Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921834 defa)

0 Üye ve 180 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #9720 : 02 Şubat 2019, 12:24:00 »
Hazır konu açılmışken bende bugün bir kaç test yaptım cihaz orijinal 
Eşik değeri 5 ve kola kutusunu (330 ml) aldığı mesafe 50 cm toprak altında bu normal mi?(32 lik başlık)
50 kuruşuda 15-20 cm gibi alıyor . Bu normal mi yoksa ben mi kullanamadı kullanan arkadaşlar cevaplarda sevinirim
Saygılar.

Eşik değeri 20 için bu mesafeler 32 lik başlıkla normal. Eşik değeri düşürüldüğünde biraz daha artar. 32 lik başlıkla 3s de kola kutusu yeni gömüde en iyi şartlarda 80 cm gibi algılar. Toprak altında kalınca mesafe artar.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı shovmeks

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9721 : 02 Şubat 2019, 18:42:06 »
Eşik değeri 5 ve kola kutusunu (330 ml) aldığı mesafe 50 cm toprak altında bu normal mi?(32 lik başlık)
50 kuruşuda 15-20 cm gibi alıyor . Bu normal mi yoksa ben mi kullanamadı kullanan arkadaşlar cevaplarda sevinirim
Saygılar.

Eşik değeri 20 için bu mesafeler 32 lik başlıkla normal. Eşik değeri düşürüldüğünde biraz daha artar. 32 lik başlıkla 3s de kola kutusu yeni gömüde en iyi şartlarda 80 cm gibi algılar. Toprak altında kalınca mesafe artar.

Usta öncelikle cevabınız için teşekkürler.
Ama eşik 20 de değildi 5 te idi ve kola kutusunu 50 cm den sınırda gördü. Acaba ben mi bir yanlış yaptım diye sorum dedim.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #9722 : 04 Şubat 2019, 18:57:45 »
Saygılar.

Usta öncelikle cevabınız için teşekkürler.
Ama eşik 20 de değildi 5 te idi ve kola kutusunu 50 cm den sınırda gördü. Acaba ben mi bir yanlış yaptım diye sorum dedim.

Muhtemelen tune yaparken bobini yere yakın tutmuş, denerken yere uzak tutmuş olabilirsiniz.

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Çevrimdışı maester

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9723 : 11 Şubat 2019, 20:20:30 »
MERHABALAR..ARANIZA YENİ KATILDIM, DELTA PULSE 3S ÇOK İLGİMİ ÇEKTİ..İYİ BİR DEDEKTÖR KULLANICISI OLARAK BU CİHAZI YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM..ŞEMALARINA VE MALZEME LİSTESİNE NASIL ULAŞABİLİRİM..SAYGILARIMLA

Çevrimiçi Jumper03

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9724 : 12 Şubat 2019, 10:45:27 »
Öncelikle hoşgeldiniz aradıgız dökümanlar 1. Sayfada hüseyin bey paylaşmıştır
Adaleti, yüksek bir kanun olarak kabul etmekten vazgeçen millet, bu felaketini hiçbir başarı ile telafi edemez

Çevrimdışı maester

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9725 : 12 Şubat 2019, 22:14:46 »
merhabalar..Hüseyin bey 3s in malzeme listesi tam olarak nedir ? ulaşamadım da..saygılar..

Çevrimdışı maester

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9726 : 12 Şubat 2019, 22:16:11 »
son düzeltmeler altında verilen bilgiler ışığında aklım çok karıştı toparlayamadım yardımcı olurmusunuz... !!

Çevrimdışı maester

• Onbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9727 : 12 Şubat 2019, 22:17:37 »
DP 3S MONTAJ NOTLARINDAN KASTIM.. MALZEME LİSTESİNİ ÇIKARTAMADIM..

Çevrimdışı Bhathu saai

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9728 : 15 Şubat 2019, 18:08:30 »
Hello, montenegro. I would like to purchase the pcb and the components. Where should i go? And hoe much would it cost me with delivery charges? From philippinesJust new here. Lot thanks a lot Kin thanks a lot

Çevrimiçi Jumper03

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9729 : 21 Şubat 2019, 13:47:26 »
Kolaygelsin ustalar 3s çalıfma firekansı nedir
Adaleti, yüksek bir kanun olarak kabul etmekten vazgeçen millet, bu felaketini hiçbir başarı ile telafi edemez

Çevrimdışı Kürşat

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9730 : 10 Mart 2019, 12:18:02 »
BENCE GÜZEL CİHAZ BİR SORUM OLACAK SÖNÜMLEME DİRENCİ 2*2R-2*680 YERİNE  DİR3K 250 R TAKSAK OLURMU ?

Herkes işini yapsın.
Bildiğin şeyleri de unut ki her düşünceyi hazmedebil.
Arkadada gözlerim var ama umursamıyacak kadar eğitimim var şükür

Çevrimiçi _Hektor_

• Yüzbaşı
  • Sadi
« Yanıtla #9731 : 10 Mart 2019, 14:49:39 »
Olur.

Çevrimdışı uniproject

• Er
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9732 : 30 Mart 2019, 23:31:01 »
bu dedektörü yapmak için malzeme listesindeki tüm malzemeler yeterlimi? yoksa sizden temin etmem gereken malzemeler varmı??

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #9733 : 31 Mart 2019, 11:27:47 »
bu dedektörü yapmak için malzeme listesindeki tüm malzemeler yeterlimi? yoksa sizden temin etmem gereken malzemeler varmı??

Modül ve işlemci bizden temin edilmesi gerekiyor.

Arkadaşlar buradan sorulması gereken soruları bana özel mesajdan soranlar oluyor. Özel mesajdan gelen soruları yanıtlamayacağım herkesin bilgisine.

Çevrimiçi Jumper03

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9734 : 03 Nisan 2019, 09:12:37 »
Selemunaleyküm herkese hayırli günler hayırlı işler
Benim küçük bir sorum olaçak
3s ayrım yaparken gümüşe neden degersiz verir
Altın ve demiri çok güzel ayırıyor ama gümüş e degersiz diyor gümüşe degerli demesi icin ne yapmalıyım ayrım yaptıran varda bir video atabilirmi demir altın gümüş

Çevrimiçi Jumper03

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9735 : 03 Nisan 2019, 09:17:32 »
Altın ve demir ayrımına derinliğine  diyecek bir sözüm yok bu konuda cihaz güzel yalnız gümüş ve demiri birbirinden ayırmıyor

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #9736 : 03 Nisan 2019, 11:50:52 »
O şekilde ayrım yapacak mono başlıklı pulse bir cihaz sanmıyorumki icad edilmiş olsun.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimiçi Jumper03

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9737 : 03 Nisan 2019, 12:18:33 »
O şekilde ayrım yapacak mono başlıklı pulse bir cihaz sanmıyorumki icad edilmiş olsun.
Onur bey yani altın ve gümüşe degerli diger metallere degersiz diyecek pulse bir cihaz yokmu demek istediniz tam snlayamadım özürdilerim

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #9738 : 03 Nisan 2019, 15:10:22 »
Onur bey yani altın ve gümüşe degerli diger metallere degersiz diyecek pulse bir cihaz yokmu demek istediniz tam snlayamadım özürdilerim

Evet mono pulsede öyle bişey yok. Gatta işin gerçeği dünyada sizin yazdığınızı tam yapabilecek hiç bir teknoloji yok. Mesela en iyi ayrım  nede VLF dedektörlerde. Peki çukur bizansa VLF ler ne diyor demir diyor. Başka bir örnek vereyim, kola açma halkasına değersiz diyen vlf yok...

Özetle, ayrım işi her halukarda sıkıntılı iş.

Çevrimiçi Jumper03

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9739 : 03 Nisan 2019, 15:18:08 »

Evet mono pulsede öyle bişey yok. Gatta işin gerçeği dünyada sizin yazdığınızı tam yapabilecek hiç bir teknoloji yok. Mesela en iyi ayrım  nede VLF dedektörlerde. Peki çukur bizansa VLF ler ne diyor demir diyor. Başka bir örnek vereyim, kola açma halkasına değersiz diyen vlf yok...

Özetle, ayrım işi her halukarda sıkıntılı iş.
Öncelikle bilgi icin teşekürederim ozaman çihaz her öttügünde bakmak gerekir yanlız altında ayrım yapıyor