Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921878 defa)

0 Üye ve 191 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #5920 : 17 Ocak 2015, 09:14:36 »
Merhaba Arkadaşlar,

Konuyu uzatmayalım. Ben ciddi manada sabrediyorum bu işin cılkını çıkaran kesime. Kendi adıma amatör ruh kaybolmasın diye gözlerimi yumuyorum benden demonte alıp da işin ticareti peşinde olanlara. Siz de benim gibi  yapın ki 3-5 kişi yüzünden bu projeden kendi dedektörünü yapan yüzlerce kişiyi etkilemiş olmayalım.

Öte yandan özel mesajdan bu konudaki yorumları içi bana yazan arkadaşlar, ben sizlere kırlmam/kırılamam. Bizler burada bir aileyiz.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5921 : 17 Ocak 2015, 09:24:53 »
Arkadaşlar,

Ek bilgi olarak tekrar yazıyorum. 2. el ilanlarda bulunan ürünlerin bizim üretimimiz olduğunu görürseniz inanmayın. Benle irtibata geçin. Eğer ben evet bu ürün bizim üretimimiz dersem inanın. Çünkü moda oldu artık teknolojiekibi üretimi diye satışa koymak.

Saygılar

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı pro-TR

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #5922 : 17 Ocak 2015, 12:14:44 »
Merhaba Arkadaşlar,

Konuyu uzatmayalım. Ben ciddi manada sabrediyorum bu işin cılkını çıkaran kesime. Kendi adıma amatör ruh kaybolmasın diye gözlerimi yumuyorum benden demonte alıp da işin ticareti peşinde olanlara. Siz de benim gibi  yapın ki 3-5 kişi yüzünden bu projeden kendi dedektörünü yapan yüzlerce kişiyi etkilemiş olmayalım.

Öte yandan özel mesajdan bu konudaki yorumları içi bana yazan arkadaşlar, ben sizlere kırlmam/kırılamam. Bizler burada bir aileyiz.

Saygılar

Arkadaşlar,

Ek bilgi olarak tekrar yazıyorum. 2. el ilanlarda bulunan ürünlerin bizim üretimimiz olduğunu görürseniz inanmayın. Benle irtibata geçin. Eğer ben evet bu ürün bizim üretimimiz dersem inanın. Çünkü moda oldu artık teknolojiekibi üretimi diye satışa koymak.

Saygılar

karadağ ustam size katılıyorum. arkadaşlar şunu belirteyim. malum adımız dedektörcüye çıktı, bulunduğum çevrede zaman zaman benden dedektör isteyenler oluyor belki inanmazsınız ben dp3s i önerip devreyide karadağdan temin ettiriyorum. zira bizde bir atasözü vardır. "ekmeği ekmekciye ver, bir ekmekde üste ver" zira ortada bir emek varsa karşılığınıda emek veren almalı, yoksa dp3s i yapmakta ne var ki, devrede bişey yok, işlemci ve modul ise bir telefon kadar uzak ve henüz karadağdan yaptığım talepler karşılıksız kalmadı.
Güzeli güzel yapan EDEBTİR,
Edeb güzeli sevmeye SEBEBTİR...

"Rufailer giyer pembe kırmızı
Tacının üstünde nurdan yıldızı
Evlatları tutar şişi ateşi, közü
Bülbül güle hayran ben de şeyhime"

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5923 : 17 Ocak 2015, 20:48:20 »
youtubta bir video yayınladım denemelik bir türlü steye atamadım bu konuda yardımı olacak arkadaşlar bir fikir vere bilirmi kesin ben yapamıyorum  saksı durmuş  galiba :-X
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2015, 20:54:35 Gönderen: acemi-usta »
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5924 : 17 Ocak 2015, 21:22:51 »
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2015, 21:33:08 Gönderen: Karadağ »
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5925 : 17 Ocak 2015, 21:45:32 »
cihazın üstünde biraz daha çalıştım malum pcbyi kendim basmıştım bazı hatalar vardı onları düzelttim  tam ayırım ve daha derin bir algılama var inşllah daha güzel bi deme vidyoso çerim  toprak altı hem oksitlenmiş  tam bir deneme yapacam

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5926 : 17 Ocak 2015, 21:50:35 »
acemi usta tebrikler güzel bir çalışma olmuş. Ellerinize sağlık.

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5927 : 17 Ocak 2015, 21:56:42 »
acemi usta tebrikler güzel bir çalışma olmuş. Ellerinize sağlık.
tşkr ederim walkman ustam

Çevrimdışı itaatsiz

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5928 : 18 Ocak 2015, 01:09:42 »
emeğe saygı için yapım aşamasında makineme özellikle eklediğim bi yazıyı fotoda işaretledim

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5929 : 18 Ocak 2015, 01:38:57 »
Acemi usta güzel çalışma daha güzellerinide bekliyoruz inş.....Ne kadar fazla test ve çalışmalar cihazları okadar ileri safhaya taşıyor..

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5930 : 18 Ocak 2015, 21:44:12 »

Ellerine sağlık acemi-usta. Testlerin devamını bekliyoruz.

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5931 : 18 Ocak 2015, 21:53:59 »
http://www.youtube.com/watch?v=6Q38Wv1Iqik#t=36

Ellerine sağlık acemi-usta. Testlerin devamını bekliyoruz.
tşkr ederim karadağ ustam    kripto tşk          fırsat buldukça  en güzel denemeleri yaparız işllah havalar biraz düzelse vakıtte çok olur  saygılar

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5932 : 18 Ocak 2015, 21:58:30 »
emeğe saygı için yapım aşamasında makineme özellikle eklediğim bi yazıyı fotoda işaretledim

Teşekkür ederiö itaatsiz. Videolarını da izleyelim :)

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5933 : 18 Ocak 2015, 22:52:24 »
buda benim katlana bile 80x80  başlık   :D

Çevrimdışı tuncay1273

• Onbaşı
« Yanıtla #5934 : 19 Ocak 2015, 14:25:45 »

sayın ustalarım ben dp3s i bir türlü çalıştıramadım, ilk voltaj verdiğimde ekranda yatay düz bir çizgi oluştu ,hafif bir de yanık kokusu geldi, daha sonra hiç bir tepki alamadım , acaba nerede hata yaptım  bana yardımcı olabilirmisiniz. tşk ler .

http://s3.dosya.tc/server30/LwotPk/IMG_20150115_180318.jpg.html

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #5935 : 19 Ocak 2015, 14:38:47 »
eksik malzemeler var. özellikle kondansatörün birini göremedim. Tam dizmeden enerji vermek doğru değil. Büyük ihtimalle modülün yanmış. Ama karadağ usta daha iyi bilir.

Çevrimdışı tuncay1273

• Onbaşı
« Yanıtla #5936 : 19 Ocak 2015, 16:29:45 »
eksik malzemeler var. özellikle kondansatörün birini göremedim. Tam dizmeden enerji vermek doğru değil. Büyük ihtimalle modülün yanmış. Ama karadağ usta daha iyi bilir.

büyük kondansatörü ayrı yere aldım ondan gözükmüyor ,elemanları  tam dizmiştim ,hiç bir eksik yoktu, ayrıca modül ve pici takmadan voltaj kontrollerini yaptım ,voltajlar yakın değerler vermişti , yani hiç bir sorun yoktu , nerede yanlış yaptım anlamadım.

Çevrimdışı devriye20

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5937 : 19 Ocak 2015, 17:08:28 »
ocs  dogrumu saygılar

Çevrimdışı omerserif07

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5938 : 19 Ocak 2015, 17:10:59 »

büyük kondansatörü ayrı yere aldım ondan gözükmüyor ,elemanları  tam dizmiştim ,hiç bir eksik yoktu, ayrıca modül ve pici takmadan voltaj kontrollerini yaptım ,voltajlar yakın değerler vermişti , yani hiç bir sorun yoktu , nerede yanlış yaptım anlamadım.

Usta ben ilk basta modül yaktım farkında olmadan ters gelirim verdim dikkat et
NE MUTLU TÜRK"ÜM DİYENE

Çevrimdışı devriye20

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5939 : 19 Ocak 2015, 17:19:01 »
forma biraz baktım ama bulamadım var yada ben görmedim ocs nasıl olmalı saygılar