Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921098 defa)

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tutkusezgin

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #1440 : 18 Aralık 2013, 16:55:48 »
Merhaba Karadağ ustam uzun süredir fırsat buluk gönderememiştim fotoları.Bugun fırsatını buldum ve ekliyorum hemen.

Cihaz o kadar süperki çalışmaktaki kesinlikle hiç bir zaman sahile gittiğim zaman boş geçmiyor.Okudugum kadarıyla çoğu kişi tektekçilik için iyi bir cihaz değil diyor ama ben sürekli sahilde kullanıyorum  bu cihazı mukemmel sadece bobinim kötü onuda Tesla usta halledicek ama şuan maddi durum sıkıntısı var.Birde karadağ ustam benim cihazımda ayrımda - + olarak göstermiyor.bunu nasıl yapabiliriz ? çalışmalarında başarıların devamını dilerim bizlere bu aleti sundugun için emekleri ve paylaşımların için çok teşşekkürler.

buda bobinim Tesla Usta sağolsun yenisini yapıcak.

Merhaba,

Kusura bakmayın farketmemişim. Konu hızlı ilerleyince gözden kaçabiliyor.

Dedektörü beğenmenize sevindim. Tektekçilik konusunda sizin gibi yorumları olan birçok kullanıcı var. + ve - için versiyona bakmanız lazım. Versiyon 1.5 değilse + ve - yazmaz. Yazımım güncellememiz lazım.

Kutulama ile ilgili, besleme konnektörünü yeşil klemens olarak bırakmışsınız. Bu sorun teşkil eder. Direkt PCB ye lehimleyin. Ayrıca alü bağlantı konnektörünüz de görünmüyor. O da çok önemli.

Saygılar

Yoğun oldugunuz hepimiz çok iyi biliyoruz karadağ usta sadece hatırlatmak istedim.
Versiyonum eski nasıl güncelleyebilirim.
İlk fırsatta sökücem ama daha fırsatını bulamadım.
Bobinimin çok kötü olmasına rağmen cihaz bu bobinle bile kesinlikle boş geçmiyor.Sahilde kullanıyorum bu cihazı ben gerçekten çok mükemmel hatta başımdan şöyle bi olay bile gecti tanımadığım biriside sahilde arayarak gidiyordu onun geçtiği yerden ben yüzük bulmuştum.Ama adamın dedektörü nedir bilmiyorum.Hatta o gün çok sevinmiştim bişey buldum diye eski konularda resimleri mevcut.

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1441 : 18 Aralık 2013, 17:14:34 »
usta bobini düzelt ve indiklenmeyi ayarla daha iyi şeyler bulursun dp3s  ^-^ ^-^ ^-^

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #1442 : 18 Aralık 2013, 18:51:46 »
Evet hocam oldukca guclu bi sinyal verdi yani ben o kadar derinden cikacagini hic ummuyordum en fazla 50- 60cm de filandir diye dusunmuştum ama oyle olmadi. cikardigim teneke parcasi oldukca kufluydu ve bobinden kucuktu. Tabiki benim operatorluk bilgimin eksik olmasindan da kaynaklayor bi dahaeki denememde dediklerinizi uygulayacagim  yavas yavas ogreniyorum ar+ik cihaz operatorlugun sizinde yardimizla. :)

Bu tür tecrübeleri bir başlık altımda toplasak daha doğru olur aslında. Herkes kolayca ulaşabilir. Teneke parçasının boyutu neydi?
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1443 : 18 Aralık 2013, 19:03:38 »
evet dp3s operatörlük olabilir.

Çevrimdışı murat_42

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1444 : 18 Aralık 2013, 19:05:13 »
Evet hocam tercubeler ile ilgili bi konu acabilirsenir iyi olur. Tam olcmedim boyutunu 5 lt bir tenekeye benziyodu ezilmişti oksitlenmişti..

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1445 : 18 Aralık 2013, 20:27:17 »
arkadaşlar bende vytes tek para dedektörüde var demire kapatıyorum küçük demirlerde ötmüyor ama at nalını 80 santimde bulurum size şimdi dp3s e geleyim ortadan bir obje geçiyor herkes bilir üstten sadece geçtiğinde kazın bence altan yada iki taraftan geçtigini dikkate almayın 90 deyer verip sadece üsten geçiyorsada kazın ben öyle yapıyorum  yada sizin arama yaptığınız arazide demir çok farklı metaller yok olsaydı bulurdunuz 38 lik başlık ile ben bir lira büyüklüğünde sikkeyi 3s ile buldum pazar günü gümüş sikke buldum tabiki biraz demire tepki veriyor onu çözmek sizin ustalığınıza kalmış testleri arazide yapın bence daha öğretici olur cihazın dilinden anlarsınız yer altında toprakla birleşen metalin algılanması daha kolay olur oksitlenir ama boşluktaki toprakla teması olmayan metali bulmak zorlaşır s3 ü kullanırken demire atıyorum yere 30 santimden ötmeye başlar farklı metalde toprağa daha yakından tutmanız gerekir buradan anlayın demir oldugunu ötünce başlığın mesafesinden belli olur deyerli deyersiz metel olduğu
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2013, 20:30:26 Gönderen: TEKİM MURAT »

Çevrimdışı phanes

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #1446 : 18 Aralık 2013, 23:20:54 »
Metal başlıktan uzaklaştıkca veya başlığa oranla büyüdükce ayırım her cihaz için zorlaşır hele bu pals sistemse dahada zorlaşır.Toprak altı ile hava testlerini sakın birbirine karıştırmayın.
Ayrıca 1,5mt ciddi bir derinliktir,düşünsenize bir çömlek var ve üstüne teneke gibi bişey koyup gömmüş olamazlarmı kapak niyetine konulan matalinde altın veya gümüş olmasımı gerekiyorki bu ciddi derinliklerde ayırım bekleniyor, anlayamadım.
Kendine yapılmasını istemediğin şeyi, başkasına yapma!

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #1447 : 18 Aralık 2013, 23:44:18 »
Merhaba Arkadaşlar,

TEKİM MURAT, maşallahın var topluyorsun habire :)

Phanes, yaklaşımınız gayet doğru. Birde müjde denen bir durum var bildiğim kadarınca. Asıl hedef ile yüzey arasına kılıç, kalkan gibi bişeyler konuluyormuş. Bu bilgi benim de başkalarından duyduğum bişey. Doğruluğundan emin değilim.

Saygılar

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #1448 : 19 Aralık 2013, 00:14:19 »
Arkadaşlar,

Site üyelerimizden Jickatanın yapıp yazılım güncellemesi için bana gönderdiği devre ile bir video çektim.

dp3s

Saygılar

Çevrimdışı murat_42

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1449 : 19 Aralık 2013, 00:34:36 »
Hocam ben tenekeyi bulup cikardiktan sonra tekrar kazdigimiz yerde bobini gezdirdim artik tepki vermedi yani gercek gomu ile araya kapak gibi bişey koymuşlardir belki diyede ama olmadi başka sefere inşallah ;)

Çevrimdışı BERK

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1450 : 19 Aralık 2013, 01:00:06 »
Karadağ hocam sana döndüğüm şeyler sana ulaştımı.Özelden iki üç defa sana yazdım

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1451 : 19 Aralık 2013, 06:03:13 »
Test icin tesekkur ederim Huseyin usta.Gayet iyi calIsIyor ve ayrImI da gayet net.3D modulleri yakInda hazIr olur insallah.Zaten birkac gundur DP 3s'i paylastIgIm Bulgar sitesinde kavga yapIyorduk.Bu videoyu hemen orada paylasIp cekemeyenlerin cenesini kapatIrIm insallah.Bir de Huseyin usta,Bulgaristana son gonderdigin kiti arkadasImIz almIs ve calIstIrdIgInI bildirdi.Sana tesekkurlerini iletmemi istedi.
Usta birde cogu arkadaslarImIz kIsa da olsa bir Turkce ve Ingilizce kullanIm kIlavuzu  hazIrlamanI istiyorlar.UmarIm vaktin oldugunda hazIrlarsIn.
SaygIlar.
''Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.'' HZ. Muhammed
''Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.'' HZ. Ali
''En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.'' Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı serkan2727

• Ticari Yasaklı
  • Yüzbaşı
  • *
« Yanıtla #1452 : 19 Aralık 2013, 12:08:01 »
bir arkdaşım var  elektronik  uzmanı  diyebilirim  bu  devre  için  dünyada  ilk  3 e  girer  dedi  bana ama  her  malzemenin  kazançı  farklıymış bunu  ayar  yapan bir  pot  varmıdır saygılarımla  başarılar

Çevrimdışı hatredlife

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1453 : 19 Aralık 2013, 13:28:28 »
Ben biraz geriden geliyorum dp2 yi yapıyorum :) şubatta askere gidicem vaktim yok 3s yi çok merak ettim yorumlar çok güzel kısmetse askerden sonra artık saygılar.

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1454 : 19 Aralık 2013, 14:48:45 »
güzel bir video olmuş

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #1455 : 19 Aralık 2013, 15:05:46 »
Ben biraz geriden geliyorum dp2 yi yapıyorum :) şubatta askere gidicem vaktim yok 3s yi çok merak ettim yorumlar çok güzel kısmetse askerden sonra artık saygılar.
Şimdiden hayırlı teskereler inşallah sağ salim dönersiniz..Döndüğünüzde bakalım dp4 mü olur dp5 mi olur:)
Saygılar
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı hatredlife

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1456 : 19 Aralık 2013, 15:26:01 »
Aynen dp4 olur diye düşünüyorum da daha neler yapılabilir bilemiyorum şu an cihaz standartların üstünde bir pı' ye göre.

Çevrimdışı hatredlife

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1457 : 19 Aralık 2013, 15:29:23 »
Şimdiden hayırlı teskereler inşallah sağ salim dönersiniz..Döndüğünüzde bakalım dp4 mü olur dp5 mi olur:)
Saygılar

Bu arada iyi dileğiniz için teşekkürler :)

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1458 : 19 Aralık 2013, 16:55:24 »
durmak yok yola devam ;D ;D

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1459 : 19 Aralık 2013, 23:07:25 »
alah razı olsun karadağ ustam sizden sayenizde amaçlarıma ulaşıyorum dp3s i gibi bir cihazla bizlere çalışma fırsatı verdiğiniz  için teşekür ederim    tabiki cihazı kullandıkca insan çözüyor pratik yapmak en büyük etken bulmak için arazide eski yerleşim yada döküntü olması gerekiyor aksi halde arzide ne varsa onu buluyor demir varsa sadece demir toplarsınız başlık seçimide çok önemli bende 38 lik başlık var bir lira kadar büyük sikkeyi buluyor daha küçük metali yakalamıyor yani anlatmak istedim kışın kar lastiği yazın yaz lastiği gibi  neyi neyle arayacakğını bilmeniz gerekir buda tecrübe gerektirir