Gönderen Konu: Delta Pulse 3S  (Okunma sayısı 9921105 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onur600

• Albay
Ynt: Delta Pulse 3S
« Yanıtla #4180 : 03 Temmuz 2014, 19:08:47 »
Arkadaşlar dun gece basima olay geldi benim calistigim yerde bunu paylaşmak istedim  ben kazmayla tünelde calisiyorum 1 kere ben vuruyorum toprağa 1 kere baskasi vuruyor gibi garipten ses geliyor gecenin saat 3 u nasil korktum zaten tek kaziyorum sonra biraktim  asa inene kadar arkamdan hep biri yürüdü acaba benim tiribe girdim boyle biseyle karsilasmadim hic kuran filanmi götüreyim yanimda burada birşeyler var ben eminim 15 metre oldu gidiyorum boyle oldu napmam lazim
Muhtemelen pisikolojik bir durum gibi gözüksede,buna benzer ve daha ürkütücü olaylarla malesef karşılaşmak mümkün...
Ne olursa olsun tek çalışmayın.Allah korusun başınıza bir iş gelse kimsenin haberi olmaz.
Bize şehir şehir gezecek bir ekip lazım belgesel tadında...
Saygılar.
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

mammi35

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4181 : 03 Temmuz 2014, 21:16:06 »
3.boyuttaki mahluklar sana vesvese vermeye başlamışlar eğer devam edersen bazı şeyler görmeye başlayabilirsin

Çevrimdışı nişancı

• Yüzbaşı
  • ...
« Yanıtla #4182 : 03 Temmuz 2014, 22:28:21 »

Çevrimdışı adanali

• Yüzbaşı
« Yanıtla #4183 : 04 Temmuz 2014, 00:54:43 »
Selam
Buaksam 3si biraz gezdirdim yanimda beskisi vardı inanin uc es show vardi insanlar stabilite ve ayrımı görünce sok geçirdiler  getirdikleri dedektorler hepsi Paslı demire kiymetli derken üç es resmen ayrim show yaptı Sağol huseyin kardeşim insanlar gördükçe sen biraz daha cok calisacan :-)

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4184 : 04 Temmuz 2014, 07:31:52 »
Merhaba Arkadaşlar,

Kimin nereye ne yazdığı bizi ilgilendirmiyor. Herkes kendi kalitesini, kendi seviyesini ortaya koyar. Biz teknolojimiz ile, projelerimiz ile konuşuyoruz ve hep öyle olacak. Çekemeyenler ile işimiz yok.
DP3s konusu 213 sayfa olmuş. Onlarca memnun kullanıcının yazdıkları mesajlar sitede mevcut. Herkes açık açık olumlu olumsuz yazıyor. Olumlu yoruma seviniyoruz, olumsuza bakıp hata varsa düzeltmeye çalışıyoruz.

Saygılar
Merhaba ;
Kimin ne söylediği yada nerede ne yazdığı Sayın Karadağın da belirttiği üzere önemli değil meyve veren ağaç illa ki taşlanacak karalanacaktır ; Ustamaızın onca yardımından ilgisin den paylaşımın dan sonra hala memnun olamayan var ise zaten başka bir problemi vardır ,
  Hizmet sektöründe hiçbir zaman kişileri 4*4 lük memnun edemezsiniz çünkü insanın yapısında bu vardır onun için şu an teknoloji ekibinin vardığı noktaya baktığınız da aslında birçok kişiyi parmak ısırtıyor ama bunu takdir edemiyorlar ,, ama görünen ortada zaten öyle değilmi :D ;) uzun lafa gerek yok ,,
  Aldığımız ürünleri dikkatli monte eder isek ve kullanım kurallarına riayet eder isek mesafe sorunu algılama sorunu kalmayacaktır ,
   Bobin konusu da önemli zira her bobin sarılmadan önce hesaplanmalı aslında eğer emaye tel kullanıyor yada x kablo
bir formul mevcut sarım şekli tel kesiti vs , net hesapladığınızda bu sorunda aşılıyor :D Sayın karada ğın daha önceki iletilerde anlattığı gibi her bobin aynı olmayabilir benim yaptığım bobin sizin makinanız da farklı calısabilir sönümleme ve kalibrasyon farklılık gösterecektir yada benim bulduğum tel deki kalite sizde ki ile aynnı olmayabilir :D
   Dostlar canlar herkese kolay gelsin ,Ramazan ayı içerisinde allah kolaylık versin saygı ve sevgilerimle ,
Okumak tutkuların en soylusudur,

Çevrimdışı harunarslanli

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4185 : 04 Temmuz 2014, 10:09:47 »
Arkadaşlar dun gece basima olay geldi benim calistigim yerde bunu paylaşmak istedim  ben kazmayla tünelde calisiyorum 1 kere ben vuruyorum toprağa 1 kere baskasi vuruyor gibi garipten ses geliyor gecenin saat 3 u nasil korktum zaten tek kaziyorum sonra biraktim  asa inene kadar arkamdan hep biri yürüdü acaba benim tiribe girdim boyle biseyle karsilasmadim hic kuran filanmi götüreyim yanimda burada birşeyler var ben eminim 15 metre oldu gidiyorum boyle oldu napmam lazim
Muhtemelen pisikolojik bir durum gibi gözüksede,buna benzer ve daha ürkütücü olaylarla malesef karşılaşmak mümkün...
Ne olursa olsun tek çalışmayın.Allah korusun başınıza bir iş gelse kimsenin haberi olmaz.
Saygılar.
Onur ustam aynen katılıyorum çok doğru bir tesbit, bu belgesel meselesi de süper bir fikir ama bunun için önce kanunlarda değişiklik olması ve bizim de emekli olmamız gerekiyor sanırım :)
Hakiki ömrünü bulunduğun gün bil...

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4186 : 04 Temmuz 2014, 14:23:39 »
Sirke dokucem ben buraya inat ettim yapicam havasiz kalma durumum yok rüzgar geliyor  çökme telikeside yok tek calismam gerekiyor gurubum yok

Çevrimdışı harunarslanli

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4187 : 04 Temmuz 2014, 15:13:13 »
Sirke dokucem ben buraya inat ettim yapicam havasiz kalma durumum yok rüzgar geliyor  çökme telikeside yok tek calismam gerekiyor gurubum yok
Usta Mevlam kolaylık versin, yakınlardaysan gelebiliriz yardıma, bişey istemeyiz karıntokluğuna çalışırız :), Ayetel Kürsi' yi ağzından düşürme usta, sürekli oku, Felak ve Nas surelerini euzübesmeleyle birlikte oku. Ve şunu unutma kainattaki en üstün varlık insandır. Bütün mahlukat ona hizmetkardır, Rabbim izin vermezse kimse sana bişey yapamaz o yüzden Rabbim' e sığın ve rahat ol. Kasma kendini. Bir de bu 15 m. olayı şaşırttı beni, derinlik mi uzunluk mu?
Vesselam...

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4188 : 04 Temmuz 2014, 15:18:15 »
Uzunluk 15 metre oldu yavaş yavaş calisiyorum DİE boyle 4 kişi olsak bitmişti neyse hayirlisi neyse o olsun dp3s olmasa bulamazdim gerçi onu oraya tutmamda nasipti

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4189 : 04 Temmuz 2014, 15:26:38 »
kayzer mevlam yardımcın olsun bencede tek çalışmak daha iyi ama yanına sağlam ekipman al .

nerde fazla kişi orda okadar çene ve karamsarlık korku daha çok oluyor ama dini bütün adam bulursan neden olmasın samsunda biz bu işler için bulamadık sen belki bulursun.

abdesli çalış ve arapça olarak vel-asr -ayetel kürsi ve la havle vela kuvvete illa billahil azim yazılı ayet taşı ve bol oku yaklaşmazlar fazla bunalırsan çıkıp gündüz gel.

birde yazına safran otu al mürekkepi de olur sep yak oralarda.

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4190 : 05 Temmuz 2014, 15:41:08 »
Kiripto  bizde 55 iz kardesim

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4191 : 05 Temmuz 2014, 19:30:42 »
KAYZER usta bilinmedik çok şey var herhalde hayırlısı olsun yolunuz merkeze düşerse görüşürüz inş.

sağlıcakla allaha emanet olun.

Çevrimdışı onur600

• Albay
« Yanıtla #4192 : 06 Temmuz 2014, 11:34:31 »
Saygılar.
Onur ustam aynen katılıyorum çok doğru bir tesbit, bu belgesel meselesi de süper bir fikir ama bunun için önce kanunlarda değişiklik olması ve bizim de emekli olmamız gerekiyor sanırım :)
Emekli olmak,çok tuhaf bir tabir artık.Yaş 60 olacak ve biz belgesel tadında yasal prosedüre uygun belgeseller hazırlayacağız hemi :)
Şu 32 yaşındayım az bi ''tümülüs'' lere tırmanırken nefesim kesiliyo...
60 dan sonra bizim çekeceğimiz belgesel olsa olsa bayramda torun bekleyen ihtiyar amca belgeseli olur.Tabi ölmezsek o güne.
Saygılar
LÜZUMSUZ İSE SÖNDÜR...

Delilik, şüphesiz aptallıktan daha iyidir...

Çevrimdışı ServetsizServet

• Cezalı
  • Yüzbaşı
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4193 : 06 Temmuz 2014, 12:04:07 »

[/quote]
Emekli olmak,çok tuhaf bir tabir artık.Yaş 60 olacak ve biz belgesel tadında yasal prosedüre uygun belgeseller hazırlayacağız hemi :)
60 dan sonra bizim çekeceğimiz belgesel olsa olsa bayramda torun bekleyen ihtiyar amca belgeseli olur.Tabi ölmezsek o güne.
Saygılar
[/quote]
:D cigara içiyonmu :D
paşam :D
Okumak tutkuların en soylusudur,

Çevrimdışı harunarslanli

• Teğmen
  • *
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4194 : 06 Temmuz 2014, 13:07:48 »
Onur usta bir bakıma haklısın da, benim söyleme maksadım vakit yok, nakit yok meselesi. Ha bu aralar ayağımıza ya da dp3s imize bir küp felan takılırsa emekliliği beklemeye gerek yok, o zaman katılırım sana. Ama yaş olarak doğru söylüyorsun o saatten sonra arazi hatıralarını anlatırız ancak. Yukarı bıyık, aşağı sakal meselesi yani. Neyse kısmet diyelim ve önümüzdeki maçlara bakalım artık:)
Hürmetler...

Çevrimdışı makintel

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4195 : 06 Temmuz 2014, 13:27:34 »

Saygılar
::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Tüfek elinde dağ taş dolaşmadığın nasıl da belli oluyor :D... çok gayret etmeme rağmen bir türlü alışamadım  şu can dostu, faydalı cigaraya :D...''abartma abartma, sen çok mu iyi tırmanırsın, ne kadar yürüyebilirsin sanki'' diye isyanlarını duyar gibiyim :D... Köpeğe sormuşlar: '' nekadar koşarsın '' diye; ''peşimdeki zamanenin kovalamasına bağlı'' demiş :D :D :D... 

Mert düşmanla Dünyanın bir ucuna git, kalleş dostla bir adımlık yolculuğa çıkma...

Çevrimdışı makintel

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4196 : 06 Temmuz 2014, 13:29:35 »
Onur Ustam saygılar...
Mert düşmanla Dünyanın bir ucuna git, kalleş dostla bir adımlık yolculuğa çıkma...

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4197 : 06 Temmuz 2014, 23:31:30 »
onur usta inanki seninle araziye çıkmak çok hoş olur.Ama imkanlar belli herkez ekmek peşinde borç ödeme peşinde benim gibi.
teknoloji ekibinde define tv kurmak hayallerimden bitanesi yasal kazı yapmak birçok dedektör denemek pc ve elektronik tanıtımları gibi bir çok şey ama işte imkanlar ahh ahh...

Çevrimdışı kayzer1915

• Yüzbaşı
  • www.teknolojiekibi.com
« Yanıtla #4198 : 06 Temmuz 2014, 23:32:48 »
Birşeyler bulunca yapariz nasipse kiripto

kripto55

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4199 : 06 Temmuz 2014, 23:50:22 »
inş. kayzer ustam . Son durumlar ne sizin dps ile çalışmalar nasıl gidiyor.