Gönderen Konu: harp silahı  (Okunma sayısı 7337 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı defineciii

• Yüzbaşı
  • ...boş bir kafa şeytanın calışma odasıdır.......
harp silahı
« : 20 Eylül 2012, 17:26:05 »
     inanılmaz ama gercek    yorumu olan varmı

http://youtu.be/VLTA8rmdzL4

Çevrimdışı pro-TR

• Yarbay
  • **
Ynt: harp silahı
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2012, 19:46:29 »
S.A.
bizlerin yıllardır üzerinde uğraştığı sistem yani MANYETİZMA, en küçük atomdan en büyük uzaya kadar bu konuyu kapsamakta, izlediğimiz video ne kadar gerçekçi bilinmez ama bildiğim şu var ki manyetizmanın gücü hiç küçümsenmeyecek bir konudur.
sonuç olarak biz bu manyetizma konusunda deryada ki bir katre misaliyiz ama gelecekte elektronik manyetizmadan geçiyor.
http://www.turkcebilgi.com/images/imgk/atom-cekirdegi.gif
http://www.bilimania.com/uploads/media/Bilimania/UZAY/uzay.jpg
Güzeli güzel yapan EDEBTİR,
Edeb güzeli sevmeye SEBEBTİR...

"Rufailer giyer pembe kırmızı
Tacının üstünde nurdan yıldızı
Evlatları tutar şişi ateşi, közü
Bülbül güle hayran ben de şeyhime"

TurkzeuS

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2012, 21:00:42 »
O zamanlar raslayıp kopyaladığım, bilgisayarımda text dosyası olarak sakladığım komplo teorisinin kaynak alınıp video yapıldığını görüyorum. Ama boykot kısımlarındaki markaların bazıları sanki başka ülkelere ait. Konuyu insanların duygularını kullanmaya mı çevirmişler diye de düşünmedim değil.
Sabırla okursanız, videodaki alıntıları anlarsınız ama asıl teoriyi daha derin ve detaylı anlarsınız. TEori gerçek değilse bile bir şeylerde terslik olduğu kesin.

Kod: [Seç]
17 Ağustos 1999, Gölcük Saatler gecenin üçüydü ve insanlar can havliyle kendilerini evlerinden dışarıya
atarken sanki bir kıyameti yaşıyor gibiydiler. Ali Kırca' nın yönettiği Siyaset Meydanı'nda enkazdan
kurtarılan bir bayan şunları söylüyordu 'O gece ne olduğunu bilmiyorum ama bildiğim bir şey var ki
bu, depremden farklı bir şeydi.

Bir iddiaya göre depremden hemen önce Gölcük'ten Avcılar'a kadar geniş bir alanda görülen "ateştopu"
ile ilgili bilimsel bir açıklama yapılamıyordu. Birtakım teoriler ortaya atılmaya başlandı. Kimine
göre Ruslar bomba patlatmıştı. Kimine göre de Yugoslavya'ya atılan bombaların yer kabuğunun dengesini
bozması sebebiyle depremin gerçekleştiğini söylüyordu. Hatta bazılarına göre işi PKK bile yapmış olabilirdi.
Nitekim CNN televiyonu Başbakan Bülent Ecevit ile yaptığı bir röportaj sırasında depremin arkasında
PKK mı var" sorusuna "Sanmıyorum" cevabını vermişti.

Oysa bu sorunun doğal yanıtı "siz ne saçmalıyorsunuz, depremle PKK nın ne alakası var." Olmalıydı.
Bu soruya verilen cevap, akıllara, PKK nın deprem oluşturabilme ihtimalinin olduğunu düşündürdüğü
gibi, yapay depremlerin olabileceği sonucuna da götürmektedir.

Bu teoriler arasında akla en yatkın olanı Future Times da yayınlanan araştırma dizisinde yer alan hikayeydi.
Bu senaryoya göre, San Andreas fay hattında meydana gelebilecek büyük bir depremin Amerikan ekonomisine
çok büyük zarar vereceğini bilen ABD, yerkabuğundaki değişimleri izleyerek, daha deprem oluşmadan tektonik
katmanlar arasında artan basıncı değişik noktalardan patlatıp boşaltarak, büyük depremi küçük depremler
haline dönüştürmenin yolunu bulmuştu.
Yıllar önce Sırp asıllı Amerikalı bilimadamı mucit Nicola Tesla tarafından geliştirilen bu düşük frekanslı
elektromanyetik ışınımla yüksek enerji nakli" tekniğini, hem Ruslar hem de Amerikalılar uzun zamandır bir
silah olarak kullanmanın yolunu arıyorlardı. Bu yöntemle, çok uzaktan, hatta uzaydan geniş alanlarda
tahribat yapabileceklerdi.

Ancak Pentagon yıllardır çok güçlü bir silah geliştirmek amacıyla üzerinde çalıştığı bu projeyi, bir yandanda
barışçı "deprem indirgeme" sistemine uygulamak suretiyle tepkileri azaltmayı ve fonlama devamlılığını
sağlamayı amaçlıyordu. Bu nedenle proje önce Avustralya'nın çıplak ve seyrek nüfuslu kırsal bölgelerinde
denendi ve geliştirildi. Daha sonra bunun deprem bölgelerinde denenmesine geldi

sıra.. Değişik zamanlarda Kafkaslar'da, Okyanus tabanında ve Güney Amerika'daki Ant dağlarında tektonik uyarılar
verilmek suretiyle endüktif deprem yaratma konusunda büyük adımlar atıldı.. Bu araştırmalar Amerika'da HAARP
ve diğer askeri tesislerin kumanda merkezlerinde yürütülüyordu.

Bu arada, Türkiye, Japonya ve benzeri deprem bölgelerinde de SISMIK ağ şebekeleri kurularak bu bölgelerin
tektonik verileri saniyesi saniyesine devasa bilgisayarların kayıtlarına gönderilmeye başlandı. Ve gün geldi
bu sistem Türkiye'de denenmek istendi. Bölge zaten yılardır bu amaçla SISMIK espiyonaj altındaydı.
Nitekim gelişmeleri dikkatle takip edenler, depremden hemen sonra, Türk Telekom'un Türkiye'nin SISMIK bilgilerini
Pentagona ileten NATO Üssü'nün iletişimini nasıl kestiğini ufak puntalarla gazetelere düşen haberlerden
hatırlayacaklardır. ABD'nin asıl hedefi, Kuzey Anadolu fay hattındaki deneyden elde edeceği tecrübe ve bulguları,
San Andreas fay hattına uygulamaktı.

Bu iş yine çok yüksek askeri gizlilik taşıdığından yürütme işi İsrailli uzmanlara verilmişti. Gerekli makine ve
donanım gizlice denizaltılarla Gölcük üssüne getirilerek oradaki, yeraltı, denizaltı korunaklarına kuruldu.
Türk makamları durumdan detay bazda haberdar değildi. Deney basarılı olacağından sonunde kimse normal dışı bir
şeyin olduğunu fark etmeyecekti.

Bu amaçla Gece Şahini tatbikatı" nın Gece 03:00 da başlaması planlandı. Gece saat tam 03:00 da düğmeye basılacak
ve Gece Şahini devreye alınacaktı. 1-2 dakika içinde de oluşturdukları muazzam enerjiyle Marmara'nın altındaki
tektonik tabakayı zayıf yerlerinden kırıp, aylardır oluşan basıncı dışarı atacaklardı. Böylece büyük bir deprem önlenmiş olacaktı.

Ama o gece bir şeyler yanliş gitti Doga kendini yönetmek isteyenlerden bir kez daha intikam almişti. 45 saniye süren
deprem, beklenenin 10.000 kat üstünde bir güçle gelmişti. Zayiflayan ve titreyen

elektrikler geri geldiginde, gece saat 03:05'i gösteriyordu. Daha bir kaç dakika öncesine kadar korunağın içinde
şampanya patlatmayı bekleyenler, şimdi korkudan buz gibi donmuş, hareketsiz ayakta duruyorlardı. Kimsenin ağzını
bıçak açmıyordu. On binlerce insan, çoluk cocuk, o enkazın altında can çekişiyor veya cansız yatıyordu.
Bu tarihin en büyük felaketiydi; hem de insan eliyle yaratılan... İşte o andan sonra çantalardan çıkan Q planı" çalışmaya başladı.

İlk önce bölgedeki tüm haberleşme ve elektrik enerjisi felç edildi. Kimsenin birbiriyle haberleşmesi istenmiyordu.
Cumhurbaşkanı dahi sabahleyin" benim de telefonum kesikti" şeklinde garip bir açıklama yaptı.
Cumhurbaşkanı ve başbakan şaşkındı. Saatlerce "üzgünüz" bile diyemediler. 4 dakika içinde İsrail Başkanı Barak ve
birleşik Devletler Başkanı Clinton ile irtibat kuruldu.

O anda İsrail'de Ben Gurion'un Lod askeri havaalanından 4 adet savaş uçağı eşliğinde 2 nakliye uçağı havalanıyordu.
2 dakika sonra da İsrail Deniz Kuvvetleri ve NATO Güney Deniz Saha komutanlığı'na bağlı tüm birlikler DEFCON-4 acil
durumuna geçirildi. Amerikan 6' ncı filosuna bağlı gemiler de rotalarını İstanbul'a çevirmek için Pentagon'dan emir aldılar.
Bu arada devreye Avrupa ülkelerinin liderleri de giriyor ve belki de onlardan da Türkiye için sözler alınıyordu.
Yunanistan bile harekete geçirilerek Türkiye'ye karşı olan hasmane tutumuna son vermesi sağlanıyordu. Tüm Batı başkentleri
hareket halindeydi, panik yoktu. Herşey kontrol ve koordinasyon altındaydı; bir tek Türkiye dışında.
İsrailli askerler ve üst düzey subaylar o gece gölcük'te ne arıyorlardı.

Bu devir teslim töreni her yıl yapılan rutin bir ulusal törendi. Uluslar arası bir kimliği yoktu.
Bunun nedenini şimdi daha iyi anlıyoruz. Hiç kimse bu güne kadar hiç katılmadıkları bu devir teslim törenine neden katıldıklarını sormadı.
Ya şaşkınlıktan, ya da telaştan, enkaz altında kaç İsrail askerinin öldüğü, kaçının yaralandığını da soran olmadı.
O felakette kaç İsrail askerinin öldüğünü ne Genelkurmay yayınladı nede İsrail böyle bir bilgiyi açıklamak nezaketinde bulundu.
Herkese verdikleri imaj ise oraya bize yardım için geldikleriydi. Hemen bir hastane kurdular. Esas amaçları enkaz altındaki
askerlerini ve önemli askeri malzemeyi çıkartarak götürmekti. Biz de "Bak şu İsrail'e helal olsun, hemen yardımımıza koştu" diyerek sevindik.

Sabah saat 03:05 ile 06:30 arasında Batı'da bu hareketlilik yaşanırken bölgede de çok hızlı ve çok gizli askeri hareketlilik hakimdi.
Ancak herkes kendi derdine düşmüş olduğundan bu olağanüstü gizli operasyondan kimsenin haberi olmuyordu.
Böylece bu işi planlayanlar gecenin karanlığından da yararlanıp denizaltından parçaları yüzeye vuran Tesla makinesinin
kalıntılarını toplayıp, yer altı ve yerüstündeki tüm izleri yok etmeye çalışıyorlardı. Ve bölgeye son hızla gelen
Rus araştırma gemisi dahi sabah saat 06:30' da bölgeye vardığında, havanın aydınlanmasıyla birlikte etrafta delil olabilecek
tek bir cisim bile kalmamıştı. Deniz altında oluşan radyasyon anlaşılmasın, dibe çöken kalıntılar araştırılmasın ve patlama
sonucu meydana gelen denizaltı krateri ve çukur ortaya çıkarılmasın diye bu bölge derhal askeri karantinaya
alınarak dalışa yasak bölge ilan ediliyordu.

Ancak bütün bu temizlikler yapıldıktan sonra Ecevit ve daha sonra da Demirel'in bölgeye gitmesine izin veriliyordu.
Amerika tüm imkanlarını seferber etti. Clinton Amerikan halkından Türkiye'ye yardım etmesini istedi.
Kasım'da Türkiye'ye geleceğini ilan edip; Ecevit'in de bu arada amerika'ya (belki de binlerce şehidin diyetini konuşmaya)
kendini ziyarete geleceğini haber verdi.

İlk anda çok yadırgadığımız Sağlık Bakanı Osman Durmuş'un "yabancılara tek bir hasta bile vermem demesini, ABD Deniz Kuvvetlerine
ait yüzer hastanede tek bir hastanın bile tedavi edilmediğini,750 ton yardım malzemesiyle yüklü bir İsrail gemisinin üç gün süreyle
gümrükte tutulmasını şimdi yadırgayabiliyor musunuz? Enkaz altında binlerce Mehmet, Hatice, Ayşe ve Ali'ye karşı bir vicdan borcumuz var.
Onlar geride gözleri yaşlı on binlerce sevenlerini, sıcaklıklarından mahrum bırakırken, sırf Kaliforniya'da Johnny'ler,
Susan'lar ve Alice'ler yaşasın diye ...

Konu hakkında yetkililerden her.gi bir açıklama gelmemiştir. Bu nedenle yazı komplo teorisi başlığı altında yayınlanmıştır.

a.samet

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2012, 22:46:15 »
Butür yada yakın planlar herdaim olmuş ve olacak planlar ama burada bende firmalara karşı bir çalışma seziyorum

BigBang

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2012, 23:40:51 »
ABD ve İsrail markalarına karşı yapılan protestolar bence de çok mantıklı . Ancak video içinde bile çelişkiler var . Ama bence en önemlisi de temassız ya da mekanik etki olmadan SISMIK dalgaların insanlar tarafından üretilmesi  imkansızdır . Sismoloji ile elektromanyetizma farkını bilmek bile bunun için yeterlidir .Birazcık frekans bilgisi olan insan şunu bilir ; frekansı 1 hz. ve daha düşük olan bir dalgayı değil iyonosferden atmosferin en üst tabakasından bile yansıtamazsınız . Atmosferi bile geçer bu frekans . Petrol araştırmaları gibi derin delgi yapılan çalışmalarla yerin altına patlayıcılar yerleştirip onların patlatılması senaryosu bile bana daha mantıklı geliyor .

Alaskadaki HAARP çalışmaları hakkında yıllardır ben de kendimce araştırmalar yaptım ancak orda ne yapıldığını tam olarak bilmek tabii ki imkansız. Yalnız şunu çok iyi biliyorum ki : Burdan üretilen ULF ve VLF dalgalar var . Özellikle ULF elektromanyetik frekansları (SISMIK değil) iyonosferden yansıtılarak  dünyanın diğer ucundaki bir ülkenin elektrik ve elektronik sistemleri felç edebilirler . Felç olmuş bir ülkenin de ne saldırıya ne de savunmaya gücü olmaz .

Çevrimdışı spy_worm

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5 : 23 Eylül 2012, 22:41:43 »
s.a
valla video güzel düşündürücü ama inandırıcı payı var mı derseniz tartışılır eğer depremler olayına bu açıdan bakarsanız birde derim şu açıdan bakın. bu evren varoluştan bu zamana kadar çok kavim gelmiş geçmiş ve çoğu kavimin helak olup yıkılma sebebi deperemler ve bilassa doğa felaketleri olmuş. peygamberler döneminde filan yaşanan depermler ve felaketler şu anda olsa dünyadaki insanların sayısı şimdi yarı yarıya azalmıştı. demem o ki kim Allah a inanmaz şirk koşarsa cezasını malesef kurunun yanın da yaş yanar misali o bölge çeker. bakın ben Bolu da oturuyorum ve 17 ağustos 1999 yılında o deperemi en kötü şekilde yaşayanlardan biriyim.ve gökteki renk diye tabir edilen olay ise yerin dibinde sıkışan ve deperem esnasında yarıklardan açığa çıkar yanıcı gaz. benim bildiğim ve bizzat şahit olduğum bir olay. video da ise görüntü tamamen farklı. aslına bakarsanız şimdi koyacağım video da çok ilginç ve düşündürücü peki siz bu olaya ne dersiniz veya ne şekilde yaklaşırsınız bilmiyorum ama gerçekten düşündürücü bir anlatım.

http://www.youtube.com/watch?v=O19vxUE0QDQ

saygılarımla.....
Gece bir Rüya Görürsün Uyanır Geri Yatarsın Yada Kalkar RüyaLarının Peşinden KOŞARSIN !...

Çevrimdışı spy_worm

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6 : 23 Eylül 2012, 22:43:52 »
video olmadı sanırım tekrar ekliyorum..

Contorium Gerçeği
Gece bir Rüya Görürsün Uyanır Geri Yatarsın Yada Kalkar RüyaLarının Peşinden KOŞARSIN !...

teslacoil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 24 Eylül 2012, 06:02:50 »
selam
bu konularda çok fazla bilgi okudum  ve video izledim videoda geçen bir kaç şeyi açıklamak bilgi vermek istiyorum  kısa video gibi hazırlanmış çok geniş bir konu olduğu için konular biraz birbiriyle ilintisiz gibi duruyor ve bir bakımada öyle aslında verilmek istenen mesajja fazla söze gerek yok yahudiler hakkında  isyankar azmış bir kavme asla sevgi beslenmez  ALLAH ın laneti onların üzerine olsun
 ALLAh c.c her kavme peygamberler uyarıcalar göndermiş en çokta bu günki biline yahudi kavminedir
kıyamette kadar ebedi onlarak bizim aramızda düşmanlık vardır onların yapabileceklerin sınırı yoktur ellerinde gelse her şeyi yaparlar
-----------------------------------------------
Biz İsrailoğulları'na Tevrat'ta şu hükmü verdik: "Muhakkak siz, yeryüzünde iki defa fesat çıkaracaksınız ve muhakkak büyük bir yükselişle yükseleceksiniz."
17:5 -    Birincisinin zamanı gelince,üzerinize güçlü kuvvetli kullarımızı gönderdik. Onlar, evlerin aralarına girip araştırdılar. Bu yerine getirilmesi gereken bir vaad idi.
17:6 -    Sonra sizi tekrar o istilacılar üzerine galip kıldık ve size mallarla ve oğullarla yardım ettik. Ve toplum olarak sizin sayınızı artırdık.
17:7 -    Eğer iyilik ederseniz, kendinize iyilik etmiş olursunuz ve eğer kötülük ederseniz yine kendinizedir. Artık diğer fesadınızın zamanı gelince, yüzlerinizi üzüntüye sokmaları, kötülük yapmaları ve ilk kez girdikleri gibi yine Beyt-i Makdis'e girmeleri, ele geçirdikleri yerleri mahvetmeleri için onları tekrar göndereceğiz.
--------------------------------------------------------------------------------------
rusya amerika almanya ve israil projelerin çoğu aslında hep askeri amaçlar için yapılmış daha iyilerini elde edildiklerinde ticarete aktarılmış telsizden bu güne gelen cep telefonları gibi ordaki durumda çok kapsamlı proje olduğunda suan için her şey olabilir diye düşünebilirsiniz söylenecek çok şey var
------------------------------------------------------------------
--kutuplarda her sene belli zamanlar o renkli ışık süzmeleri gözüken dünyanın dış yüzeyindeki koruma kalkanı olan manyetik alanıyla kutup merkezlerinde  gözükür tam kutuplarda değil
-- nicola tesla nın bir çok icadı yazı belge olarak değil aklında tutardı kayda almazdı akılıma çok fazla ve hafızasına çok fazla güvenirdi  not defteri vardı yinede buda onların elinde diğer eşyalarıyla beraber halbuki dünyaya mağlolmuş bir kişin eşyaları şahışların ellerinde olamaz
 earthquake ve dünya etrafın yerden çok yüksekte dünyayı komple cevreleyen ulaşım hattı gibi fikirler hayal gücünün üstünde gülerek söylediği projelerdi imkazsızlar listesindeydi çünki ama yinede olabilir diye düşünürdü  söylentide olsa bir gemiyi başka bir yere ışınladığıda bu konular içinde daha sonraları bir çok icadın kişilerin elinde büyük silahlar haline gelebileceği düşünüp
gerçekleştirmemiştir
---------------------------------------------------------------------------------------------------
1999 depremin tam o saate ayaktaydım gözümle o duvarların nasıl sağ sola yattığını gördüm ALLAH c.c ölen Müslümanların mekanları cennet ettsin 
Onun dilemesinden başka hiç kimse hiç bir sey elinden gelmez vaadi neyse o olur gerçekleşir
ama sunu söyliğim radyasyonsuz ipucu bırakmayan büyük bir depreme sebep olabilecek enerji ne olabilir diye düşünseniz hemen hidrojen olduğunu anlarsınız gölcükte denizin ortasında yeraltından gaz çıktı lafı komediden ibarettir hidrojen bombasının denizde ve yeraltında patlatılma görüntülerini izleyin anlayacaksız van gölünün ortasında marmarada egede japonlara olan kinleri yüzünden en fazla uraştıkları ülkelerin depremleri hepsi merkez üstü deniz içidir kimse hiç bir şey anlayamaz ve  fark edemez
ozamanlar suçlular suç mahaline geri gönüp tedbir ve temizlik için burdalardı

teslacoil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 24 Eylül 2012, 06:04:38 »
bu işlerin aslında arka planda masonlar diye tabir edilen mısırdan kalma sitemi pramid sistemini kullanan seytana tapan ve onlara hizmet eden deccalın yönlendirdiği guruptur ilk merkez üstü Britanya adasıdır firavun soyunun devamıdır bin sene dünyayı İngilizler yönetti sonra amerikaya devretti şimdilerde Türkiye üzerinden büyük orta doğu projesini yönetmektedir ler
ülkeleri karıştırarak en büyük gelir kaynakları olan savaş üzerinden sevdikleri iş bozgunluk yaparak  kazanç sağlamaktadırlar asıl amaçları zamanı gelince kudüsten dünyayı yönetme istekleri şeytan onlara öyle fısıldıyor bir gün gerçekle yüz yüze gelecekler iş işten geçecek onlar tuzaklar kurarken ALLAH c.c onlara daha büyük bir tuzak hazırlıyor o tuzakların en güzelini onlar kuruyor onu vadi gerçektir elbet gerçekleşecektir
-----------------
Cennet ehli, cehennem ehline: "Rabbimizin bize vaad ettiğini gerçek bulduk. Siz de Rabbinizin size vaad ettiğini gerçek buldunuz mu?" diye seslenirler. Onlar da "evet" derler. Bunun üzerine aralarında bir çağırıcı şöyle seslenir: "Allah'ın laneti zalimler üzerine olsun!
Gözleri cehennemlikler tarafına çevrilince de :"Rabbimiz! Bizi zalim toplulukla beraber eyleme!" derler.
------------------------------
Ey Peygamber! Sakın zalimlerin yaptıklarından Allah'ın gâfil olduğunu sanma! Ancak Allah, onların cezalarını, gözlerin dışa fırlayacağı güne erteler
-----------------------------------------------------
son eklenen spywormun video su bir kaç üniversite öğrencisin eğlence amaçlı hazırladığı bir süre sonra bir çok kişin vatan severlik ruh halinde inandığı tamamen uydurma bir videodur
öyle bir element olmadığı gibi o ağaçlara renk veren bir madde filanda değil bir bitkinin yetişebileceği en uygun ortamlar neresiyse orda yetişir yoksa aynı ağaçlara başka yerlerde var olduğu gibi yetişebilir işi windowsun eski sistemi olan ms-dos komutlarına bağlamak ilginçti normalde bizim göremediğimiz bu komutları hala windows desteklediği gibi alt yapışı oluşturmaktadır çakışmaması için bu isimlere engellenmiştir
örneğin lpt1den başlayıp devan eden lpt2 lpt3 gibi başka şeylerde var bunlara da hikaye yazılabilir istenildikten :)
insan yapımı kul yapımı olmayan herşeyde kusursuz ve hatasız bir düzen ve sistem vardır hiç bir dengesizlik ve kusur bulamazsın bu sözleri kuranı kerimde ayetlerinde yer almaktadır o yüzden ara elementler olamaz bir çok elementi tabloyu tamamlamak için  yapay olarak tamlanmış fakat onlar uzun süre dış ortama dayanamamaktadır üretimi zorluğu ve faydalarından dolayısıyla da çok pahalıdır
---------------------------------------------
MÜLK
O ki, hanginizin daha güzel davranacağını sınamak için ölümü ve hayatı yaratmıştır. O, mutlak galiptir, çok bağışlayıcıdır.
 O ki, birbiri ile âhenktar yedi göğü yaratmıştır. Rahmân olan Allah’ın yaratışında hiçbir uygunsuzluk göremezsin. Gözünü çevir de bir bak, bir bozukluk görebiliyor musun?
Sonra gözünü, tekrar tekrar çevir bak; göz (aradığı bozukluğu bulmaktan) âciz ve bitkin halde sana dönecektir.

TurkzeuS

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 25 Eylül 2012, 01:00:13 »
aslına bakarsanız şimdi koyacağım video da çok ilginç ve düşündürücü peki siz bu olaya ne dersiniz veya ne şekilde yaklaşırsınız bilmiyorum ama gerçekten düşündürücü bir anlatım.

http://www.youtube.com/watch?v=O19vxUE0QDQ

saygılarımla.....

Google ye sordum..
Birisi böyle yaklaşmış...

http://www.kamusitesi.com/contoryum-sacmaligi-ve-tuzagi.html

teslacoil

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 25 Eylül 2012, 02:07:24 »
insanların güvensizlik duymalarını yalancı coban hikayesine benzetmiş o kadar yalan bolluğunda gerçeklere inanmıycandan söz etmiş bunlarda haklı
contoryum üniversiteli gençleri eğlence için yaptığı video vatan severlik gazıyla cok fazla yayılıyo
somalinnin elmaslarını 1900 yıllarda osmanlı dağılmadan önce israil sömürdü
osmanlıya bağlı ükelere rüsvet verdi en fazla arabistana osmanlıdan ayrılmaları için
amaç kabenin hakimiyetini osmanlıdan kopartıp dağıtmaktı bir dalavereyle savaşa soktular
daha sonra amerikan dolarıla satma mecburiyeti koyarak rakefeller ailesinin karşılıksız baştığı kağıt parçası dolarlara değer kazandırdılar verdiklerinden daha fazlasını kazandılar 1 doların altındaki ham petrol alıp işletip karlı olarak  geri satıyolar verdikleri ham petrol parasını gider göşterip bedava getiryolar
binlerce müslüman hakkı arap kralları tarafından senelerdir peşkeş çekiliyo uckur düşkünlükleri başlarına bela oldu simdi ses çıkartamıyolar rezil olmamak için
arabsitan yarım adasındaki kumlara aşık değilller bu petrolleri senelerdir amerika içi savaşlarla tektek sırayla dağıtıyo süriye sırada sonra iran ve türkiye kaldı
türkiyenin yer altı kaynakları hakkında zamanında lozanda satanlardan hesap sormak lazım süre bitmesine rağmen hala uzatmaları oynuyolar sıf perol derseninz türkiyenin 3 tarafında çıkan bizde neden olmasın diğer kaynak olan bor daha önemli geleceğin yakıtı hirojenle çalışan arabalardan  senetik ürünlere kadar hep bu maden kullanılıyor ve işlemesini gene biz değil başkaları yapıyor
suriyeyle savaş kapıda er yada geç sokucaklar savaşa göçeden binlerce kişi ye nereye kadar devlet bakıcak bir yerden sonra onlarda yasa dıı işlere pkkk ya yem olucaklar
bunların hepsi ne kadar konuşursan konuş fayda yok değişmez hesaba çekleceğimiz şey bizim alllaha olan kulluk vazifelerimiz sadece
uyandırma projesi sitesinde gelenler vardı 60 bölümlük video seklinde ama kendinizi fazla kaptırmayın
sonradan aklıma geldi lpt1 serisi gibi com1 com2 seklindede oluşturulamaz daha çok var
şaçmalık yani burdan anlayın
google hazretlerine soruluyo artık ne varsa acı ama gerçek yalanıda orda gerçeğide :D