Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921610 defa)

0 Üye ve 140 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #4760 : 20 Ağustos 2014, 21:19:26 »
onur usta süper video çekmişsiniz boşluktan eminim bende sadece metalde kullanmakta zorlanıyorum

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4761 : 20 Ağustos 2014, 22:35:26 »
onur ustam sonunda dayanamadın ve saha deneyimlerini paylaşmaya başladın. Emeğine sağlık. Fırtına öncesi hafif esintiler gibi. Ne yapsam bende başlasam mı?

Çevrimdışı ekran1976

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3 Dijital Pulse Dedektör
« Yanıtla #4762 : 20 Ağustos 2014, 23:11:49 »
buradan yakın zamanda delta pulse 3 s almıştım ilk elime kargo ile geldiginde denemelere başlamıştım ....ilk açılırken makinee açılıyor yazıyor fakat öylece kalıyordu ve tekrar açıp kapatınca düzeliyordu .... fazla önemsememiştim fakat şimdilerde daha sık yapmaya başladı  ve yükleniyor yazıyor ve %99 takılıp kalıyor  bana çok sıkıntı vermeye başladı karadag ustam bu sorun nedir acaba bu sıkıntıyı nasıl halledebiliriz bana yardımcı olurmusunuz acaba

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4763 : 21 Ağustos 2014, 07:33:05 »
onur ustam sonunda dayanamadın ve saha deneyimlerini paylaşmaya başladın. Emeğine sağlık. Fırtına öncesi hafif esintiler gibi. Ne yapsam bende başlasam mı?
:D başla tabiii ;) az kaldı sezon bitiyo  bende girişeceğim :D bu arada sınavdan geçemedim uygulama sınavında açık kaynaklı yazılımlar ve işletim sistemi ubuntu ile ilgili 1. istasyonda sorun yaşadım :D 2 ay sonra tekarr gireceğim :d en tuhafı komedi trajik rj45 pense elimden kaç tı cat5 kabloyu çakamadım zil çaldı süre doldu etiişmedi ,,
Okumak tutkuların en soylusudur,

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4764 : 21 Ağustos 2014, 09:30:27 »
servet usta, zamana oynadı mı insan heyecanlanıyor, biz de elektronik güvenlik eğitimi alırken aynı sorunları yaşıyorduk, şimdilik geçmiş olsun, canın sağ olsun, diğerine inşaAllah kazanırsın.

walkman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4765 : 21 Ağustos 2014, 10:32:10 »
:D başla tabiii ;) az kaldı sezon bitiyo  bende girişeceğim :D bu arada sınavdan geçemedim uygulama sınavında açık kaynaklı yazılımlar ve işletim sistemi ubuntu ile ilgili 1. istasyonda sorun yaşadım :D 2 ay sonra tekarr gireceğim :d en tuhafı komedi trajik rj45 pense elimden kaç tı cat5 kabloyu çakamadım zil çaldı süre doldu etiişmedi ,,

Sağlık olsun ustam. Pensenin yaptığına bak çok ayıp etmiş. Neyse biz önümüzdeki maçlara bakalım. :)

Çevrimdışı bitkici şakir

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4766 : 21 Ağustos 2014, 14:26:41 »
Ah sürat kargo ah, ilk defa yedi bitirdi beni, şimdiye kadar hiç hata yapmamışlardı. izmite gönderdiğim lcd ler gezip duruyor, gitmişler adres kapalı olunca vatandaşa gel al diye telefon etmişler, adam haklı ne alaka ben niye gideyim almaya diyor. yani ver komşusuna imzalat makbuzu tamam. bekliyorum, adam da bu gün yıllık izine çıkıyormuş, çile bülbülüm çile ...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4767 : 21 Ağustos 2014, 16:32:30 »
Merhaba Arkadaşlar,

Bugün yaptığım bir test sırasında birkaç video çektim. Bakalım beğenecek misiniz.

İlk video:

Delta Pulse 3s

İkincisi birazdan:)

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #4768 : 21 Ağustos 2014, 16:39:31 »
Merhaba Hüseyin bey 2.bekliyorum saygılar.
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4769 : 21 Ağustos 2014, 17:01:14 »
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2014, 21:24:56 Gönderen: Karadağ »

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #4770 : 21 Ağustos 2014, 17:24:01 »
Karadağ ustam,çok güzel olmuş ama dala asmışınız ;)
Mustafa ustam,cuk diye oturtmuşsun yine :)

Başlığın toprakla temaslı videosu...Eski çekim eski versiyon.
Video'da net algılama 1.80.Başlık 1*1m 7r 280mh dandik cat'tı.

http://youtu.be/MKnYyb7cN-0
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4771 : 21 Ağustos 2014, 17:30:15 »
Onur Usta dedektör el kadar metali 2 metreden algılıyor neredeyse. Ben de öyle uzun boylu biri değilim :) Mecburen asıyorum bobini. Ama fırsat bulursam toprağa gömer öyle çekerim :)

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #4772 : 21 Ağustos 2014, 17:40:45 »
Ustam,işlerimi yoluna oturtayım daha neler var sen biliyosun.Artık ilgili bölüm açılmışken hafiften başlarız. Sizden de bekliyorum tecrübelerinizi;)

Karadağ ustam evet arkadaşın boyu benden uzun ben bir 1.82cm.yim.
Dal işi işin latifesi.Metal 15*20 aleminyum uydu kasası...
Saygılar.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı sahbaylar

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4773 : 21 Ağustos 2014, 17:54:47 »
karadağ ustam ellerin dert görmesin . üstadım bunun reklamını yapmanın zamanı gelmedi mi. kaliteli olarak bilinen pulse dedektörden fazlası var eksiği yok. hem elinizde o dedektörden varsa bi yarıştırın ve video ile ispatlayın. hem deyin ki bu çok uzun zamanların tecrübeli pulsesi buda bizim hemen hemen yeni çıkardığımız dp3s imiz. bikaç seneye kalmaz dünya dedektör liderlerinin tamamını sollarız diye bir reklam bekliyorum saygılarımla
Olduğu kadar , Olmadığı da kader.( mevlana)

Çevrimdışı e_z_e_l

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4774 : 21 Ağustos 2014, 18:20:49 »
hüseyin bey videolar çok güzel olmuş elinize sağlık.  saygılar.
İnsanı ayakta tutan iskelet ve kas sistemi değil, prensipleri ve inançlarıdır.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4775 : 21 Ağustos 2014, 18:38:32 »
Bence toprak altina gomulup cekilse cok daha iy olur bu is sanirim bana dusuyor birde canli canli 3d goruntusunu alayim  8)

Çevrimdışı omerserif07

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4776 : 21 Ağustos 2014, 20:29:11 »
Ustalar oncelikle sn. Karadsg ustama boyle bir proje yaptigi icin ve kripto55 ustamantan allah razı olsun bugun calistirdim makinayı 1tl yi 37 40 cm algiliyor 31.5 cm bobin
Video ve resimleri cekip siteve vercem yarin
NE MUTLU TÜRK"ÜM DİYENE

ismailcanpolat

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4777 : 21 Ağustos 2014, 20:57:03 »
Ustalar oncelikle sn. Karadsg ustama boyle bir proje yaptigi icin ve kripto55 ustamantan allah razı olsun bugun calistirdim makinayı 1tl yi 37 40 cm algiliyor 31.5 cm bobin
Video ve resimleri cekip siteve vercem yarin
Tebrikler 2 gündür bobin sarıyorum. olmuyor. Aşağıdaki soruları cevaplarsan memnun olurum.
1-Kullandığın tel nedir.
2-kaç tur sardın.
3-sönümleme direncin kaç ohm
4-seri direncin kaç ohm
5-sarım şeklinin fotğrafını gönderirmisin
6-bobinin direnci kaç ohm
7-endüktansı kaç

ismailcanpolat

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4778 : 21 Ağustos 2014, 21:02:44 »
Ustalar. duyun beni. bir 30cm ve birde 40 cm bobin sarımak istiyorum. 2 gündür uğraşıyorum çalıştıramadım. Belki bu konu bu başlıkta olmayacak ama çok yoruldum. ellerim haşat oldu. bana bu 2 boyut için sarma şeklini nasıl yapcam. yassı denedim olmadı. dik denedim. olmadı. elimde .8mm emaye bobin teli var. buna göre sönümleme direnci, seri direnç, kaç tur, yassımı dik mi sarmalıyım. lütfen yardım.
yok bu tel olmaz diyorsanız önereceğiniz teli de alırım. omerserif07 inki gibi 1 tl 40 cm den alsam havalara uçacacam.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4779 : 21 Ağustos 2014, 21:09:56 »
Ustalar. duyun beni. bir 30cm ve birde 40 cm bobin sarımak istiyorum. 2 gündür uğraşıyorum çalıştıramadım. Belki bu konu bu başlıkta olmayacak ama çok yoruldum. ellerim haşat oldu. bana bu 2 boyut için sarma şeklini nasıl yapcam. yassı denedim olmadı. dik denedim. olmadı. elimde .8mm emaye bobin teli var. buna göre sönümleme direnci, seri direnç, kaç tur, yassımı dik mi sarmalıyım. lütfen yardım.
yok bu tel olmaz diyorsanız önereceğiniz teli de alırım. omerserif07 inki gibi 1 tl 40 cm den alsam havalara uçacacam.

:) 400-600uH arası endüktans, 2-3R arası dirence sahip bir bobin sarın. Sönüm direncini de 300-500R arası deneyin.

Saygılar