Gönderen Konu: minelab ZVT dedektör başlığı vlf dedektörlere uyarlanabilir mi?  (Okunma sayısı 4350 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haberci

• Yüzbaşı
minelab ZVT dedektör başlığı vlf dedektörlere uyarlanabilir mi? bu konuda çalışma yapan arkadaşlar var mı? toprak etkisini ne derece yok edebir. ayrıca algılama derinliği artar mı azalır mı?

Çevrimdışı haberci

• Yüzbaşı
minelab ZVT dedektör başlığı vlf dedektörlere uyarlanabilir mi? bu konuda çalışma yapan arkadaşlar var mı? toprak etkisini ne derece yok edebir. ayrıca algılama derinliği artar mı azalır mı?

Çevrimdışı haberci

• Yüzbaşı
bu konuda bir site buldum
http://forum.cxem.net/index.php?/topic/182359-датчики-omega-и-super-d-для-ib-детекторов/&page=6

"супер ДД "
"супер" ДД проба пера         arama terimleri bunlar.

Çevrimdışı haberci

• Yüzbaşı
http://forum.cxem.net/index.php?/topic/182359-датчики-omega-и-super-d-для-ib-детекторов/&page=5
"супер ДД "
"супер" ДД проба пера

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
GPZ7000 zaten vlf... herkes pulse sanıyor orası ayrı :)
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı haberci

• Yüzbaşı
diğer vlf dedektörlere uyarlanabilir mi

Çevrimdışı haberci

• Yüzbaşı
yanıt yazarken bazen yazılar küçük görünüyor .neden kaynaklanıyor acaba

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Yazıyı başka yerden kopyalayınca karakter ayarlanmazsa oluyor boyut küçülmesi.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı haberci

• Yüzbaşı
tamam .bundan sonra buna dikkat edecez. sağol.

Çevrimdışı haberci

• Yüzbaşı

[size=0.85em][/size]
[size=0.85em]
Alıntı
[/r]
[/size][/b]

Çevrimdışı poke53280

• Onbaşı
  • Developer - Mikro_P, Mikro_C
diğer vlf dedektörlere uyarlanabilir mi

Genel Vlf dedektörlerdeki indiksiyon değerleri vs. uydurmak gerek.
Bunları uydurabilirseniz, 1 Verici, 2 Alıcı bobin uyarlanabilir belki. Mesela iki alıcı bobini bağdaştırıcı kart yapıp deneyebilirsiniz.
İki Alıcı bobini seri bağlayıp bağlantı yönlerini de değiştirmeyi deneyerek te denenebilir.
Bu ne kazandırır derseniz, bence deneyimden başka birşey kazandırmaz.
Nadir olan değerlidir.

Çevrimdışı haberci

• Yüzbaşı
minelab dedektörün sitesinde toprak etkisini yok ettiği ve 3-4 cm de olsa derinliği arttırdığı yazıyor. şimdi bu cihazı almaya kalmak pahalıya patlat.çünkü 50.000 liradan fazla fiyatı var. dedektör başlığını modifiye temek en akıllıcası . ben elektronikten fazla anlamam. sadece bazı şeyleri teorik olarak bilirim. böyle bir çalışması olan varsa biz de faydalanırız diye düşündüm. DM-1 ayrım devresinde olduğu gibi . yapanların eline sağlık diyorum.

Çevrimdışı poke53280

• Onbaşı
  • Developer - Mikro_P, Mikro_C
minelab dedektörün sitesinde toprak etkisini yok ettiği ve 3-4 cm de olsa derinliği arttırdığı yazıyor. şimdi bu cihazı almaya kalmak pahalıya patlat.çünkü 50.000 liradan fazla fiyatı var. dedektör başlığını modifiye temek en akıllıcası . ben elektronikten fazla anlamam. sadece bazı şeyleri teorik olarak bilirim. böyle bir çalışması olan varsa biz de faydalanırız diye düşündüm. DM-1 ayrım devresinde olduğu gibi . yapanların eline sağlık diyorum.

Minelab GPZ7000'ün iddia edilen derinliğe ulaşılmasında başlığın etkisinin çok fazla olduğunu düşündüren nedir_?
Başlığı cihazdan ayrıca düşünürsek ortada kalırız, cihazı komple düşünmek lazım.
Derinlikte kullanıcıların dediğine göre %10 civarı bir iyileşme var yok, kimine göre Gpx5000 gibi, kimine göre daha kötü.
Minelab bu yeni başlıkla geriye uyumluluğu bitirmiştir. Ticari bir hareket aslında.
Zaten gelişen işlemcilerle, dedektör tasarımı ve programlama tekniklerindeki tecrübelerle, illaki daha iyi ürün çıkacaktı.
Size göre pahalı gelebilir ama, asıl pazar hedefi olan nugget altın çıkarıcıları için bu markanın modelin fiyatı "normal"dir.
Nadir olan değerlidir.

Çevrimdışı haberci

• Yüzbaşı
altın aramasında toprağın bozucu etkisini olabildiğince yok etmek demek daha net sonuç demektir.