Gönderen Konu: autorun  (Okunma sayısı 4445 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

asenkron

• Ziyaretçi
autorun
« : 01 Ekim 2007, 20:49:36 »
karadag cd de br program yapmam lazım otomatk kurulum cdsi yapmak istiyorum.sececegm cd de bulunan programlara kutucuklarını işaretleyip kur deddiğimde hepsinin kurulmasını istiyorum.fakat eklediğim programlar br cd boyutundan fazla olursa bunu programla nasıl ayarlanır. buna göre bilgiisayara kurulumu hızlı yapablen br autorun programı rica ediyorum.tesekkurler.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
Ynt: autorun
« Yanıtla #1 : 02 Ekim 2007, 01:05:18 »
nlite diye bir program var bu program yardımı ile hazırlanan bilgisayarcılar arasında "katıksız kurulum" denen sitem sizin bahsettiğiniz ama bu sitemde seçme gibi bir olanak yok istediğiniz program driver v.b. şeyleri xp cd sine gömüyorsunuz siz cd yi takıyorsunuz şifre bile girmeden hiç klavyeye dokunmadan tüm programlar kuruluyor bu cd ye office programları bilr eklenebiliyor çünkü siz direkt programları gömmüyorsunuz gerekli olan bazı kısımları ayrılıyor ve bu nedenlede cd ye sığıyor.Ayrıca nlite ücretsiz googleden bulabilirsiniz eğer istediğinizi karşılarsa resimli adım adım anlatımını da eklerim.
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

asenkron

• Ziyaretçi
Ynt: autorun
« Yanıtla #2 : 02 Ekim 2007, 12:52:30 »
sagol karadag bir deneyelim nasıl olcak takılırsak sana sorarız.