Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9922676 defa)

0 Üye ve 68 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #3560 : 16 Mayıs 2014, 10:41:07 »
 :o siz bulursunuz parayi bu gidisle

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #3561 : 16 Mayıs 2014, 11:05:50 »
    para değilde belayı bulcaz gibi bu performansla gidersek bu işlerden ekmek yicek kişi yeri geldimi tavşan gibi ürkek yeri geldiğinde aslan gibi cesaretli olmalı bu durumdan bende hoşnut değilim ama yapçak bişey yok bazı şeyler paylaşılır bazıları paylaşılmaz ama biraz gizli yapmak gerek bu işleri kişisel bilgiler nicler,cepler meiller.yorumlar,bunlar hepsi konturol altındadır kimse tersini idda edemez daha önce de yazmıştım kurnaz olan börek yer kurnaz olmayan ziyaretçi yolu gözler?

Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3562 : 16 Mayıs 2014, 11:07:40 »
 ^-^ :o

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #3563 : 16 Mayıs 2014, 11:26:51 »
Bencede burdakilerin hepsi gozetim altindadir o yuzden araziye gitmeden cep telefon bataryalarini cikarin benden size tavsiye ayrica telefonda internet ortaminda herseyi konusmayin   vede entehlikeli dusman en yakindaki dusmandir araziye gittiginiz insanlara dikkat edin bence babasini bilmediginiz insanlatdan uzak durun yoksa bu gunlerinizi ararsiniz  8)

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3564 : 16 Mayıs 2014, 11:31:02 »
Telefonu kapsamakta çareddeğil bataryaninda cikmasi gerekiyor aksi taktirde sinyal aliniyor elle koymuşgibi yakalaniyorsun bu iişlere dikkat edilmeli çok riskli ama heycanli adranil dolu

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #3565 : 16 Mayıs 2014, 11:41:31 »
Arkadaşlar endişelerinize katılıyorum ancak şunu söylemeliyimki konuyu dağıtmadan.
Endişelerinizin çoğu efsane kimse sizin telefon sinyalinizi takip etmez,dinlemez.
Gecenin bir yarısı dağ başlarında sizi kimse aramaya gelmez.(iki taraf içinde tehlikesi var)
Arazi çalışma anında yakalamak kolluk kuvvetine bir şey kazandırmaz.Eğer takip altında mimli bir insansanız ve bu işlerle haşir neşir olmaya devam ediyorsanız.
Doğru zaman ve mekan gelene kadar kimse size dokunmaz.Nereden biliyon diyorsanız oda bende kalsın.
Bu işlerin yürüyüşü böyledir,kısaca.

HER NE OLURSA OLSUN KAÇAK KAZI YAPMAYALIM.Tarihi kalıntılara zarar vermeyelim.Bizler amatörüz neticede.
Saygılar
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2014, 11:43:13 Gönderen: onur600 »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #3566 : 16 Mayıs 2014, 11:53:47 »
    Evet konuyu fazla uzatmamk dağıtmamak adına herkesin yaşadığı veya yaşayacağı efsane içinde kalsın efsane olmadığını hiç beklemediğin tanımadığın biri kolundan tutup çektigi zamanlar anlarsın tabi bu son noktadır.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #3567 : 16 Mayıs 2014, 11:58:54 »
Ustam hersey bastan sona takip edilir alici satici bulusunca son noktadir  8)

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #3568 : 16 Mayıs 2014, 12:01:44 »
   Evet ustam aynen öyle neyse efsaneymiş nasıl olsa boşver herkez doğru bildiğini yapsın? bir şey daha var anlat bakalım dedikleri zaman çocukken çaldığın erikleri bile söylüyosun.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2014, 12:08:34 Gönderen: karahasan35 »

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #3569 : 16 Mayıs 2014, 12:14:48 »
Arkadaşlar ben bu işlerin bir ucundan biri olarak söylüyorum.Türkiyede kaç kişi var bu işlerle uğraşan belki binlerce kişi...Bu kadar telefonu kim nasıl dinler? takip eder?
Telefon sinyalinden tam nokta bulma işi malesef bizim ülkemizde biraz sıkıntı verici-alıcı baz istasyonları sadece mevki sinyali verir.Yine detaya girmeden...
Tekrar ediyorum kimse sizi kazı yaparken yakalamak istemez çoğu ihbar neticesinde yakalama gerçekleşir.
Önemli olan satış veya transfer esnasında suç üstü yapmaktır.
Aksi takdirde büyük bir cezai yaptırımı yoktur.Sit alanı ve özel bölgeler harici.

Kimse bu söylediklerimi kabul etmek zorunda değil.Ben kişisel tecrübelerime dayanarak fikir beyan ettim.
Kolunuzu tutan kişi kanun adamıysa korkmayın.Daha beteri var unutmayın...
Saygılar
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

micromen

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3570 : 16 Mayıs 2014, 13:55:49 »
Muhabbet buralara geldiğine göre DP3s tamam olmuş; artık meyvelerini yeme vakti gelmiş sanırım. ;D

3D çalışmayı düşünmüyordum, fakat yazılım ve görüntüleme olarak ilgimi çektiği için amatörce denemek istiyorum. Geçen haftalarda fiyatını Hüseyin ustamdan istedim. Acaba şimdi kampanya ile ne kadar oldu bunu iletebilirmisiniz? Baktım olmuyor sizden ricam: Mesela test alanına giderken görmek isteyenlere bir duyuru yapsanız, ilgilenenler iştirak etse olur mu?

Saygılar.

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3571 : 16 Mayıs 2014, 15:15:57 »
Onur içimi rahatlattin sağol bu gece gidecem bakalim bi yete boşluk tesbitine sonuc ne olacak

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #3572 : 16 Mayıs 2014, 15:38:12 »
Arkadaslar class nikli bir uye vardi gozukmuyor kaczamandir  taniyan varmi bi sorcam 8)

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3573 : 16 Mayıs 2014, 16:22:35 »
O parayi buldu  :P

Çevrimdışı daywalker

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3574 : 16 Mayıs 2014, 16:29:42 »
Arkadaşlar boşluk modunda eşik çalışmıyormuş sebebi nedir boşluk modunda eşik düşürülebilirken çalışmamasının nedeni nedir Hüseyin usta eşik devre dışı kalıyor boşlukta dedi o yüzden sordum aslında boşluk modunda eşik çalışsa iyi olmazmı müthiş derinlik sağlar çünkü normal modda 1 tlyi eşik 20 de 5 cmden alan cihaz eşik 2 de 40 cme yakın alıyor sebebini açıklarsanız sevinirim

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3575 : 16 Mayıs 2014, 16:57:33 »
Ben yinede eşiği dusuruyorum boşluk kodunda aliskanlik O0

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3576 : 16 Mayıs 2014, 20:30:18 »
Arkadaslar class nikli bir uye vardi gozukmuyor kaczamandir  taniyan varmi bi sorcam 8)
işleri var sanırım en son ilan vermişti dedektörünü satışa koymuştu arkadaş
Okumak tutkuların en soylusudur,

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3577 : 16 Mayıs 2014, 21:22:41 »
ustalar bence devletten kaçamassın kaçarım takip edilmiyorum yada takip etmiyorlar demek yanlış olur çünkü yapılan iş yasaktır hele gece yapılan aramanın iki kat cezası vardır bence kimse zarar görmesin dualarım bu yönde yani kazarken yakalanmamak gerek bulsanda alıcı denen kimseye asla güvenme yada yasa dışı satışa kalkışma en iyisi müzeye ver ben müzeye 250 tane sikke hibe ettim ve dilekçe yazdım ben bu işi yapıyorum ve hastasıyım dedim iki polis ve bir arkeolog yanıma geldi ben ne söylersem kaydettiler sonra ben yanımdaki sikkeleri dedektörü ve müzeden aldığım evrakları gösterdim ve dedimki ben hastayım bu işe sen beni götürsende ben çıkar yine yaparım bu işi dedim ama yalan söylemedim gizlemedim neyse o nu söyledim onlarda amilerini arayıp sordular ne yapalım diye bişey yapmadılar amir götürsün kendisi müzeye versin dedi yoksa arkadaşlar birtane beşpara etmez sikkeden 2 yıl ceza alabilir insan hiç ortada birşey yokken ceza almak istemem yasadışı satış yadaaracılık yapmamak gerek hem tarihi eserlerimiz yurt dışına kaçırılmamış oluyor hem müze size para veriyor daha ne isteri.

skynet

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3578 : 16 Mayıs 2014, 23:06:54 »
hayırlı uğurlu olsun ......

Merhaba Mustafa usta,

devreye akım verince direkt olarak açılış ekranına geçmesinin nedeni ne olabilir butonlar takılı değilken.
sadece akım veriyorum normalde ekran ledleri yanıyordu fakat şimdi v2.0 ekranına geçiyor.

sağlıcakla.

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #3579 : 16 Mayıs 2014, 23:23:59 »
sendeki işlemci yazılımından kaynaklı
versiyon 3D olması lazım....
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2014, 23:26:04 Gönderen: M-usta-FA »