Gönderen Konu: Delta Pulse 3 Dijital Pulse Dedektör  (Okunma sayısı 7486150 defa)

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

daldal

• Ziyaretçi
Delta Pulse 3 Dijital Pulse Dedektör
« Yanıtla #5580 : 20 Eylül 2015, 15:28:07 »
Delta pulse 3 devresini yaptık  turkçe.hex dosyasını yükledik ancak demo versiyon   yazıyor. Orjinal programa nasıl uşalabiliriz? 18f452 nin orjinal hex programı?

walkman

• Ziyaretçi
Ynt: Delta Pulse 3 Dijital Pulse Dedektör
« Yanıtla #5581 : 20 Eylül 2015, 15:47:14 »
Delta pulse 3 devresini yaptık  turkçe.hex dosyasını yükledik ancak demo versiyon   yazıyor. Orjinal programa nasıl uşalabiliriz? 18f452 nin orjinal hex programı?
sayın daldal, demo olmayan full hex için Karadağ usta ile iletişime geçiniz.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5582 : 20 Eylül 2015, 16:34:39 »

Videodan açılış şekli tam görünmüyor. Ama ayar yapmadan direkt açılıyor gibi gördüm ben. Menüden ayarlar altından otomatik açılışı aktif edin.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

kaan7077

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5583 : 20 Eylül 2015, 19:11:27 »
ARKADASLAR LÜTFEN YARDIM  SUAN HIC EKRANA BIRŞEY GELMIYOR KISACA CALISMIYOR YAPMADIGIM BISEY VARMI ACABA BİR GÖZ ATARSANIZ SEVINIRIM

http://i.hizliresim.com/4kBQ0Q.jpg

http://i.hizliresim.com/kgNpGm.jpg

Çevrimdışı BİLAL

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #5584 : 20 Eylül 2015, 19:55:12 »
ARKADASLAR LÜTFEN YARDIM  SUAN HIC EKRANA BIRŞEY GELMIYOR KISACA CALISMIYOR YAPMADIGIM BISEY VARMI ACABA BİR GÖZ ATARSANIZ SEVINIRIM

http://i.hizliresim.com/4kBQ0Q.jpg

http://i.hizliresim.com/kgNpGm.jpg
demonte kit almışsınız gördügüm kadarıyla ama atlama olmaması gereken yerde atlama var

kaan7077

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5585 : 20 Eylül 2015, 20:20:43 »
AYNEN DEMONTE OLARAK ALDIM NERDEKI ATLAMA OLMAYACAK

Çevrimdışı BİLAL

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #5586 : 20 Eylül 2015, 20:27:30 »
AYNEN DEMONTE OLARAK ALDIM NERDEKI ATLAMA OLMAYACAK
şarj kısmındaki atlama olmayacak

Çevrimdışı swat-66

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5587 : 20 Eylül 2015, 20:41:52 »

Videodan açılış şekli tam görünmüyor. Ama ayar yapmadan direkt açılıyor gibi gördüm ben. Menüden ayarlar altından otomatik açılışı aktif edin.

teşekkürederim sayın karadağ diğer msjlarımdaki mesafe değerleri sizce nasıl bide bugün araziye çıkardım müsait olmadığından video çekemedim daha önce açılmış yerleden hem değerli hemde boşluk sinyali aldım bide ben cihazı açarken arkadaşlardan birisi bakacağım yere yüzüğünü gömmüş haberim yoktu tabi değerli sinyali verdi burada bişey var dedim eşeledim arkadaşımın yüzüğü çıktı başka sinyalde aldım ama müdehale etmedim saygılar

kaan7077

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5588 : 20 Eylül 2015, 23:30:32 »
Arkadaşlar cümleten selamün aleyküm dp3 ü yaptım calıstırdım fakat bır sıkıntım var devre calısırken bobını taktıgımda IRF840 aşırı ısındı ve duman cıkardı bobın takılı değilken IRF840 ısınmıyor taktığımda asırı ısınmaya baslıyor sebebı ne olabılır teşekkürler

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5589 : 21 Eylül 2015, 10:36:02 »
Arkadaşlar cümleten selamün aleyküm dp3 ü yaptım calıstırdım fakat bır sıkıntım var devre calısırken bobını taktıgımda IRF840 aşırı ısındı ve duman cıkardı bobın takılı değilken IRF840 ısınmıyor taktığımda asırı ısınmaya baslıyor sebebı ne olabılır teşekkürler

BS250 yi ters çevirip takın. Muhtemelen sorun düzelecektir.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5590 : 21 Eylül 2015, 10:37:32 »

teşekkürederim sayın karadağ diğer msjlarımdaki mesafe değerleri sizce nasıl bide bugün araziye çıkardım müsait olmadığından video çekemedim daha önce açılmış yerleden hem değerli hemde boşluk sinyali aldım bide ben cihazı açarken arkadaşlardan birisi bakacağım yere yüzüğünü gömmüş haberim yoktu tabi değerli sinyali verdi burada bişey var dedim eşeledim arkadaşımın yüzüğü çıktı başka sinyalde aldım ama müdehale etmedim saygılar

Arkadaşınız cihazı test etmek istemiş ama size de farkında olmadan yardım etmiş:)

Açılışı otomatik yaparsanız 1tl 30-40cm gibi net algılaması lazım.

kaan7077

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5591 : 21 Eylül 2015, 16:45:00 »
ARKADASLAR MENU TUSUYLA ACILINCA BU HALDE ACILIYOR SEBEBI NE OLABILIR

http://i.hizliresim.com/EqvV3A.jpg

kaan7077

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5592 : 22 Eylül 2015, 12:25:25 »
KARADAĞ yardım edermısın

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5593 : 23 Eylül 2015, 11:33:46 »
ARKADASLAR MENU TUSUYLA ACILINCA BU HALDE ACILIYOR SEBEBI NE OLABILIR

http://i.hizliresim.com/EqvV3A.jpg
Frekans ölçümü ve takibi yapmanız sorunu bulmanıza yardımcı olacaktır.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı macero

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5594 : 24 Eylül 2015, 09:23:59 »
Arkadaslar Merhaba öncelikle kurban Bayramınızi kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim
9805 bacaklarini kısa devre yapınca cihazın tune butonuna basınca açılıyor ama ekrana hiç yazı gelmiyor ısınan parçaya yok yazı gelmemesi neden olur

Çevrimdışı ysnrdnc

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5595 : 24 Eylül 2015, 12:40:33 »
Selamın aleykum tüm arkadaşların kurban bayramını kutlarım. Öncelikle bende dp3 yapmayı düşünüyorum biraz paylaşımları okudum videoları izledim çok güzel bir dedektör elinize sağlık emeğinize sağlık.
İman, yetmiş küsur derecedir. En üstünü “Lâ ilâhe illallah (Allah’tan başka ilah yoktur)” sözüdür.

Çevrimdışı _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #5596 : 24 Eylül 2015, 13:57:02 »
bs250 den  kaynaklanıyor... piyasada 2 çeşitli var elinizde yedeği var ise tam ters takın .

Çevrimdışı gigabytetr

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5597 : 09 Ekim 2015, 13:29:55 »
sa
dp3 demote kit aldım topladım  ama  kontrol ederken "+1,6~1,8V görmemiz gerekiyor." burada 1.3v ölçüyorum neden kaynaklanabilir? önceki mesajlarda bi arkadaş adaptör yerine akü kullanın demiş ama adaptör ve aküde aynı

Çevrimdışı gigabytetr

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5598 : 09 Ekim 2015, 14:19:35 »
önceki sayfalara bakarken  gördüm bi arkadaş aynı sıkıntıyla karşılaşmış pic'in 5. bacağındada 12v görmüş bendede aynı çabuk çözmüştür inşallah 200 sayfa vardaha :)

Çevrimdışı gigabytetr

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5599 : 09 Ekim 2015, 15:57:20 »
pin 5. bacağındaki 12v 8-11 bacağına ölçüm için attığımız kabloyu cıkarınca düzeldi. bi arkadaş 1.6-1.8 olması gereken yerlerin kendisindede  1.25v olduğunu o şekilde çalıştırdığını yazmış bende pic ve lcd dışındaki malzemeleri taktım ölçümleri yaptım 1.25 dışında sıkıntı yok pic lcd yide takıp çalıştırdım sorunsuz açılıyor menüler çalışıyor. derken bir sorun daha bobini takıp açayım dedim irf840 yanıyo ateş biraz daha bekledim oto ayar için duman çıkarınca kapattım şimdi irf 840 dayız...