Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922055 defa)

0 Üye ve 253 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #5080 : 11 Eylül 2014, 11:01:17 »
Mustafa ustam busefer top sende ;D kale gozuktu sakin pas atma at su goolude gorelim

valla ben bu aralar sakatım yaşlandım artık jübilemi "DeltaPuls 3S 3D MEGA DUAL EDİTiON" ile yapıp emekliliğe ayrılacağım...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5081 : 11 Eylül 2014, 11:05:34 »
Mustafa ustam busefer top sende ;D kale gozuktu sakin pas atma at su goolude gorelim
valla ben bu aralar sakatım yaşlandım artık jübilemi "DeltaPuls 3S 3D MEGA DUAL EDİTiON" ile yapıp emekliliğe ayrılacağım...

Yemezler öyle yaşlandım falan :) O zaman ben ölmeyi unuttum demektir :)
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5082 : 11 Eylül 2014, 11:13:30 »
snaypır ustam o arkadaş  ermeni vatandaşla tekrar iletişime geçsin. ismini bu siteye bildirsin. nereliymiş falan bunları yazın ki bilelim. çok güvendiği cihazın bir fotosunu ya da bir videosunu istesin . cihaz  sahibi ne kadar samimi imiş görsün. 10.000 üyelik bir aileden elbette bir tanıyan çıkar. bakalım kimin nesiymiş. üçkağıtçı olup olmadığı piyasaya çıkar.

Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5083 : 11 Eylül 2014, 11:49:10 »
Arkadaslar biz her zaman soyluyoruz test videolari kullananlari olmayan cihazlari almayin diye ama hala insanlar kaniyor. Defalarca soyledik istte cihaz sayfalarca artisi eksiisi tartisiliyor girsin baksin. Ama elden bisey gelmez bir nusubet bin nasihattan iyidr diyen atalarimiz bosuna dememis .

Bu aralar dolandiricilar cihaz satmak icin yeni taktikler yapiyor bu israil mali bunu bir ermeni yapti bunun icinde civa var yok bu makine su yerde su su mevkide 10 kilo mal cikardi hep yalan yalan ve yalan.benim oyle cihazim olsa niye ugrasayim satmaya giderim yasal izin alirim trilyonluk defineler toplarim niye ona buna satipda basimi agratacam.ama insanlarimiz hep kaniyor aldaniyor oyuzden gercekler acidir bu aciyida tadan bilir maaleseft.

Ben her zaman soyledim eger bir cihazin kesin buldugunu soyluyorsa kanitlanmali aksi halde sozden laftan oteye gecmez.

Bu konuda bu isi bilenler bilmeyenleri uyarsin riziklarini dolandiricalara kaptirmasinlar.

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5084 : 11 Eylül 2014, 12:46:18 »
snaypır ustam, ne dersen boş. ben burada bir arkadaşa yapma dedikçe gitti çin den dedektör getirtti, ve sonunu az sonra yayınladığım resimde göreceksiniz... kutu ve başlık ile kol bana hediye kaldı, içini isteyen olursa kargolarım. burnunun ucunu görmüyordu,  bana getirmiş, ben açmam garantisi varsa gönder dedim, gitmiş birisine açtırmış, olmamış bana geldi dağıtıp dp3s yaptım :D  o cihazı alıp dili yanmadan asla inanmaz o tip arkadaşlar.
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2014, 12:49:37 Gönderen: bitkici şakir »

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5085 : 11 Eylül 2014, 13:00:01 »
benim  cihazın kutusu bu, sadece sol tarafta ki kademeleri kontrol edemiyorum. sağdaki rakamsal değerlerin kademeleri  kontrol edilebiliyor. yani ses, ışık  dil gibi seçeneklere ben nasıl ulaşacağım. modül hissedilir miktarda ısınıyor, ırf 740 ta aynı oranda ısınıyor, algılama var ama ayarsız olduğu için şimdilik geri plana bıraktım o işi.

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5086 : 11 Eylül 2014, 13:24:44 »
bu arada karadağ ustam ellerin dert görmesin. çok teşekkür ederim.ileride bir modül alırız artık, ısınma galiba zarar gördüğü için olsa gerek.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5087 : 11 Eylül 2014, 13:34:36 »
Şakir ustam,menüde dediğiniz ayarları değiştirmek için;Önce menüye girip değiştirmek istediğiniz değerin üzerine yön tuşları ile gelerek tekrar menü yapıyoruz.Daha sonra yukarı aşağı tuşları ilede sekmedeki değerleri değiştiriyoruz....
Mosfette bir miktar ısınma olması normal.Bu sizin bobin+sönüm direnci+güç kaynağınız gibi bir kaç nedenden olabilir...

Saygılar.
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2014, 13:53:03 Gönderen: onur600 »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5088 : 11 Eylül 2014, 15:44:36 »

LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5089 : 11 Eylül 2014, 16:09:07 »

onur ustam teşekkürler, çok uğraştım ama olmadı, birdaha bakacağım, yarına kaldı artık.
mustafa ustam,  emekli amca -2- bu sinemada, kaçır(t)mayın  ;D
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2014, 16:11:58 Gönderen: bitkici şakir »

Çevrimdışı teknik2230

• Ticari Yasaklı
  • Yüzbaşı
  • *
« Yanıtla #5090 : 11 Eylül 2014, 18:04:45 »
delta  pulse3s  dünya  listesine   girecek  bir  dedektör  bence  büyük  metallede ayrımda  şaşırma  olurmuki birde  cihazın  beslemesini  yükseltip  12  volta  sabitlense 

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5091 : 11 Eylül 2014, 18:09:36 »

onur ustam teşekkürler, çok uğraştım ama olmadı, birdaha bakacağım, yarına kaldı artık.
mustafa ustam,  emekli amca -2- bu sinemada, kaçır(t)mayın  ;D

Olmazsa video çekerim ustam.Sen biraz kurcala  ama :-)
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5092 : 11 Eylül 2014, 20:41:50 »

ŞİRKETİMİZ HAYIRLI OLSUN....

LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5093 : 11 Eylül 2014, 20:45:50 »
Hayırlı olsun Onur ;)
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5094 : 11 Eylül 2014, 20:48:16 »
tamam onur ustam, şaselerini tam yapayım önce, kolu topraklamam lazım çünkü, bi çeşit arkası sıkıştırmalı elektrik pabuçları gibi ama pul şeklinde ucu olan pirinç pabuç arıyorum.

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5095 : 11 Eylül 2014, 20:51:34 »
    Hayırlısı olsun çok şık görünüyo sayın onur bu ekipmana güzel orjinal bir çanta yakışır yoksa varmı? ;)
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5096 : 11 Eylül 2014, 20:55:23 »
    Hayırlısı olsun çok şık görünüyo sayın onur bu ekipmana güzel orjinal bir çanta yakışır yoksa varmı? ;)
Teşekkür ederim arkadaşlar.
Çanta işini döşemeci arkadaş halldecek sünger içersine yuvalı çanta yapacak...

Allah nasip ederse hem ürün yelpazesi genişleyecek,hemde faturalı garantili cihazları teknoloji ekibinden temin edeceğiz.
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2014, 20:57:38 Gönderen: onur600 »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5097 : 11 Eylül 2014, 20:57:26 »
çok şık duruyor hayırlı olsun onur usta..

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #5098 : 11 Eylül 2014, 21:54:55 »
Ustam hayırlı ugurlu olsun sizden video bekliyorum saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Tnr-01

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5099 : 11 Eylül 2014, 22:18:10 »
Bugün itibariyle cihazın siparişini vermiş bulunmaktayım.başta aydınlatıcı ve dürüst bilgilerinden dolayı karadağ ustaya ve yardımcı olan siz değerli forum üyelerine teşekkür eder bol şanslar dilerim..