Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922497 defa)

0 Üye ve 214 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #4840 : 25 Ağustos 2014, 13:14:54 »
karadağ ustam, göndereceğim ama bir lcd daha sipariş ettim, ben lcd den emin olayım , geriye artık pic kalıyor. onun dışında başka da kendim uğraşmayacağım. yarın gelir galiba, yeşilköy elektronikten istedim bu sefer.
ilgin için çok sağol, bana ilgilenmen bile yeterli.
skynet ustam, direk hedar ile bağlı, ama inan ben bu dişi header lere hiç güvenmiyorum, çok dandik bir  yapısı var. cihaz çalışınca direk erkek header ile karta montajlayacağım.
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2014, 13:17:37 Gönderen: bitkici şakir »

Çevrimdışı fuat_25

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4841 : 25 Ağustos 2014, 13:31:17 »
Selamun aleyküm ustalar  dp3s le bi gezintiye çıktım adeta bi hüsrana ugradim jelatini fici bira kapağını değerli olarak görüyor eski kiliseye gittim ama hic bir sonuç alamadım hiç guven saglamadi bu cihaz Nerede yanlış yapiyorum sıkıntı bende mi cihazda mi çözemedim gümüş yüzük tutuyorum bana demir değeri gibi eksi değer veriyor cozemiyorum 3s i altında hiç bir sıkıntısı yok artı 90 veriyor oguzel birde 60lik başlık 1litrelik yağ kutusunu 75 cm den fazla  algılamiyor esikleri tek tek sırayla denedim sorun ne olabilir aceb :'(

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4842 : 25 Ağustos 2014, 13:56:15 »
Selamun aleyküm ustalar  dp3s le bi gezintiye çıktım adeta bi hüsrana ugradim jelatini fici bira kapağını değerli olarak görüyor eski kiliseye gittim ama hic bir sonuç alamadım hiç guven saglamadi bu cihaz Nerede yanlış yapiyorum sıkıntı bende mi cihazda mi çözemedim gümüş yüzük tutuyorum bana demir değeri gibi eksi değer veriyor cozemiyorum 3s i altında hiç bir sıkıntısı yok artı 90 veriyor oguzel birde 60lik başlık 1litrelik yağ kutusunu 75 cm den fazla  algılamiyor esikleri tek tek sırayla denedim sorun ne olabilir aceb :'(

Merhaba,

Öcelikle pulse dedektör karakteristiği ile ilgili bilgi eksiğiniz var. Bunları tamamlamamız gerekli.
Mesela pulse dedektörler gümüşe değersiz derler. Bu tüm pulse dedektörlerde böyledir. Sonrası için kalay kaplamalı yada nikelajlı yani parlak metallere de değerli sinyali verir. Bu da normal bişey. Zaten altında da +90 vermesi cihazda bir sorun olmadığı anlamına geliyor ;)

1 litrelik yağ kutusunu 60 lık başlık 1 metreden rahat algılar. Sıfırlama konusunda hata yapmış olma olasılığınız mevcut. Ya da eşiği uygun seviyeye getirmemişsinizdir. Bir müşterim de 60 cm den çay kaşığının arka tarafı kadar metal bulduğunu ve şaşırdığını söylüyordu geçn gün :) Bu kullanım ile ilgili bir durum.

Öte yandan keşke her biryerlere gittiğimizde bişeyler bulabilseydik. Ama malesef bu makina ile değil sizin nasibinizle alakalı bir durum.

Bence öncelikle pulse dedektörlerin karakteristik çalışmasını bir anlayın. Sonrasında adım adım diğer sorularınızı zaten anlayacaksınız.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4843 : 25 Ağustos 2014, 13:57:15 »
karadağ ustam, göndereceğim ama bir lcd daha sipariş ettim, ben lcd den emin olayım , geriye artık pic kalıyor. onun dışında başka da kendim uğraşmayacağım. yarın gelir galiba, yeşilköy elektronikten istedim bu sefer.
ilgin için çok sağol, bana ilgilenmen bile yeterli.
skynet ustam, direk hedar ile bağlı, ama inan ben bu dişi header lere hiç güvenmiyorum, çok dandik bir  yapısı var. cihaz çalışınca direk erkek header ile karta montajlayacağım.

Ben teşekkür ederim. Siz istediğiniz zaman gönderirsiniz.

Saygılar

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4844 : 25 Ağustos 2014, 13:58:56 »
Ben bazen bu makinayi kullananlari anlamiyorum dun bende arazideydim cokta zaman gecirdik ve bizi oraya cagiran arkadas deneme amacli cevrili dilek yeri gibi icine bi tuttum cihaz cildiriyor nereye tutsam bagiriyor ama eksi bazen arti eksi oda gayet normal .burasi demirle dolu dedim. Temizleyecekseniz bakayim dedim arkadas bir hos oldu daha sonra cihaz otuyor degersiz diyor birlira buyuklugunde metal var diyorum kazip bakiyor aynen burda cok buyuk metal var diyorum kazip bakiyor aynen. Gerci arkadaslar cihazdan cok benim oparatorlugumu begendilerde 8) diyecegim o ki al duzgun bi ayar cek makinaya canavar gibi kullan vede gumuse eksi deger verir ustam

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4845 : 25 Ağustos 2014, 14:26:36 »
fuat kardeşim, eşik ayarını bir de sönüm direnç ayarını çok iyi yap, versiyon 2.0 v galiba, +90 falan yazdığına göre yeni versiyon. ben dp 3 yapmıştım o cihazla bile 42 lik bir başlıkla 5kg lık yağ tenekesini 1.80 den algılatmıştım. bazı arkadaşlar tasvip etmiyorlar ama ben kaliteli bir watlı potansiyo metre ile ayar yapmanı tavsiye ederim, dp 3 ü ben öyle senteye getirmiştim. sonra da pot u söküp ölçüm yapıp ona yakın bir değer de watlı dirençleri seri bağlayıp bağlamıştım devreye.

Çevrimdışı fuat_25

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4846 : 25 Ağustos 2014, 15:14:23 »
fuat kardeşim, eşik ayarını bir de sönüm direnç ayarını çok iyi yap, versiyon 2.0 v galiba, +90 falan yazdığına göre yeni versiyon. ben dp 3 yapmıştım o cihazla bile 42 lik bir başlıkla 5kg lık yağ tenekesini 1.80 den algılatmıştım. bazı arkadaşlar tasvip etmiyorlar ama ben kaliteli bir watlı potansiyo metre ile ayar yapmanı tavsiye ederim, dp 3 ü ben öyle senteye getirmiştim. sonra da pot u söküp ölçüm yapıp ona yakın bir değer de watlı dirençleri seri bağlayıp bağlamıştım devreye.
Teşekkürler ustam benim kafama en çok çok takilan gümüş olayiydi onuda Karadağ ustam sagolsun açıkladı cihaz ilk araziye gittiğimde süperdi ayrimda da harikaydı toplu iğne kadar oksitlenmis civiyi aninda yakalamisti ayni gün bakir paralara da cok güzel tepki vermişti hic sasirmadan artiyi basiyordu 40 adede banamisin demiyordu dun gittim sastim kaldim bunada şükür hüseyin ustanın ve burdaki ustalarin cok yardımı oldu tabi en cok hüseyin ustanın Teşekkürler kurban
 bayraminda inşallah bi bulus anini cekep yayinlariz

Saygılar...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4847 : 25 Ağustos 2014, 15:29:09 »
Teşekkürler ustam benim kafama en çok çok takilan gümüş olayiydi onuda Karadağ ustam sagolsun açıkladı cihaz ilk araziye gittiğimde süperdi ayrimda da harikaydı toplu iğne kadar oksitlenmis civiyi aninda yakalamisti ayni gün bakir paralara da cok güzel tepki vermişti hic sasirmadan artiyi basiyordu 40 adede banamisin demiyordu dun gittim sastim kaldim bunada şükür hüseyin ustanın ve burdaki ustalarin cok yardımı oldu tabi en cok hüseyin ustanın Teşekkürler kurban

Saygılar...

Merhaba,

Hepimizden Allah razı olsun. Ben elimden geldiğince güzel işler ile herkese faydalı olmaya çalışıyorum. Dedektörün ayrım konusunda selefleri arasında en iyilerinden biri olduğu defalarca kullanıcılar tarafından zaten kanıtlanmıştı. Zaten buna güvenerek değersizde ses kapamayı ekledim. Gümüşe eksi vermesi sizi biraz şaşırtmış anlaşılan ama malesef durum böyle. Bugün müşterilerimden birinden aldığım bir telefon ile kollarım kabardı : ) Sinyal barı yarıya kadar vurduğu biryerden 75cm den yaklaşık kola kutusu kadar değerli bir metal çıkmış :) Sinyal barı yarıya kadar ilerlediğine göre demekki 1 metreden de algılanacakmış. Dikkat edin kazıp gömme falan değil. Arazide aranan cinsten metal :)

Saygılar

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4848 : 25 Ağustos 2014, 16:08:14 »
Bu sansli kimmis merak ettim  8) helal olsun valla .olduktan sonra kacirmiyor ustam dun bunu gordum ama malesef degerli bisi cikmadi o da bizim sansimiza ^-^

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4849 : 25 Ağustos 2014, 16:14:50 »
karadağ ustam yarın arazideyim inşallah. doğal yollarla bi sinyal alırsam videoya çekip yükleyeceğim . ya nasib
Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4850 : 25 Ağustos 2014, 16:40:13 »
Merhaba Arkadaşlar,

Snaypır, o da bende kalsın :)

sahbaylar, inşallah bişeyler yakalarsınız.

Saygılar

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4851 : 25 Ağustos 2014, 19:32:35 »
Herkes zengin olacak inşaallah;)

Çevrimdışı fuat_25

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4852 : 25 Ağustos 2014, 21:20:39 »
İnşallah Allah iyi insanlara verir inşallah ustam :-)

Çevrimdışı kuzen_212000

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4853 : 25 Ağustos 2014, 22:59:55 »

Saygılar...

Merhaba,

Hepimizden Allah razı olsun. Ben elimden geldiğince güzel işler ile herkese faydalı olmaya çalışıyorum. Dedektörün ayrım konusunda selefleri arasında en iyilerinden biri olduğu defalarca kullanıcılar tarafından zaten kanıtlanmıştı. Zaten buna güvenerek değersizde ses kapamayı ekledim. Gümüşe eksi vermesi sizi biraz şaşırtmış anlaşılan ama malesef durum böyle. Bugün müşterilerimden birinden aldığım bir telefon ile kollarım kabardı : ) Sinyal barı yarıya kadar vurduğu biryerden 75cm den yaklaşık kola kutusu kadar değerli bir metal çıkmış :) Sinyal barı yarıya kadar ilerlediğine göre demekki 1 metreden de algılanacakmış. Dikkat edin kazıp gömme falan değil. Arazide aranan cinsten metal :)

Saygılar

Karadağ ustam bizlere tecrube olması açısından çıkan metalin cinsi,kaçlık başlıkla vede artı kaç değer vermiş cihaz söyleyebilirmisiniz.saygılar.
Ölen Hayvan İmiş.Aşıklar ölmezmiş....

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4854 : 26 Ağustos 2014, 00:22:22 »
Mrblr dostlar.
Aranıza yeni katıldım.
Lakin bir süredir delta pulseyi takipteyim bir dostumun tavsiyesi üzerine.

Dedektör kullanmadım cubukcuyum.
O yuzden yabancıyım cihazlara karsı.

Benim aradıgım aslında gpr radar denen yani 2-3 mtye kadar yeraltındaki mezar,lahit,bosluk vs tespit edebilen ve aynı zamanda tek para veya küp dolusu para veya metal objeler bulabilen bir cihaz.

Delta pulse 3d de bu özellikler var sanırım.
Okudugum kadarıyla böyle bir cihaz.

Bütçemiz cok dar oldugu icin 20 bin tl üzeri gpr radar cihazlardan alamıyoruz.
Delta pulsede türk yapımı oldugu ve fiyatıda uygun oldugu icin tercih etmeyi düşündügümüz bir cihaz.

Cihaz hakkında ben acemiye genel hatlarıyla ufak bi izahat yazabilecek varsa cok memnun kalırım.
Ayrıca hüseyin gbeye ulaşabilecegim bir numara varmıdır acaba?

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4855 : 26 Ağustos 2014, 01:12:27 »
Mrblr dostlar.
Aranıza yeni katıldım.
Lakin bir süredir delta pulseyi takipteyim bir dostumun tavsiyesi üzerine.

Dedektör kullanmadım cubukcuyum.
O yuzden yabancıyım cihazlara karsı.

Benim aradıgım aslında gpr radar denen yani 2-3 mtye kadar yeraltındaki mezar,lahit,bosluk vs tespit edebilen ve aynı zamanda tek para veya küp dolusu para veya metal objeler bulabilen bir cihaz.

Delta pulse 3d de bu özellikler var sanırım.
Okudugum kadarıyla böyle bir cihaz.

Bütçemiz cok dar oldugu icin 20 bin tl üzeri gpr radar cihazlardan alamıyoruz.
Delta pulsede türk yapımı oldugu ve fiyatıda uygun oldugu icin tercih etmeyi düşündügümüz bir cihaz.

Cihaz hakkında ben acemiye genel hatlarıyla ufak bi izahat yazabilecek varsa cok memnun kalırım.
Ayrıca hüseyin gbeye ulaşabilecegim bir numara varmıdır acaba?

Merhaba

Oncelikle aramiza hosgeldiniz. Delta pulse 3s3d tam aradiginiz ozelliklerde bir urun. Detayli bilgi icin size telefonumu ozel mesaj olarak gonderdim.

Saygilar

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #4856 : 26 Ağustos 2014, 08:39:41 »
sayın HİTİTLİ aramıza hoşgeldiniz saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4857 : 26 Ağustos 2014, 08:44:57 »
Sayin hititli manyometreli olsun cihaz ozaman tam dediginiz gibi olur

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4858 : 26 Ağustos 2014, 09:47:57 »
sayın HİTİTLİ aramıza hoşgeldiniz saygılar

Eyw üstadım sagolasın.
İnşallah hem hoşgelmiş hemde boş gitmemiş oluruz delta pulse saysesinde .)

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4859 : 26 Ağustos 2014, 10:02:32 »
hititli hoş geldiniz, bu cihazda ki boşluk modunu bir görseniz, hayran kalırsınız, en ince yolları bile gösteriyor, ben 3D ye daha geçemedim ama kısa bir süre sonra o da olacak. bu kadar cüzi ücrete mal olan % 100 türk malı ve tasarımı. karadağ ustaya teşekkür ederiz.