Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9947480 defa)

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #1320 : 11 Aralık 2013, 16:54:09 »
Açtığım konuların çoğu popülarite konusunda çok yüksek ilgi aldı ama bu video ekleme
konusunda sonuçsuz kalmıştı linke isteyen eklesin açılmışı var konunun :D
http://www.teknolojiekibi.com/yeni/index.php?topic=4467.msg37879#msg37879
--------------------------------------------------------------------------------------------
hüseyin usta video aceleye gelmiş kısa olmuş
ekrana ışık vurmuş tam ne gözükmüyor birde
bahsedilen diğer cihazı gördüm tuğla diye topraktan yapılmış bir şey koymuşlar :D
söyle kıpkırmızı 1 ateş tuğlasını bobinde tek tuş ile nası diskalife etitiğini göşteren bir video koyalım
kiremit tuğla konusunu açıklağa kavuşturan bilgi vermiştim zaten
su sıralar konu farklı yönlere kaydı sizin yazılarınız olsada kusura bakmazsanız ileriki zamanda kaldırmak istiyorum
teknik bilgiler dökümanlar olsun istemiştim firma cihazlarına döndü

Merhaba,

Tesla, Ekranı büyüttüğünde + ve - görünüyor. Küçük ekran olduğunda parlamadan dolayı görünmüyor. Evet tuğla için video çekmek lazım. Nasipse o da haftasonuna kalsın. Diğer konuda ise evet iş farklı yerlere gitti ama kaldırmak yanlış anlaşılmalara neden olabilir.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı tutkusezgin

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1321 : 11 Aralık 2013, 17:45:44 »
Merhaba Karadağ ustam uzun süredir fırsat buluk gönderememiştim fotoları.Bugun fırsatını buldum ve ekliyorum hemen.

Cihaz o kadar süperki çalışmaktaki kesinlikle hiç bir zaman sahile gittiğim zaman boş geçmiyor.Okudugum kadarıyla çoğu kişi tektekçilik için iyi bir cihaz değil diyor ama ben sürekli sahilde kullanıyorum  bu cihazı mukemmel sadece bobinim kötü onuda Tesla usta halledicek ama şuan maddi durum sıkıntısı var.Birde karadağ ustam benim cihazımda ayrımda - + olarak göstermiyor.bunu nasıl yapabiliriz ? çalışmalarında başarıların devamını dilerim bizlere bu aleti sundugun için emekleri ve paylaşımların için çok teşşekkürler.

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1322 : 11 Aralık 2013, 17:51:24 »
s.a
evet dogrudur bigbang usta. yuvarlak demir bulunan logarın etrafı bos ve derin.metalin algılama noktasında yaklastırılmıyor.o cukura.bizim burda su logarları için yapılmıs mazgal kapaklarının karsılıklı kısımları, suyun yer altndan giden kısmı plastik boru.dp3 te cektiğim bir bosluk videosu var.sanırım o plastik boru metal olarak algılanmıs.delta pulse 3te metali gordugu zaman bosluk yapıyordu.dp3s de benim cihaz diyeyim.bosluk modunda metali gormuyor.sanırım dp3s kullananlar farkındadır.bunla ilgili bir video cekmeyi dusunuyorum.
saygılarımla

nicolas

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1323 : 11 Aralık 2013, 20:23:39 »
Videoyu izleyemeyenler için ;)

Hi Karadağ
First I wish you good luck and success
I have not seen a video how DPS3 working on the sofware 3 dimension
is that through a computer via USB. or a bleutooth?
more details friend

Çevrimdışı murat_42

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1324 : 11 Aralık 2013, 22:11:30 »
Dp3s test video

Çevrimdışı murat_42

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1325 : 11 Aralık 2013, 22:16:26 »
Dp3s test video

Sanirim video yuklenmedi beceremedim :D

nicolas

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1326 : 11 Aralık 2013, 23:15:02 »
See page 64 to Nicolas

Hi thanks

I have see it

but I cant understand. I see only software in laptop.

but I need know how interface and how work with the DPS3? I not see socket for dongle or hardware for bluetooth in PCB

How is the transfer from the DPS3 and laptop
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2013, 23:17:11 Gönderen: nicolas »

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #1327 : 11 Aralık 2013, 23:37:26 »
Hi,

Thank you for your interest. A extra modul is added for 3d to the detector. This modul like TE1 modul. And modul is adding top side of pic. I had previously added a photo about modul. Modul is using blutooth for PC connection.

Regards
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

nicolas

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1328 : 12 Aralık 2013, 00:28:44 »
Hi,

Thank you for your interest. A extra modul is added for 3d to the detector. This modul like TE1 modul. And modul is adding top side of pic. I had previously added a photo about modul. Modul is using blutooth for PC connection.

Regards

ok thank you Karadag I understand you now

I can see this picture ?

Thank you for your message

Cordially Nicolas

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #1329 : 12 Aralık 2013, 07:13:57 »
:) :) yazılanları videoları gördük ce iyiden merak sardı beni :) kafa reset attı ,bu ay sonu almam gerek bu harika üründen :)
Okumak tutkuların en soylusudur,

Çevrimdışı canbay

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1330 : 12 Aralık 2013, 09:02:33 »
Merhaba.,

Karadağ ustam cihazın ayrımı gayet iyi özelikle altını harika ayırıyor. ama bazı eski sikkelere vlfler değerli derken, onlara - değer veriyor. bunun için tamamen kapatmak yerine menüye opsiyonlu olarak eklenebilir. en azından tek parada kullanan arkadaşlar için faydalı olur. birde benim cihaz pirince ve eski bakıra dövülmüş bakır sanırım - değer veriyor. bu metalleri deneyen arkadaşlar oldumu. test videolarını yakında yükleyecem inşallah....

Saygılar...

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1331 : 12 Aralık 2013, 10:54:01 »
bu iş birazda başlıkta bitiyor başlık işini sağlam ve temiz yapmak gerekiyor yoksa indüklenme yada yeteri kadar kaliteli indüklenme olmaz ise ayrım ve derinlikte işe yaramayabilir?

bunun içi tesla başlık test olarak kullanabilir ve emaye teli dikey bir sarım yapılabilir.

ÖNCELİKLE TESLA BAŞLIĞI DENEYEBİLİRSİNİZ?

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1332 : 12 Aralık 2013, 11:39:15 »
s.a arkadaslar
dp3s in bosluk modunda iken metalin etkisi varmı diye bir video cektim.metalin etkisi olmuyor.guvenle kullanabiliriz bu modu arkadaslar.

buyrun

http://youtu.be/q-soTRyBzuA

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1333 : 12 Aralık 2013, 12:16:48 »
arkadaslar birde araziden bulduğum kırık testi ve tugla parcalarıyla test yaptım.biliniyorki bu tugla ve testi parcaları mineralli. bir cok cihazı zor durumda bırakıyor.dp3s te tek tusla sorun ortadan kalkıyor.bununla ilgili kendi calısmalarımdan bir kesit yayınlıyorum.

http://youtu.be/PYzfP_jZ8fs

Çevrimdışı class

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1334 : 12 Aralık 2013, 12:23:38 »
karadag usta umarım forumda goruntu kirliliğine sebeb olamamısımdır.

BigBang

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1335 : 12 Aralık 2013, 13:19:21 »
Sn. Class ,
Bu videoları yüklemenize sevindim . Zira siz metallerin boşluk modunu etkilemediğini değil , tam tersi nasıl etkilediğini bize göstermiş oldunuz  :D  Farkındaysanız metalleri koyduktan sonra boşluk göstergesi yok oluyor ... Ben de bu yüzden telefon kablolarının geçtiği kanallarda boşluk testinin yapılmasının sakıncalı olacağını söylemiştim.Videolar için teşekkürler ...

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1336 : 12 Aralık 2013, 13:26:47 »
bunu herzamna konuşuyoruz class arkadaşımız incelik gösterip video yüklemiş teşekkürler ama en önzmlisi arazi testidir. arazide bu veriler tamamen değişebilir.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #1337 : 12 Aralık 2013, 14:15:50 »
class ustam videolar çok güzel olmuş.Ellerine sağlık...

Bende video birkaç video yükleyeceğim fakat hem hava koşulları hemde 2n7000 yerine kullandığım 2n6718v transistör sesi  bayağı bir abarttı resmen gelin ben burdayım diye bağırıyor :)
Arazi testleri karlar eriyince kazmalı kürekli inşallah ;)
saygılar
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı çanaf

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1338 : 12 Aralık 2013, 15:10:54 »
MERHABALAR,
Class kardeş video için teşekkürler.
Bingbang gerekli olanı yazmış bende aynını düşünüyordum ağzına sağlık sağolsun yazmış.
Değerli arkadaşlar ;bazı forumlarda  Çok değerli  KARADAĞ kardeşimize yerli yersiz ama çıkar çatışması olduğu  aşikar olan çıkışlar yaparak rahatsızlık veriyorlar.dp 2 nin bile iyi anlaşılsığında hiçbir minerale kolay kolay yenilemeyeceğini onunlada çok çok rahat boşluk tespit edilebileceğini anlayamayanlar dp2 ile hiç bir alakası olmayan dp3--dp3s serileri hakkında nasıl önyargılı olabildiklerini görünce şaşırıp kalmamak elde değil.
Burda siz değerli forum üyeleri arkadaşlar çok değerli kardeşimize gereken desteği onu her türlü müsibetten korunması için dua ederek verelim.
Ben her zaman  götürüsü getirisinden çok fazla olacak, olması kesin olan izinsiz ve kanunsuz işlerden uzak durmanızı  bu işinde  arge  kısmıyla daha ilgili olmanızı önererek iyi çalışmalar dilerim.

Çevrimdışı elc

• Yüzbaşı
« Yanıtla #1339 : 12 Aralık 2013, 16:43:05 »
Merhaba;

boşluk modunun çalışma prensibine göre topraktan gelen etkinin azalmasıyla ekrandaki barların düşmesi şeklinde bu durumda boşluk içerisinde boşluğun verdiği etkiden fazla metal var ise ekranda boşluk çizemiyecektir çünkü metal barların yukarı doğru artmasını sağlıyor boşluk ise aşağı  doğru düşmesini bu durumda boşluk ararken metalleri es geçeceğiz demektir

bu dezavantajı aşmak için aklımla gelen bir fikir var tabi Hüseyin usta değerlendirmeye alacaktır boşluk modunda ekranın yatay olarak yarısını kullanabiliriz yarısından aşağı boşluk çizer yukarı doğru artmada ise metal olduğu fark edilebilir bu sayede boşluk ararken metalleride kaçırmamış oluruz

Teşekkürler.
"Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?" Zümer Suresi - 8-9