Gönderen Konu: Bilgisayar Arza Servisi  (Okunma sayısı 5252 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kdr042

• Ziyaretçi
Bilgisayar Arza Servisi
« : 02 Aralık 2012, 01:55:26 »
Arkadaşlar bilgisayarlardaki arzaları burda sorabilirsiniz elimden geleni yapacagıma emin olun öenmli olan forumumuzu sıcak kanlı tutmaktır amacım ......

Çevrimdışı pro-TR

• Yarbay
  • **
Ynt: Bilgisayar Arza Servisi
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2012, 10:27:32 »
Arkadaşlar bilgisayarlardaki arzaları burda sorabilirsiniz elimden geleni yapacagıma emin olun öenmli olan forumumuzu sıcak kanlı tutmaktır amacım ......

kadir linkte elimdeki laptopla ilgili bir sorunumu yazdım, yardımcı olabilirmisiniz
http://www.teknolojiekibi.com/yeni/index.php?topic=4626.msg40344#msg40344
Güzeli güzel yapan EDEBTİR,
Edeb güzeli sevmeye SEBEBTİR...

"Rufailer giyer pembe kırmızı
Tacının üstünde nurdan yıldızı
Evlatları tutar şişi ateşi, közü
Bülbül güle hayran ben de şeyhime"

kdr042

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2012, 16:55:06 »
abi arzalı bölmenin resmini alabilirmiyim   

Çevrimdışı ramsona16

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2012, 02:46:50 »
Ustam bankada yardım et gözünü seveyim Toshiba arıza giderilmiyor başlığı altında konu açtım bi bakabilirmisin rica etsem
Kalb kırmak, Kâbe'yi yetmiş defa yıkmaktan daha kötüdür) buyurulmuştur. iyi olsun, kötü olsun hiçbir insanın kalbini incitmemelidir. Allahü teâlâyı en çok inciten, küfürden, inkârdan sonra, kalb kırmak gibi büyük bir günah yoktur.”

kdr042

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2012, 03:02:02 »
Ustam bankada yardım et gözünü seveyim Toshiba arıza giderilmiyor başlığı altında konu açtım bi bakabilirmisin rica etsem
  muhtemelen ekran cipinde yada inverterde sıkıntı var  harıcı monitörde gidiyormu peki uzun süre kalınca  2 yada 3 saat gibi ?

Çevrimdışı ramsona16

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5 : 17 Aralık 2012, 19:20:39 »
arkadaslar bugün pc den haber aldım anakartta ki nerdeyse bütün entegreler degişmiş ekran kartıda degişti,hala sorunu çözememişler aynı sıkıntı devam ediyor,benim başıma hep 1000 de 1 olan arızalar geliyor öeneriniz varmı acaba,bugün son olarak aynı model pc nin anakartıyla benim pc anakart karşılaştırılacakmış bundadad olmazsa pc çöpe sanırım.
Kalb kırmak, Kâbe'yi yetmiş defa yıkmaktan daha kötüdür) buyurulmuştur. iyi olsun, kötü olsun hiçbir insanın kalbini incitmemelidir. Allahü teâlâyı en çok inciten, küfürden, inkârdan sonra, kalb kırmak gibi büyük bir günah yoktur.”

kdr042

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2012, 19:34:26 »
garanti varsa sıkıntı yapma arkadasım :)