Gönderen Konu: EN VERİMLİ ALAN TARAMA HANGİSİDİR  (Okunma sayısı 44063 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fth

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
EN VERİMLİ ALAN TARAMA HANGİSİDİR
« : 22 Mart 2013, 23:41:36 »
SAHA TECRÜBESİ YAPILMIŞ HATA ORANI DÜŞÜK EN VERİMLİ ALAN TARAMA SİZCE HANGİSİDİR USTALAR?
 KENDİ PROJENİZ BİLE OLABİLİR.

Çevrimdışı fth

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
Ynt: EN VERİMLİ ALAN TARAMA HANGİSİDİR
« Yanıtla #1 : 22 Mart 2013, 23:43:57 »
BENİM ALAN TARAMALARLA Bİ TECRÜBEM OLMADI PAYLASIMLARI OKUDUKÇA ÇOK SEY ÖGRENİYOR VE MERAK EDİYORUM
BENDE LORENZ X3 VAR VE SONUÇ İÇİN YETERSİZ KALIYOR. YARDIM GEREKİYOR

Ekmekçi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2013, 23:31:18 »
Fth arkadaşım ben alan tarama olarak SISMIKten TRM41 satın almıştım.Kullandım fakat faydasını göremedim bu yüzden alan taramalara pek inancım kalmadı açıkcası.Başka marka kullanıp verim alan arkadaşlar varsa duymak isterim.

Çevrimdışı fth

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2014, 19:13:26 »
Mfd denilen toprağa frekans gönderip algılama metodu nasıl sizce deneyen varmi

KURTCAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2015, 22:23:48 »
fth arkadaşım bende ********* alan tarama var . ben ve arkadaşlarım bu cihaz olmadan araziye çıkmıyoruz. %98 başarısı var cihazın. bence bir araştır bu cihazı ben bizzat denedim. inanılmaz 35 mt de boşluk buldu. 3,5 mt dende bronz heykel bulan arkadaşlarım var. bende alan taramalara pek itimat etmiyordum. fikrim değişti
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2015, 23:21:17 Gönderen: Karadağ »

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #5 : 05 Ekim 2015, 22:43:33 »
fth arkadaşım bende ****** alan tarama var . ben ve arkadaşlarım bu cihaz olmadan araziye çıkmıyoruz. %98 başarısı var cihazın. bence bir araştır bu cihazı ben bizzat denedim. inanılmaz 35 mt de boşluk buldu. 3,5 mt dende bronz heykel bulan arkadaşlarım var. bende alan taramalara pek itimat etmiyordum. fikrim değişti
Sevgili Kurtcan bu 35 metre boşluğu nerede aldınız ve teyit ettiniz merak ettim bizi aydınlatırsan sevinirim. Sadece şehir söylesen yeter, her kazılan kuyudan haberim olur... merakımı bağışla ama varsa böyle bir cihaz bizde takip edelim. Hangi şehir  35 metre kazılıpta boşluk bulunan yer.Saygılarımla
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2015, 20:10:35 Gönderen: Karadağ »

Çevrimdışı ercan

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6 : 05 Ekim 2015, 22:47:35 »
İster 2 lira masrafla iki teli kıvırın kullanın,ister aynı iki kıvrılmış telin böyle  süslenmişine binlerce lira sayın aynı sonucu verecektir.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #7 : 05 Ekim 2015, 23:22:14 »
İster 2 lira masrafla iki teli kıvırın kullanın,ister aynı iki kıvrılmış telin böyle  süslenmişine binlerce lira sayın aynı sonucu verecektir.
Sevgili ercan doğru söylüyorsun bazıları teli kıvırırken başka yöne doğru kıvırma var mı ona bakıyorum.Saygılarımla

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #8 : 05 Ekim 2015, 23:59:54 »
Sevgili hemserim Muratin senin sesine benziyor sanki bu ses.Yaniliyormuyum yoksa

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #9 : 06 Ekim 2015, 00:05:42 »
iyi ordu dedin biraz yumusadim.duzce falan deseydin su yakalanan gariban koylulerle bir alakan varmi onu soracaktim.su bosa kurek sallayanlar var ya..........

iserdem

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 06 Ekim 2015, 00:16:05 »
aynen ordudan muratın sesi bu   ama alan taramada  %98 başarı nerde ?   kendisi altını gömsün bulabilene aşk olsun :D  videoları dikkatlice izledim söylenen ve bulunan tutmuyor ?

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #11 : 06 Ekim 2015, 04:08:22 »
Sevgili dostum Muratsin veya samsundan veya ordudan yaziyorsun onemli degil.Orduda bizzat gordum boslugu diyorsun.Donemecin karsisindaki deneme yapilan yeri bende biliyorum.bosluk bulundu dedigin cukur da zaten bosluk girisi vardi.bunun icin cihaza gerek yok.siz  yamacin ustune cikmissiniz.kirici operator kayalari kirip cukuru doldurmus.sizde zaten karsidan girisi gorulen dogal magara girisini bulduk diye anlatiyorsunuz.orayi bilmesem hadi neyse .girisi karsidan herkes goruyordu .bu basarimi sence.siz zaten ciplak gozle gorunen boslugu bulmussunuz.sen once karadagin yaptigi cihazlari bir gor verileri sitede incele .sen bize alan tarama satamazsin ama biz sana yeralti goruntuleme satariz artik.daha garantili hemde yuzde 98 degil.yuzde 100 garanti.saygi ve sevgilerimle.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #12 : 06 Ekim 2015, 10:52:46 »
Sayın KURTCAN,

Müdahale etmiyim diyorum ama dayanamıyorum. Reklam yapıyorsun hadi tamam da bu kadar bağıra bağıra ve insanları saf yerine koyarak yapma bu işi. Buradaki insanlar senin sandığın gibi saf değil.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #13 : 06 Ekim 2015, 11:23:49 »
Karadağ ustam hadi reklamı da yapsın, yapsın ama biz burada üç  boyutlu yeraltı sistemleri ile çalışıyoruz. Yani şimdi Sevgili Kurtcanın yaptığı Almanya ya gidip 124 murat otomobil satmaya benziyor. Ya biz artık iki boyutu aşmışız üçüde geçtik dört boyuta gidiyoruz. El insaf  bu siteyi define siteleri ile nasıl karıştır anlamıyorum. Sattıkları alan tarama cihazının kartını veya benzerini evde benim çocuk bile yapıyor..... :D :D :D. Bu cihazlarla benim bildiğim bir boşluğu veya benim sakladığım bir metali bulsunlar, cihazın bedava bayiliğini yaparım, kar bile istemem.
Saygı ve sevgilerimle...

Çevrimdışı ysnrdnc

• Üsteğmen
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #14 : 04 Mayıs 2016, 10:02:24 »
Ankebut helal olsun iyi cevap yazmışın ;)
İman, yetmiş küsur derecedir. En üstünü “Lâ ilâhe illallah (Allah’tan başka ilah yoktur)” sözüdür.

Çevrimdışı Ankebut

• Yarbay
  • **
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #15 : 05 Mayıs 2016, 19:40:41 »
Ankebut helal olsun iyi cevap yazmışın ;)

Eyvallah dostum sağol.

Çevrimdışı grasviti

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #16 : 25 Kasım 2016, 22:02:25 »
Coin master 6000 d series 3 yada coin master 5000 d 3 series ama bulmak mesele

grasviti

Çevrimdışı grasviti

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #17 : 05 Ocak 2017, 13:04:17 »
Hic kullanmadim.ustam o yuzden su bu demek dogru olmaz belki bilen ustalarimiz vardir

Lenovo A7020a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı finder

• Binbaşı
  • *
« Yanıtla #18 : 09 Mart 2017, 23:50:24 »
l çubuktanda metal derınlıgı su birde boşluk boşluk ıcın baya tercu be lazım ama su yu kacırmıyor cok su buldum mınerallı su hemde altın bulmak cok zor l çbukla altın bulmak zor beyinden etkılenıyor cok aşırı bırde  herkezde çalışmıyor guclu cekım olması lazım sıkıntı yanı ne bilim pıyasada mıllede bu cubukları satıyorlar yazıktır mıllete bir cubuk aradığın metal harıc heryere gıdıyorsa ocubugu çöpe atacaksın ugrasmaya değmez yanı ben bu ısten baya cektım sonunda cubugumu yaptım altına duyarlı 1 sehırde 2 3 yere gıdıyor en fazla 1  2 yer kazarım boşu boşuna ugrasmam milleti gerçekten kerız yerıne kuyorlar alın birtane dörtlü bakır boru 10 luk 27.5 cm den dortane kesın uçlarına top yıgne nın  topu kadar saf altın ayarı 14 18 ola bılır madenı olsun yeter  v seklındekı uçlarına ufacık altınları koyun ve uçları dovun alın sıze altın frekanslı cubuk altından başka bır seye gıtmez  cubukları aygazda ısıtırsanız ıstenmeyen maddeler yanması ıyı olur cunkı cubuklar en ufak seyden etkılenıyor kolay gelsın sahsen denemelerımde güzel sonuç alıyorum yaptığım cubuklarla bilmiyorum sızde nasıl calısır altını rahat buluyorum arazıdede gomu varsa donuyor yoksa duruyor bende böyle çalışıyor sızde calısırmı bılmem herkezde çalışmıyor 0 kan guruplarında ıyı calısyor bırde elın sıcak olacak bu kadar
Bravo!Çubukla altını defineyi yakalamışsınız.Hadi hayırlı işler...

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #19 : 10 Mart 2017, 09:41:28 »
Çubuk işi de alan tarama işi de aslı olmayan şeylerdir... Bilimde her.gi bir açıklaması yoktur. Yapana-kullanana sorsanız buluyor der ama nasıl buluyor açıklayamaz çünkü aslında bulmuyordur.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.