Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921786 defa)

0 Üye ve 184 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #4340 : 17 Temmuz 2014, 01:13:36 »
isaret varsa  patlat gitsin  8) ayrica bildigim kadari ile sizlerde manyometre var onlada bir deneyin en azinda tecrube olur  8)

Çevrimdışı matrix_88

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4341 : 17 Temmuz 2014, 01:46:19 »
3D'de derinlik belli mi bu konu aşılabildimi acaba ?

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #4342 : 17 Temmuz 2014, 02:40:27 »
ustam bi bak dizilmismi
Bu atlama neden yapıldı?

Saygılar.
Bu atlama neden yapıldı?
Saygılar.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #4343 : 17 Temmuz 2014, 03:04:34 »
Dp3s 3D Metal Görüntüsü
s.a.
3D çekimden ziyade dedektör modunda yapılan analize dikkat edin.(bu tarz durumlarda)Kayanın belli noktalarında minarel olabilir ve bu gayet doğal bir durum.
Unutmayın 3d modunda cihaza reset atıp minareli eleyemessiniz.Buda belli yoğunluktaki minarelleri ekrana yansıtabilir.
Mümkünse kaya yapısı ve belirlediğiniz işaret vb.noktalarıda fotolayın.Saklama bir şeylerde bulunması muhtemel kayalar olabiliyor...
Eğer monyometrenizde varsa tekrar bir çekimde yapın derim.

Bu arada varsayımlar üzerine konuşuyoruz.Açma imkanınız varsa açın bakın en kesin çözüm bu olacak.
Saygılar.

« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2014, 03:10:25 Gönderen: onur600 »
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı jickata

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4344 : 17 Temmuz 2014, 06:49:13 »
"Taş oymacılığı ile uğraşanların el aletlerini simgeler.döv, vur, kır anlamına gelir. Bazı açıklamalar kırılacak bir işaret denilse de sakın bunlara inanmayın, işareti yok etmeyin, siz bulamazsanız mutlaka bir başkası gelip bulacaktır, nişaneleri yok etmekten kaçınınız . “Bana yar olmayanı, başkasına yar etmem bencilliğine kapılmayınız.Çekicin sap kısmını ölç ve aynı istikamete doğru adımla 1 santim bir adım, bir adım ise 72 yada 78 cm’ ye isabet eder."

AlIntIdIr.
''Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.'' HZ. Muhammed
''Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.'' HZ. Ali
''En büyük savaş, cahilliğe karşı yapılan savaştır.'' Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4345 : 17 Temmuz 2014, 10:52:06 »
yeni prototip pcb çalışmam...

coşkuyu hafta sonuna kadar vereceğim ustalarım...

saygı ve sevgilerimle..

http://youtu.be/H4BAaFYNWYI

(SprintLayout6 PCB çizimi mesaj ekinde)

Ellerine sağlık Mustafa. Denemelerinin sonuçlarını sabısızlıkla bekliyoruz.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4346 : 17 Temmuz 2014, 10:56:10 »
Dp3s 3D Metal Görüntüsü

Eğer siz havada sıfırlama yaparsanız görüntüde kayayı görürsünüz. Ama yekpare bir kayanın üzerinde sıfırlama yapıp sadece bir yerinde sinyal yada görüntü alıyorsanız bu iyiye işaret.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4347 : 17 Temmuz 2014, 12:10:00 »
Dps3 3d metal
   Merhaba arkadaşlar nu wideoda murat ustanın ikinci çekimi bir önceki dikey duvar gibi çekimdi bu ise normal tabana doğru yapılmış çekim süzgeç ve filitrelerle oynayınca bişeylere benziyo ama yorumları almak isteriz.
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #4348 : 17 Temmuz 2014, 12:41:13 »
Metalin iki yanında boşluk varmış gibi görünüyor. Terse giden çıkıntılar o anlama gelir. Yani boşluk içinde metal gibi.

Çevrimdışı karahasan35

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4349 : 17 Temmuz 2014, 12:50:30 »
   Sayın karadağ benim düşüncem de o şekilde bunu murat ustayada söyledim boşluk içinde metal bana göre.
Geldiğin yeri unutursan,gideceğin yolda kaybolursun.

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4350 : 17 Temmuz 2014, 12:51:07 »
ustalarım dün tekrar bir çekim yaptım daha önceki bir yetmiş yüksekliğinde yandan çekim dik olarak şuanki görmüş olduğunuz ise kayanın üzerine çıktım oradan çektim 3 metre kare var kaya üzeri içinde birşeymi var banamı öyle geliyor yoksa aynen resminimi çekmişmi sanki malzemenin sizlerin fikirleri benim için çok önemli ustalarım bir elin nesi  iki elin sesi var ayrıca Karahasan ustaya çok teşekkürler benim videoları o yüklüyor ayrıca 3 d kulanımı hakında da bişeyler öğreniyorum kendisinden herzaman ben biliyorum demem ben senden ne öğrenebilirim diye yola çıktım oyüzden sizden öğreneceklerimde var ustalar ustalar bazı arkadaşların aklına malzemeyi kendisi koyduda filim yapıyorda gelebilir hiçbirzaman kendi koyduğum metal üzerinde çalışmadım aradım aradım sonunda  ........  baya bütün dev horasanla yanları parça kayalarla örülüğ yanındaki kayada çekiç resmi var oyma kimi arkayı kimi önü kimi sağı solu yani kurcalamadık yer kalmamış bu kaya haricinde benide hedefe 3s götürdü tabi birde hissiyat olarak noktalamak 3s ten anladımki ustalar 3s eşsiz manyometreyide alabilirsem daha ne isterim  birde cihazı görenler hemen atlıyor gel murat ben çok yer biliyorum ben böyle cihazı ilkdefa görüyorum işe yarar diyenler inanın telefon hiç susmaz oldu iki gündür adamlar aptal deyil arkadaşlar makinadan anlıyorlar köylü bile oyuncakmı makinamı herşeyi çözmüş

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4351 : 17 Temmuz 2014, 13:03:33 »
karadağ usta aynen sizin fikrinize katılıyorum hasan usta bir ayar çekti makinaya olduğu gibi resmi ekrana koydu bana bu makinaya sahip olma şansını verdiğiniz için size çok teşekkür ederim şu an ben aranan adam oldum sayenizde.ustalar ben bu tespitleri resimleri çektim ama kesinlikle kazma tafaftarı deyilim  kaçak kazı bize yakışmaz  en azından içinde varmı yokmu öğrenmiş olduk cihazımızı test ettik  bundan sonra test parkuru olarak aklımda bulunacak oradaki her ne ise sahiplidir onun kalsın deyilmi ustalar 

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #4352 : 17 Temmuz 2014, 13:32:13 »
Tekim Murat  usta şimdi ilk olarak çok heyecanlanma yanlış yaparsın. Karahasan35 ve mammi35 ustalar bu makineyi çok test ettiler. Sana doğru bilgi vereceklerdir. Etrafdan gelen şurası var burası var laflarına da kulak asma. bu işlerde kimse kendini tehlikeye atmaz. Yanlış bir yere gidersin. Takip olayından haberin olmaz olan elindeki makineye olur. Sen bildiğin yerlerde kendine güven sağlayan insanlarla iş yap. Bu tarz makineleri kimse bulamıyor.olanlarda çok para istiyor.

Kaya içinde ki malzemeye gelince bende karahasan ve karadağ ustalara katılıyorum. Bence de boşluk içinde bir metal var. Süzgeç renklerini karahasan usta ayarladı ise malzemenin ne olduğu da az çok belli. Bence bir kaç tarama yaparak kayanın en ince olan yerini bul. Kırmayı dene in güzel böyle anlaşılır. Hem makineni tanırsın. hemde için rahat eder. Yoksa geceler haram olur. Kolay gelsin...

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4353 : 17 Temmuz 2014, 14:02:17 »
tivos usta ben yazdım hiçbirzaman kaçak kazı  yapmak istemem yapan arkadaşlarada yapmamayı tavsiye ederim sadece cihazı test etmek için gidebilirim  3si ben bir sene önce çözdüm ama 3d yi çözemedim hasan ve mami usta sayesinde onuda çözeceyim .

Çevrimdışı tivos

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #4354 : 17 Temmuz 2014, 14:07:30 »
Allah herkesin gönlüne göre versin usta. Kolay gelsin. ;)

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4355 : 17 Temmuz 2014, 14:13:36 »
Murat ozaman neyin mücadelesini veriyosun anlamadim kazip almadiktan sonra ne ruhsatli kazisindan bahsediyorsun devletten 20 sene beklersin parayi biz bunun tecrübesini yasadik yinede sen bilirsin

TEKİM MURAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4356 : 17 Temmuz 2014, 14:48:16 »
kayzer usta aslında haklısın neyin mücadelesini veriyorum yasaklardan kaçmanın ailemden ayrılmamanın hiçbirzaman para hırsı beni sarmadı aslında olsa fenada olmaz bunun gibi yerlere zaten resmi kazı ruhsatı vermiyorlar tarihi eser olarak geçiyor eyer rum altını yani 100 yıl önce konma altın Osmanlı altını olursa veriliyor izin tarihi eser kazmanın hiçbir izni yok biz sadece cihazımızın ne işe yaradığını gördük eyer bundan sonrada bana gelen olursa cihazım la beraber ücretli tespit yapmaya çıkacağım bu daha iyi benim için hem video paylaştık öğrendik deyilmi allah izin verirse daha güzel ve doğal çekimler yapmaya çalışacağım

mammi35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4357 : 17 Temmuz 2014, 15:07:17 »
yapıştır patlayıcıyı  murat usta :D :D :D :D :D :D

mammi35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4358 : 17 Temmuz 2014, 15:09:16 »
o işaret li  kaya bende olsa 30dk sı vardı ;D ;D

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı