Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921749 defa)

0 Üye ve 170 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #2840 : 03 Nisan 2014, 14:20:14 »
   Evet  onur heyecan verici ama bu kelime yetersiz kalıyo vücudundaki ne kadar tüy varsa diken diken oluyo insanın, miferinle zırhınla kılıcınla öylece asil bir sekilde yatıyo onu rağatsız ettiğin pişmanlık duyarsın saygıyı hak ettiğini anlarsın :-[
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2841 : 03 Nisan 2014, 18:19:51 »
malzeme GÖNDERİM işlemi nasıl yapılıyor ark PTT fatura istiyormuş dogrumudur malzemeyi kapıda ödeme olarak alıcam

Kardesim,siparisi Huseyin ustaya ver , verdigin siparis seni bulacaktIr.
SaygIlar.
''Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.'' HZ. Muhammed
''Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.'' HZ. Ali
''En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.'' Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı 18719677104

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2842 : 06 Nisan 2014, 07:27:58 »
Equivalent Module Black and White  PCB,3s program,thank you。

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2843 : 06 Nisan 2014, 09:19:17 »
Huseyin usta , 3D verileri detektoru kapattIktan sonra siliniyormu yoksa 3D loger hafIzasInda kalIyormu.Bu gun 3D testi yapmak istiyorum,ama PC USB bluethoot cihazI henuz elime ulasmadI,yarIn gelicek.Ancak o zaman PC'ye veri aktarImI yapabilirim.
SaygIlar.

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2844 : 06 Nisan 2014, 10:38:14 »
Jkata güzel veriler bekliyoruz kolay gelsin  ;)
Okumak tutkuların en soylusudur,

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2845 : 06 Nisan 2014, 11:04:01 »
 Tesekkurler climber 74 usta.BakalIm Huseyin ustadan ne cevap gelicek. PC USB bluethoot cihazI henuz elime ulasmadIgI icin bosa uyrasmayIm diyorum.
SaygIlar.

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2846 : 06 Nisan 2014, 11:05:30 »
s.a
jickata usta cihazda 3d modul ekliyse ornekleme alabilirsiniz.ornekleme yapacagınız alanı tarama yapabilirsiniz.yalnız ornekleme alınacak yerin işi bittiğinde menuye basıp  3d ozelliğinden cıktıktan sonra akabinde menude pc bagalantı aktif ediyorsunuz.işiniz bitmiş oluyor.ilerki zamandada bilgisayardan bakabiliyorsunuz.cihaz içindeki 3d modulde hafıza kartı var içine numaralandırarak hafızaya kaydediyor.

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2847 : 06 Nisan 2014, 11:24:23 »
 ;)süper bir özellik hani her zaman yakınınızda pc yada tablet vb. cihaz olmadığında sonrasında o veriyi alabilmek  :D mükemmel ,,

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2848 : 06 Nisan 2014, 11:33:35 »
Modül üzerinde hafıza kartı yuvası var. Ben 1GB hafıza kartı koyuyorum. Çok ciddi manada kayıt yapma kapasitesi oluyor. Jickata, senden güzel bir test videosu beklioruz ;)

Bu arada arkadaşlar ne dersiniz artık değersiz metali kapatma vakti geldi mi ?

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2849 : 06 Nisan 2014, 11:38:25 »
Modül üzerinde hafıza kartı yuvası var. Ben 1GB hafıza kartı koyuyorum. Çok ciddi manada kayıt yapma kapasitesi oluyor. Jickata, senden güzel bir test videosu beklioruz ;)

Saygılar
Usta mükemmel olur ,, :D bu arada bi süprizim olabilir haber bekliyorum :D olumlu olursa eğer tüm zamanların en eskisi ve transistörden önce dizayn edilmiş cihaz :D ;)

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2850 : 06 Nisan 2014, 11:38:54 »
s.a
jickata usta cihazda 3d modul ekliyse ornekleme alabilirsiniz.ornekleme yapacagınız alanı tarama yapabilirsiniz.yalnız ornekleme alınacak yerin işi bittiğinde menuye basıp  3d ozelliğinden cıktıktan sonra akabinde menude pc bagalantı aktif ediyorsunuz.işiniz bitmiş oluyor.ilerki zamandada bilgisayardan bakabiliyorsunuz.cihaz içindeki 3d modulde hafıza kartı var içine numaralandırarak hafızaya kaydediyor.

3D logger baglI ,ama PC'ye aktarabilmem icin PC USB bluethoot cihazI gerek.CihazI siparis verdim.ama malesef cihaz ancak yarIn elime ulasacak.O yuzden detektoru kapattIktan sonra 3D verileri silinip silinmedigi ogrenmek istedim.Ilgin icin tesekkurler.
SaygIlar.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2851 : 06 Nisan 2014, 11:40:27 »
s.a

3D logger baglI ,ama PC'ye aktarabilmem icin PC USB bluethoot cihazI gerek.CihazI siparis verdim.ama malesef cihaz ancak yarIn elime ulasacak.O yuzden detektoru kapattIktan sonra 3D verileri silinip silinmedigi ogrenmek istedim.Ilgin icin tesekkurler.
SaygIlar.

Sen kendin pc üzerinden silmedikçe 9 milyondan fazla çekimi dedektör belleğinde tutar ;)

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #2852 : 06 Nisan 2014, 11:43:42 »

Saygılar

Tesekkurler Huseyin usta,Birazdan bir video testi yapIcam kIsmetse ,ama 3D goruntusu bluethoot cihazI geldiginde olucak.

Huseyin usta,degersizi kapattIgInIzda eger degerli metal degersiz kap icinde olursa algIlayabilecekmi.Olumlu ise super olur.
SaygIlar.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #2853 : 06 Nisan 2014, 11:47:24 »

Saygılar

Tesekkurler Huseyin usta,Birazdan bir video testi yapIcam kIsmetse ,ama 3D goruntusu bluethoot cihazI geldiginde olucak.

Huseyin usta,degersizi kapattIgInIzda eger degerli metal degersiz kap icinde olursa algIlayabilecekmi.Olumlu ise super olur.
SaygIlar.

Bunu beraber testlerde göreceğiz. Şimdilik ben de ne birşey söyleyemiyorum.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #2854 : 06 Nisan 2014, 13:19:32 »
s.a. Arkadaşlar eğer biz toprağın,3d olarak yaspısını ekrana taşıyabiliyorsak iş bitmiştir bence artık değerli değersiz kavramını çoktan aştık düşüncesindeyim.
Örn;Toprak altında 1,5veya 2,5m derindeki mezar yapısını tespit edip grafikte görüyorsak daha düşünmeye ne gerek.Bu mesafede 1-2 ad. para veya ufak eşyalar hayatımızı değiştirebilir önemli olan bu mezarı veya mahseni görmek gerisi işin hikaye kısmı olarak kalır.
Unutmayalımki en derine inen ve en iyi ayrımlı bir PI sınıfı dedektör bu paraları veya ufak eşyaların tespitini verdiğim mesafeden neredeyse yapamaz malesef...
Saygılar
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı pro-TR

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #2855 : 06 Nisan 2014, 13:38:14 »
devreyi değersize kapattığımızda, değersiz metalin yakınlığına ve ebatına göre değerliyi algılaması veya algılamaması farkediyor, mesela bir penseye algılamayı kapattığınızda yanında ki altın yüzüğüde görmesi zor, ama aynı ebatta ki değerliyi görmesi kolay olur diye öngörüyorum. en azından benim tecrübelerim o yönde
Güzeli güzel yapan EDEBTİR,
Edeb güzeli sevmeye SEBEBTİR...

"Rufailer giyer pembe kırmızı
Tacının üstünde nurdan yıldızı
Evlatları tutar şişi ateşi, közü
Bülbül güle hayran ben de şeyhime"

Çevrimdışı turkuyaxxx

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2856 : 06 Nisan 2014, 19:21:46 »
ustalar ben dp3s topladım, tık yok. ne ses var ne soluk. 7v gelmesi gereken yer 14v geliyor, 1,6v gelmesi gereken yer 19v geliyor, acaba ölçümü yanlış mı yapıyorum, veya hata nnerede olabilir

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2857 : 06 Nisan 2014, 20:39:07 »
Bence kapatilmasin cunku demir elementinden cok degerli maddelerde oldugunu unutmamak gerek.
Gecmiste demirden.
Mermiler mahzen kapilari canak comlek savasci zirhlari v.s uretildi.
Dp3s cok nitelikli cihaz bu yuzden ayrim ozelligini kapatmak yeni kullanicilar icin hayal kirikligi yapabilir.

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2858 : 06 Nisan 2014, 21:42:43 »
ustalar selamlar kapattığımızda deyerli metali algılamakta zorlanacaksak kapatmayalım ama demire karşı iletkrnliği biraz daha azaltma gibi bir imkan olurmu yada kullanıcı yerine göre demiri açıp kendi kapatmalı cihaz üzerinden  bir düğme ile bu özellik olursa dahada mükemmel olur bunu yapmakta ustamız karadağa düşüyor

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #2859 : 06 Nisan 2014, 21:50:07 »
     Değersizin arkasındaki  değerliyi görecekse oparatürün isteği doğrultusunda açıp kapatabilceksek olabilir.Yoksa dedemin tenekeden baklava kutusuna koyup sakladığı altını nasıl bulacam bir çömlek altın üzerinde kocabir örs var örsü bulabilmem lazım önce  bence hiç kapatılmasın değersiz.
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.