Gönderen Konu: Aracinda HHO Generator kullanan varmi ?  (Okunma sayısı 44945 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 10kaptan10

• Yüzbaşı
Ynt: Aracinda HHO Generator kullanan varmi ?
« Yanıtla #40 : 23 Şubat 2010, 15:58:27 »
hadi bakalım arkadaşlar tekrar dan hızlansın bu konu uzun zamandır foruma uğrayamıyordum
bu aralar şu hidrojen işine bende merak sardım
son durumlar nedir sayın arkadaşlar:?

Çevrimdışı 10kaptan10

• Yüzbaşı
« Yanıtla #41 : 24 Şubat 2010, 10:44:43 »
Ercan arkadasim Aslan7333 arkadasimizin yaptigi sistem bence hidrozon icin bicilmis kaftan.Ben bu sistemle elektronik surucusu olmadan 1000 watt la dakikada 7 litre alanlari gordum.Hatta bu sistemle ev isiticisi yapmis satisa surmusler bile.

http://www.hhohhu.com/

Plakalarin baglantisi zannedersem +-+-+- .... seklinde olmus o zaman iki plaka arasi 12 volt oluyor.Bu hem suyun cok isinmasina haliyle daha fazla nem yapmasina sebep olur.Ercan arkadasizinda dedigi gibi 3-4 volt arasi elektroliz icin cok daha uygun.O zaman plakalari - notr notr + nort notr - ..... seklinde yapsak uyguladigimiz 12 volt plakalar arasinda 3-4 volt arasi paylasilmis olur.O zaman elektronik bir akim kontrolune de ihtiyacin kalmaz ama ben israrla o kare dalga surucunun oyle akim ayari icin olmayip onemli bir yere sahip oldugunu belirtmek istiyorum.
eski bir konuya cevap yazmış olucam ama bencede elektrutlar + - - + + - - + şeklinde olmalı stan mayerin yapmış olduğu elektroliz ünitesinde aynı şekilde kullanılmış belki ısınma sorunu bu şekilde çözülebilir
birde  stan mayerin tarif ettiği pals sürücüsünden sonra kullanılan bobinler var bu bobinlerin işlevi nedir acaba

AYBUG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : 06 Ekim 2010, 22:01:06 »
EVET BEN LADA VEGA ARABAMDA DENEMELER YAPTIMTAKILDIĞIM YERLER VAR AMA ELEKTRONİKÇİ ARKADAŞLAR YARDIM EDERSE HEMEN ÇÖZEBİLİRİZ.

AYBUG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #43 : 06 Ekim 2010, 22:03:03 »
DENEMELERİM HALA DEVAM EDİYOR . ISINMA İLE İLGİLİ YARDIMA İHTİYACIM VAR.

Çevrimdışı ercan

• Yüzbaşı
« Yanıtla #44 : 06 Ekim 2010, 22:17:27 »
DENEMELERİM HALA DEVAM EDİYOR . ISINMA İLE İLGİLİ YARDIMA İHTİYACIM VAR.
Bir önceki sayfadaki mesajımda ısınma sorununa çözüm sunmuştum....kolay gelsin..

serkansacildi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #45 : 04 Ekim 2011, 11:20:30 »
merhabalar epey gec de olsa aranıza katılmıs oldum
heyecenlı bir deneme surecini geride bıraktıkdan (ilk suyun patlayabildigini test edip 2. asamada 10at lık bir çapa motorunu %100 HHO ile calıstırmayı basardım. Tabii hareket ettirmeden 30 dk lık bir surede.) simdi 2500 dizel arac için çalısmalarım devam ediyor.+nnn-nnn+nnn- seklinde cell yaptım simdi internetten aldıgım kontrol uniteleri ve baglantı yapacagım baglantı ekipmanlarını tamamlamaya calısıyorum