Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921432 defa)

0 Üye ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #8100 : 27 Şubat 2016, 20:43:09 »
bana kalsa  yani  evrensel bir isim daha mantıklı    herkesin anladığı dil bu cihzın  orjinal  isminden şaşmalı   hem karadağ ustanın  emeği ve cihazın değerini göz önünde tutarak  bir isim  düşünülsun  cihazın  geleceği için bir isim düşünülmeli bu cihazın benzerlerini farklı ülkelerde yapıyor  yinede  pulse    3s  genele hitab eden bir isim  ve cihazada yakışan bir isim ve ana adından şaşılmamalı  sonuçta 3s nin birazdaha geliştirilmiş hali olduğu için de çok farkklı bir isim olmamasını düşünüyorum yada ismi hüseyin bey  versin   saygılar
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #8101 : 27 Şubat 2016, 22:28:32 »
Benim önerim ;

Delta Pulse 3S Finale

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #8102 : 28 Şubat 2016, 01:45:12 »
Arkadaşlar bana klişe olduğu için kızabilirsiniz ama ben oyumu Plus olarak kullanıyorum. 3sPlus. Nasip ise yeni dedektörde öz türkçe bir isim kullanmayı daha uygun buluyorum.

İnşallah beğenirsiniz.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8103 : 28 Şubat 2016, 03:17:13 »
Arkadaşlar bana klişe olduğu için kızabilirsiniz ama ben oyumu Plus olarak kullanıyorum. 3sPlus. Nasip ise yeni dedektörde öz türkçe bir isim kullanmayı daha uygun buluyorum.

İnşallah beğenirsiniz.

Ustadim bize danistiginiz icin bizimde bu projede soz sahibi yaptiginiz icin cok tesekkur ederiz ...
Sagolun nice projelere ins.

Çevrimdışı Mustafa-

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #8104 : 28 Şubat 2016, 03:17:41 »
hayırlı uğurlu olsun... definecilerin baş tacı olacak bir cihaz... ;D

mustafa öztürk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8105 : 28 Şubat 2016, 10:36:00 »
Macero arkadaşım benim de başıma geldi  ilkbaştan377 say  bağlantıya göre bağladım düzeldi.Açılmaması söndürme direci ayarında amaması.Kolaygelsin

mustafa öztürk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8106 : 28 Şubat 2016, 11:08:43 »
Macero arkadaşim,sondurme direncinin degerini bulmak  için ,açilabilmesi icin ben hurda buzdolaplarinin arka kisminda ince spiral seklinde dolanmis bir tel var direnci 600R arasi.Spiralin icindeki 3 ince bakir teli çikardiktan sonra guzel direnc haline geliyor.Ben bunu doladim bir reosta gibi kullaniyorum,uzerinde gezdirdiğim zaman belirli dirence geldikten sonra aciliyor.Daha once 5w bir potensiyometre aldim hemen isiniyor yuksek gerilimden isimi gormedi.Bazi arkadaslar bana kizdi boyle olmaz diye,onlar hakli ,fakat her arkadaşimizda Mh oluçecek alet yok olsada o kadar bilgimiz yok bu yonde.Acilmadan da zevkine varilmiyor.Ustalar beni bagislasin.Saygilar

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8107 : 28 Şubat 2016, 13:32:49 »
DELTA PULSE 3S PLUS Vatana ve Milletimize Hayırlı Uğurlu Olsun,
hem meydana getirene hem de meydanlarda gezdirecek olanlara bol kazançlar dileğimizle..

Çevrimdışı macero

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8108 : 28 Şubat 2016, 18:13:08 »
Macero arkadaşim,sondurme direncinin degerini bulmak  için ,açilabilmesi icin ben hurda buzdolaplarinin arka kisminda ince spiral seklinde dolanmis bir tel var direnci 600R arasi.Spiralin icindeki 3 ince bakir teli çikardiktan sonra guzel direnc haline geliyor.Ben bunu doladim bir reosta gibi kullaniyorum,uzerinde gezdirdiğim zaman belirli dirence geldikten sonra aciliyor.Daha once 5w bir potensiyometre aldim hemen isiniyor yuksek gerilimden isimi gormedi.Bazi arkadaslar bana kizdi boyle olmaz diye,onlar hakli ,fakat her arkadaşimizda Mh oluçecek alet yok olsada o kadar bilgimiz yok bu yonde.Acilmadan da zevkine varilmiyor.Ustalar beni bagislasin.Saygilar
Ustad tesekkurler ancak benim sorun sadece direnclerle alakali sandim karadag ustadan diren istedim geldi 3 adet direnc 240 ohm 987 ohm birtanesini olcu aleti ile olcemedim ama tahminim 1r gibi degeri var direnclerden 987 olani r56 ya taktim
2adet 680 ohm paralel bagladim
2adet 1r seri bagladim
Bobin omaji 2.6 r
540 mh sorun nedir bilemiyorum
Son resim bu

Çevrimdışı macero

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8109 : 28 Şubat 2016, 18:14:58 »
Buda diger resimler

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #8110 : 28 Şubat 2016, 19:16:20 »
İnce spral şeklindeki tel dediğiniz malzeme;kılcal borudur.Kondansör üzerinden gelen basınçlı gazı evaba püskürtmeye yarar.
Fotoğraftaki malzeme nedir bilmiyorum.Hiç görmedim böyle bir şey buzdolabında...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

mustafa öztürk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8111 : 28 Şubat 2016, 20:24:58 »
Macero arkadaşım senin bobininin omaji 2,6  om sen 1R  iki direnci parelel bagla o,5 om olur toplam 3,1R olurveya 2 R iki direnci parelel bagla  1R (om) olur taplam 2,6+1=3,6R olur bu daha iyi değer.Sondürme direncinin degerini bulursan açılacak,benim görüşüm.Onur 600 ustam  bu direnç buzdolapların arka kisminda steropor kisminda ustunde  nce naylon bir boru var ,onu ısitarak ayiriyoruz,icindeki tel zedellenmemesi  için.Selamlar

mustafa öztürk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8112 : 28 Şubat 2016, 20:30:42 »
Ankebut arkadaşimizin iyi dileklerine ben de aynen katiliyorum.Allah Karadag ustamızin beynini  daima saglikli kilsin.Selamlar

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #8113 : 28 Şubat 2016, 20:37:19 »
Macero arkadaşım senin bobininin omaji 2,6  om sen 1R  iki direnci parelel bagla o,5 om olur toplam 3,1R olurveya 2 R iki direnci parelel bagla  1R (om) olur taplam 2,6+1=3,6R olur bu daha iyi değer.Sondürme direncinin degerini bulursan açılacak,benim görüşüm.Onur 600 ustam  bu direnç buzdolapların arka kisminda steropor kisminda ustunde  nce naylon bir boru var ,onu ısitarak ayiriyoruz,icindeki tel zedellenmemesi  için.Selamlar
Bu kullandığınız tel rezistans teli.Defroz anında buzlanmayı eritmek için kullanılıyor.
Bobin vb işler için uygun değil.

LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8114 : 28 Şubat 2016, 20:58:04 »

İnşallah beğenirsiniz.
  3S plus   evet  benden  1 oy  :D
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı erik1

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8115 : 29 Şubat 2016, 02:02:22 »
kişi kimlige verilen adıyla bilinir sonradan takılan ismler lakabı olur fazla bocalamyın bence yoksa şamara döner
Deneysiz icad olmaz Fakirlik adamı mucit yapar

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #8116 : 29 Şubat 2016, 04:09:28 »
Kimliği değişmiyor ismine eklenti yapılıyor.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Çevrimdışı türkelli

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8117 : 29 Şubat 2016, 19:37:36 »
3s plus ımız hayırlı uğurlu olsun

Çevrimdışı gezgin_2

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8118 : 01 Mart 2016, 08:11:34 »