Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921636 defa)

0 Üye ve 142 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #6260 : 21 Mart 2015, 15:27:34 »
Sayın kaptan Allah analı babalı büyütsün gözünüz aydın Maşallah adıyla yaşasın saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6261 : 21 Mart 2015, 15:32:00 »
slm.arkadaşlar 20 günden beri yoktum forum coşmuş maşallah nano neredeyse bitmiş 3s.yeni versiyonla coşmuş heyecanlandım dogrusu arada bende 3s.test etme fırsatı buldum cihaz karadag usta yapımı bobinleri ben sardım video çekemedim 45x65 lik bobinle 1.tl 30.cm 25x25 teneke 130.cm bobinden kaynaklı mesafe düşük diye düşünüyorum siz ne dersiniz boşluk modunda birtürlü dogru sonuç alamadım boşa dolu doluya boş diyor galiba çok çalışmam gerekiyor inşallah ögreneceyim bu arada en önemlisi 17..yıl sonra bir oglum oldu dinimize vatanımıza ve milletimize hayırlı olsun diyerek adını turan islam koydum saygılar

Maşallah. Allah sağlıklı sıhhatli etsin.

Mesafe biraz düşük. Bobinle alakalı olabilir. Boşluk için ise çook tecrübe edinmeniz gerek:)
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı kaptan

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6262 : 21 Mart 2015, 20:51:10 »
arkadaşlar sagolun ALLAH razı olsun tüm hasretini çekenlerede verir inşallah  evet ustam boşluk bulma tecrübe istiyor zamanla ögreneceyiz mecburen yazmayı unuttugum bizim 3s.lorenz z1.eledi ustalarım onun var dediyi yere 3s.mineral dedi ve haklı da çıktı saygılar                                             
hayır da şer de ALLAH tandır

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6263 : 21 Mart 2015, 20:55:07 »
arkadaşlar sagolun ALLAH razı olsun tüm hasretini çekenlerede verir inşallah  evet ustam boşluk bulma tecrübe istiyor zamanla ögreneceyiz mecburen yazmayı unuttugum bizim 3s.lorenz z1.eledi ustalarım onun var dediyi yere 3s.mineral dedi ve haklı da çıktı saygılar                                             

:) 3s kendini ispatlamış yine. Bunu lorenz kullanıcılarına deseniz sizi topa tutarlar. Nedense lorenz kullanıcıları çok fanatikler.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6264 : 21 Mart 2015, 20:55:56 »
video da olsaydıda gorseydık coskuyu ustam.. :'( :'(

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #6265 : 21 Mart 2015, 21:40:32 »
Hele bir nano gelsin bakalım fanatiklere saygılar

Çevrimdışı kaptan

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6266 : 21 Mart 2015, 23:24:25 »
kıripto55 ustam video olsaydı iyi olurdu ama o an lorenz orada deyildi onlar daha önce bakmış teyit için beni götürdüler ben mineral deyince ciddiye almadılar çalıştılar bende çalışma bitene kadar bekledim ve sonunda haklı çıkmanın sevincini yaşadım şimdi o lorenz satlık ;)

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6267 : 21 Mart 2015, 23:30:58 »
kıripto55 ustam video olsaydı iyi olurdu ama o an lorenz orada deyildi onlar daha önce bakmış teyit için beni götürdüler ben mineral deyince ciddiye almadılar çalıştılar bende çalışma bitene kadar bekledim ve sonunda haklı çıkmanın sevincini yaşadım şimdi o lorenz satlık ;)

:)

Çevrimdışı saeidpor

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6268 : 22 Mart 2015, 12:06:46 »

salam ulson ustalarema TE ya Moduln schomaticin esdiram birdaki dp3s butun filen tashakorlar

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6269 : 22 Mart 2015, 12:35:12 »

salam ulson ustalarema TE ya Moduln schomaticin esdiram birdaki dp3s butun filen tashakorlar

TE modülü bizden almalısınız.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #6270 : 22 Mart 2015, 19:21:20 »
Öncelikle Allah analı babalı buyutsun.Sağlık mutluluk versin.
Çok kez farklı platformlarda dile getirdim bende bu tur tespitleri ama pek kulak asan olmadı
Millet alışmış dedektorun durmadan ötenine bir suru ayarı olanina...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6271 : 22 Mart 2015, 20:14:27 »

@KAptan kardeşim mineral dedigin o ölçümde cihazın degerleri ve sesi ne şekildeydi acaba?

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6272 : 22 Mart 2015, 20:43:36 »
Öncelikle Allah analı babalı buyutsun.Sağlık mutluluk versin.
Çok kez farklı platformlarda dile getirdim bende bu tur tespitleri ama pek kulak asan olmadı
Millet alışmış dedektorun durmadan ötenine bir suru ayarı olanina...

onur ustam katılıyorum sıze ınanın mıllet yalana alısmıs artık doguruyu soyluyorum ınanmıyorlar sahtekarlara ınanıyorlar.
bu makıne bu derınlıge ıner dıyorum ama bızım tanııdık boyle dedı soyle dedı.
bende artık ugrasmıyorum bu sıtede hersey gercek ve arazı testlerınden gecırılıyor boyle nımet cıhazları zor bulurlar.

ınanmazsınız 20 cm cın dedektörlerını fax mesafesı 30 cm koca tenekede hayla bana adam dıyokı satan 17 metreye garantı verdı dıyo soyle mal buldu boyle buldu yalan kırıla...
artık herkez uyansın artık teknolojı ekbını takıp etsın sahtekarlaın sozune degıl.
buyrun ıspatları turlu turlu arazıler ve test cukurları vs hayla uyuyanlar var yalanlar hayat gecırenler var uzuluyorum...

Çevrimdışı kaptan

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6273 : 22 Mart 2015, 23:06:01 »
onur600 ustam sagol evet millet cihazlarda aksesuar ve pahalı fiyat arıyoruz hititli kardeş normal modda 3s.sinyal verdi fakat ayrımlı ve hassas modda tık yok orada iyi bir kullanıcı olmamama ramen mantık yürüttüm ve dediyimde oldu eyer dersimize iyi çalışırsak 3s.den daha iyisi sadece 3s.nano şuanda karadag usta daha iyisini yapıncaya kadar saygılar

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6274 : 22 Mart 2015, 23:10:39 »
onur600 ustam sagol evet millet cihazlarda aksesuar ve pahalı fiyat arıyoruz hititli kardeş normal modda 3s.sinyal verdi fakat ayrımlı ve hassas modda tık yok orada iyi bir kullanıcı olmamama ramen mantık yürüttüm ve dediyimde oldu eyer dersimize iyi çalışırsak 3s.den daha iyisi sadece 3s.nano şuanda karadag usta daha iyisini yapıncaya kadar saygılar
:ok güzel,sadece farklı modlarda bakıp bile minerali eleyebilmişsin.
Delta farkı hakikatende başka.

Ben daha siftah bile edemedim hava izin vermiyor maalesef.

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6275 : 23 Mart 2015, 20:21:46 »
eccuk gözünüzün pası gitsin  8)
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6276 : 23 Mart 2015, 20:37:56 »

Oh beeee sonunda gerçek bir deneyime dair foto paylaşıldı.
Ellerin dert görmesin ustad.
Birde hangisini kaç mtden nasıl tespit ettin acıklarsan daha aydınlatıcı olur biz yeniler icin.

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6277 : 23 Mart 2015, 20:40:41 »
yüzük gümüş 25 cm  diğerleri 70
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6278 : 23 Mart 2015, 20:42:21 »

Oh beeee sonunda gerçek bir deneyime dair foto paylaşıldı.
Ellerin dert görmesin ustad.
Birde hangisini kaç mtden nasıl tespit ettin acıklarsan daha aydınlatıcı olur biz yeniler icin.
tşkrler htitli kardeşim 

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #6279 : 23 Mart 2015, 21:08:09 »
Teşekkürler ustam saygılar