Gönderen Konu: Uydu ile zemin etüdü  (Okunma sayısı 73280 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Uydu ile zemin etüdü
« Yanıtla #140 : 09 Nisan 2019, 12:46:36 »
UYDUYA İNANMA UYDUSUZDA KALMA YAZIK YA 
Herkes işini yapsın.
Bildiğin şeyleri de unut ki her düşünceyi hazmedebil.
Arkadada gözlerim var ama umursamıyacak kadar eğitimim var şükür

Çevrimdışı BuLutBey

• Yüzbaşı
  • Bilgi Paylaşmak Güzeldir
« Yanıtla #141 : 14 Eylül 2019, 04:05:41 »
Bu uydu konusu milletin dilinde pelesenk oldu gittiuydu ile yer altı görüntüleme veye yer altı metalleri bulma kısacası hazine define bulma gibi bir şans olsa
Dünyanın uydu konusunda en ileri sayılan bi kaç ülkesi var. ABD RUSYA  VE bi kaç ülke daha.
Ve şu anda belkide dünyanın en büyük hazinesi
CENGİZHAN nın hazinesi bu hazine için bu güne dek Japonya Abd çin rusya çok araştırma yaptı ve hala bulunamadı . Kaldıki günümüzde uydu ile define bulduğunu idda eden hadsizler var. Bir defa uyduyu senin istediğin koordinata  yönlendirmek  gerekli bu yetki kimde var uydu ile yüzey taraması yapılıyor o tamam onun içinde MTA ya dilekçe veriyorsun  ve sadece yüzeysel maden taraması yapıla biliyor. Bununda maliyeti yaklaşık 200 300 bin TL civarında. Bazı uyanıklar saf vatandaşa uydu diye kandırıp adamların şüpeli yerlerinş öğrenmeye çalışıyor. Başka birşey değil. Yada bu yolla vatandaşı  kandırıp uydunum şu kadar masrafı var . Diye vatandaştan para alıyor.
Eğer İnanıyorsanız Galip Olan sizlersiniz

Çevrimdışı defineciii

• Yüzbaşı
  • ...boş bir kafa şeytanın calışma odasıdır.......
« Yanıtla #142 : 18 Eylül 2019, 18:28:38 »
 uydu ile tarihi bolgelerın yerleri tespit edilir   biraz mantıklı olun   yüzeydeki  yerleşimler incelenıyor  izlerden yola cıkılıp arkologlar bir cok yerleşim yeri cıkardı boyle   bu gosterırki  tarıhı bır bolgede hazine olacagını herkez bılır izler vardır ve o bolgeye yakın kaya yada yuksek mezrların nerelerde olcagını arkologlar rahat tespıt edıyor 
  unutmaki  uydudan yol izleri takip edilerek kuranda gecen  lut kavmi bulundu arastır goreceksın
 uydu  yer altını görmez ama aklını kullanana bilgiler verir  o da herkesde yok

Çevrimdışı fatih1453

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #143 : 16 Aralık 2019, 02:15:39 »
uydudan define tespiti vardır

ama bu iş google eart ve surfer diye sacma sapan programlardan olmaz iyonik ve elektrostatik alanın oluşması lazım toprak altında bu şekilde lansad terra gibi uydulardan yapı,mahzen,lahit,mezarlık,gibi alanları birebir çıkardırım idda ediyorum Çıkartırım eğer metal bulmak istiyosanda wordwiev,radarsat,spot,ikonas,gibi uydulardan üçretli görüntüler indirilip bazı programlar ile bulunur ama bunun uydudan görüntü indirme maliyeti çok yüksekdir her.gi bir ticari amacım yok sadece bilin diye söyledim ama yok ben google eart dan define buluyorum diyen adam varsa kesinlikle itibar etmeyin
Radarsata gir bak topran altıyla ilgili bişe varmı sazanmı düşürecen ağına lale

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #144 : 16 Aralık 2019, 08:21:23 »
Arkadaslar uyduyla cekim atmak mumkun degil. Uydunun yapisini arastirin sonra bu sacmaligi bidaha degerlendirin .döküman bulmakta zorlanan bana ulaşın
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #145 : 16 Aralık 2019, 10:00:31 »
Turksatda staj yaptim tekrar yaziyorum bu mumkun degil  lutfen itibar etmeyin.para kaptirmayin
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #146 : 16 Aralık 2019, 11:57:49 »
Senelerdir söylemekten bıktım. Ben okulunu okudum diyorum yine de kazıklanma peşinde millet. Bu yüzden bırak kazıklansınlar. Bir musibet bin nasihatten iyidir bizim halkımıza.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #147 : 16 Aralık 2019, 14:55:12 »
Yav bu insanlara yok dersen inanmaz doğruyu söylemiyeceksin. Var diyeceksin var kardeşim var benle irtibata geçin hesabıma 1000 tl yatırın size bir milyon dolarlık yer göstericem uydudan >:D >:D >:D >:D
Bütün sazanlara kapım açıktır.Parası bol olan enayileri bekliyorum. >:D >:D >:D >:D .Uydudan zemin etüdü yaparım, isteyen olursa uydudan kahve falı bile bakarım yeterki hesabıma para yatırın. Hatta size şöyle bir kıyak yaparım ben her hafta uyduya çıkarım ordan canlı bakar tespit ederim defineyi.  >:D >:D >:D Elimde satılık uydu bile var kendin bakabilirsin istediğin zaman. Karadağ ustam şimdi varya millet kuyruğa girmiştir bana para yatırmak için. >:D >:D >:D
Bu insanlarıda hoş görmek lazım, adam telefon açıyor ben polisim kese kağıdına bankadan para çek bize getir diyor. Bu ülkede bunu yapan profösörler doktorlar hakimler nice eğitimli kişiler var.emekli hakim 2016 yılında 8 milyon tl kaptırmış dolandırıcılara.profösör 1.8 milyon tl kaptırdı. Uyduya 1000 tl haydi haydi verirler. ^-^

Çevrimdışı VERON

• Yüzbaşı
« Yanıtla #148 : 16 Aralık 2019, 21:21:30 »
yer altı olarak değilde uydu uzerinden zemin etüdü ve eski yerşelim alanlarının belirlenmesi konusunu bir daha düşün ankebut

Çevrimdışı ahBİRİSİ

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #149 : 17 Aralık 2019, 09:39:44 »
Ben bir dolandırıcıyım. Özür dilerim.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2020, 23:32:47 Gönderen: Zanos »

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #150 : 17 Aralık 2019, 11:57:40 »
Klavyeyi kullanmayı öğrenememiş define aramaya çıkmış lalelerimiz var burda ben kimseden para teklif etmedim yer öğrenmeye de gelmedim yere de ihtiyacım yok  parayada umruma bile gelmez sizin uyduya inanmanız bilin diye söyledim

Ya o değilde uzay arkeoloğu diye adamlar bilimsel dal açılıyo daha hâla uydudan yer bakılamaz diye inat ediyonuz ya ben ona şaşırıyorum

Hani bilimsel bi toplulukdu burası

Boş boş atıp tutacağına bize bu konudaki ihtisasını söyle bakalım. 15 senelik bir forume gelip 2. mesajında buranın müdavilmerine kafa tutmadan önce senin yüksek elektronik mühendisi mi, yoksa telekominikasyonda bir akademisyen mi yoksa köşedeki kahvede çay içen amca mı olduğunu bi görelim...

Bi bitmediniz mantar gibi ya. Arkadaş ülkede ne boş adamlar var...

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #151 : 17 Aralık 2019, 13:05:42 »
Adamlar uzay arkeologu açmış olabilir arkeologun ne olduğunu bildigini sanmiyorum dostum seni kucumseyemem  bu formu senin gibi bireyler yanlisindan dönsün diye kurdu huseyin abi.
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #152 : 17 Aralık 2019, 13:09:34 »
Bana bu uydu işiyle ugrasan elamanlarin biri adiyamdaki antiyagosun tumulusunun  cekimini atip paylasa bilirmi (nemrut dagi) zor bisey degil madem biliyonuz bi bakiyim benim elimdeki verilerle sizinkileri karsilastiralim
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı ahBİRİSİ

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #153 : 17 Aralık 2019, 13:42:18 »
Ben defineciyim sizin hayal dahi edemediğiniz yerlerde kazılar yaptım ben  sizin yolda bile göremeyeceğiniz adamlarla çalıştım varlığımı bu işte kaybettim varliğımı bu işte tekrar kazandım bana cihazları öğretmeyin arkeologmus defineciler arkeologlarin sondasıdir ilk defineci bulur sonra arkeolog gelir arkeolog yuzeysel calışma yapar geçer her kılavuzu bir definecinin arkeologsa o defineci başarılı olamaz

:) bu işler masa başında cihaz yapmakla burda o olurmu bu olurmu diye yorumlar yapmak yazı yazmakla olmaz

Bu işin %70 işaret ve arazidir %20 ekip %10 da cihazdır

Bu %100 kavramı oluşturamazsan başarılı olamazsın

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #154 : 17 Aralık 2019, 13:46:50 »
Et lan hadi ispat et hadi lan sen et bende edecem forma hakimsen zaten ispatlari gorursunde ben onlari sana bir bir gostercem et lan uydudan cekim atlan dedim yere
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #155 : 17 Aralık 2019, 13:50:44 »
Hayatinda lorenzi malayi minelapi kackere kullandin ?
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #156 : 17 Aralık 2019, 13:57:49 »
Hangi uydudan aticani soyle yorungedemi degilmi emeklilige ayrilmismi  onunde bulut varmi yokmu gps uydusumu yoksa tw uydusumu olduguna bakicam
Herkes işini yapsın.

Çevrimdışı ahBİRİSİ

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #157 : 17 Aralık 2019, 14:01:11 »
Ben bir dolandırıcıyım. Özür dilerim.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2020, 23:53:54 Gönderen: Zanos »

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #158 : 17 Aralık 2019, 14:02:33 »
Boş konuşmaya gerek yok. Sadece işkembeden kendinizi övüyorsunuz. Sizin gibi kendini övenlerin gelip gitmesini  15 senedir izliyor bu forum ve ahalisi. Bir de gelmiş buradaki ürünlere dil uzatıyorsunuz. Gören de sizi bi nane sanacak...

Sizin kendinizce laf etmekten çekinmediğiniz o cihazlar 15 senedir piyasada ve çatır çatır da iş görüyor. Öte yandan öyle bilmeden saçmaladığınız bilinen lafını da ben size iade ediyor ve sizin gibilerin seviyesinin forum tarafından bilindiğini söylemek istiyorum.

Siz daha malanın define c,ihazı olmadığını bilemeycek seviyedesiniz.... Lorenz dediğiniz malın şu anda definecilikte gurup para bulma konusundaki handikağpı nedeni ile bırakılmaya yüz tuttuğunu bilmeyecek kadar da boş birisiniz.

Ben hem mühendisim, hem onlarca tasarımı olan bu forumda da hala günce kullanılan ürünleri olan birisiyim. Ayrıca arazide sizin gördüğünüzden çok görmüş çıkardığınızdan çok malzeme çıkarmış birisiyim. Ne olacak şimdi?

Size ihtisasınızı yazın dedip deli oldunuz. Demek ki yok... O zaman yazdıklarınızın da bir anlamı yok.. Hadi geçmiş olsun.

Özetle, bak kardeşim egonu git kahvedeki amcalar üzerinde ya da facebooktaki 5-15 yaş gurubundaki topluluklarda tatmin et. Senin gibi içi boş kişileri böyle teknik yerlerde zaman kaybetmek için kullanmıyoruz biz. Bize iş bilen adam lazım.

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #159 : 17 Aralık 2019, 14:04:28 »
Hoydiri meydan bilader burda ispatla guzel kardesim herkes gorsun dedim yer zaten  sit alani  kimse bisey yapamaz oraya  sen hadiyele bi cekim at guzel kardesim seni bekliyor onca insan ispatla belki orayi acamiyan bir kac arkeolog gorur senden ilham alir  verileri degerlendirir acar orayi hadi bi at bakiyim
Herkes işini yapsın.