kimse susmasin elini vicdanina koysun dil ile muslumanlik yapmasinlar kalben yasasinlar bu arkadaslar.

Karadag geceli gunduzlu yazilim yaZsin sema cizsin nasil bir urun ortaya koyarim dusunsun sonra pcb vs yayinlasin ve ticari donusturulmesin diye yazilim modulu yapsin bu cok guzel ve yerinde bir dusunce ..

Daha modul ve pic kapali haldeyken bunlar oluyorsa tamamiyla acik bir proje olsa ne olcakti soyleyin.
Kopyala yapistir ver elini sahibinden.com sanal pazar vs ne olcak okadar emek paylasim ruhu husran ve hayal kirikligi

Su ana kadar karadag iyi dayandi sonu iyi degil bu isin gercekten azitanlar var 3 kurus icin ben olsam su ana kadar komple micro smd yapar boardi komple epoksi basar satardim firmalara ne basim agrir ne emeklerim giderdi..
Kasinanlar var ins amator ruhunu oldurmezler ustalari biktiriyorlar akilli olsunlar kopru varken irmaktan gecmeye calisanlar boguluyor herkez akli selim ve durust olsun lutfen.

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6561 : 19 Nisan 2015, 04:42:10 »
Birde face book da bazi kendini bilmezler var onunda konusu acacagim herkesi konudan haberi olsun ve vicdani el verenler en azindan teknoloji ekibine saygi duyanlar katilsinlar...
Onemli bir konudur ...duyurulara eklenecektir ....

Artik taviz vermeyelim hep birlikte tavir koyalim bundan sonra ....
Gerekirse istihbarat uzerine bir mail olustural emek hirsizligi veya karalama kampanyasi varsa buraya mail atarak haberdar edebilirler karadag ustayi..
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2015, 05:13:50 Gönderen: kripto55 »

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #6562 : 19 Nisan 2015, 09:21:41 »
Teşekkürler sayın Karadağ ustam saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6563 : 19 Nisan 2015, 09:29:55 »
Serkan.mg, Malesef böyle terbiyesizce iş yapan insanlar ile karşılaşıyorum zaman zaman. Hatta bazen içimizden bildiğimiz insanlardan bile görebiliyoruz bu tür daranışları.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6564 : 19 Nisan 2015, 09:40:37 »
Kripto, Bazen de bilerek yıldırmaya çalışanlar oluyor. Ben bu site ayakta kaldıkça çizgimi bozmayacağım. Hep bu imkanları bu seviyede sunacağım.

Saygılar

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #6565 : 19 Nisan 2015, 09:47:47 »
Ustam ne demişler doğru duvar eyilir ama yıkılmaz ustam siz çok duva alıyorsunuz size birşey olmaz Allah'ın izniyle saygılar

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6566 : 19 Nisan 2015, 10:04:12 »
Karadağ ustam ürün tasarlar hizmete sunar bizler satin alır kullanıriz. Destek olmaya çalışiriz. Karadag ustamin iyi niyetini anlamamiş olanlarin okumasini arzu ederim. Hangi ürünü olursa olsun üzerinde T.E. amblemi bulunmaktadir. Yani teknoloji uyesi olan herkesin ailesini temsil eden bir simge yani senin ailenin bir ürünü , senin yaptigin yada yapmaya destek oldugun yerli cihazlar.  Ve insan ailesine ihanet edebiliyor. Aileyi dagitmak için üye oluyorsa yaziklar olsun. Hangi alman , hangi italyan ve amerikan bir firma yaptigi çalışmayı kamuoyuyla paylaşmiş . neden severler bu bu firmalari. Kaçınız lorenzin yeni çikan ürününü kendi evinizde birleştirip imal ettiniz , yeni çikan bir minelabi falan ... Dostlar ! Komşusuna, dostuna  hayır dilemeyen hayır bulamaz. Bastıgımız dalı kesmeyelim , müsade etmeyelim saygilar...
Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

cool2o10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6567 : 19 Nisan 2015, 12:53:09 »
Arkadaslar kul hakkı odenmez bununla başa çıkılmaz kimsenin hakkına girmeyin diye öğretildi bazısı bu dünyayı kalıcı sanıyor alıyor baskasının devresını evırıyor cevırıyor ortaya bırsey cıkartıyor kopyala yapıstır göz koyuyor insanların zar zor kazandıkları paralara rısklarını kesıyor hem ortaya cıkarılan yenı seyı kopyalayıp bunun yapımını yapanın emek sarfedenin hakkına hemde o zar zor para ayarlayıp güzel bir cihaz aldıgını sananların hakkına Allah şahit kimse kimsenin ne yapıtıgını görmüyor sanmasın kul görmesin Müslümanım diyenlerde bu fazlaca moda oldu yabancıları saymıyorum bile herkes elini vicdanına koysun o yolla kazanılan paralar bir gün çıkar ama öle ama böle...... yazdıklarıma he he anlat biz dinliyoz çok insan çıkacaktır bunuda biliyorum sorun değil Allah şahit herşeye insanlarda biraz Akıllansın artık kullandırmasın kendilerini.

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6568 : 19 Nisan 2015, 17:35:43 »
Merhaba Arkadaşlar,

shahram405, sabırsızlıkla videolarını bekliyoruz.

acemi-usta, senin cihazın gayet normal ;)

Arkadalar bir video çektim. Bakalım beğenecek misiniz.

eline sağlık ustam benim 3S  de bugün iyi bir çalışma yaptım  sabah çıktım  yeni geldim    tulayı sıfırlaya biliyorum artık  yani  artık tulaya paydos diye bilirim 
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6569 : 19 Nisan 2015, 18:13:45 »
acemi-usta, artık iyice dedektöre alıştın. Maşallah diyelim. Bişeyler çıktı mı bugün?

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6570 : 19 Nisan 2015, 18:35:20 »
acemi-usta, artık iyice dedektöre alıştın. Maşallah diyelim. Bişeyler çıktı mı bugün?
hayır ustam bölge çok derinde ama sanki tula serilmiş gibi ilk başta tulaya algılama  oldu nerdeyse hiç susmadı sonra başlığı tulanın üstüne koyup tune yapınca tamamiyle tulayı görmez oldu  cihaz  buda birşey görmüş kadar keyif verdi zaten  :D
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı shahram405

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6571 : 20 Nisan 2015, 13:10:10 »
selamun aleykum agalar. sizce nasil?kotumu?

Çevrimdışı kato

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6572 : 20 Nisan 2015, 18:02:56 »
merhaba ustalar sormak istedim burda drencleri nasıl birşe
kulanmam gerek kac wat

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6573 : 20 Nisan 2015, 19:20:09 »
kulanmam gerek kac wat
kulanmam gerek kac wat

Yuksek kalitede metal direnclerle yapabilirsiniz 2 watt yada  3 watt kullanabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2015, 19:21:15 Gönderen: kripto55 »

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6574 : 20 Nisan 2015, 19:22:42 »
selamun aleykum agalar. sizce nasil?kotumu?

Sonum egrisi sanki yukarida kalmis bobin ohm ve mh soylermisiniz.

Çevrimdışı shahram405

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6575 : 20 Nisan 2015, 19:33:15 »
2.9ohm ve makinadan ta bobine karar  gelince rabit kabloila  birlikte 3.5 ohm olior ustam

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #6576 : 20 Nisan 2015, 19:39:52 »
Modül üzerinden trimpotu çevirdikçe tune yapıyormusunuz saygılar

Çevrimdışı shahram405

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6577 : 20 Nisan 2015, 19:54:47 »
Modül üzerinden trimpotu çevirdikçe tune yapıyormusunuz saygılar
evet ustam kac defa tune yaptim.

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6578 : 20 Nisan 2015, 19:56:38 »
2.9ohm ve makinadan ta bobine karar  gelince rabit kabloila  birlikte 3.5 ohm olior ustam
Ara kablonuzu kaliteli kullanin cok ohm gelmis ....bobin ic direnci mh si soylerseniz iyi olacak cihazi ozellikle bulundugunuz yerde toprakda kalibre edin daha saglikli olacaktir ..

Egriyi biraz daha egin metalsiz temiz toprak uzerinde her egdiginizde 2 kez tune tusuna basin egriyi duzeltsin cihaz.
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2015, 19:59:17 Gönderen: kripto55 »

Çevrimdışı shahram405

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6579 : 20 Nisan 2015, 20:00:46 »
ban bobindan goruyorum yani kaliteli cat6 dedilar ve bande aldim ama kalitesiz cikti yani 3.8 metrede 8ohm cikti ve bande tellerini bir bir soktum ve 2.9ohm oldugunda 38cm lik sardim.ama suan 0.5 tel aldim (emaie)diorsunuz galiba bilmiorum yarim kilo aldim simdi 38cm lik baslik icin kac metre lazim?ya kac tur yapmam lazim?
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2015, 20:06:33 Gönderen: shahram405 »