Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921455 defa)

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #5380 : 20 Ekim 2014, 17:09:59 »
karadağ ustam Allah işini kolay kılsın. o son değersiz metale ses kesme yi ben kısa devre ettirdim dediğim cihazda denedim. metali demir metali bobine dokunduruyordum asla ses ve görüntü vermiyordu . sadece batarya göstergesi kaybolup metali çekince geri geliyordu. çok süper ayırım vardı ama derinliği artırayım derken tuş takımına devrenin arkasına değdirmişim fark etmedim  , gerisini biliyorsun modülü yaktım yani. bunu kullanmayan inan anlamaz , kullansın demire tık etmediğini görecekler. selam ve saygılarımla.

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #5381 : 20 Ekim 2014, 18:23:37 »
ustam patentler hayırlı olsun....

elemtere fiş

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #5382 : 21 Ekim 2014, 07:19:44 »
Evet ustalar bir arkadaşımızı daha ailemize kattık. Karadağ ustadan bir arkadaşım için aldığım 3s elime geçti. Kutunun içinden çıkanlar çok hoşuma gitti. Özellikle çanta çok yakışmış. 3s standartlara oturmaya başladı artık. Şunu söylemek isterim ki , bir daha ki sefere  o çantadan bende istiyorum. Biraz kıskandım sanırım. :D

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5383 : 21 Ekim 2014, 07:28:24 »
Evet ustalar bir arkadaşımızı daha ailemize kattık. Karadağ ustadan bir arkadaşım için aldığım 3s elime geçti. Kutunun içinden çıkanlar çok hoşuma gitti. Özellikle çanta çok yakışmış. 3s standartlara oturmaya başladı artık. Şunu söylemek isterim ki , bir daha ki sefere  o çantadan bende istiyorum. Biraz kıskandım sanırım. :D
güle güle kullanın hakikaten çok şık bir ürün olmuş
Okumak tutkuların en soylusudur,

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5384 : 21 Ekim 2014, 08:59:57 »
Hayırlı olsun ustam , maşallah kullaklıgından garantı belgesine kadar herşey mevcut , ayrıca bişey sorayım buyuk bobinin borularını nerde bulabiliriz veya tam olarak ismi nedir arkadaşlar

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #5385 : 21 Ekim 2014, 10:55:25 »
Sayın tivos hayırlı ugurlu kısmeti bol olsun bende bu borulardan nerede buluruz diyorum malum buraso ilçe.Maşallah Hüseyin ustam bizim atom karıncamız Hak yardımcısı olsun saygılar
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2014, 10:56:43 Gönderen: ...SİNYALCİ... »
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #5386 : 21 Ekim 2014, 12:37:24 »
        Tivos usta arkadaşın için hayırlı olsun şık görünüyo kıskanılmıcak gibi değil hani bu ekipmanın kıymetini bilsin arkadaşın saygılar.
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #5387 : 21 Ekim 2014, 13:25:58 »
Teşekkür ederim arkadaşlar. Ben makinemi kendim yapmıştım. tabiki görüntüsü bu kadar güzel olmadı. o yüzden bu görüntüye bayıldım. Arkadaşa hayırlı olsun artık. Umarım şansı açık olur.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5388 : 21 Ekim 2014, 13:34:36 »
Hayırlı olsun Tivos,

Arkadaşında da videolar izleriz artık ;)

Çanta işin kolay istediğin çanta olsun :)

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #5389 : 21 Ekim 2014, 13:43:08 »
İnşallah Karadağ usta.
Çantayı ilk kargoda beklerim  8)

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5390 : 21 Ekim 2014, 21:52:45 »
dostlar bugün dp3s ile arkadaşlarım araziye gitmişler. şöyle bir durumla karşılaşmışlar. dp3s bir sinyal algılıyor algılama başlangici ile bitişi arasındaki mesafe 60 cm kadar. vlf cihazda sinyal algılıyor. sonra kazmaya başlıyorlar. Bir metre kazmadan sinyal kayboluyor. atmış oldukları toprağa tekrar cihazlari tutuyorlar ancak ordanda sinyal alamıyorlar. Yorumlarinizi ve tecrubelerinizi iletmenizi bekliyorum selamlar
Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5391 : 21 Ekim 2014, 22:22:23 »
Dp3s in donmasina sebep olan mekan ışte burası. kayada ki kabartmaya dikkat
« Son Düzenleme: 21 Ekim 2014, 22:24:46 Gönderen: sahbaylar »

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5392 : 22 Ekim 2014, 10:12:12 »
Sahbaylar bobin capı nekadar , 60 cm derken bobini hesaba katıyorsunuz demi ayrıca bu tıkırdama seklindemi yoksa bi değer veriyormuydu

Çevrimdışı bay17

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5393 : 22 Ekim 2014, 14:31:43 »
Bobin çapı büyükse  yüzeydeki  yan yana sıralanmış ufak metalleri bir bütün gibi algılayabilir
'' Denizi seviyorsan dalgaları seveceksin.. Uçmayı istiyorsan düşmeyi de bileceksin ! Korkarak yaşarsan, sadece hayatı seyredersin ''

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5394 : 22 Ekim 2014, 14:32:18 »
şahbaylar usta kazılan yerde ya demir oksit var yada çok minaralli bir  toprak tıkırtı filan hikaye cihaz avazının çıktığı kadar net bağırması lazım metal varise toprak altındaki tıkırtıları pek seçemessin hiç durmadan sinyal lazım

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #5395 : 22 Ekim 2014, 15:05:40 »
En güzel teyedi buyuk baslık yapıyor varsa var ,yoksa yok mineralden filan etkilenmiyor , metal obje kucukse tıkırdıyor buyukse avazı çıktığı kadar bagırıyor 8) ,oten veya tıkırdıyan yerlere kucuk baslıkla bakıyorum metal kucuk ve yuzeydeyse cihaz zaten değer veriyor , anlıyorsunuz ne olduğunu bu şekilde ben kullanıyorum gayettde memnunum ottugu yerden kesin metal çıkıyor şaşmıyor ,metal derindeyse kucuk başlıkta zayıf sinyal alıyor ,şimdiye kadar bir kere buyuk baslıkla sinyal alıp aynı yerden kucuk baslıkla sinyal almadim anladiğim kadarıyla derinde birgun kafam bozulursa kazıp bakcam bakalım ne varmış .benim tavsiyem iki baslıgıda arazide kullanirsaniz sorun yasamazsınız,.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5396 : 22 Ekim 2014, 19:56:08 »
Merhaba Arkadaşlar,

Sahbaylar, Dedektörün normal çalıştığı biryerde açıp bu resimdeki bölgeye getirdiğinizde nasıl bir tepki alıyorsunuz? Bu sonuca göre daha kolay cevap verilebilinir.

Saygılar

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5397 : 22 Ekim 2014, 21:04:35 »
Merhaba Arkadaşlar,

Sahbaylar, Dedektörün normal çalıştığı biryerde açıp bu resimdeki bölgeye getirdiğinizde nasıl bir tepki alıyorsunuz? Bu sonuca göre daha kolay cevap verilebilinir.

Saygılar

bu hafta sonu inşallah oraya tekrar gitmeyi planlıyorum. bu tavsiyelerinizi uygulama şansım olacak. Karadağ ustam başta olmak üzere tüm doslara teşekkür ediyorum. snaypır ustam biz büyük baslik değil 60 lik kullaniyoruz. büyük baslik çok parazit yapıyor yada biz kullanamıyoruz. tekim murat ustam tikirdama değil kuvvetli sinyal iken sonrasında kayboldu. bay 17 nin vermiş olduğu cevap bence bizim duruma en uygun ve kuvvetle muhtemel olabilir diye düşünüyorum.  karadağ ustamin dediği gibi bir tel algilamistir ve bu tel iyice paslanmis kazı esnasında çok küçük. parcaciklara bolunmustur

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5398 : 22 Ekim 2014, 21:43:12 »
Ustalarim bu arada şunu sorayım sizlere. arama yaptığınızda büyük başlığı nekadar yaklastiriyorsunuz toprağa bilmek isterim. 60 lik bobin bize bagimlilik yaptigindan mi nedir büyük başlıkta acemilik çekiyoruz saygılarımla

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #5399 : 24 Ekim 2014, 09:55:35 »
Ustalarim bu arada şunu sorayım sizlere. arama yaptığınızda büyük başlığı nekadar yaklastiriyorsunuz toprağa bilmek isterim. 60 lik bobin bize bagimlilik yaptigindan mi nedir büyük başlıkta acemilik çekiyoruz saygılarımla

Büyük başlık kullanırken 2 kişi iyi senkronize yürümeli. Toprağa olan mesafe biraz da toprak yapısı ile alakalı. Düz bir yerde 5-6cm mesafe yeterli olur. Ama yüzey bozuksa biraz havada tutmak gerekebilir.

Saygılar