Gönderen Konu: TARSOS Design by Emekli AMCA Arkadaşlık ve paylaşım projesi  (Okunma sayısı 1079661 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emekli AMCA

• Ziyaretçi
Ynt: TARSOS Design by Emekli AMCA Arkadaşlık ve paylaşım projesi
« Yanıtla #660 : 07 Ekim 2008, 18:58:55 »

merhabalar..

videoyu izledim çok güzel olmuş ..gordianus ellerine sağlık ..

böyle güzel haberlerle çok mutlu oluyor ve çalışama şevkim artıyor   yakında auto- tune si de geliyor tarsosun ..

kolay gelsin arkadaşlar..

Çevrimdışı emir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #661 : 07 Ekim 2008, 19:33:14 »
emekli amca  bu  sizin  buluşunuz  neden patentini almıyorsunuz  bakarsınız  uyanığın  biri  alır  saygılar
DADAŞ

emekli AMCA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #662 : 07 Ekim 2008, 19:47:50 »

emir  patenti alınmış dedektörleri biz bu forumda başlık açıp yapıyoruz değil mi ..ben patent e güvenmiyorum.

Tarsosun birileri tarafından yapılıp satılmasına birşey diyemem ve bilemem de ama eğer yapanlar ismini değiştirilerse ve de bir gün böyle bir makina veya şemayla karşılaşırsam üzülürüm  başkada birşey yapamam...

Tarsos emekli AMCA tarafından tasarlanmış bir ''kendin yap'' projesidir.

patentsiz ama ispatlı ..

Çevrimdışı emir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #663 : 07 Ekim 2008, 19:55:32 »
yani  amca  bizler  şahitiz da
DADAŞ

emekli AMCA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #664 : 07 Ekim 2008, 23:27:19 »

merhaba arkadaşlar ..

tarsos a auto-tune çalışamalarımı gösteren videomu çektim seyredin ..

ayarı elimle başlığı sallayarak bozuyorum ve sonra ters dönmüş ve ameliyat masasındaki tarsos un üzerindeki mini butona cımbızla bastırıyorum ve eski ayara dönüyor..sizinde istediğiniz buydu sanırım..

az kaldı tarsos yapanlarına auto-tuning hediyemi vermeye....

selamlar.

http://www.savefile.com/files/1826456

asenkron

• Ziyaretçi
« Yanıtla #665 : 07 Ekim 2008, 23:43:24 »
   amca eline saglık güzel olmuş .yapan arkadaslar sevinecekler tabi yabancı misafirleride unutma onlarıda bilgilendir.

night

• Ziyaretçi
« Yanıtla #666 : 08 Ekim 2008, 00:13:20 »
amca arazi için gerekli olanda buydu masada neysede toprakta olay degişiyor tune şarttı hayırlı ugurlu olsun eline yüregine saglık..

saygılar....

night

Çevrimdışı çavuş

• Yüzbaşı
« Yanıtla #667 : 08 Ekim 2008, 07:41:54 »
emekli AMCA bizleri sevindirdiğin için çok teşekkür ediyorum...

Çevrimdışı gsm-ahmet

• Onbaşı
« Yanıtla #668 : 08 Ekim 2008, 09:14:46 »
emekli amca emeğine sağlık bütün arkadaşları her konuda bilgilendirdiğin için sonsuz teşekkürler ve tarsos projesini yapan bütün arkadaşlara kolaylıklar dilerim...

Çevrimdışı gurdal

• Yüzbaşı
« Yanıtla #669 : 08 Ekim 2008, 09:25:10 »
emekli amca eline,emeğine,yüreğine sağlık.bu güzel çalışmaları bizimle paylaşıyosun ya helal olsun sna.
Amatör

Çevrimdışı ali kaptan

• Yüzbaşı
« Yanıtla #670 : 08 Ekim 2008, 10:03:54 »
emekli amca ellerine, yüreğine sağlık.yazıları okudukça içim gidiyor yapan arkadaşları gördükçe ben de onlar gibi mutlu oluyorum.bi fırsatını bulsam hemen tarsosu yapmaya başlayacağım.çalışmalarında başarılar dilerim.

Çevrimdışı xbaron

• Yüzbaşı
« Yanıtla #671 : 08 Ekim 2008, 13:07:41 »
herkese ii çalışmalar devrem bıttı bobınlerı ayarlamada kaldı iş bobın ayar vıdeolarını ızledım ama sole bı sorunum var sangi disk potu hıc ayar yapmıyomus gıbı benım bobınlerı surukledım sessız yere gelınce dısk potunu hassasıyetını ayarlıyacam ama ne sesı acıyo nede kısıyo sankı sabıtte kalmıs gıbı arkadaslar yardımlarınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler

Çevrimdışı hakkı35

• Er
« Yanıtla #672 : 08 Ekim 2008, 15:53:09 »
     emekli amca
     yardım ve çabaların için çok teşekkürler senden bir ricam olacak tx bobininin 12 tur olanı ile 136 tur olanının  ve rx bobininin tam olarak kaç ohm olduğunu yazabilirmisiniz herşey için teşekkürler yardımlarına ve paylaşımına ihtiyacımız var
     Kolay gelsin

dedektor33

• Ziyaretçi
« Yanıtla #673 : 08 Ekim 2008, 16:02:48 »
Amcam helalin var. İlk yaptığın tarsos'u açık arttırmaya çıkar bence manevi değeri gittikçe büyür siz böyle güzel işler çıkarmaya devam eder ve patentte alırsanız

Amcam Tarsosa filtre devreleri ekleyin bence sadece altın,gümüş ve bronza ötme seçeneği ekleyin, hatta hangisi olduğunu farklı ses ve farklı renk ledlerle izleyebilelim Anadolunun istediği cihaz ortaya çıkar yüksek performans ve kullanım kolaylığı

Çevrimdışı baron66

• Üsteğmen
  • **
« Yanıtla #674 : 08 Ekim 2008, 19:10:41 »
amcam hepimiz için çok hayırlı işler yapıyor allah razı olsun kendisinden.
ellerine ilmine sağlık.
herkese başarılar dilerim...
HAYALLERİ OLAN İNSAN DURDURULAMAZ.

emekli AMCA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #675 : 08 Ekim 2008, 19:19:27 »

merhabalar..

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim .benim çalışmalarımdaki tek enerjim sizlerin sizler kadar değerli bu övgü dolu yazılarınızdır.

birşeyler yapıp paylaşmak için bana enerji veriyorlar..allah hepinizden razı olsun..
     emekli amca
     yardım ve çabaların için çok teşekkürler senden bir ricam olacak tx bobininin 12 tur olanı ile 136 tur olanının  ve rx bobininin tam olarak kaç ohm olduğunu yazabilirmisiniz herşey için teşekkürler yardımlarına ve paylaşımına ihtiyacımız var
     Kolay gelsin

tx   = 1  ve 2 arası 1,9 ohm  2ve 3 arası19,5 ohm

rx  =22,5 ohm

sağlıklı günler dilerim...

thunterselcuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #676 : 08 Ekim 2008, 20:07:45 »
evet emekli amca eline sağlık yine dediğini yaptın auto tune işide sayende çözüldü

Çevrimdışı sbtor

• Teğmen
  • *
« Yanıtla #677 : 08 Ekim 2008, 23:42:04 »
selam emekli amca maşallah dahisiniz bende auto tuneyi bekliyordum kafa ayarlarındabir nokta var100 ka pot ve 22 ka trimpot ve başlık ayarlarında potu
soldan sağa giderken ötme kesilip tekrar ötmeye başladığı yerde ayrım ve kararlılık çok iyi inan 2 aydır çok şeyler denedimdevre üzerindeçeşitli parçalar ekle kaldır şeklinde outo tuneyi aramiştım  kararlılık birazda beslemeyle ilgili sanırım besleme girişine 1 mf plastik c takınca sanki birazdaha kararlılık artıyor ve araştırmalarım devam ediyorken senin yaptığın auto tune olayını görünce inanki çok sevindim
mümkünse özelden veya siteden autonun formülünü istiyorum
çalışmalarının devamını dilerim saygılar.   
herkese saygılar

Çevrimdışı gsm-ahmet

• Onbaşı
« Yanıtla #678 : 09 Ekim 2008, 18:20:32 »
arkdaşlar  emekli amca sayesinde tarsos devresi yapıldı bizlerle bilgisini paylaştı tabiki emekli amca auto tune bitirince bizlerle bu sorunu paylaşacaktır bazı arkadaşlara auto tune özelden istemesi yanlış burda ki herkes emekli amcadan haber bekliyor zaten ve emekli amcaya da bu konuda sonsuz güveniyorum eminim bitirince herkeze sunacaktır..kim tarsos üstünde başarılı çalışmalar yapdıysa koysun siteye tarsosu yapan bütün arkadaşlar faydalansın herkezin emeğine sayım sonsuz hekeze kolay gelsin.....

Çevrimdışı YILDIRAY

• Yüzbaşı
« Yanıtla #679 : 10 Ekim 2008, 16:05:03 »
merhaba arkadaşlar bobin için ohm nasıl ölçülüyor folyo kaplı iken mi yoksa normal telin çıplak hali ile birde frekansı nasıl ölçeçeğim yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür