Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921952 defa)

0 Üye ve 210 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BERK

• Yüzbaşı
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #6140 : 07 Mart 2015, 23:06:33 »
Karadağ ustam seni en içten dileklerimle tebrik ediyorum arkadaşım.Bir elimde sensör borusu bir elimde yan keski videonun bende oluşturduğu meraktan bağa bir kal geldi dona kaldım.Seni ayakta alkışlamak lazım .

Çevrimdışı BERK

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6141 : 07 Mart 2015, 23:09:52 »
Karadağ ustam güç artırımı derinlikte cihaza maksimum nekadar fayda sağlayacaktır.

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6142 : 07 Mart 2015, 23:11:40 »
Sayın hititli hayırlı olsun....Sen ustaya ayak uydurabilirmisin ..Çok hızlı çalışıyor. 
3 s gayet güzel bir cihaz.. umarım işlerini halledersin..
Saygılarımla

Eywallah ustadım 1 senelik caba  ile alabildik çok şükür.
Oldu 2 cihazımız.Vira bismillah diyecez bakalım.

Hüseyin ustayada ayak uydurma niyetinde digilim sonki videodan sonra.))
Elimizdeki 2.3 versiyon bize yeter,yetmezsede idare ederiz oldugu kadarıyla .)

Çevrimdışı ...SİNYALCİ...

• Yarbay
  • **
  • ...İNCİNSENDE İNCİTME...
« Yanıtla #6143 : 07 Mart 2015, 23:18:22 »
Sayın Karadağ hayırlı olsun saygılar
...DÜŞMANIN ATTIĞI TAŞTAN , DOSTUN ATTIĞI GÜL AĞIR GELİR BANA...

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #6144 : 07 Mart 2015, 23:24:19 »
Merhaba Arkadaşlar,

Geçen bir istek üzerine yazılımda birkaç değişiklik yaptım ve cihaza birkaç özellik ekledim. Bakalım beğenecek misiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=SihusAnOJwQ
Ustam bu gibi ayarlarin kullanıcı tarafından kontrol edilmesi çok fazla getirisi olacaktır.Ancak bu fonksiyonlara ulaşmak için dur ayarla yürü yerine daha pratik bir ulaşım olabilir.Belki bir kez ayarlamak yeterli olacak diye de bilirsiniz ama olmaya da bilir.
Açıkçası bazı sekmeler ekranda sabit olmalı yürürken bu değişimleri kullanıcı yapabilmali.
Ekranda 3-4 satir ayırmak yeterli olur.Sinyal takibi çok yer kaplıyor yeniden düzenlenebilir.Birde su buton kullanımından vaz geçelim...
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #6145 : 08 Mart 2015, 09:00:03 »
Sayğı değer Karadağ ustam dp2 de cihaz kendini kaç saniyede tune yapıyor saygılar

Çevrimdışı pro-TR

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #6146 : 08 Mart 2015, 10:37:15 »
Sayğı değer Karadağ ustam dp2 de cihaz kendini kaç saniyede tune yapıyor saygılar

sinyalci usta, delta pulse analogu auto tune işlemini aşağıdaki şemaya göre C21 cond.(10uF) kapasitesine göre yapıyor. bunun süre olarak  bir hesap aracı vardı ama r.c olması lazım.
http://www.elektrotekno.com/userpix/8766_delta_puls_1.jpg
Güzeli güzel yapan EDEBTİR,
Edeb güzeli sevmeye SEBEBTİR...

"Rufailer giyer pembe kırmızı
Tacının üstünde nurdan yıldızı
Evlatları tutar şişi ateşi, közü
Bülbül güle hayran ben de şeyhime"

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6147 : 08 Mart 2015, 10:45:29 »
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle herkese teşekkür ederim.

Berk, %5-10 arası getirisi oluyor.

Onur, Bu modelde ana ekran ile oynamayı pek istemiyorum. Nano da zaten ana ekranda. Tuşlar ile ilgili olanı tam anlamadım açıkcası.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #6148 : 08 Mart 2015, 10:59:37 »
Sayın Pro-Tr ustam 10 dk önce dp2 yi denedim demir garaj kapısında 15-20 sn arası oldugunu gördüm teşekkürler.saygılar

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #6149 : 08 Mart 2015, 22:03:11 »
Sayın Karadağ adı güzel kendi güzel ustacığım 3.0 versiyonda güç ayarı yapıyoruz peki ustacığım bundan önceki örnek 2.3 versiyon 2 versiyon arasında palste yüzde kaç karımız var saygılar

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6150 : 08 Mart 2015, 23:10:58 »
merhaba değerli arkadaşlar ben bugün cihazımın tam hünerini gördüm 6 tane yaklaşık 10-ila 12 cm civarı dövme çivi 1.20 cm den buldum ayırım ful diye bilirim video çekme imkanım yok benim keşke olsada bu bu güzel duyguyu sizinle paylaşa bilsetdim yalnız sizlere  tvsiyem tarama yaparken kesinlikle  ayırım modunda çalışmayın 10 kilo değerli metalin içine 1 kilo değersiz  oldumu hepsini değersiz verir ama karışımsız değerlide kesinlikle değerli verir bu benim tam kapsamlı bi çalışmamın sonucu yaptığım denemeler  ve inanın herkes bi 3s sahibi olsun derim kiremit konusunda her adımı tula olan bir sahada denememi yaptım bendeki cihazın tulaya çala bilmesin için ya çok büyük bir tula kütlesi olması gerekir ki 20 ila 25 cmden algılasın ve tulanın tam nemli olması şartıyla  yada bobine 1-2 cm yakın olması gerekiyor yani tuladan yanada hiç bir sıkıntı yaşamadım
 ve şunuda açık belirteyim bu cihazı hakkıyla kullanırsanız oda size emeğinizin karşılığını mutlaka verir 1 akü ile rahat kesintisiz 8- 10 saat çalışma yapa bilirsiniz resimde bılduğum çivilerden 1 tanesi :D     sagılar
« Son Düzenleme: 08 Mart 2015, 23:15:54 Gönderen: acemi-usta »
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı fearless_035

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6151 : 08 Mart 2015, 23:23:43 »
Dovre civi cok denk glyo usta ama bu biraz glismis hea :)) maasallah diyelim
"Hayat bir tecrubedir yasamak gerekir.." ;)

"T€kNoLojī €kīBī"

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6152 : 08 Mart 2015, 23:25:56 »
valla gelişmişmi bilmiyorum derinlik artınca biraz heyecanda olmadı desem yalan olur ama sonuç resimde görüldüğü gibi ;D
bir mazlumun sesi onu duymak isteyene ulaşır duymak istemeyen zaten ona zulüm edendir

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6153 : 08 Mart 2015, 23:26:05 »
merhaba değerli arkadaşlar ben bugün cihazımın tam hünerini gördüm 6 tane yaklaşık 10-ila 12 cm civarı dövme çivi 1.20 cm den buldum ayırım ful diye bilirim video çekme imkanım yok benim keşke olsada bu bu güzel duyguyu sizinle paylaşa bilsetdim yalnız sizlere  tvsiyem tarama yaparken kesinlikle  ayırım modunda çalışmayın 10 kilo değerli metalin içine 1 kilo değersiz  oldumu hepsini değersiz verir ama karışımsız değerlide kesinlikle değerli verir bu benim tam kapsamlı bi çalışmamın sonucu yaptığım denemeler  ve inanın herkes bi 3s sahibi olsun derim kiremit konusunda her adımı tula olan bir sahada denememi yaptım bendeki cihazın tulaya çala bilmesin için ya çok büyük bir tula kütlesi olması gerekir ki 20 ila 25 cmden algılasın ve tulanın tam nemli olması şartıyla  yada bobine 1-2 cm yakın olması gerekiyor yani tuladan yanada hiç bir sıkıntı yaşamadım
 ve şunuda açık belirteyim bu cihazı hakkıyla kullanırsanız oda size emeğinizin karşılığını mutlaka verir 1 akü ile rahat kesintisiz 8- 10 saat çalışma yapa bilirsiniz resimde bılduğum çivilerden 1 tanesi :D     sagılar

Maşallah acemi usta harika iş cıkarmışsın.
Ben henüz cihazı denemedim lakin sormak istedigim birşley var; ayrım modunda kullanmayın demişsin hani,ondan kastın hassas ayar modu mudur acaba?
Eger digilse bahsettigin mod hangisiri kullandıgın yani?

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6154 : 08 Mart 2015, 23:29:19 »
benim demek istediğim sesli ayırımda çalıştırdığım ama anlatmak istediğimde  cihaz neye çalarsa çalsın  kazın derim

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6155 : 08 Mart 2015, 23:34:03 »
benim demek istediğim sesli ayırımda çalıştırdığım ama anlatmak istediğimde  cihaz neye çalarsa çalsın  kazın derim

Ekran bilgileri digil sesli ayrıma kulak verelim yani.
Haklısın benimde tercihim o yönde.
Deltayı kullanan bi arkadaşımızda onu tavsiye etmişti ayrım icin.

Bakalım bzde cihazın hakkını verebilicezmi.

Çevrimdışı Karadağ

• Global Moderator
  • General
  • R & D ENGINEER
    • TeknolojiEkibi
« Yanıtla #6156 : 08 Mart 2015, 23:35:03 »

Maşallah. Mesafe çok güzel. Ayrımda da başarılı diyorsunuz. Daha ne olsun. Şu anda delta pulse 3s fiyat/performansta açık ara en iyi dedektör. Keşke video da çekebilseydiniz. Bu çok güzel olurdu.

Saygılar
insanlar sizi eskisi gibi kullanmadıklarında değiştiğinizi söylerler…

Eğer bir aptala laf anlatmaya çalışırsan dışarıdan bakanlar iki aptalın sohbet ettiğini sanırlar.

Kamburlar ülkesinde sırtı düze sakat denir.

• Yarbay
  • **
« Yanıtla #6157 : 08 Mart 2015, 23:38:15 »
Ustam demontemi gönderinde ben video çekerim saygılar

Çevrimdışı acemi-usta

• Binbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #6158 : 08 Mart 2015, 23:40:40 »
45 lik bobinle deneme yaptım inşallah iyi bir videoda çekerim

Çevrimdışı HİTİTLİ

• Yüzbaşı
« Yanıtla #6159 : 08 Mart 2015, 23:52:15 »
45 lik bobinle deneme yaptım inşallah iyi bir videoda çekerim

Bu arada bi soru daha kusura bakma .))
Bu tespitini 60 lık başlıkla yaptın sanırım dogru mu ustad?