Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922006 defa)

0 Üye ve 238 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #5180 : 21 Eylül 2014, 20:22:29 »
onur usta kötü sürpriz olmuş, bazen bende unutuyorum Allahtan hafıza uyarısı yapıyor da aklıma geliyor.
muhammed usta can sağ olsun. oda iyi ama elimde  olanı halletsem  rahat edeceğim, ya söylemesi bile utandırıyor beni Allah affetsin, namazda geldi aklıma ,öyle utandım ki. yani anla ne kadar takmışım kafaya.

u_yasar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5181 : 21 Eylül 2014, 21:15:46 »
Arkadaşlar merhaba benim bir şikayetim var 3s ime bişeyler oldu açılıyor yazısı artık yok noktalar geliyor açılıyor dedektör çalışıyor fakat menü gitmiş durumda menü tuşuna basınca boş ekran yada enine dolu stunlar geliyor program mı çökmüş durumda ben öyle düşünüyorum normal çalışması devam ediyor ama menü yok sevgili ustalar yardım lütfen :) versiyon beta 2.2

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5182 : 21 Eylül 2014, 23:09:19 »
onur usta kötü sürpriz olmuş, bazen bende unutuyorum Allahtan hafıza uyarısı yapıyor da aklıma geliyor.
muhammed usta can sağ olsun. oda iyi ama elimde  olanı halletsem  rahat edeceğim, ya söylemesi bile utandırıyor beni Allah affetsin, namazda geldi aklıma ,öyle utandım ki. yani anla ne kadar takmışım kafaya.

usta sakın yanlış anlama belki cihaz sana komple yapılmışı kadar masrafı olmuştur birde çektiğin çile cabası...yapılan okadar masraf çileler göz önüne alındığında ben sizden daha fazla uzuluyorum çünkü çoğunlukla hepimiz kıt kanaat geçiniyoruz. Bu yüzden üzülüyorum..

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5183 : 21 Eylül 2014, 23:25:07 »
Arkadaşlar merhaba benim bir şikayetim var 3s ime bişeyler oldu açılıyor yazısı artık yok noktalar geliyor açılıyor dedektör çalışıyor fakat menü gitmiş durumda menü tuşuna basınca boş ekran yada enine dolu stunlar geliyor program mı çökmüş durumda ben öyle düşünüyorum normal çalışması devam ediyor ama menü yok sevgili ustalar yardım lütfen :) versiyon beta 2.2
Muhtemelen data aktarımında bir sıkıntı vardır.Düşük ihtimalle de glcd...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5184 : 21 Eylül 2014, 23:26:37 »
Dedektorler ruyalarima giriyor bu ne la elimde manyotemtr ile arama yapiyodum ilginç;)
Rüyaları erteleme ustam.Kullanımı çok pratik ve basit ;)
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #5185 : 21 Eylül 2014, 23:28:34 »
Arkadaşlar bugün güzel testler yaptık.Kameranın hafıza kartını sökmüştüm geri takmayı unutmuşum.
Şimdi ne yazsam boş olacak.
Tekrar gideceğiz artık :(

Ustam bende üzüldüm şimdi sağlık olsun Saygılar
Hayırlısı be ustam...

Şakir ustam,tekrar geçmiş olsun.Allah dualarınızı kabul etsin.
Mustafa ustamın kumpasına gelmiş olabilirsiniz;)
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2014, 23:30:30 Gönderen: onur600 »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5186 : 22 Eylül 2014, 00:13:40 »
Amatör bir video çekimi olmuş olabilir ancak bu makina canavar gibi ve gayet profesyonel . iş nasip meselesi artık.
Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

u_yasar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5187 : 22 Eylül 2014, 00:18:57 »
Muhtemelen data aktarımında bir sıkıntı vardır.Düşük ihtimalle de glcd...

onur ustam ekranda sorun yok yada kablolarında ölçtüm az önce ve dediğim gibi normal açılmıyor ....  ve 0-99 sayıyor ama açılıyor demiyor noktaları sayarken ve açıldığında sesli ayrım yada diğer modlar tepede yazmıyor ama barlar ve grafık normal çalışıyor metal yaklaştırınca ve menüye girmeyi denediğimde menü boş bozuk stunlar geliyor akranla alakası olduğunu düşünmüyorum programsal olmalı

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5188 : 22 Eylül 2014, 00:52:29 »
Arkadaşlar video yukledim zannediyprdum ancak yanilmisin çünkü sahtekâr gsm operatorum reklamlarda demistiki jet hizinda ınternet. Buna dense dense ticari namussuzluk denir.

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5189 : 22 Eylül 2014, 01:09:53 »
Yaa dostlar ışte böyle . reklamı iyi yapan iyi kazık atıyor Türk milletine. Dp3s  ten haberim bile yokken tekim murat diye birinin yorumunu gördüm tevafuken. çok saçma dedim kendi kendime.tv ler de reklamıni bile koymuyorlarki bu adam bu dedektoru yere göğe sığdıramıyor. derken sizden başka biri derken başka biri sizi tanidim sonrasında acaba gerçekten dedikleri kadar mi diye düşündüm ve Dp3s. aldım. Maxx pover var elimde ne reklamlar ne reklamlar. evet hepsi reklammis mineralli toprakları kazdirinca anladım. minelabida gördük çok şükür minerale otmez ama ayriminada çok güven olmaz .yaşadık öğrendik. lorenz buldu arkadaşlar kullanicisiyla birlikte geldi değerli sinyal verdi kazdılar pasli kazık çıktı bir karış boyunda. hepsi reklammis anlayacağınız.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5190 : 22 Eylül 2014, 09:53:07 »
Arkadaşlar Bi sorum olcak sizlere , cihazla arama yaparken bir yerden tıkırtı seklinde sinyal alıyorum güzel merkezliyorum sonra bobini bu bölgeden uzaklaştırırken tıkırtı devam ediyor örneğin geldiğim yöne doğru çeksem yine ayni Bi tıkırtı devam ediyor daha sonra bölgeden uzaklaşip farkli Bi yerde tuniğ yapinca bişi kalmiyor,  sizlere sorum bu tıkıırtı neden kaynaklanıyor.

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5191 : 22 Eylül 2014, 09:55:50 »
muhammed usta inan hiç sorun değil, sadece verdiğim sıkıntı üzüyor beni, onur usta doğru olabilir mi, ? bak mustafa ustam sustu :D

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5192 : 22 Eylül 2014, 10:00:53 »
snaypır bir de büyük başlıkla dene.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5193 : 22 Eylül 2014, 10:13:45 »
Şakir usta büyük basliklada bir örnek vereyim 60 baslıkla bölgede sinyal almiyorum, sonra takiyorum büyük basligi 125*125 cm bir noktaya gelince basliyor tıkırdamaya yaklaşik 30m gidiyorum doğal olarakta bu mesafede bişi olmayacagini düşünüp tuniğ yapıyorum sonra. Geldiğim istikamete tekrar gidince tıkırtı mıkırtı kalmiyor ,tıkırtının basladiği noktadan uzaklaşip tuniğ yapinca yine başlıyor ayni yerde tıkırdamaya neden kaynaklanıyor anlamadım gitti mineral desem küçük baskik etkilenmesi gerekli

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5194 : 22 Eylül 2014, 10:33:40 »
Snaypır ustam ilk sinyal aldığın yerde metal algılaması yapıyor olabilir sonrasında da minerale tepki veriyordur. en azından orayı 30 cm kazarsaniz sinyali daha net algılar hem fazla yorulmaz hem emin olursunuz.acizane fikrim

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5195 : 22 Eylül 2014, 10:38:29 »
Bu taktiği denedim sahbaylar bişi cikmadi ,tuniğ yapinca kazıp baksanda ötme yok, sorun nedir onu anlamaya çalışıyorum çözümü oanagore bulcaz sorun bendemi cihazdami topraktami

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5196 : 22 Eylül 2014, 10:45:12 »
Merhaba Arkadaşlar,

Şakir usta geçmiş olsun diyecek bişey yok artık.

kripto, çok direniyorum. Demonte kitten faydalanan bir dolu insan var ama benimde sabrım biryere kadar.

Onur, senden çok ben üzüldüm açıkcası :( Çekemedin bari anlat biraz neler yaptın.

kayzer1915, gelmedin ki senin cihaza da manyetometre ekleyelim :)

u_yasar, çok ilginç bir durum. pic arızalanmış olabilir.

sahbaylar, bir kullanıcı olarak memnun olmanız ve bunu buradan dile getirmeniz birçok kişi için yol gösterici olacaktır. Videonuzu çok merak ettim.
Bir kullanıcı olarak memnun olmanız benim verdiğim emeklerin karşılığını, sizin de verdiğiniz ücretin karşılığını aldığınız anlamına gelir. Bu çok güzel bir durum. Her gün yeni biri tarafından delta pulse 3s nin ne kadar iyi bir ürün olduğu tescillenmiş oluyor.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5197 : 22 Eylül 2014, 10:48:42 »
Bu taktiği denedim sahbaylar bişi cikmadi ,tuniğ yapinca kazıp baksanda ötme yok, sorun nedir onu anlamaya çalışıyorum çözümü oanagore bulcaz sorun bendemi cihazdami topraktami

toprak seviyesini biraz düşürdüğünüzde algılama artıyor mu? Önemli olan bu.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5198 : 22 Eylül 2014, 11:09:46 »
Esik 3 de kullanıyorum ustam daha detaylı Bi açıklama yaparmisiniz

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5199 : 22 Eylül 2014, 11:11:33 »
Esik 3 de kullanıyorum ustam daha detaylı Bi açıklama yaparmisiniz

Eşik değil. Toprak seviyesini 15-20 cm kazıp düşürdüğünüzde algılama güçleniyorsa deval edin. Güçlenmiyorsa bırakın.

Saygılar