Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922588 defa)

0 Üye ve 146 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #1980 : 29 Ocak 2014, 21:09:29 »
usta bu cihazla sadece dış direnci ölçersin iç direnci ölçemessiniz o yuzde lcr metre alman lazım.

dış direncide [size=inherit]Ω işaretinin olduğu kademeyi getir kademe değeri ise 200 ohm olcak .[/size][/color]

[size=inherit]iyi bir lehim için iyi bir pasta reçine iyi havya ve iyi çelik uc lazım..[/size][/color]
  tşkrler kripto kardeş
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1981 : 30 Ocak 2014, 07:35:22 »
acemi usta öyle düşünme çünkü sadece tekniğini bil ve temiz dizayn edip birazda acele etme güzel bir devre dizersin ama önce görsel dizayn et kablo nerden gircek kısa mı uzunmu tasarla yeter.

gerisi el işçiliği...
merhaba <
:) eğer gözleriniz sağlamsa zevkli bir iş fakat ayarlı bir ince kalem havya ,ince lehim kullanmak daha doğru olur ,,diye düşünüyorum ,,
:) smd  işi güğzel oluyor saselerde tırmaladığımız cok oluyor :) r738 arayıp duruyoruz malzeme cok olunca ,,
Okumak tutkuların en soylusudur,

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #1982 : 30 Ocak 2014, 10:04:39 »
Merhaba Arkadaşlar,

Siz benden çok daha hızlı ilerliyorsunuz :) Test yapıp yayınlayan arkadaşlara, ve teşekkürlerini ileten arkadaşlara bende teşekkür ederim. Ben sık yazamıyorum kusuruma bakmayın.

Walkman smd için sonucu bekliyoruz. Bu çalışma ile devre cebe girecek :)

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı adanali

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1983 : 30 Ocak 2014, 14:20:41 »
arkadaşlar bu hafta arazide delta s3 test çalışmaları yaptım sonuç çokn iyi neden iyi derseniz stabil bir cihaz boşa ötmüyor varsa var yoksa yok inşallah noktaladığımız yerlerdeki objeler iyi br şeyler çıkar burda sergiledikten sonra müzeye teslim ederiz kısa zaman sonra sonuçları yayınlayacağım ne çıkarsa çıksın göstereceğm tabi müzeye teslim etmek şartıyla  :D .
zemin ıslak olmasına karşılık bukadar stabil olması çok iyi eminim bir kaç test den sonra s3 ü tanıdıktan sonra müthiş iş çıkaracak .tek sıkıntım 60 cm lik başlığı taşıma  aparatı kas yaptım :D [size=78%] buna daha pratik çözüm bulursak çokkkk iyi olacak [/size]

Çevrimdışı adanali

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1984 : 30 Ocak 2014, 14:25:31 »
arkadaşlar eksik konu kalmasın
boşluk modunu denedim hiç açılmamış boşluk tesbitini yaptıktan sonra gerçekten  ne çıkacak dedim ve kazmayı  salladım ve gerçekten boşluk tesbiti inanılmaz başarılı 

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #1985 : 30 Ocak 2014, 14:34:51 »
Ustam boslugun buyuklugu ve derinligi nedir ve kac cm baslikla

Çevrimdışı kaptan

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1986 : 30 Ocak 2014, 15:55:19 »
selam herkese sağlık ve başarılar diliyorum karadağ usta başta olmak üzere bu purojede emeyi beçen herkese tşk.ederim benim 3s yok ama devrenin neler başaracağını görebiliyorum ama 3s bence karadağ ustanın hızını kesmemiştir usta henüz erken ama sıradaki bomba ib sistem olabilirmi bence düşünmelisin herkese saygılar
hayır da şer de ALLAH tandır

Çevrimdışı adanali

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1987 : 30 Ocak 2014, 15:57:01 »
selam herkese sağlık ve başarılar diliyorum karadağ usta başta olmak üzere bu purojede emeyi beçen herkese tşk.ederim benim 3s yok ama devrenin neler başaracağını görebiliyorum ama 3s bence karadağ ustanın hızını kesmemiştir usta henüz erken ama sıradaki bomba ib sistem olabilirmi bence düşünmelisin herkese saygılar

boşluk bir oda şeklinde iki metre çapında derinlik 50 cm civarında çıktı

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1988 : 30 Ocak 2014, 18:01:59 »
 :-[ :-[  ben daha  3sye başlamadım 
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı ali kaptan

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1989 : 30 Ocak 2014, 20:39:10 »

boşluk bir oda şeklinde iki metre çapında derinlik 50 cm civarında çıktı

kullandığınız başılk 60cm mi?

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1990 : 30 Ocak 2014, 20:50:37 »
video çekeydin ya adanalı kaç cm başlıkla buldun

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1991 : 30 Ocak 2014, 21:10:27 »
derinlik 50 cm de tavanın kalınlıgı kaç cm

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1992 : 30 Ocak 2014, 21:28:37 »
belki bulduğu gerçek bir arazi durumudur :D :D  oyuzden açıklamadan kacınabilir bilgiler olsa daha sağlıklı olurdu.. sanırım

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1993 : 30 Ocak 2014, 21:43:30 »
 :'( :'( yorgunum dostlarım yorgunum ,bu da benim atölye dolu ,, :-[ :P :P

Çevrimdışı kaptan

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1994 : 30 Ocak 2014, 23:31:44 »
hayırlı olsun kardeş güzel geniş bir atölyen var belki birgün benimde böyle bir atölyem olur
hayır da şer de ALLAH tandır

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1995 : 31 Ocak 2014, 07:09:56 »
a
hayırlı olsun kardeş güzel geniş bir atölyen var belki birgün benimde böyle bir atölyem olur
allah razı olsun allah herkese iş imkan nasip etsin ,,geniş toplam 700 mtrkare alt katıda var ,,beyaz eşya için ,,:)

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #1996 : 31 Ocak 2014, 08:10:50 »
derinlik 50 cm de tavanın kalınlıgı kaç cm
Arkadaşlar 38 cm başlıkla 1m derinlikte tavan kalınlığı yaklaşık 35cm olan oda tespiti kolaylıkla yapılıyor. Havalardan dolayı tekrar deneme yapma şansım olamadı fakat hatırladığım kadarıyla , ekran görüntüsü bakarak 2m derinlik çok rahat algılanabilir. İnşallah kapalı ve dolu olanını bulursunuz. Kolay gelsin...

Çevrimdışı adanali

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1997 : 31 Ocak 2014, 15:48:58 »
zaten tavanın kendisi 50cm de arkadaşlar çıktı

Puhu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1998 : 31 Ocak 2014, 16:27:00 »
Bişey dikkatimi çekti tavan kalınlığı deyince bir yanlış anlaşılma oluyor. Tavan kalınlığı demek toprağın en üst seviyesi ile boşluğun başladığı yer demek. Boşluğun tavan yapısını tavan kalınlığı sayıp toprağı görmezden gelenler var sanırım. Yanılıyorsam uyarın ustalar.

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #1999 : 31 Ocak 2014, 16:44:35 »
Bişey dikkatimi çekti tavan kalınlığı deyince bir yanlış anlaşılma oluyor. Tavan kalınlığı demek toprağın en üst seviyesi ile boşluğun başladığı yer demek. Boşluğun tavan yapısını tavan kalınlığı sayıp toprağı görmezden gelenler var sanırım. Yanılıyorsam uyarın ustalar.
Daha açıklayıcı olması için 65cm toprak 35 cm kaya ve oda tavanı. Toplam 100cm . Benim ölçüm yaptığım yerlerden biri. Boşluk 100cm de başlıyor. Kolay gelsin...