Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9982692 defa)

0 Üye ve 129 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KAZEMI

• Er
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #10160 : 24 Kasım 2023, 19:06:44 »
Aynı cihaz aynı durumdadır, loop'u bagladınık loop'ta frekans ılışırın ve uğultu sesi izıştın. Ama alaiz bana girmiyor sorun nerde lütfen yardım et
https://biaupload.com/do.php?imgf=org-16c892ca25eb1.jpg

Çevrimdışı KAZEMI

• Er
« Yanıtla #10161 : 24 Kasım 2023, 19:25:39 »
Cihazı açıyorum, döngünün başında frekans ve uğultu var ama aynı kalıyor
 :D https://biaupload.com/do.php?imgf=org-16c892ca25eb1.jpg

Çevrimdışı KAZEMI

• Er
« Yanıtla #10162 : 24 Kasım 2023, 19:39:13 »
نتایج ترجمه
نتیجه ترجمه
Merhaba, üzgünüm, Türkçe bilmiyorum. Delta Pulse 3S Plus metal dedektörüm var, yakıt devre modülü var, başka modül sipariş ettim, bağladım, şimdi cihazı açtığımda "Delta Pulse" diyor ve bana girmiyor, sorun nedir? Teşekkür ederim
Kardeşim modül üzerinde pot var oradan ayar yapmalısın.Açık bir alanda yap.Eski konulara göz at.
Koca sitede bir cevap lütfeden olmamış

نتایج ترجمه
نتیجه ترجمه
Merhaba, üzgünüm, Türkçe bilmiyorum. Delta Pulse 3S Plus metal dedektörüm var, yakıt devre modülü var, başka modül sipariş ettim, bağladım, şimdi cihazı açtığımda "Delta Pulse" diyor ve bana girmiyor, sorun nedir? Teşekkür ederim
Kardeşim modül üzerinde pot var oradan ayar yapmalısın.Açık bir alanda yap.Eski konulara göz at.
Cihazı açıyorum loop sesi geliyor ama lcd'de opanina kelimesi yazıyor aynı kelimede kalıyor sönmüyor sorun nedir?
نتایج ترجمه
نتیجه ترجمه

Cihazı açıyorum loop sesi geliyor ama lcd'de opanina kelimesi yazıyor aynı kelimede kalıyor sönmüyor sorun nedir?

Çevrimdışı KAZEMI

• Er
« Yanıtla #10163 : 29 Kasım 2023, 17:21:49 »
[color=rgba(0, 0, 0, 0.87)]
[/color]
۲۷۴[/color][color=rgba(0, 0, 0, 0.87)]
[/color][/size] / ۵٬۰۰۰[/color][color=rgba(0, 0, 0, 0.87)]نتایج ترجمه
نتیجه ترجمه

Sayın Hossein, bu metal dedektörün üreticisi olan sizler, sistem arızalandığında sorunun çözümüne yardımcı olmamalısınız. Burada kimse cihazın tamirine yardım etmiyor.İran'daki kendi forumumuz birkaç yıldır üretici olarak çalışıyor  Devreye ne olursa olsun sorunun çözülmesine yardımcı olur. Düzeltmeye yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz
[/font][/color]

Çevrimdışı Zanos

• Administrator
  • Yüzbaşı
« Yanıtla #10164 : 01 Aralık 2023, 12:20:50 »
Bobin takılı değilse ya da dedektör metal algılıyorsa açılmaz. Siz kapalı alandasınız. Bobini yere bıraktıysanız evdeki metalleri algılar ve açılmaz.
Cehennemin yolları iyi niyet taşları ile döşelidir.

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #10165 : 20 Mart 2024, 17:55:20 »
MERHABALAR SÖNDURME BAGLANTİ SEKLİ NASİL OLMALİ RESİMLİ OLARAK VARSA EKLERSENİZ SEVİNİRİM

bu bağlantı şekli 5.7 versiyonda geçerlimi

buyur ustam

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #10166 : 20 Mart 2024, 17:57:55 »
bu bağlantı 5.7 versiyonda da geçerli mi ?